Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Letos nás čeká jen ,,Chorvatsko,,Manžel staví garáž,tak že všechny peníze jdou do...garáže:o).A já si dávám na stranu,pak na mimi.....Tak že nic velkého :-( Co se týká tchyně,tak letos ji na dovlenou určitě NEBERU!To asi mluví za vše... Jo a tkani u Tebe se ptají,jestli jsi už v práci u mě se ptají,kolik jsem tenhle měsíc brala????
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak já po té co jsem dal výpověď na městským úřadě a šla pracovat do laboratoře (ze středoškolskýho místa na vysokoškolský!!!) jsem u nich taky klesla v ceně. Prostě asi mají obecně tchánovci nějaký divný pohledx na svět :-D u nás se dovolená tak nějak rozplývá ... nechali jsme si nacenit okna a ještě bysme chtěli udělat podlahy a penízků je nějak málo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: penízků je vždycky a pořád málo... :-( bohužel je to všude stejné ... My se letos chystali k moři, ale vypadá to, že ani to Chorvatsko nedopadne a budem rádi, jeslti vůbec nějaká dovolená proběhne... štve mě Pavlův kolega, on už si letos byl týden s rodinou na lyžích, týden sám s kamarády v Alpách a my sedíme akorát doma na pr* protože někdo přece dělat musí, když kluci začli podnikat, ne? a to se radši ani nezmiňuju o tom, že musí ráno na 8 vozit (500metrů) dceru do školy a 15.30 jí vyzvedávat takže to pak dopadá tak, že všechno odsere s prominutím Pavel a je tam od rána do večera... a běda když potřebuju dojet na nákup, jo ale to Markétka od kolegy, když si vzpomene uprostřed týdne, to se můžou oba pos* :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jak je holky :-) já pořád lovim výběrka a práci a zatim se nedaří, tak doufám že snad už konečně musí něco vyjít :-) jinak dovču sme si zaplatili v prosinci, kdy sem ještě měla práci a netušila, že o ní koncem roku přídu :-p takže máme zplacenou na červen Itálii - Caorle - už se těším, jen nevim jak to udělám, když se povede nastoupit někam do novýho zaměstnání - to mě moc milovat nebudou nebo o to místo zas přídu, ach jo 8-( jinak tchýně no coment, mám jí v baráku a bohatě stačí, ted´co neustále hlídá švagrovu malou, tak ale dala pokoj, jelikož nemá čas do nás rejpat :-D a barbuch na dovolenou tchýni :-N nikdy !! to jen jednou s náma jela do Plzně na vejkend ještě k její sestře a bohatě mi to stačilo děkuji nechci :-p :-D - občas to Jirka v žertu naznačí, že vezmem maminku sebou, že bude hlídat malýho a my pařit :-) a já odpovídám, že v tom případě zůstávám doma a at´si jede s maminkou sám :-D za ty nervy mi to nestojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se holky musím pochlubit :-) Příští sobotu jdeme na svatbu a v pondělí mě kamarádka požádala, abych jí šla za svědka :-). Tak jsem si to obrečela a už se moc těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: tak to je super, gratuluji k takové důvěře :) tak hlavně ať to dobře dopadne a ať se mají rádi :) škoda na jednu starnu, že my už to máme za sebou, co? bylo to super, my jsme si to hrozně užili :) u nás se zas včera práskla novinka, kamarádka, co se vdávala měsíc před námi je těhulka, takže na přelomu ledna února čekají rodinu ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak co, paničky, jakpak to jde? zase je tu nějak mrtvo :-) tak co je kde nového? jak se daří našim těhulkám?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem fakt štastná že nemám tchýni no jinak jsem v 16tt a máme se skvěle, žádné potíže ;-) barbu: manžel se o nás moc nestará, protože s námi není, je přes týden pryč na školení v Pardubicích, ale ještě tři týdny a budeme všichni spolu držím palečky, ať se Vám to brzo povede co se týká práce, tak jsem to tu už oznámila, a od 1.6. nastupuje ženská kterou budu muset zaučit, no a majitel to vzal dobře, jen mi zase snížil plat, ale já to už řeišt nebudu, holt budu mít houby mateřskou, ale rozčilovat se fakt nebudu, je to debil
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak to to moc dobře nevzal, když ti snížil plat, by ti měl naopak přilepšit pár měsíců ho nezabije, ne? a dupačky a všechno pro miminka je teď strašně drahý, tak bych ho kopla víš kam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: on mi snižuje plat už od lonského léta, kdy prý byla krize, já se nehodlám rozčilovat jinak výbava je fakt drahá, ale máme spoustu známých co mají odrostlé děti tak něco od nic dostanu přeberu a pár věcí nakoupím
