Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) morche: určitě napiš, ale z očí do očí je to podle mého názoru nejlepší, vím, že je to těžké, bylo období, kdy jsem příteli nedokázala říct do očí co si myslím, je se mi to v hlavě honilo a já to psala na papír a on četl, nešlo mi to jinak, takže jestli to máš tak, tak Tě chápu drž se
Odpovědět
Profilova fotka
morche: moc drzim palecky at to dopadne jak ma... ten muj mel taky jednu dobu kdy vahal jestli jo nebo ne a az kdyz sem mu narovinu rekla ze chci teda vedet co bude tak se vyjadril...
Odpovědět
Profilova fotka
jo na chlapy se prostě nesmí tlačit a nutit jim svůj názor ten můj mi rovnou řekl, že už ho s tou svatbou otravuji jak o ní pořád mluvím, že si mě chce vzít, ale že...tak jsem na chvilku přestala a on začal sám se zajímat....tak se na ně musí holky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak! prostě jsou v tomdle všeci stejní,ale fakt. Nesmí se tlačit na pilu. Jak jsem v zimě fort básnila,mluvila a mluvila. Tak už mi ani neodpovídal.....a měla jsem taky z něho pocit,že tu svatbu nechce. Ale to né. A ted jak se začalo stavět,tak to byl ten měsíc taký fofr,že jsem fakt neměla čas,a přiznám se ani chut se starat o svatbu,tak jsme se o ni vůbec nebavili. No a až ted,protože se volalo tomu fotografovi,a příští týden se jdeme fotit a točit na DVD. No tak to bude prča :-N .Když mě někdo točí,tak neumím být přirozená,a co teprve můj chlopek :-D ,no uvidíme....A jen tak jsem naznačila prstýnky,že omrknem. a světe div se. Že prý jo. Tak jsem zvědavá......Ale jak už jsme psali hlavně netlačit na pilu...... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak jak? jana1k: co jdete točit na dvd?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no točit nás bude,jen tak nás dva. A na tom DVD,to bude sestříhané tak,že to začne s fotkama s dětství,pak to natočené jak jsme ještě svobodní a pak bude pokračovat svatba atd.atd.atd... ;-) morche: tak co? už jsem též na tebe myslela....
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: tak to jo, no my taky budeme mít fokty z dětství, a fotky za svobodna
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: :-)
Odpovědět
ahoj holky! Slavím první úspěchy- už mi řekl: 1) Má mě moc rád 2) Vzít si mě chce 3) K jeho rodičům půjdeme v neděli (pokud bude táta doma) 4) Datum ještě neví a bojí se... Tvrdí, že je to brzo, ale myslím, že tenhle pocit bude miít úplně kdykoliv... Nevím jak ho toho strachu zbavit... Prý čeká, že ho osvítí a přestane se bát... (první půlku mi řekl včera, druhou před asi 10 minutama po telefonu) A včera jak přišel z práce tak se na mě vrhnul jako ještě nikdy - bylo to úplně úžasné! Celý život s ním o tom, že muž příjde domů a vrhne se na mě ještě mezi dveřmi - bylo to skoro úplně takhle... Vášeň v našem životě chyběla už pořádně dlouho! (a bylo taky moje úplně první usmiřování, tak jak se o něm vykládá) Takže pocit z toho mám už dobrý... Jen nevím, co s tím jeho strachem a přípravama, které spěchají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche: dobrý... :-D ,jo,jo usmiřování je krásna věc :-D . No hlavně,že už aspon víš,na čem jsi a to je základ...Termín bych neměnila,ten strach bude mít,i kdyby jste termín přesunuli třeba o půl roku. Tím se přece nic nezmění.Prostě je nervozní a bojí se. Na tom nic není. To jsou prostě chlapi,na vrch hraji drsnáky a pod skurkou jsou.... ;-) . Prostě to nech tak,jak to je. Jen na něho netlač. Zajedte hlavně k těm rodičům....po tom si už nedovolí couvnout ;-)
Odpovědět
jenze mam pocit ze on to zatim bere tak ze termin nemame... a co mam rict az donesu papiry z matriky na podepsani? Ze to podepisujeme na 2 roky dopredu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši,jako on neví,že ten termín už máte?? A co si teda myslí,že už tak zařizuješ??? Jako,že zařizuješ svatbu,kterou máte až za 2 roky?? To je přece blbost. To snad musí vědět nebo tušit....Normálně mu to řekni a je hotovo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D morche: super!!! jinak souhlasím s jana1k, bude mít strach vždycky, ale to k tomu přece patří ne? já ho taky mám, ale v přípravách pokračuj, a co můžeč udělat sama tak udělej jeho co nejmín do toho zasvědcuj a uvidíš bude to OK
