Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Potrebuju podporit :-( Včera, na moje narozky, jsme se kvůli svatbě s přítelem šíleně pohádali... On prostě nechce nic řešit, nic slyšet a mám pocit , že by byl nejraději, kdyby vůbec žádná svatba nebyla :-( Takže jsem nedostala žádný dárek, cestou na večeři to začalo, takže jsme nedojeli ani tam, no prostě dokonalý narozeninový den... On narozky moc neprožívá (ničí), ale já teda hoooodně moc... Měla jsem chuť mu sbalit kufry a na všechno se vykašlat (ne poprvé)... Samozřejmě jsem řvala jak želva, vyčítala, že mi zkazil narozeniny (na to on, že já jsem měla potřebu si povídat o svatbě), prostě klasika... Dneska je mi mizerně pořád stejně a mám pořád stejné pocity... Vím, že by mi chyběl, ale hádat se takhle krutě kvůli svatbě? To vůbec nechápu, proč bysme ji měli mít... A být s někým, kdo si mě nechce vzít mi příjde ztráta času :-(
Odpovědět
Jinak jsem se včera rozhodla, že si svatební oznámka vyrobím sama, tak jsem si na to nakoupila i materál na vyzkoušení, tak uvidím... Jestli teda bude k čemu potřeba vyrábět oznámka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak co tady píšeš,je dost smutné....Ale už jste to rozjeli a byla by to škoda,to vzít zpět....přece kdyby se nechtěl ženit,tak ti to řekne,ještě dřív než začneš plánovat ne??? A že neslaví narozky,tak to je úplně stejný jak ten můj. Ten můj by nejradši neslavil vůbec nic,od narozenin až po vánoce... ;-) . I když vím,že třeba vánoce má rád,ale dělá drsňáka .... chápete jak to myslím??? Prostě neumí dát city najevo,nebo spíše nechce je dávat najevo. Ale to neznamená,že si nikdy nevzpomene,na narozky vždycky koupí nějakou úžasnou kytku,ale tím to končí.Pak mi vždycky dá peníze,at si něco koupím.To samé na vánoce.Prostě nikdy nemám překvápko,a to mě někdy s..e. A co se týče svatby,ano sám s tím souhlasil a tak. Ale myslíte,že mi dal zásn.prstýnek???? Ne.....A to i když jsem mu už asi 1000 krát naznačovala,a když jsem mu to řekla přímo,tak řekl,že neví jaký a má strach že se mi nebude líbit. Ale mě je to jedno jak by vypadal.....Hlavně,že si stím on lámal hlavu,ale né.....proč by,že??, Taky mě to mrzí.....ale co nadělám??? Ale se svatbou jako takovou,tak to je v klídku......No jo no.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě co se týče oznámek,tak asi dneska budu volat fotografovi na to jejich focení,teda asi bude volat chlopek,včera to řekl...tak jsem zvědavá ;-) ....a kdy je budete rozesílat ???? díky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
morche: včera byli asi nějaký erupce na slunci, taky jsme se chytli a jak to bývá kvůli blbosti, ale hned večer jsme si vše v klidu vyříkali a udobřili a jsme zase miláčkové problémy chce řešit hned je to blbý, že jsi měla tedy zrovna narozky, ale stalo se, hlavně musíte vědět, že se chcete vzít a milujete se, ostatní je podřadné, musíš to brát tak, že chlapy to tak neprožívají jako my, a proto máš nás a můžeš si tu ovšem s námi poradit, probrat a tak neboj bude dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky , jsem tu poprvé, zatím jsem jenom pasivně sledovala diskuze :-), ale mám trošku problém, máme svatbu jak jinak než 19.9 a sháním muzikanty, teda živou hudbu na hostinu, nemůžete mi někoho poradit prosím u okolí brna a břeclavi?děkuji moc a jinak jak sjem se dívala, tak podle vás docela nestíhám, nemám asni zdaleka co vy nachystané a všechno co sháním, tak je s problémama..:-( od fotografa, přes restaraci a tak dále :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ondrejkazo, jestli začínáš teď, je asi fakt docela pozdě, takže držím palečky ať vše seženeš jinak s hudbou ti nepomůžu jsem z druhého konce čr
Odpovědět
Holky vy jste skvely! Vy mi jeste zachranite vztah... Ja toho mizeru tak miluju... Ale to asi zname vsechny...
