Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bude asi nejlepsi - ja mam taky saticky z kolekce San Patrick ale zavoj jsem si k nim doobednavala zvlast - ten co k nim byl v originalu byl krasny ale bez kaminku a ja ho chtela s kaminky kdyz uz je mam i na satech. Tak preji hodne stesti pri vyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: Děkuju moc :) já načerpám inspiraci ještě na nějakých webech a pak se uvidí. O vyšívaným závoji kamínkama jsem taky ještě neuvažovala :) ale asi by toho bylo na ty šatky už moc... jsou totiž celý vyšívaný korálkama tak ať to zase nepřekombinuju no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dneska naštěstí v práci taky trošku volněji. Venku je ošklivo, tak lidi moc nechodí ;-) . yourly - šatičky jsou hezké a já osobně mám také šaty i s dlouhou vlečkou a zároveň dlouhý závoj až na zem. 2,5 na 3,5metru. Krásně zdobený.
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: taky si myslím, že už by to mohlo být dost :-| , ale záleží, jak se v tom celkově budeš sama cítit.
Odpovědět
Profilova fotka
st. katka. koukám, že se budete brát ve žluticích?
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: no jak říkáš uvidíme, protože ty šaty ve skutečnosti vypadají v reálu uplně jinak než na origo fotkách takže to může být to samé i s tím origo závojem že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: přesně tak. Až oblíkneš společně, rozhodneš se :-) . lowe: Jo jo, zámek Chyše mě prostě učaroval už od mala. Naši pochází ze Žlutic, takže jsme tam dost jezdili. Když jsem na zámku, vždycky na mě dechne ta atmosféra dětství :-) ,
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: šatičky jsou super,s tím závojem to bude krása ;-) ,jinač máš krásnou truhlu na přánička,to se ti fakt povedlo... morche: kravatu pro malého jsem koupila u nás v jedným babyshopu,stalá myslím 105 kč.....ale je ještě asi kapánek velká,takže v srpnu přeměří s prckem,a když tak se zkrátí. stejně obleček bude mít malý jen na obřad,focení a pak mu ho sundám.... ;-) S tím závojem,zase mám dylema. právě že šaty mají na korzetu kamínky. Tak to je taková "podmínka",že by i závoj měl mít kamínky??? Asi se ptám jak debil,ale zajímá mě to... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: Děkuju moc :) ta truhlička mě málem stála nervy :-) ale už se ženu dobrovolně do dalšího pokus :) budu se pokoušet vyrábět knihu hostů :) Jinak s tím závojem mě to taky moc zajímá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jana: Myslím si, že to není podmínkou mít kamínky jak na šatech tak na závoji. Hlavně, aby to k sobě ladilo barvou, aby šaty nebyly šampaň a závoj bílý nebo naopak. Ale jinak si myslím, že je to v poho. Podle mě se to k sobě hodí, ale je fakt, že nejlépe to posoudíš až když to máš na sobě obojí a vidíš to jako celek ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
katka. ok,jasně,člověk to musí zkusit všechno do kupy,aby to poznal,jestli to ladí :-D .No prostě,už jsem si ten závoj objednala,tak co že? :-N Je fakt,že v saloně,mi k těm šatům dávali závoj,který prý je právě k těm určeným šatům. Ale jsem taká náročná,že chci prostě jiný???? No nechám to koňovi,a uvidí se :-N yourly: jo,tak to seš dobrá-smekám :-D ,stejně jako před tím u lowe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, nejsi nijak zvlášť náročná. Závoj sice k šatům patří, ale nikde není psáno, že si musíš vzít právě tento určený ;-) . Takže bych se toho nebála a šla bych do toho. Pokud se ti líbí, tak není co řešit. yourly: no to teda jo, fakt šikulka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jee,ted mi ze salonu poslali sms,že už došly ty prstýnky (objednala jsem si u nich dekoraci prstýnky do balíčku,jak budem dělat z koláčů),no tak tam hned proto zkočím a hned jim o tom závoji řeknu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy ste se zase rozjely:-) uplne mam zkazenou naladu zacala sme totiz pocitat na kolik ta svatba vyjde... obrad..1000 saty..6000 zenich..6000 boty,zavoj,bizu,pradlo...3000 hostina jidlo...asi 26 000 piti... tak 15 000 vyzdoba(stoly, auta)...5000 :-( kadernice,vizazistka.... 2000 i se zkouskama cukrovi.. 10 000 dort. 2000 a to sem urcite jeste na hromadu veci zapomnela, takze minimalne 100 000 to bude:-( jinak morche pokud chces usetrit na vyzdobe tak se po necem koukni v Ikei a nebo v mobelixu tam maji levny kaminky..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: a co kamera, fotograf, hudba to nic? a kytky? ty bláho taky Vám to skáče jako nám :-( kolik budete mít lidí na hostině?
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: ono se to nezdá viď? Ale pak to jenom lítá ]-( .
