Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super prstýnky mají na http://www.e-prsteny.cz/sortiment/snu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to my budeme mit tu spravnou oranzovou, ale my ujizdime na oranzove uz nekolik let takze to ani nikoho neprekvapilo..ale s CSSD to nema nic spolecnyho(pritel je primo nesnasi) e-prsteny.cz jsou super my tam budem objednavat
Odpovědět
možná budu vypadat jako barbar, ale co tu pořad řešíte s těmi barvami? Nějak jsem to nepochopila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche : řešíme do jakých barev budeme mít celý ten den D sladěný, počínaje stužkami na výslužkách přes vývazky a u kytičky a kravaty konče :) prostě všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,my taky budeme mít svatbu do oranžova (pestře).Koupila jsem ubrousky oranž.,a jsou dosti ostře oranžové,tak jsem ještě dokoupila bíle ubrousky (ty větší 40x40,a pevnější),no a ty menší oranžové se do nich schovají ;-) ,jinak mám vše koupeno (vlizelín,stužky....) půl do bílé a půl do oranžové........
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, tak si mám prý vybrat barvu sama :-D že to nechá na mě, asi už ho přestalo bavit to moje hučení. První si rejplnul, že pozve Paroubka s Rathem, ale dobrý, svolil :-) Jo tak na ty e-prsteny jsem už taky koukala, když jsem hledala prvně, tak prosím moc, tulikiss za info, jak obědnávka proběhla, jestli je vše ok. Na 90% jsem rozhodlá pro ten titan a jestli bude schvalování probíhat, tak jako s barvou, tak je máme na 100%. Zítra mě čeká první zkouška šatů ... tak jsem zvědavá. Lowe: o tomhle jsem vůbec nepřemýšlela, tak nevím, ale spíš nic vymýšlet nebudu, řekne klasiku a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už máte hudbu k obřadu? tedy nám řekli, že máme mít jen melodie bez zpěvu, aby to nerušilo starostu
Odpovědět
lowe: aby to nerušilo STAROSTU?? a já si bláhově myslela, že je tam on pro vás, ne že se mu budete přizpůsobovat... To je hnusný :-/ My budeme mít doufám živou hudbu - saxofonistu. Bez zpěvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: to nám řekli, když jsem se ptala jestli můžeme mít vlastní hudbu, tak prý jen melodie, aby když bude pronášet řeč ho to nerušilo, no ]-( saxík, tak to je super, to se máš, tiše závidím
Odpovědět
Tak to doufej, že pan starosta při nějakém vyšším tónu nezapomene řeč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepší je že on mlluví hrozně potichu, tak se ségrou přemýšlíme, jestli si nenapíšu žádost aby nás oddával místostarosta, ten je i lepší řečník, jen se bojím, aby ho to neneštvalo
Odpovědět
nebylo by lepší zajít za místostarostou osobně? Třeba zjistíte, že v tom termínu má dovču a vyhnete se tak zbytečným případným problémům se starostou..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ne s místostarostou je to domluvené, je to ségry známej, takže to s ním u pivečka domlouvala, takže v tom by problém nebyl
Odpovědět
Profilova fotka
U nás v Litvínově to s oddávajícím bude veselé - tady se starosta mění pořád, takže vůbec nedokážu dneska říct, kdo nás oddá. Bude to takový překvápko :-) Hlavně aby v té funkci někdo vůbec byl...
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: kdyžtak je určen někdo, kdo to udělá ve starostově nepřítomnosti, takže neboj, oni si s tím na ůřadě vždycky nějak poradí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jdu na zkoušku šatiček, tak jsem zvědavá. Vypadá to na šampaňskou barvu. Máte některá vybrané šampaně? Původně jsem je vůbec nechtěla, ale protože jsem dost světlá, tak v tý sněhově bílý jsem jak vyblítos :-( No uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska.rosi: já mám ty sněhově bílé, o šampaňských nechtěl přítel ani slyšet , prý jsou jako zaprané, ale mě by to osobně nevadilo, ale bílá je prostě bílá a chci udělat radost jinak já jsem hnědovlasá a přes léto se snad ještě víc opálím, co jsem nestihla na solárku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: já mám šampaň :)jsem taky losvyblítos v bílých šatičkách i když jsou nááááááádherný :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemam ted cas takze podorbnosti napisu az zitra, ale zamek nedopadl jeste porad zurim takze az zitra vychladnu tak vam, vse povim kazdopadne to co nam slibily za 3000 tak by ted stalo 9500.... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tam mam vybráno. Šaty jsou šampaň, ale nazývají je přírodní bílá. Vypadá to úžasně, ani bych neřekla, že mi to bude tak slušet :-) Jo bílá je krásná na snědších nevěstách, my s Petu to máme jasný ;-) Přítel taky říkal, že ženská se má vdát v bílém, ale myslím, že to ani nepozná. Na fotkách to prý taky nejde rozeznat. Tuli: to je mi líto, ale to je děs. U nás se zámeček pronajímá za 1500, je pravda že je malinkej, starší, ale nová krásná obřadní síň. Držim palec, dej vědět, jak to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,často tady čtu o šampan šatech. Vypadá to,že je ta barva celkem v oblibě....Nikdy jsem o ni neuvažovala,ale až ted mě mrzí,že jsem je aspon některé nevyzkoušela. Aspon abych měla představu... tuli: o tom zámku,to je mazec. S prominutím pěkný "výdup"....To u nás v Opavském okrese,jsme se taky byli ptát v jednom zámku.Bylo to v Kravařích,a to už je něco zámek (dělají se tam i plesy) no a chtěli by po nás 5000,--.Takže těch 9500,--to mě připadá dosti uvalené.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás stojí manětín 1200,- pro trvale žijicí a pro ostatní 8000 tis. a loni to bylo 6000tis, takže to taky pěkně natáhly ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky tak vam popisu jak to probihalo at vite... v utery sem do Rosic volala abych se pripomnela ze teda v ten ctvrtek prijedem, pani se kterou sem mluvila mi rekla ze s nami pocitaji a ze teda vsechno dostaneme za cenu ktera byla v zari pri objednavani tedy 3000 za sal, zidle, stolek a foceni v zahrade i zamku... ale ve ctvrtek kdyz sme prijeli na nas pani zacala ze to s kolegini probrali a ze teda zadna jina cena nebude a ze bud zaplatime 4000 za sal( tentokrat uz jinej protoze ten pokoj kde to melo byt uz nepronajimaji takze nam muzou nabidnout jen ten svatebni) a k tomu 1000 za zidle, 50 za stolek na podpis, 100 za ubrus a pak 3000 za foceni na zahrade a dalsi asi tisicovku za foceni na nadvori a u podloubi ci jak se tomu rika..kdyz sem se ozvala ze nam pani pred par dny rekla neco jinyho tak jen rekla ze to uz neplati...navic je na nadvori leseni a na dotaz jak dlouho tam bude mi rekla tak dlouho dokud bude potreba, takze mozna by sme vyhodily 1000 za to ze se budem fotit u leseni... uz jenom perlickou zustava to ze kdyz nas privedla do pokoje kde to melo byt puvodne(rokokovy salonek) tak mi klidne tvrdila ze se tam 50 lidi vleze a bude rezerva, uprimne stezi 30 lidi se tam nejak vleze ale kudy pujde nevesta fakt nevim.. takze sem nakonec rada ze nas svym pristupem odradily a hledame jine misto obradu, mame dve moznosti, bud radnice rosice, ta neni spatna jen nevim jak pak s focenim a nebo sme volali na matriku do oslavan kde je zamecka kaple, kupodivu meli svatbu jen v 10:30 a pak maji volno takze 11:30 by snad slo ale ve stredu se jedem kouknout na tu kapli tak uvidime, pokud by byla hrozna tak se aspon domluvime na foceni v zahradach a tak a obrad by byl v rocisich, kazdopadne se budou asi muset pretisknout oznamka, ale to uz je jenom drobnost, delali sme si je sami tak to neni takova hrozna cena ale sem uplne otravena z takovyho pristupu k lidem a uplne me to zkazilo radost z priprav
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak to mě moc mrzí, je mi jasný jak to dokáže naštvat, když máš něco ujednaný, a nakonec to dopadne jinak budu držet palečky ať Vám vyjde to druhé místečko a ať jste už spokojení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji, ja porad verim ze ty oslavany budou vpohode a bude to, ale nejvic se tesim az budem mit neco jineho a ja budu moci zavolat do rosic na zamek a rict jim ze pri takovym jednani si zamek muzou strcit nekam...
Odpovědět
Profilova fotka
to víš tuli, nemůže být všechno zase jednoduché to si říkám, když nás něco zlého potká, to by ten život byl moc jednotvárný, a co tě nezabije, tě posílí, a tý babizně z rosic bych to pak vpálila s plnou parádou, a ještě bych jim řekla, že budu všechny nevěsty odrazovat, kvůli jejich nefér jednání
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda budu protoze to je pristup jak neco, ale aspon se nenudim takhle bych uz vsechno mela tak aspon se neco deje:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš tak aspon něco pozitivního ne? já chci o víkendu zkusit naaranžovat stůl, jakoby tabuli, jak to bude celé vypadat, ale nevím jestli to stihnu, máme obrovskou zahradu, tak asi budeme tam, když má být tak hezky
Odpovědět
Profilova fotka
to me ceka zitra seznamovaci navsteva rodicu a domlouvani vseho v hospode, tak sem zvedeva jestli mi vsechno zvladnou nazdobit jak chci nebo to budu muset v patek delat sama:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no u mě je to jasné, budu si vše dělat sama, takže se musím vše dopředu připravit a vyzkoušet, tedy samozřejmě na to den před svatbou naběhneme všichni jinak bych se zbláznila seznámení s rodiči? vy se neznáte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?