Odpovědět
Jani: oznámka se prý mají psílat 2 měsíce - 1 mesíc předem... Přijde mi to docela rozumné - je to dost dopředu aby se ti lidi stačili připravit a ne moc dlouho aby na to zapomněli :-) ondrejkazo: v klidu, taky se v podstate teprve pripavuju... Z Brna jsem, ale hrat nam budou kamaradi (profici)... A fotit doufam taky... Co tak sleduju tak foceni a hospoda spech asi nejvic... Hospodu ale taky jeste nemame neb stale nevim kolik nas asi tak bude...
Odpovědět
Profilova fotka
morce: ok ;-) díkes ondrejkazo: ahojík,no máme to za už necelých 5 měsíců,což je mazec,protože to šííííleně letí.....Nejdůležitější je mít,zamluvený termín (matrika,kostel atd.),no a podle termínu,restauraci, hudbu,fotografa a hlavně šaty ;-) ...Boty,šperky,oblek pro ženicha,to seženeš "skoro" všude. prstýnky,ty ještě taky nemáme,to stačí objednat až 3 měs.před svatbou, no a koláče+cukroví+zákusky+dort,tak to 2-1 měsíc stačí objednat (teda aspon u mě,ptala jsem se),a květiny taky měsíc před svatbou. No a co se týče výzdoby,to můžeš vše objednat přes net,a nejpozd.do 14 dnů to máš doma. jo akorát vývazky než mi došly tak trvalo myslím 3 týdny...Tak schutí do toho :-D .......
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc holky, něco už máme- zamluvenou hostinu a do kostela se chystáme tak do 14 dnů, ale to by snad mělo být v pohodě, vzhledem k tomu, že to máme v malém vesničce, kde se toho moc neděje, ale sháněla jsme fotografa a to byla teda fuška, nakonec jsem sehnala začínajícího profesionála a moc se na to těším, čím nás překvapí, ale vrásky mi dělají ti muzikanti.-) vzhledem k tomu, že tancujeme i na dechule a na všechny karlíky gotty a helče.. všechny které jsem chtěla, tak mají dávno obsazené :-( jinak žádnou výzdobu a nic ještě nemám:-) jste strašné šikulky, takhle dopředu všechno....
Odpovědět
Profilova fotka
morche: z tech narozek si nic nedelej ja to zazila loni, kdy to bylo dost podobny jako u tebe, ale pak sme si vyrikaly ze me to mrzi ze to tak bylo a letos mi to vynahradil obr darkem:-) ondrejkazo: vitej, pises ze si z okresu bruntal, odkud presne? pritel je od tama:-), a co se tyce kapely tak zkus jam miros jestli jeste maji volno, bracha je mel na svatbe a naprosta spokojenost..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj tulikiss jsem z břeclavi ne z bruntálu, takže asi tvůj kontakt bude trošku z ričky, ale děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha mas to v pase spatne napsany, ale ten kontakt je na skupinu z brna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je děkuji, já jsem si toho ani nevšimla:-) tak si to opravím, až dojdu na to, jak se to dělá :-D jaksi mi to moc totiž nejde, asi jsem velký antitalent..:-) tak děkuji, zkusím najít na ně kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ondrejkazo,ja jsem z Lednice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bohuzel te moc nepotesim,ja vsecky tyhle veci shanela uz tak v prosinci a lednu....Lednice je desne exponovana oblast a jen ubytovani pro tech nasich 60hostu myslim dost vycerpalo ubytovaci kapacitu na 2dny :-D fotografa jsme ulovili suprovyho z Brna,je to teda slovak,ale je super..Bigos se jmenuje...www.bigi.sk nebo com...uz nevim,restauracku neresime,budem to mit ve fakultni jidelne zahradnicke skoly,takze resime kuchare,cisniky,vyzdobu,vyzdobu na zamku atd..zase spousta jinych veci...zase nemusim resit auta..budu mit kocar..no aspontak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche:Promin,ze