Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: no jo, už to vypadá lepší dneska už jen strašně kejchám :-D a teplotky klesají a povedlo se mi rozbít si teploměr, ještě ten starej, skleněnej... tak doufám, že střepy přinesou štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: strepi mozna ale pozor na rtut ta by ti moc stesti neprinesla:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no naštěstí lihovej a jen se přetrhl uvnitř... takže nic nevyteklo... :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz sem prave jednou honila po podlaze kulicky rtuti a zadna sranda to nebyla, i kdyz vsichni kolem se mi smali:-)
Odpovědět
petunia:jeee ty seš trdlo :-D :-D Hlavně,že ti je už líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, holky co nadělám, no... už vim, že nemám šmajdat na záchod s teploměrem podpaží :d
Odpovědět
ještě,že byl jen v podpaží :-D když jsem byla v nemocici tak tam sestře spadla krabička s 50teploměrama co měli v sobě rtuť,zbyl jen jeden celej,to byl teprve mazec
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo... naštěstí ty už taky pomalu mění za digitály... a co Ježíšek???
Odpovědět
Ježíšek byl o.k.,donesl nám samé potřebné věci takže jsem ráda např. povlečení, kuchyňského robota 4 v 1 atd a co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, u nás taky :) dostali jsme taky plno věcí do kuchyně, taky povlečení a nějaký drobnosti a až na tu moji chřipku to bylo jinak docela fajn :) a co plány na Silvestra???
Odpovědět
na Silvestra budem s mamkou,táta bude totiž v práci a brácha s kámošema
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, my budem asi u nás, vždycky jsme byli u známých, ale kamarád říkal, že je to pořád to stejný, takže jsme se domluvili, že uděláme malou party u nás doma a budem hrát člověče nezlob se :-D jak malý děti :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no je to už náš třetí silvestr tak si s mamkou a Přemou uděláme nějaký dobrý papání,vezmem Treviska a budem koukat na telku...možná i na to člověče dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, my to poslední dobou hrajeme docela rpavidelně, akorát nám chybí čtvrtý do hry... ale i tak je to sranda, když se ti zahřeje kostka a padaj šestky a vyhazuješ je, to bys koukala, jak se kluci vztekaj :-D
Odpovědět
jo já si pamatuju,že když jsem byla malá tak jsem pořád vyhrávala nad tátou a on se jednou naštval a hodil mi člověče do kamen ]-( Pak mi koupil nové a jěště novou panenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda :-D to je ale ošklivý...
Odpovědět
:-D prostě chlap :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně :-D stejně jsou všichni stejný ...
Odpovědět
jj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj, když chci aby se mi věnoval, tak přijde, chytne mě kolem ramen a pustí televizi... chvíli koukáme a pak zmizí a po chvíli zjistim, že zase koukám sama... no prostě si to umí zařdit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu to znam, ten muj si sedne k pocitaci a kdyz se jako ozvu tak mi rekne co je vzdyt sme spolu:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj to taky znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem ležela, tak mi jeden den vynadal, že nepiju, tak jsem mu obratem vynadala, že nemám co, když mi nevaří čajíky a jak pane pak skákal :-D
Odpovědět
už jsem zpět,byla tady ségra tak jsem si s ní dala čaj a kecali jsem
Odpovědět
Profilova fotka
teď máme návtěvu zase my, paříme to člověče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: pěkný oznámko, jen bych asi zvolila malinko jinej textík na tu pozvánku ke stolu...
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinka je to super nápad :)
Odpovědět
petunia: děkuju,no taky bych dala něco jiného ale nevím co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
co třeba: srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu... nebo Přijměte naše pozvání ke svatebnímu stolu...
Odpovědět
momentík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?