Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no my jsme si taky na všechno vydělali sami, máme plasmovku 107 cm, spláceli jsme jí rok, ale je naše... moji rodiče nám finančně nijak nepomáhaj,oni nepomáhaj nijak a přítelovi rodiče jsou fajn, ale finanční podporu od nich taky nečekáme, ale teď mamka přislíbila spoluúčast na hostině, tak to uvítáme, přece jen je to největší položka... ale jinak co máme je naše se vším všudy... prostě za vším je práce ...
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasim s Váma holky,když se chce,všecko jde...člověk nesmí být líný a ufňukaný, stačí občas zatnou zuby a vydržet,nechtít všecko,co uvidím a to co nakonec získáš tě pak daleko víc těší a spojuje ;-) :-)
Odpovědět
Já myslím, že záleží jen na tom, aby si všichni tu svatbu užili a ne na tom, kdo se ní ní finančně podílel nebo nepodílel. Kdyby bylo jen na mě, stačila by mi svatba jen se 2 svědky. Ale příbuzenstvo je jiného názoru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chceme něco v domácnosti mít, tak si na to musíme ušetřit a pak z toho máme větší radost, asi kdybych měla všechno dostat od rodičů nebo od někoho, tak bych k tomu neměla takový vztah jako k těm věcem mám teď... jo, byla bych vděčná, ale takhle vím, že všechno co mám je moje a nikdo mi to nevezme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jsem se nikoho nechtěla dotknout a vím,že Vám není patnáct.Ale je hospodařit a hospodařit.Já prostě nechci celý život počítat.Neříkám,že to nejde,ale že nechci. Pett:že máte pozemek,to je velké plus,my by jsme opravdu začínaly s nulou. Lowe:taky tajně doufám,že se to za pár let změni a třeba nakonec ten domeček taky postavíme. Ale prostě říkám:nechci ho za každou cenu,toť vše. Jirulka:to není ostuda,buď ráda,že se máte o koho opřít.Mám okolo lidi,kde chlap vydělává skutečné minimum a k tomu mateřská je jako plivnutí do moře.Snad se to zlepší!!! Lowe,Pet:už mám konečně vývazky a s tím zašitím je to paráda!Děkuji pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: však ne, každý má svoje plány a svůj život o kterém si rozhoduje :) já to nijak nehrotím :-) je fajn, že si se svými polovičkami rozumíme a víme co a jak chceme ohledně bydlení společně vybudovat... a že dneska není žádná láce stavět to ví snad všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jen, mě třeba je 21 a taky vím, že takový miminko ještě tak do těch 25 zatím nechci... než dodělám školu a najdu si stálejší práci... teď mám u školy poměrně slušný zaměstnání a na peníze si rozhodně stěžovat nemůžu. Tak když vidím, že takhle nám to jde akdyž při stálym zaměstnání budu mít ještě víc, bude to jen lepší a půjde to lépe .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, držte mi palce, jedu na zkoušku :-) jsem na to zvědavá, jdu poprvé a doufám, že to klapne, ale nevim, vůbec si nejsem jistá... ale určitě si vytáhnu buňku a nukleový kyseliny a dopadne to dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: to je jasný, přece se tady nebudeme přít, každý na život svůj názor a každý si ho žije podle sebe a o tom to je, záleží na každým, jestli se na několik let zadluží a pak bude mít dům, a jeho děti dědictví nebo jestli si bude jen užívat a děti si budou muset udělat své
Odpovědět
lowe: máš naprostou pravdu. snažíme se taky budovat ale znamená to utáhnout si opasky úplně maximálně. A pomoc vítáme. Skoro jsem přemýšlela že místo svatbních darů požádáme spíš o hotovost. Je to hloupé, ale někde se to taky dělá. Kdyby měl můj chlap alespon lepší práci, ale i s tou je to v poslední době u nás dost těžké. Snad to budeme moct jednou oplatit zase svým dětem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitrulka: hloupé to není, si myslím, požádat místo darů o hotovost, my to taky tak děláme, mám na to krásnou říkanku, na kterou jsem si udělala taky kartičku a budu jí přídavat k oznámení (koukni do alba) je pravda, že za ty roky co jsme spolu už máme téměř všechno, a to co nám chybí si nakoupím podle svého, tak je i pro příbuzné lepší, že nemusí vymýšlet nějaký dárek, který by nám třeba pak stejně ležel někde v koutě
Odpovědět
Profilova fotka
Jitrulka:my to budeme mít podobně.Máme téměř vše a když něco chybí,tak nerada spoléhám na vkus jiných. Moje švagrová např.dostala dvoje příbory,tak tomu bych se také ráda vyvarovala :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Lowe: v tvém albu jsem básničku nenašla, ale také jsem už objevila jednu moc hezkou a možná ji uplatníme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtit penize jako svatebni dar je v dnesni dobe myslim bezny, je lepsi kdyz si clovek poridi co chce a co se mu hodi nez pak dostat obraz s jelenem:-) my taky budeme chtit penize, bydleni jeste nemame, nez dodelame skolu tak budem v pronajmu tak nevim kam by sme vsechny ty "kramy" daly.