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspoň tak, na druhou stranu babička taky občas něco do výbavičky přidá, ne? :) u nás to taky tak bude, manželova teta má ročního chlapečka, a moje svědková pro změnu dvouletou holčičku, takže bude to i to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přiznám se, že jsem tu dlouho dlouho dlouho nebyla:-(, prostě jsem v tom všem jako práce, domácnost, manžel:-) zapomněla . . . teď jsem sem zabloudila a zjistila jsem jak mi to chybí. Zřídila jsem si v albu počítadlo a zjistila, že už je to 7 měsíců a 27 dní . . . :-) taky vám připadá, jak čas šíleně letí??? Co jsem pročítala poslední stránky, tak se hlásím, že taky nejsem těhu:-) a doufám, že sem budu teď bloudit častěji:-). Pěkný zbytek večera
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co je kde nového? jaký byl víkend? Co naše maminky? jak se těm daří? U nás proběhly oslavy manželových narozenin a včera několika svátků, takže rodinka pohromadě, :-) minulý týden jsme navštívili kamarádku ve Frýdku, mají 4měsíční slečinku, tak jsme se byli pokochat :-) kupodivu i když už pomalu začínáme uvažovat o rodince, tak nás to prozatím nechalo chladnými, pohráli jsme si, párkrát se nechali vzbudit a zase jsme jeli domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se Vám všichni dívají na břicho?! (myslím netěhulky) :-)A ptají se co děti? A mají různé poznámky?! . . .já to slyším a pozoruji pořád!
Odpovědět
Profilova fotka
Jin: já to slychám hlavně od rodiny, příbuzní od manžílka ( lidi z vesnice) nejstarší bratranec se ženil už v pokročilém stádiu těhu jeho ženy... teď už mají druhýho kluka a my přeci poříd nic ... jinak snad nikdo neotravuje a hloupě se neptá ...
Odpovědět
Profilova fotka
jin: jo tak to je u nas porad, ale to bude tim ze jsem od svatby silene pribrala :-( vubec nevim co s tim, byla sem na vysetreni stitne zlazy a nic, vysadila sem antikoncepci, tak uvidim jestli se to aspon zastavy..silene me to stve, ale i kdyz se snazim cvicit a zdrave jist tak proste ta vaha vubec nejde dolu:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli:já taky nějak přibírám:o(Nevím,jestli to je u mě obrácený efekt,protože to je od té doby co jsem vysadila prášky.Ikdyž je fakt,že první dva měsíce po vysazení,jsem přestala cviči a trénovala,jaké je to jíst za dva:o),ale teď už jím zase normálně,cvičím pravidelně-skoro :-N ,ale dolů to už nejde. Ach jo.... Jinak je ze mě brunetka ;-) Akorát krom mě a pár jedinců se to nikomu nelíbí,tak to budu zase stahovat na blond..... Lowe:nám taky ubírají,ale jsem ráda,že mám relativně dobrou práci.... A co se týká výbavy,tak ikdyž se mě bohužel ještě netýká,tak to určitě budu řešit děděním a půjčováním. Jen pár věciček koupím,stejně z toho po prár týdnech vyrostou.... Tak hezký den holky pa ap
Odpovědět
Profilova fotka
holky, neděsta mě, já zase mám potíže opačný, mám 56 kg na 179 cm výšky a měla bych trošku přibrat, škoda že ty kilča nejdou přeposílat na jiný, že bych vám odpomohla a vy zase pomohli mě ... :( jsem taková hubendíra od přírody, nějak ne a ne a obzvlášť teď když jsou nervy před zkouškama, zase ... ach jo .. o prázdninách se lítá venku, to nic nenaberu ... a pak to začne nanovo ... barbu: taky uvažuji o změně barvičky na vlasy, ale nějak jsem se pořád neodhodlala kterou, myslím, že jde o zvyk, když to chvíli ještě necháš nikoho to pomalu nenapadne, hlavní je jak se v tom cítíš ty a jak se líbíš manžílkovi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro představu:můj ůčes byl dle herečky Tatiany Vilhemové z filmu Chyťte doktora....ta bruneta:o))) A docela se to povedlo,akorát s tou ofinou je to fakt peklo!!! Pet:ale bohužel,manželovi se víc líbím blond....Ty mužský..... Tak pa,pa,jdu se věnovat manželovi...dokud nechrní:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, jak se daří? tady se nikdo ani neukážete, všichni odcestovali na koníka a naše svatební diskutování umřelo už úplně? no teda... :( se mi nelíbí... My se dali konečně