Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky, jak to vypadá u vás, myslíte, že po svatbě budete svým tchýním a tchánům tykat? nebo jste toho názoru, že tykat tchýni nikdy nebudete??? a co říkat jí mamko?
Odpovědět
mamko?! :-S
Odpovědět
nejspíš jim budu říkat jménem a vykat - pavle podal byste mi prosim....? Dano to jste moc hodná že.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já to ještě nevím, já sama jsem o rodiče přišla dost zvláštním způsobem, oba ještě žijí, ale bohužel ne pro mě... bydlím od nich jen 9 km a přestala jsem pro ně existovat, ale přestože se budu vdávat a jsem " velká holka" rodiče mi chybí... přítelovi rodiče mám moc ráda, jsou oba moc fajn a nevím, jestli od nich někdy můžu nabídku tykání čekat...ale ráda bych...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: to s tvýma rodičema je dost smutný, já se svýma občas taky nevycházím, ale v zásadních věcech jsme prostě RODINA...ale vím, o čem mluvíš, moji mamku taky vychovali prarodiče, rodiče o ni zájem neměli ]-( Sad najdeš rodiče aspoň v tchánovcích....a co se oslovení týče, asi bych to nechala na nich, co by navrhovali sami...ale mě se líbí *maminko* a *tatínku*... :-) a vykat, samozřejmě...tak to má moje máma se svou tchýní (mou babi) a je to hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja uvidim jak se to vyvine, ale treba pritel si s nasima tyka uz ted, maminku ma v mobilu ulozenou jako mamka eva... docela mi vyhovuje ze maji takovy vztah, lepsi nez kdyby k sobe byly odmereny..ale s tchyni nevim..je fajn nic mi nedela, ale nevim mam z ni takovy divny pocit nedokazu si predstavit ze bych ji tykala..
Odpovědět
Mě vykání nepřijde nijak odměřený, třeba s maminkou mojí nejlepší kamarádky si skvěle rozumíme, kolikrát jsme se společně báječně opily a pořád si vykáme. Rozhodně nejsme k sobě odměřené:-D Já nevim, mě to přijde prostě hezký , říkat jménem je blízké a přitom vykat souvisí s respektem a úctou, jsou to lidé kteří mi vychovali a "dali" manžela, otce mých dětí. Mě se to tak líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak u nás je to jednoduché, jelikož už jsme spolu strašnou dobu příbuzní se mezi sebou už znají. Můj přítel mamce říká, mamino, mamko a pak vyká, tátovi mému tyká, jelikož se znají už dloho no a já jeho tátovi vykám, zatím. Mamku on nemá, takže tchýní mít nebudu a jsem za to i ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taj já přítelovým rodičům vykám,ale oslovuji je mamko a taťko.Přítel mojí mamce vyká a vlastně ji nijak neoslovuje... :-N A s taťkou je to sranda,na přítelových narozeninách-28.09. mu nabídl tykání,které můj přítel přijal,ale když se baví,tak slyším jak mu chvilku tyká a chvilku vyká :-D
Odpovědět
No já musím říct že se upřímně bojim kdyby mi přitelovy rodiče tykání nabídli, jako že se tak s největší njistotou stane, skorotchám už to na mě párkrát vytasil... Je mi to staršně nepříjemný a nechci to přijmout, jenže je velmi neslušný to odmítnout. Budu holt neslušká a zkusím to nějak rozumně vysvětlit, ach jo...
