Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Daaria: také máme obřad 19.9. na Konopišti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: taky se snažím postupně, ale zatím mám jen polovinu vývazků...
Odpovědět
Profilova fotka
cau holciny:ja teda vubec nestiham...predevcirem jsem se odstehovala k priteli a vcera zacla chodit do novy prace...je toho ted na me hafo a navic na me taky doleha stesk...jsem uplne odtrzena odevseho znamyho...Petu:Ty satky jsou fakt nadherny,az se tu trosku rozkoukam(Ostrava)tak se na to svatebni silenstvi hned zase vrhnu..ale ted toho mam nad hlavu..bydlime v jednom byte s kamosem,dohromady tu nic nemame a ja se tu zatim ani nevyznam,tak kazdy den objevim trosku novyho jen pro obycejnej zivot a na svatbu mi ted nezbyva cas,protoze i v praci mam ted mit spoustu zaskolovacich kurzu a testu a tak holt ted jsem trocha out...
Odpovědět
Profilova fotka
to lowe:ty jo obdivuju te,ty cokoladky jsem mela tyky v planu,ale musi to lezt do penez...nebo to neni tak drahy nechat to nafotit?!ten obal na miru...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chytrazena.cz/rodina/svatb... Asi už víte, že píšu občas články pro jeden portál, ale tenhle je celej můj a taky podle skutečnosti, tak když budete mít chvilku, tak třeba mrkněte :-) na tý fotce, ty co se pusinkujou jsme my dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca.pelca: díky za tvůj obdiv, ale do peněz to opravdu neleze, protože jsem si celý obal udělala sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jsem Jana a ráda bych se k Vám přidala. Taky se bereme 19.9.09.Přiznám se že jsem ještě nic nezačala zařizovat. Jen na Matrice a budeme se brát na Zámečku v Trmicích v Usti nad labem. Scháníme vhodné místo pro hostinu.Kde by na oběd mělo být 45lidí a později dorazí třeba 15lidí na odpolední raut. Kde začne taky hrát kapela,kterou tedy taky ještě nemáme zajištěnou.Taky potřebujem aby to byl penzion kde by se nějaký lidi dali ubytovat.Budou tam i děti které si budou potřebobat odpoledne lehnout,tak z toho důvodu i s ubytovámím. :-)A taky že bychom si mohli nějaký studený mísy přinést sami i nějaký alkohol a to málo kde jde udělat.Jedině na nějaký zahradě,ale zase to počasí nemusí vyjít.Řeknu vám je to pěkná fuška svatbu zařizovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janino, (má jmenovkyně ;-) ) jo je to práce se svatbou, ale hezká, jen těch starostí je dost
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem konecne dokopala drahou polovicku aby si sel koupit oblek, vyuzily jsme vyprodej u Blazka a mame krasnej oblek za 50% takze za 3500, coz je vzhledem ke kvalite za pusu:-) a kdyz uz byl v obchode tak si koupil i boty, takze uz ho na nic nepotrebuju kosily zvladnu bez nej..to bylo remcu nez sem ho tam dostala a nakonec v obchode byl ani ne 5 minut, prodavacka poznala hned velikost...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: tak to je super, já taky přemýšlím, jestli už nezajedem koupit ten oblek, ted, když jsou všude ty slevy, ale nevím jak ho mám dokopat, on na to jako chlap není ale cena je super, máš fotky? jak mu to sluší a pro inspiraci?
