Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
holky ja ale taky budu za princeznu... i za tech 17 tis....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já uplně hledím jak jste to některé stáhly ten svatební rozpočet :) já se snažím si spostu věcí vyrábět sama, ale stejně se pořád pohybuju v rozmězí kolem 150tisíc. za 60 lidí... Jak říká lowe taky chci být aspoň jeden den v životě za prineznu a o některé sny se prostě nechci nechat ochudit :) Zvlášt když je teďka k sehnání tolik krásných věcí... A ono to vlastně letí hrozně nahoru ty částky.. kameraman, fotograf atd. a i když to vyrábím sama tak i ten materiál něco stojí no jo holt vdávám se jednou v životě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: souhlas ;-) morche: ale proč by jsi jako za princetnu neměla být?? To nikdo neříká,jasně že budeš,i za těch 17 tis. ;-)
Odpovědět
Jani já taky myslím, že závoj bude ok... Taky jsem si ho plánovala koupit aby mi aspoň něco zbylo na památku... Myslím, že když to těm ženským podáš takhle tak to musejí uznat i kdyby to byly buhvi jaky husy... Jinak na tvoje botky jsem se divala v Olympii... Jsou mooooc pěkný, ale ke mně se nehodí :-( Kde jsi prosím Tě koupila kravatu pro malýho? Taky bych měla...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se snažím ušetřit,když si vezmu ty pitomý vývazky:jeden se pohybuje okolo 6/ks,tj. u mě 240,- za který mám závoj...mimochodem,tak z něj nejsem úplně nadšená a pokud uvidím jiný,určitě si vezmu ten,ve kterém se budu cítit dobře a hlavně krásná :-D jana1k:mě se to líbí,nic bych neřešila,objednala,a pak prodala....
Odpovědět
Správní poplatek matrice 1 000 Kč Pronájem altánu na Špilberku 2 000 Kč Oznámení 1 000 Kč Pozvánky ke stolu 75 Kč Pozvánky na večer 75 Kč Dekorace na stůl 500 Kč Dekorace auta nevěsty 500 Kč Svatební šaty Nevěsta 4 000 Kč Boty Nevěsta 250 Kč Svatební šaty Ženich (košile, kravata + malej) 1000 Kč Prsteny 3500 Kč Kadeřnice 500 Kč Kytice 3000 Kč co myslíte je to realný? Nevím jak ty dekorace a kytky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky a podle čeho jste vybíraly délky závoje? já třeba řeším dilema jestli závoj pod zadek nebo až na zem, protože k vybraným šatům se hodí oba dva... a pořád tak něják nevim no :)
Odpovědět
Profilova fotka
morche: já teda nevimno.. ale já třeba dala jen za dvě role organzy kolem 450Kč a je to málo tak jsem musela přiobjednat... takže už tedka mám jenom na dekoračku na stůl cenu kolem 1800 a pořád toho mám docela málo... a to v té ceně nemám započítaný kytky na výzdobu stolu
Odpovědět
Profilova fotka
Na některých věcech se holt šetřit dá a na některých bohužel už ne. Tak jak píše yourly - vždyť je to jen jednou za život. Kdybych to jo chtěla stáhnout, tak bych taky mohla ušetřit 7.500,-Kč za obřad, chci ho mít na zámku, kdybych se v vdávala na obřadce ve svém bydlišti, máme to zdarma, 1.000,-Kč za půjčení závoje, šaty bych si taky mohla vybrat z loňské kolekce, aby byly levnější atd. atd. Ale co, vdávám se tak to chci mít podle představ. Vždycky jsem říkala, že se chci vdávat na zámku v Chyši, tak proč si to nedopřát. S přítelem jsme na svatbu šetřili, takže ty peníze budou účelově " rozfrkány " :-D :-D :-D . Když už jsem si musela kvůli tomu odříkat spoustu věcí, tak proč si ten den neudělat jak ho chceme ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: máš naprostou pravdu :) taky jsem mohla mít šaty z lóňské kolekce.. nemusela jsem mít spoustu blbostí, ale šetřili jsme na ně dlouho tak to chci mít tak jak jsem o tom vždycky snila... mohli bysme šetřit víc, ale přítel mě od toho odrazuje chce at to máme pěkný a at si to užiju. Když jsem mu třeba navrhovala, že můžeme mít prstýnky z oceli tak nechtěl, že na tomhle šetřit nechce. Respektuju jeho volbu :-)
Odpovědět
ale ja se zas tak omezovat nebudu... Jen saty si nakonec nepujcim ale rovnou necham usit :-) A pak je prodam a penizky se mi vrati... Nicmene vyzdobu stolu az tak hrotit nebudu a vic jak 1000 teda nedam 100%...