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) jak to tady čtu tak bych se taky ráda vyjádřila k případu Morche :) Naprosto vím, co tenhle strach chlapa je a co to znamená. Před nedávnem jsem řešila podobnej problém s tím jestli to není moc brzo a bla bla znáte to... Jsme spolu už docela dlouho a povídal, že se vyjádří a já pořád čekala a nic :) Tak jsem se naštvala a řekla mu, že já jeho podmínky splnila a teď je na řadě on. Že má týden na rozmyšlenou jestli termín bere nebo ne :) Vím byla to docela sázka do loterie, ale vím, že se máme rádi a tohle byla spíš jen otázka k tomu rozhoupat se... Teď když se na to zpětně dívám tak to byla asi docela odvaha takhle ho postavit před hotovou věc, protože stejně jako ti vaši chlapi by nejraději dělal, že se nic neděje a když se začne mluvit o svatbě tak už je nervozní :) Proto jsem zvolila taktiku všechno si zařizovat sama a pěkně si to nechávat pro sebe. Když chce on sám se podívá co všechno už máme doma a co všechno je zařízený :) Tento týden to bylo poprvé kdy se aktivně a bez protestu zúčastnil vybírání svatebního oznámení a kupodivu jsem z toho byla tak nadšená, že jsem to nechala uplně na něm samotným aby se zapojil a zjistil jaký to je :) Každopádně Morche s tím, že už ti jeden termín svatby zrušil to není moc pěkný... Věřím, že tě to muselo strašně bolet a na jednu stranu se ti divím, že tuhle nejistotu zase dobrovolně snášíš znovu.. Ale víš jak se to říká láska dokáže i hory přenášet
Odpovědět
yourly: ahoj! Bolí to pořád... A doufám, že po svatbě přestane... A řeknu ti - je to síla se znovu bát, že to nedopadne... :-( Ale když to nezkusím, nikdy nezjistím, jetli to dobře dopadne... Mám ho moc ráda a nechci o něj přijít, na druhou stranu ale oba víme, že to není za každou cenu... Věřím, že to dobře dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Morche: Víš někdy je člověk schopnej udělat cokoliv aby zachránil to na čem mu nejvíc záleží.. na druhou stranu později se tomu taky dokáže velmi divit co všechno byl shcopen udělat a za jakou cenu hlavně.. vím o čem mluvím (zpětně mi to připadá dost absurdní a už bych se nikdy tak doprošováním neponížila..) a platí naprosto chybama se člověk učí.. Jsi mladá, hezká a věřím, že kdyby to nedopadlo tak by se určitě někde našel někdo, kdo by tě měl moc rád a tohle by ti určitě nedělal.. takhle tě trápil a nechával v nejistotě
Odpovědět
yourly: některé věci není jednoduché číst... obzvlášť když si stále myslím, že je můj muž nejlpeší na světě! A hlavně - v Tvém seznamu chybí chytrá = všechno to vím a i přes to ho neuvěřitelně moc miluju a chci s ním být až do konce života
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak aspon nejaky pokrok, u nas taky byla doba kdy zacal pochybovat jestli 19.9.2009 a jestli to treba neposunout ze jeste studujem(i kdyz sme spolu uz 4,5 roku), tak protoze uz sem zarizovala tak sem mu rekla ze ja se 19.9.2009 proste vdavam s nim nebo bez neho:-)))) a hned bylo po vahani.. ale neznam toho tvyho jak by zareagoval takze se neco tezko radi
Odpovědět
tuli: nj ale sehnat tak rychle nahradu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si byla 100% jista ze ji hledat nebudu muset, uz toho svyho chlapa znam tak vim co na nej funguje...
Odpovědět
Jani uplne jsem prehlidla tvoji odpoved v 13:44... No on netusi, ze uz jsem zavolala na Spilberk a domluvila to... A nic jineho vcetne matriky, satu a restauracky nemame a proto silim! :-(
Odpovědět
Ahoj kocky! Pridala jsem do galerie nejake oznamka a par dalsich drobnosti... Tak juknete jestli Vas to zajima...