Odpovědět
Profilova fotka
jitrulka: mám to tam, jen to asi nejde přečíst, tak tady Jestliže si někdo se svatebním darem hlavu láme, tak slyšte, že už doma skoro všechno máme, a proto Vám malý tip můžeme dát, jelikož se budeme brát potěší nás příspěvek v jakékoliv výši, který nám rozpočet na domácnost zvýší Vemte tyto řádky jako malou radu svatba není o trápení co pořídit k daru pokud něčím přispějete, budeme za to rádi hlavně když to ještě oslavíte s námi!
Odpovědět
lowe: tak to jsem si našla stejnou :-D Mám ji taky v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda slečny, tak sjem se právě vrátila z HK z práce a ze školy, zkoušku mám za dvě, ale nevím jakým zázrakem a kde se to ve mě vzalo, ale hlavně že to mám za sebou :-D co se týče darů, tak taky máme v plánu k oznámení rozdávat podobné kartičky s básničkou, taky spolu bydlíme a všechno si radši vyberu sama... babičkám jsme řekli, že si chceme koupit novou pračku a lednici a zbytek že ušetříme a pak dáme do domečku, tak to kupodivu vzaly a že se na tupračku pak přijdou podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky,ta kartička je super nápad,taky jsme řešili,jak to šikovně zaonačit,aby to nevypadalo blbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petu:Gratuluji ke zkoušce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Helca: dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásného zamilovaného Valentýna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super Valentýna a ještě suprovější Valentýnskou Noc ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si ho vsechny uzijte(teda vsechny ktere ho slavite), ja ho moc neuznavam takze pro me je to beznej den..
Odpovědět
Profilova fotka
helca: já jsem usnula ještě než se ten můj vůbec do tý postele dostal :-D ale ráno jsme si to vynahradili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia: Chachachaaaa....u nas to dopadlo úplně stejně :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dárek jsem dostala až dneska, košilku :-) takovou:http://www.erosjasmin.cz/detail/2500--kosilka_amelie :-) pěkná a slušivá :-) ženich byl spokojen a litoval, že musí ještě na skok do práce, že já už pak budu s největší pravděpodobností chrnět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee to je snad u kazdyho stejny, my sme si cely odpoledne hrali se synovcem takze kdyz sme prijely domu tak sme usnuly..takze naprosto romantickej valentyn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme to nijak neřešili:06.02. jsme oba zapomněli,že máme výročí,na Valentýna mám narozeniny,tak jsme si udělali výlet do Prahy na nákupy.Výlet dopadnul,tak,že jsme seakorát najedli,nic nevybrali a unavený jeli domů.Pak jsme si otevřeli šampus,na který ani jeden neměl chuť,tak jsme si jen připili a šli spát :-N Myslím,že i tak jsme to přežili....
Odpovědět
Profilova fotka
Barbu: taky potěší :-) americký svátky, s tim ať na nás, český holky nelezou, my máme prvního máje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky valentýna neslavíme, myslíme si že je spousta dnů v roce kdy druhému projevit lásku, a ne je jeden určitý den holky zítra jdu konečně na zkoušku šatů, snad budu mít i nějaké fotky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?