to tak reknu,ale dost jsi me potesila,tim co resis,ja uz se zacinala bat,ze neresic a flegmatik je jen ten muj ;-) :-D a ted vidim,ze je nas vice,doufam,ze i tobe to zvedlo naladu!Dulezity je si uvedomit,ze vy jste se vlastne nepohadali,kvuli svatbe a tomu,ze se milujete,tak ze se chcete vzit..ale jen kvuli svym vlastnostem,ktery nas bohuzel stale ovlivnuji ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:o) Morche:já jsem slavila narozeniny podobně jako ty,a to je mám na Valentýba,tak že si představ... Ale taky jsme to zvládli.A upřímě,většinou je to z důvodu,že moje představy,ketré své polovičce nesdělím,protože mi příjdou nadevše jasné,on neví,a tak já očekávám něco,co nepříjde... Mluvit o svatbě je u nás zbytečné.....někdy mě svým zájmem překvapí,ale už radši nic neočekávám... Taky nás teď budou čekat prstýnky,ale oproti Lowe,můj přítel nosit prstýnek nechce,tak že ho nechce ani vybírat.Ale už jsem našla kličku,tak že je budeme vybírat společně:o))) Tak zatim pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: včera nám říkali ve zlatnictví, jestliže už víte, že přítel ho nosit nebude, tak se prý dá jeho prstýnek udělat jen pozlacený a dost se ušetří, a pak když spolu někam půjdete tak stačí ho jen vytáhnout a budou vypadat oba krásně, dělá se to hodně mužským co pracujou manuálně ;-)
Odpovědět
holky kazi se to cim dal vic... svatba asi nebude :-( myslim ze on ji opravdu nechce... porad ted rvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche: to je přece blbost.....Po tom všem,co už máš zařízeno??? A on ti to přímo řekl,že se teda ženit nechce??? Přímo se ho na to zeptej !!!!!!!!!! drž se a hlavně nebreč......... musíte si promluvit a vyřešit to. Řekni mu vše co si o tom myslíš a tak. A jestli bude pořád hrát mrtvého brouka,tak se do něho pořádně obuj,ale ne dřív než ti odpoví. To by ti tvrdil,že si histerka,každopáně todle toiž tvrdí každý chlap. Držím pěstičky,moc,moc,moc...... Drž se.....
Odpovědět
Profilova fotka
a co se mezi Vámi děje? Proč? musíte si v klidu promluvit, bez toho to nepůjde
Odpovědět
on si promlouvat nechce... vzdycky si chci promluvit a on po par slovech prestane mluvit a doufa ze ja taky prestanu, to trva treba hodinu za kterou uz jsem vytocena jako blazen ze me ignoruje a pak kricim a vztekam se a jsem histericka a skonci to krutou hadkou a brekem... on neni ani schopny mi rict ze si me 19.9. nevezme... jen porad placa ze to je moc brzo (od prvnich zminek - prvniho zadani o ruku uz to je rok a kousicek)... myslim ze si me proste nechce vzit vubec... a prime otazky ignoruje...
Odpovědět
Profilova fotka
a on tě přímo o ruku požádal,nebo jsi o svatbě mluvila vždycky jen ty ???? Víš co,nech to ted být. Svatba je skoro za 5 měsíců,dej si se vším měsíc pauzu. Vůbec se doma o svatbě nebav,o žádných přípravách ani prstýncích....Samého ho to začne "žrát" že se už o tom nebavíš,a nakonec se tě ještě zeptá jak to s tou vaší svatbou vlastně bude,že už o ni nemluvíš........a tak.........Spíše si myslím,že vzít si tě chce,jen prostě dostal strach......A právě jak na něho asi tlačíš,tak je prostě bezradný. Tak si dejte s těmi přípravami prostě pauzu. Bavte se o něčem jiném....... Můj už měl taky ze začátku z toho nervy,jak jsem mu furt o tom říkala,ukazovala a tak. No a ted jsme začali stavět,tak na svatbu nebyl vůbec čas ani myslet. A hle,už začíná mužík spolupracovat ;-) . Uvidíš dobře to dopadne,jen netlač na pilu,tak ho jen vystrašíš......