Odpovědět
Ahojky děvčata, také se vdávám v tento termín, co už vše máte zařízené?? já mám pocit, že skoro nic :-|
Odpovědět
morche - já dala tomu svému termín k narozeninám, doděláváme domeček a budeme spolu bydlet a žít a mít i děti a nechci, abych měla jiné jméno, než děti..... Pořád se vymlouval, že máme starosti s baráčkem atd, atd. Všichni kolem se nás pořád ptali, kdy se budeme brát... Tak jsem zašla na matriku a bylo. To víš, že se chytal za srdíčko - jak je mladej a tak, ale pak uznal, že jsem jeho milovánka a že si mě vzít chce. Určitě mu to řekni, at si nemylslí, že jsi ho obešla a vůbec se s ním neprď, zaječí úmysly budou mít pořád a všichni chlapi. Tak se drž a hlavně odvahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, koukám, že týden bez netu a nestíhám, Morche, asi byly nějaký erupce na slunci, my se ve středu taky pohádali, ale nějak jsme to vyřešili hned z očí do očí... řekli jsme si co a jak a snad to bude dobrý... dokonce jsem mu vrátila i prstýnek, se slovy, že teď si opravdu nejsem jistá, jestli takovýho chlapa vedle sebe chci, i když ho mám moc ráda... po chvíli prosil, abych si ho vzala zpátky... bylo to fakt krizový, ale doufám, že už se mu v tý jeho hlavičce kebuličce trošku rozsvítilo a bude to zase všechno dobrý... prstýnek jsem si zpět vzala, zatím nic nerušíme, ale hůídám si ho. Podle mě není ostuda svatbu posunout než se za půl roku rozvádět... snad to už fakt bude dobrý. Občas ti chlapi potřebují prostě asi seřvat jak malý děti...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my to zvládáme v pohodě, dokonce jsme začali chodit do tanečních, přítel se o přípravy docela zajímá sám od sebe, to je veliká výhoda, když čtu některé příspěvky. Mrzí mě to, že někteří máte takové problémy(morche) ;-( . Mě jediné co bere náladu a chuť chystat a připravovat a těšit se je to, že jsem pořád nezaměstnaná, od února, kdy jsem dodělala školu, hrůůůůza:-(, někdy je mi z toho dost mizerně:-(. Morche: doufám, že se to u vás vyřeší tak jak to má být!!!
Odpovědět
Ach bože to je děs. Máme my to vůbec zapotřebí????Taky spolu dnes nemluvíme,je to divný a smutný, protože do teď to bylo maximálně v pohodě. My to určitě zvládneme věřím tomu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se po víkendu na chalupě opět hlásím :-D . Zítra se jdeme teda fotit na to oznámko a točit to DVD. Jsem zvědavá.....Hlavně at to vydrží prcek :-N ....Pak dám vědět jaký to bylo....snad nás ten vítr neodfukne ;-) . Jdu do hajan....
Odpovědět
tuli: tak jsem zkusila tvoje: "19.9. se vdavam a bud s tebou nebo bez tebe" a vypada to ze to vyslo nebo co... Aspon ta prvni reakce tak vypadala a velmi me prekvapila... Boze ja toho mizeru tak miluju :-) petunia:erupce teda byly a poradne - kamaradka to taky malem neprezila (teda jejich vztah)... Prstynek jsem za ten rok uz vracela tolikrat... dokonce jsem ho od lonskeho asi cervna nemela az do letosniho asi unora... A jemu to myslim vubec nevadilo... Od ledna-unora uz to je relativne dobre a hlavne si uz konecne opravdu uvedomuje ze si me vzit chce... jen ten strach porad... ale snad to nejak prekousne a prestane s bat... Pac jinak by se mohlo stat ze se strach bude stupnovat a tyden pred svatbou uz to nevydrzi a zdrhne :-( jin9: dekuji za podporu, taky doufam ze bude vse ok.. Jinak jsem se jukla ze jsi z Jihlavy - nechces se za mnou prijit podivat zitra na majales na namesti? Budeme tam s Oriflame poradat rozmazlovaci akci (liceni, nehty, ucesy, diagnostiku pleti) - tak bych te mohla zmalovat :-) a pokecame o pripravach... Mamka rikala ze tam nekde mate levny obchod na saty ale uz si nepamatuju kde presne (musim zjistit)... joshua: joooo tak to nevim, ale asi mame kdyz jim to porad trpime... Co bysme si bez tech nasich trapicu pocaly... A co si asi mysleji oni... :-) Drzim palecky at se u Vas vycasi co nejdriv...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak to sem rada ze to zabralo:-), oni proste nekdy potrebujou postrcit,vydim to u toho myho.... my konecne resime prstynky( po trech mesicich neustalyho slibovani ze na ne kouknem), a asi dneska pujdem kouknout na jeden byt tak sem zvedava jak bude vypadat, jestli to dobre dopadne tak by sme od prazdnin mohly konecne spolu bydlet, i kdyz sem u pritele skoro denne ale konecne by sme byly jenom spolu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?