Odpovědět
Yourly: tuhlicka je naprosto dokonala - uplne me nadchla ze bych ted taky chtela takovou :-( Delala jsi to z nejake koupene krabicky nebo jsi vyrabela i tu krabicku (teda vlatne krabici :-) )? No kolik to prislo? (promin ze se tak hloupe ptam, ale holt musim vse prepocitavat na penize a podle toho teprve zjistuju jestli to opravdu potrebuju :-( ) Jinak jsem si prave vybrala zavoj, teda ne uplne... bud: http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... s vinovym lemovanim (vinove zdobeni bude i na satech) nebo tento http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... tak jak je... a kytku: http://kvetinovestudioaneta-eshop.ic....
Odpovědět
jdu se mrknout do galanterky tady kousek jestli maji pozadovane maslicky na vyvazky... ale myslim ze to nebude prilis uspesna mise :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, fotograf je nastesti kamos a kameraman taky ale kytky tak 2000 a kapela 6000 :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak to se máte, hodne na nich ušetříte Holky mějte se tu já budu v pondělí, užijte si pak víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche tak vyvazky jdou udelat sami a staci ti k tomu dve baleni maslicky, ja sem taky dost veci delala sama od pozvanek oznamka maslicek masli na zidle... jinak budem mit asi 45 lidi:-( nebo min uvidime kdo nakonec prijde
Odpovědět
Profilova fotka
My naštěstí foťáka budeme mít taky známýho a co se týče kamery, tak chceme natočit akorát obřad a na to šoupnem kameru taky kamarádovi, takže tady na tomhle trošku ušetříme, ale něco jim dát stejně musíš ;-) .
Odpovědět
tak maslicky jsem nedonesla - pani nemela vinovou ale budou obe (vinova a bila) pristi ctvrtek... jsem zvedava jak to zvladnu sesmoulat... je to pry po deseti metrech tak myslim ze od kazde jedno baleni bude stacit snad... Jinak lidi budeme mit cca 20 na obed a dalsich 30-40 na raut-vecer (asi - porad se nejak ne a ne shodnout s rodici) fotit nam snad bude muzuv kamarad-profik, pokud to drahy zaridi a kapelu mame kamose (akordeon+housle) takze bomba... a kameru nepotrebuju nebo to natoci nekdo z rodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: budeš dělat vývazky jen pro ty lidi, co budou na obědě ne? Tzn. 20kousků, to zvládneš ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak vyráběla jsem to tak, že jsem koupila v papírnictví dárkovou krabičku (krabici) a nakoupila saténovou látku, stuhy, lemovačky, zdobení, lepidla, tavnou pistoli atd (boooože to je věcí) a vyšlo mě to když to spočítám asi na takových 400-500Kč.. Kamarádka mi říkala, že bych to měla vyrábět :) mám v hlavě najednou spoustu nápadů až mě trochu mrzí, že jich nemůžu mít na svatbě několik :-N
Odpovědět
Profilova fotka
YOURLY: Úžasný šaty a o truhličce ani nemluvím... to jsou šikovný ručičky a taky určitě pevný nervy ;-) Taky mám San Patricky - Penelope, něco nádhernýho ty jejich šaty (mimochodem mají na svých na stránkách pár kousků z kolekce 2010 - krása). MORCHE: Původně jsem kameru taky nechtěla, ale pak jsem to změnila a určitě si myslim, že je fajn, mít alespoň někoho z rodiny nebo známého s obyč kamerou kdo to natočí, protože se naše děti jednou moc rádi rodičům zasmějí, co blbli :-) Jinak neustále řeším barvu svatby - koketuju s meruňkou, fialkovou a taky mě napadla zelenkavá - prostě ty krásný pastelový barvy. Vůbec nevím, ani barva v restauraci mi nepomůže, protože je bíle vymalovaná a klasika dřevo, tak se hodí cokoliv. Co vy?....
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska.rosi: Já mám oranžovo-bílou ;-) . To máš pravdu, ke dřevu se hodí opravdu hodně barev. Pokud je tmavé to dřevo, tak by se mi k tomu líbila třebas žlutá a pokud světlá, tak si myslím, že se budou hodit všechny barvy, které jsi vyjmenovala. Já jsem nad tím naštěstí moc dlouho přemýšlet nemusela, měla jsem jasno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) yourly ta krabička je fakt kouzelná!! x-) O šikovných ručičkách si můžu nechat jen zdát :-N Jinak mi nastávající oznámil, že se příští týden půjdeme podívat na prstýnky x-) mile mě překvapil, brouček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) moc děkuju za pochválení krabičky mám z toho po ránu fakt radost :-) kdybyste třeba některá chtěla, která si na to netroufáte tak vám taky podobnou zkusím vyrobit ;-) mám v hlavě dost nápadů jak jsem řekla :) Jinak co se týče barvy svatby tak jsem si usmyslela takovou tu lila fialkovou a řeknu vám, že shánět v téhle barvě věci tak aby ladily a měly skutečně stejnou barvu to je prekérka :-D já si holt dycky navymýšlím něco co se pak blbě realizuje :) ale postupně to nějak dávám dohromady no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: ta truhlicka je uzasna, jenom zavidim ze si tak sikovna... pises ze si informaticka, kde si delala skolu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?