Odpovědět
petu: jaja tchyni nikdy mamko rikat nebudu ani za nic...jinak jim vykam i kdyz od tchana jsem uz nabidlu tykani dostala...jenom ze byl trochu namol a nepamatuje si to ;-) takze vykam a mam v planu u toho zustat, jsou o dost starsi, pritele meli ve vyssim veku a moc se nevidame, takze mi to prijde takhle v poradku muj chlap nedavno moji mamce omylem tyknul a docela to slo :-) myslim ze od nich to asi prijde ale mamka a tatka to asi taky nebude, jenom to tykani (tipuji podle brachovy manzelky:))
Odpovědět
Profilova fotka
jj já taky vyčkávám, ale kdyby mi tykání nabídli, tak bych se asi nebránila, opravdou doufám v to, že u nich najdu tu ztracenou rodinu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja nevim me by prislo takovy divny az budeme mit deti rikat babicko mohla by ste.. ono asi taky trochu zalezi v cem kdo vyrustal, treba nasi si s babi a dedou normalne tykali, takz emi to prijde normalni, ale treba pritelova maminka tchyni vyka a nevim, zezacatku sem si musela zvyknout protoze me to znelo divne.. a s tim oslovenim, sama na priteli vidim ze nekdy nevi jak je ma oslovit i kdyz si tykaji, a tak se to snazi obejit aby nemusel nijak oslovovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte někdo v plánu po svatbě svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
asi ne úplně po svatbě, ale chtěli bychom na ledovec lyžovat jako " svatební cestu" :-) ale uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha81, my určitě ano, ale kam to bude, ještě nevíme, ale chtěla bych letět nejdéle v úterý po svatbě, jen víme, že to bude all incl. protože se nechci o nic starat, a navíc jsme spolu u moře ještě nikdy nebyli a miláček nikdy nebyl u moře tak chci něco moooc pěkného, poradíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: úžasný je Řecko, ale asi malinko finančně náročnější na allincl. ale svatební cesta je snad jen jedna :) a nebo TUnis, ale tamm záleží na jaký hotel narazíš, tam je super moře, výlety a poměrně levno, jak ubytko tak i bašta :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tedy Řecko mohu také jen doporučit a ve finále to cenově výjde stejně jako Egypt,Tunis apod.,protože tam opravdu musíš dbát na to jaký hotel vyberete,jaké letovisko a stejně s tím jídlem žádná sranda.Krásně je také Španělsko-tam pojedeme v červenci my-,ale jako svatební cesta myslím spíše to Řecko.Já právě nevím,protože dovolená bude za nám,ale myslela jsem třeba na víkend do Francie nebo Říma.Na druhou stranu si nejsem jistá,zda by si to moje polovička užila-je mu totiž aifelofka ani vítězný oblouk apod.nic neříká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja bych rada na svatebku ale uvidim jak to vyjde, ale pokud tak jedine do Egypta, uz sem tam byla a pokus si zvolis hotel 4* a vis tak je to dokonaly, navic je tam jistota pocasi i takhle pozde v zari a daji se delat i vylety.. ale uvidim v te dobe nam zacne uz skola tak uvidime jak to zvladnem...navic milacek moc teplo nemusi,hned se spali a ja naopak slunicko miluju:-(
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za typ, přemýšlíme o řecku nějakém ostrůvku, ale kamarádka co dělá v cestovce říká že je lepší turecko, ale to je věc názoru ne? prý v řecku není all moc časté, ale bez toho my tam prostě nepojedeme, tak uvidíme, jak to dopadne, egypt, přítel zamítnul, já bych se tam třeba jela kouknout, ale asi snad až někdy příště
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze me prijde ze kdyz uz je v recku all tak je to silene predrazeny, ale treba nasi byli na korfu v hotelu gemini a rikaly ze ty svedsky stoly co tam byly stali za to, a to to byl myslim jenom 3*... turecko me taky laka, tak uvidim na co pritele ukecam..ja mam jedinou podminku hlavne at je tam more a vic nez 25 stupnu, protoze kdybych rekla jenom to more tak je schopnej me vzit do norska:-))
Odpovědět
Ahojda holky, tak jsem se dnes z nudy pustila do polštářku(fotka v albu) zatím nic moc,je to ještě "hrubá verze" :-N A co vy? Jak pokračujete?
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: teda, jsi šikulka :) vypadá to zatím hezky :) my zatím nic moc, teď jsme ve fázi šetření, šatky mám zamluvené, termín taky...a jiank mám čas :)
Odpovědět
děkuju,teď našívám malá srdíčka na polštářek a leze mi to na mozek :-N No já šaty neřeším,ty budu řešit až tak na přelomu jara a léta Dnes jsem si aktivovala net na mobilu tak sem budu psát ikdyž budu v nemocnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi ty si sikulka ja bych si asi u toho vypichla oko nebo si neco k tomu polstarku prisila, na tohle sem fakt leva, takze jenom zavidim..
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: jsme na tom podobně, zabalit dárek mi nedělá žádný prblém, jsou pak celkem hezké a všichni jsou nadšení už jen z balení, ale kdybych měla takhle udělat polštářek, tak taky nemám šanci, s jehlou se moc nekamarádim... ale vývazky se mi docela povedly :-) to zas nebylo tak náročný :)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, Tulikis, už si vás holky pletu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,myslím,že já bych vyhrála první místo:levá jako šavle :-( Rozhodně neumím balit dárky,estecické cítění zrovna taky nemám a co se týká vývazků,tak o ty jsem se pooušela včera s tím,že to je raz dva,ale ejhle,tak jednoduché to nebylo a navíc jsem si mašle a špendlíky objednávala přes net a špendlíky jsou tlusté a tupé bez špičky,tak že zapíchnout je někam...bez šance...to bych akorát pak někomu zničila šaty pěknou dírkou.....ach jo....
Odpovědět
já mám na šití školu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi: nj, to já s gymplem můžu být ráda, za to, co jsem se naučila sama z knížek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?