Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
až tam něco bude tak ti fotky ukážu ;-) teď řeším problém :-(
Odpovědět
co pak je? =-)
Odpovědět
já si všimla,že tady na beremese je chlap kterej mi dělá problémy na chatu
Odpovědět
joo =-)
Odpovědět
jo ale je tady spíš jeho manželka
Odpovědět
Profilova fotka
holky cetli ste tu hruzu, dneska od 23 do zitra do 11 je odstavka serveru..mam abstak uz ted:-)
Odpovědět
cooooooooooožeeeeeeeee =-) :-D
Odpovědět
tak se tu mějte, pááááá :-o
Odpovědět
Profilova fotka
paaa ja taky letim tak zitra po odstavce se tu snad jeste zastavim, jank mi v 16:00 drzte palce mam dulezitou zkousku.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, první den v práci, ještěže jsem měla na rozdíl od původního plánu jen tři hodiny... mít těch klasických pět tak mě toasi zabije,.. Tuli, palce ddržím, já jsem v učení na zkoušku pozadu, jak jsem byla mezi svátkama marod a všechno jsem zaspala... tak jsem neměla na učení ani pomyšlení a teď mi to chybí... musim zabrat...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss držíme ti palce
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu u nás dnes byla na návštěvě budoucí paní tchýně a sdělila mi, že si v nějakym horoskopu přečetla můj horoskop na tento rok a že kolem 15. září něco plánuju, hrozně se na to těšim, ale že zatim nevim, že si pod sebou podřezávám větev... tak nevim, no... jestli si to ještě nemám rozmyslet... :-) ale asi nechci...hrnu se do toho dobrovolně, tak snad to dopadne... v jinym horoskopu by napsali zase jinou ptákovinu... :) co vy na to???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu: ja sem zas v jednom horoskopu na tenhle rok mela ze me ceka svatba:-) jo jinak tu zkousku sem opet nedala, sem z toho pekne zdrbla, takze tu do pristi stredy budu min, a budu zase sprtat pitomou anglinu..
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia:třeba to je myšleno naopak:15.09.2009 budeš váhat a začneš bilancovat-což by znamenalo podřezávat si větev pod sebou,a tak se vdáš a tím to bude o.k. ;-) Tulikiss:to mě mrzí.Já pořád uvažuji,že se vrátím dálkově do školy,ale tak nějak mám pořád horu výmluv a v práci máme pořád co nastudovávat.To není den,aby nepřišlo nějaké IS.Tak že si to večer beru domů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: to je mi líto, ale ty se do toho opřeš a dáš :) držím palec, já se taky šprtám, ale až na 19.1.... barbu: no my si spíš myslíme, že to bude v souvislosti s tím, jak se se mnou naši nebaví,pořád váhám jestli je zvát nebo ne... i když jsou to jednou rodiče, nemáme poslední rok extra vztah... teda spíš tam není žádný a rozmýšlím si jestli je mám pozvat nebo ne... a tak jestli to není taky myšleno tímhle... že když je nepozvu podřežu si větev a když je pozvu tak třeba taky... je to těžký....
Odpovědět
Profilova fotka
petu: to ja se mozna budu sprtat i na 21.1. to je posledni termin, ja uz nechci protahovat:-(, uz tak me stal tenhle semestr 24.000:-(, a nasi me asi uz vazne zabijou.. a ja s otcem taky nemam nijak extra vztah ale budu ho zvat, ale vzhledem k tomu ze brachovi sel jenom na obrad a to s nim ma mnohem lepsi vztah, tak me mozna neprijde ani tam.. ale budu mit cisty svedomu ze ja sem pro to udelala vsechno..
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia:tak to mě mrzí....můj hloupý vtip se trochu nevydařil,omlouvám se. :-( Jinak si myslím,že záleží co chceš a jak to cítíš.Pokud tam rodiče chceš,protože rodinné pouta i přes vše pro Tebe něco znamená,tak je pozvi,ale pokud to skutečně neklape a víš,že tam žádná světlá budoucnost nečeká,tak si asi nekaž svůj den D. s těma co máš ráda a oni tebe
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska artik objedna moje saticky a posle penizky, takze ted budu tak dva mesice nervozni jak to dopadne:-).. treisi nerikala si ze taky budes objednavat? na kolik te vyjdou?
Odpovědět
mám depku holky moje..dnes jsem byla na gastroskopii a poblila jsem tak hodného a hezkého doktora... :-( :-D :-D
Odpovědět
tulikiss: hele toho 21.ledna mám operaci tak ať je to náš šťastnej termín ;-) jinak šaty teď výjdou s bolerkem a s dopravou 5600 ale teď nemám peníze :-|
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: to me mrzi, ale on je na to urco zvyklej..a na operaci drzim palecky... ja taky penizky nemela, ale pritel jo:-)))))))
Odpovědět
tulikiss: přítel je teď taky nemá tak si musím bohužel počkat,stejně by mi pak byli velké,protože po operaci zhubnu
Odpovědět
Profilova fotka
aspon uvidis co prijde me:-))) mozna te to odradi:-)
Odpovědět
tulikiss:to je pravda,alespoň budeš moc říct jaký jsou atd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
az prijdou tak vam je pekne nafotim:-))) at mi zavidite ze ja uz mam saticky doma:-)))))
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Barbu: tos mi moc nepomohla, ale díky za názor budu to muset nějak vyřešit s přítelem...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá,že to v těch 13:00 budeme mít :-D Sestra tam má známou a mám si koncem ledna donést papíry a přehled s hudbou.Tak snad tohle bude vyřešeno.
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha tak to je super:-) tady je to nejaky mrtvy, to nikdo nic nechysta? Ja sem si vcera zamluvila kadernici, kosmeticku a zenskou na nehty. Puvodne jsem to chtela nekde jinde, tady to bude sice drazs,i ale vsechno v jednom miste takze zatimco budu v natackach me nalici a udelaji nehty, takze nemusim ke kadernici na 5 ale na 6:-))
Odpovědět
tuli, týýýý joooo, ty už se taky můžeš vdávat, máš už vše zařízené :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?