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:taky jsem už o tom slyšela a vážně o tom uvažuji...ale je mi to líto.Tak uvidím,jak velký rozdíl to bude a pak se uvidí.... morche:joo,každá rada drahá.Myslím,že v hlouby srdce víš,jestli se chce ženit nebo ne...Držím place,aby to dobře co nejrychleji dopadlo!
Odpovědět
14 dní jsem o ní vůbec nemluvila a on si vůbec nevšiml a v úterý mě obvinil že o ní mluvím pořád... a to jsem se o ní jen 3 dny před tím každý den nějakou nepřímou poznámkou zmínila... Pred rokem a asi 14ti dny mě požádal o ruku - bylo to nejkouzelnější v mým životě (a byl u toho nahatý a tak na to do smrti nezapomenu :-)) pak si to za asi 3 týdny rozmyslel protože jsem to vzala trochu rychle (měla jsem už dlouho vysněné datum 8.8.08, což bylo za asi 4 měsíce jen...) ale už bylo zařízené všechno důležité, naštěstí bez finančních nákladů, takze jsem to zrušila a 3/4 roku jsem procházela peklem jestli po té co mi tak šíleně ublížil (a že mě v životě opravdu nebolelo nikdy nic víc...) se s ním mám rozejít nebo se to pokusím přežít v naději, že jednou to dopadne dobře... Ale už tehdy jsem mu řekla, že podruhé už to neprojde... a letos někdy v lednu jsme, teda já jsem řešila, že už to nemůžu vydržet a že má dvě možnosti - rozejit se nebo svatbu... Řekl, že se teda vezmeme... Navrhla jsem 8.8.09... Neprošlo to... Na to konto jsem řekla, že se chci vdát ještě letos a nejpozději v září, abych v šatech neumrzla... A tak jsem vybrala 19.9. (musí to být sudý týden a taky ten den spolu budeme 4,5 roku)... A od té doby to je jednou jo, jednou ne a pořád dokola už asi 3 měsíce :-( Taky doufam že si mě vzít chce a jen se bojí. Ale potřebuju zařídit ty důležité věci, co śpěchají - řict to jeho rodičům, zjistit kolik na to uvolní peněz (my žádné nemáme a nechci aby to vše paltili jen naši), zajisit termín na matrice (tam mám domluvenou schůzku na pondělí), zjistit hosty z jeho strany a zajistit hospodu... zbytek vím, že počká a do léta o svatbě nemusí padnout jediné slovo...
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši,to ještě neví ani jeho rodiče???, Hrome,ale jsou to jeho rodiče né,tak by jim to měl říct hlavně on sám!!! No jak to tu popisuješ,je to divné. Sám neví co chce. Tak prostě na něho uhoď,že už chceš vědět na čem jsi a jak to bude prostě dál.....Musíš mu to říct...... Prostě musíš...........drž se
Odpovědět
Profilova fotka
morche: naprosto souhlasím s jana1k Váš vztah je hodně zvláštní, a je taky divné, že to ještě nevědí jeho rodiče, nevím, třeba to držíte v tajnosti aby to bylo pro ně překvapení, ale zase když po nich budete chtít finanční pomoc tak by o tom měli vědět co nejdříve a hlavně si to chce promluvit, v klidu a co nejmín bez emocí
Odpovědět
Holky jsem ráda, že vás mám! Moc mi pomáháte. Slíbil mi odpovědi na moje otázky a aby to měl jednoduší tak jsem mu je poslala smskou - jednak si to může do večera rozmyslet a jednak může odpovědi poslat stejně - někdy je lepší těžké věci neřešit z očí do očí... Tak uvidím... Pak dám vědět, abyste věděly, jak jsem dopadla... Děkuju, že tu jste.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?