Odpovědět
Profilova fotka
fotky budou az o vikendu ted ho prece mel na sobe v obchode tak si ho prece nebude zase zkouset, ja bych ho fakt nekdy zabila:-))) prekvapilo me ze i kdyz vyprodej je uz celkem dlouho tak nebyl problem s velikosti... ted zacinam konecne delat svatebni noviny takze uvitam jakoukoliv radu:-)
Odpovědět
Tedy holky... máte krásné fotky a nápady. Já se sice na svatbu těším, ale moje album zeje prázdnotou. Nějak nemám inspiraci a v poslední době ani myšlenky. No doufám že sse do toho pořádně opřu, až mi malá povyroste :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jitru: myslím, že jménem všech můžu poděkovat :-) tuli: no svatební noviny já už mám hotový a čekám, až ten můj miláčekkonečně zajde koupit barvu do tiskárny :-) jakoby to byl problém :-D jinak já ho budu tisknout doma na klasický papír ve formátu A5, podle mě je to vcelku jedno, jak si to kdo udělá tak to bucde, ne? :-D lowe, Tuli: co se týče obleku, tak přítel bude mít v květnu narozeniny, tak myslím, že se domluvíme s jeho rodiči a koupímemu hok narozkám, on má teď totiž takový období, že hubne, tak bych nerada dva dny před svatbou zjistila, že je mu velký nebo kdyby zase přibral tak malý ... snad to už pak od května moc nezmění :-D kdyžtak myslím, že slevy bývají i před tanečníma, koncem srpna a začátkem září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: ten muj tvrdi ze taky bude hubnout do svatby(ne ze by to nejak potreboval). ale ja ho znam tak sme oblek klidne koupily:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: jenže ten můj za ten rok, co spolu bydlíme přibral 10 kilo a teď ho nutim cvičit, že jako takhle by to nešlo... teda já až tak ne, ale spíš přitakávám jeho mamce, přece jen maminka má vždycky pravdu :-D ale babičky jsou nadšený, že se má u mně tak dobře ... :-D já si radši ještě počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme spolu pres 4 roky a navrch ma asi 18 kilo:-))) ale me se ted libi vic... uz sem konecne pohledala a vymyslela ceny do tomboly ale chtela jsem aby kazdy vyhral jednu cenu ale hostu mam 34 a cen uz 37 a to sem nektery uz vyradila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska objednaly zakusky, kolace a cukrovy do vysluzek a na stoly..a oproti puvodnimu planu ze to nechame delat v jine cukrarne usetrime 4000, tak kdo je z brna klidne poradim, fakt se to vyplati, kilo cajovyho za 190 a to vsude chteji 300
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: my jsme od Hradce a myslm, že naše babičky jsou zrovna takové hospodyně, že nám koláče a cukroví upečou nejradši samy :-D my si pak jen objednáme dorty a pár zákusků...
Odpovědět
Profilova fotka
ja bydlim v panelaku takze by to tu neslo jak skladovat a kdyz vidim to mnozstvi tak by me mohlo to pect doma.. ale asi na tom tak dost usetrite..
Odpovědět
Profilova fotka
nj, babičky mají domečky :-) my jsme taky v bytě, ale máme to k oběma dost blízko :-) a i k budoucí tchýni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, taky bydlíme v paneláku, mladí lidé moc na ty baráčky nemají, ale chystáme se stavět ale tak do deseti let, dřív ne,panelák pro nás není, ale jinou možnost jsme neměli¨ jinak cukroví, koláče, rolády a dorty mi upeče moje teta, je to super cukrářka, takže mě to vyjde jen na "materiál" což je super, práci si účtovat nebude, prý jako svatební dar, a já to beru, protože je domácí a nešizené a hlavně výborné, jo a taky to dělá v peneláku
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: to je fakt, dneska stavět chce hodně odvahy a hypotéku... my se do toho chystáme tak za dva tři roky, až dodělám školu a najdu si práci, zatím v bytečku zvládáme z jednoho a půl platu, tak až budou dva, tak to snad postavit zvládnem, hold si na chvíli utáhnem opasky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: my jsme si je utahovali dva a půl roku, měli jsme šíleně vysoký splátky, ale ted v únoru nám to končí, takže si je na nějaký čas zase povolíme, trochu, ale zase chystáme tu svatbu a to bude dobře tak 80 tis., takže se uvidí, ale jde nám to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: nám chvíli trvalo, než jsme se naučili s těma penízkama vyjít, teĎ ale v pohodě a daří se nám i docela dobře šetřit na svatbičku :-) plus máme stavebko, takže tam se ty penízky taky neztratí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci Vám brát holky iluze a ani nevím jak na tom jste,ale hypotéka na baráček rozhodně není na chvilku si otáhnout opasek,ale nejspíš do šedesáti.Protože ono do toho pak příjde mimčo min.jedno a vy si můžete utahovat jak chcete a co chcete,ale dítěti ty potřeby budeš muset dát.A už dávno to není jen jedny tepláky,cvičky a taška do školy.Ale běžně potřebná věc:pc,pak sportovní potřeby:lyže,kolo,kolečkáče,permice.... Já jen,že jsme taky chtěli stavět,ale splátku 15,000,-+výdaje v domě,jídlo a stále něco.Prostě žádná sranda. Tak že holt vydržím panelák,ale vím,že budu moct jet na dovolenou a dítě bude mít vše potřebné-nemyslím tím vydupanou každou blbost.