Odpovědět
muj muz zase chce prstynky z oceli nezavisle na cene... takze se to primove hodi... a ja ho budu mit aspon s briliantama...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo brilianty se vždycky hodí :) o ty se nenechám taky ochudit
Odpovědět
yourly: a videla jsi uz muj prsten? mam ho v albu Co uz mame ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche:a co dort,koláčky,oběd,přípitek.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám tedy zirkonky ve snubáčku, ale jsem naprosto spokojená. O brilianty nestojím. Se zirkony mám dobrou zkušenost a stejně to nikdo nepozná. Cedulku s certifikátem o pravosti bych s prstýnkem stejně nenosila, takže u mě jsou to rozumně ušetřené penízky. Máme snubáčky z bílého zlata a taky jsme se s přítelem rozhodli na nich nešetřit. Přeci jenom je budeme nosit každý den, tak musí něco vydržet ;-) . Ale zase nejsou předražené. Vyšly nás na 12.500,-Kč, což si myslím, že není zas až tak moc.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás ho přítel nechce nosit kvůli práci,tak že na sobě šetřit nebudu a jemu necháme udělat nějakou repliku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: já proti zirkonům nic nemám mám je ráda a mám je i v zásnubáčku, ale přece jenom jsem chtěla aspon jednou v životě mít briliant aspon teda v snubním prstýnku :) Cedulku o pravosti briliantů samozřejmě nosit nebudu :) ale požadovat při nákupu ji budu, protože je pořád dost lidí ač se to nezdá, že ti tvrdí že to je briliant a když chceš ověřit pravost tak oni nic takovýho nemají... a pak zbytečně naletíš a zaplatíš
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel ho taky nosit nechce právě kvůli práci, ale když jsem mu řekla že může mít repliku tak o tom nechtěl ani slyšet :-D
Odpovědět
barbucha: to platíi rodiče... Úplně se vším mám rozpočet 40 tis cca.... Katy my (teda hlavně přítel) chceme ocel z toho důvodu že je oproti zlatu mnohem pevnější a odolnější. A i v klenotnictví nám říkali že má delší životnost. Můj prsten s těma 3ma briliantíkama stál 1900,-, což je fakt pěkný... Přítel má k němu na výběr víc variant, tak uvidím který si vybere (se zirkonem , bez, a 2 různé šířky)
Odpovědět
Profilova fotka
zourly:mě se v loni ženil tatínek,a tak koupil prstýnek již manželce a on sám si ho půjčil od svého zetě... Tak že od té doby jen slyším,že by mu vypůjčený taky stačil.....mám to s ním ale těžké :-S Ale nakonec přikývnul,že když by jsme šli na společnou večeři nebo sešlost,tak by si ho vzal ;-)
Odpovědět
Jinak co se týká nošení tak můj drahý je takový malý metroušek (metrosexual), takže nosí všechny šperky kromě naušnic (naštěstí)... A snabák bude taky... Ale narozdíl ode mě nemá úchylku na brilianty, tak mu je jedno co tam bude mít...
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: Naprosto ti rozumím je to někdy s těma chlapam strašně těžký :-| ale jsme přece ženský a víme jak máme zapůsobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, od toho je všude takový výběr a člověk si najde to své ;-) . Je fakt, že chlapi ty prstýnky moc nenosí.
Odpovědět
Hele kočky, co vlastně děláte, že můžete tady kecat? Já dělám z domu, tak to je ok (i když od té doby, co jsem se sem zaregistrovala, moje produktivita práce klesla téměř na nulu :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
to yourly: co se tyce toho zavoje, tak ja ho mam dlouhy pres dva metry (ale bude jen na obrad a foceni :-) ) mam saty bez vlecky proto jsem k nim zvolila tak dlouhy zavoj. Jake mas saty ty?
Odpovědět
Profilova fotka
morche tak s tou produktivitou práce jsme na tom stejně :-D já jsem ale momentálně v práci :)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: Mam saty v albicku jsou to ty posledni San Patrick - Pomelo. Na fotce mam zavoj pod zadek, ale originalne k tem satum patri uplne dlouhy zavoj, ktery prekryva celou vlecku.. Zatim jsem ho neskousela, protoze je teprve objednany, ale na origo fotkach vypada taky moc dobre takze tedka vazne nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, krasne :-) Ja bych asi volila ten kratsi zavoj kdyz mas tak dlouhou vlecku, ale zalezi jak se v nich budes citit sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě vážně nevím :) San Patricky jsou právě dost pověsný tím, že mají ty závoje speciálně ke každým šatům a fakt to sedí tak asi budu muset počkat až přijde a uvidíme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?