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: samozřejme vím, co kolik stojí, žiju v reálným světě, ne v iluzích, proto říkám že začneme stavět tak do 10 let, protože 8 let budeme splácet byt, pak ho prodáme a budeme mít část na dům a taky záleží na dalších x věcí, jako jaký dům, jakou velikost, jaké jsou příjmy a výdaje atd. taky už žiju nějaký čas v paneláku a vím, že výdaje které máme my v paneláku bychom nedali za celý dům, vyšlo by nás to na třetinu, toho co zaplatíme nyní, a to tam žijeme ještě 11 rodinami, proto chci taky do baráčku, výdaje v bytě jsou vyšší než v baráku, takže by nám zbylo na splácení víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: záleží na tom, jak kdo vydělává a jak kdo umí hospodařit s penízkama, znám lidi, co maj barák a vydělávají pár korun a znám lidi,co vydělávají oba desetitisíce a jsou v bytě... protože neumí hospodařit s penízkama... taky je fajn vědět co si můžu a co nemůžu dovolit, když vím, že teď jsme v bytě, kolik tu platíme nájem a za energie, tak vím, že kdybych si v ceně měsíčního nájmu vzala na 20 let hypotéku tak jsem v 45 bez splátek a žiju si ve svym domečku... nechci žádnej palác, parcelu máme a to je ušetřených půl milionu, dneksa a v okolí Jaroměře - HK, kde chceme stavět... bohužel teď máme jen jeden příjem a s ním nám to na hypotéku nedá, takže musím opravdu počkat, až si najdu práci, pak to zvládnem :-) ale dítě si pořizovat do podnájmu nechci, to už bych se z něj nevyhrabala nikdy.
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s tebou petunia: záleží na tom jak kdo umí hospodařit s penězma, my jsme se na všechno co máme zmohli sami, ani jeden z nás v rodičích nemá finanční podporu. Pozemek taky máme, vlastně je to naše dosavadní práce, naše zahrada, a to je taky ušetřeno dost peněz
Odpovědět
ahojky, tak já jsem přesně tan druhý případ. nevim co bychom si bez rodičů počali (hradá na to nejsem :-( ) ale ani z přítelova platu a mé matřeské nic neušetřímě. chceme si brát hypotéku, ale z čeho ji budeme splácet, fakt netuším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ráda,za to, že co máme tak na to jsme si sami vydělali v rodíčích máme oporu, ne ze strany financí, ale zase jsem nikdy nekupovala vepř. maso, vajíčka a tak, naši mají hospodářství, v létě zeleninu, což je super, a taky nám ulehčí hypotéku nezávidím, my máme úvěr ještě na 8 let, ale už jsme z nejhoršího venku, doufám a děti plánujeme už do bytečku, toho se taky nebojím, mateřská v dnešní době je docela slušná tak proč ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?