do rekonstrukce obýváku, manža včera s kamarádkou sbíječkou kutal díry na elektroinstalaci, neboť tu je ještě stará hliníková, tak jí chce měnit... je to připravené a v týdnu to snad natáhne a zasádruje... :-) musíme koupit překlad a pak se vyboří průchod do kuchyně, teď to máme přes chodbu a je to na prd, když přijde návětěva... nic nevim, když dělám kafe... dokonce si naivně myslím, že by se to mohlo stihnout podle plánu do konce června :-) už toho tolik nechybí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, téda já kapánek taky přibrala, a to jsem chtěla do léta trochu zpevnit tělíčko áááá prd :-D . Jinač u nás nic nového,furt pracujeme na baráku,ale už se to rýsuje,snad koncem léta bydlíme, třeba na výročí svatby ;-) . Takže pořád pracovně,druhé mimi jsem ze začátku chtěla,ale tedkom mě to zase trochu přechází :-N , no uvidíme jak se nastěhujeme do nového. Ale mateřská se už krátí.... :-p . No a malého jsem po těžkém boji dostala do školky,ale jen s tím,že mám fakt jistou práci, takže tedkom otěhotnět tak nevím,nevím,jak by se v té školce asi tvářili :-S . Ale co, jednou už ho vzali tak co,né ?? Zase sem juknu. Mějte se krásně a všem nastávájícím maminkám přejí hodně zdravíčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, blahopřeju ke školce ... kolega z práce začal u oběda doslova skákat radostí, když mu manželka volala, že malýho vzali do školky a kolegyňka co chystá návrat taky bojovala - je to děsný, nechápu proč ten stát trošku nereaguje na počet dětí.
Odpovědět
Profilova fotka
pokud budou maminky cpát své prvorozené děti do školky, kde je plno a mezitím budou doma s druhým prckem, tak se nikdo nemůže divit, že pro mamky, co chodí do práce místo pro děti ve školce neni ... je to bez logiky, jako většina problémů v tomto státě... bohužel... jsem zvědavá, jak to bude u nás ... máme školku naproti přes ulici, tak uvidíme, až jí budeme potřebovat...
Odpovědět
Profilova fotka
jj se skolkama je problem,mamina dela ve skolce tak to mam z prvni ruky. A petu mas uplnou pravdu, nejvic rvou ze se nedostaly do skolky maminy co jsou na materske s druhym. A kdyz obcas slysim co si vymysli za hrozny kraviny, tak obdivuju ucitelky ze to zvladaj. Jinak u nas taky nic novyho, ted mam zkousky tak se po praci snazim ucit, ale kdyz ono se tak nechce :-). Tehu taky jeste nejsem, ale od prazdnin se snad zacnem snazit :-).
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se s těhu zatím pořád neví, na jednu stranu už bychom oba chtěli, ale teď jsme se pustili do toho budování, tak zas zodpovědnost nás brzí, že aspoň až to bude hotový ... škola se dá vždycky nějak zařídit, hlavní je zázemí a tady po těch lidech před námi teda bylo katastrofální, tak když se do konce roku povede zrekonstruovat, tak příští rok se taky zasnažíme :-) mimochodem předevčírem se můj o rok mladší bratranec stal otcem, mají dceru Lilianu :-) ale míry nevím ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím holky,nemám zkušenosti,ale já chápu i maminy co jsou doma s jedním,že to starší chtějí dát do školky.Jednak si tam vyhraje a nučí se být v kolektivu-ne nadarmo se říká,že je to předškolení věk....a ono starat se o dvě děti a dát jim oběma 100%.....asi nelze.... Prostě bych Těch školek mělo být víc!A basta:o) Jinak u nás nic nového. Ale už bych potřebovala dovolenou jako sůl!Jsem te´d poslední dobou k.o. Aspoň že to sluníčko už vykouklo.Ikdyž na druhou stranu si zase stěžuju,že se potím a je mi vedro.... Je to se mnou těžký :-N Tak pááááá,ženy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jak se máte, u nás nic nového. Jinak s těma školkama je to boj a o ti na tak malém městě jako sme my - no ale my už školku končíme od září už půjde Jiřík do školy - uteklo to neskutečně. Jinak ono by děti měli chodit do školky a to i když je máma doma s druhym a to právě proto, aby se naučili koexistovat v kolektivu a sociálním dovednostem a né se jen držet mámi za sukni, ano mělo by jich být víc - můj sen je jednu takovou malou soukromou školičku mít - ale vzhledem k situaci zřejmě zůstane jen u snu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím, že by děti měly chodit do školky i když je máma doma - pokrok jde strašně dopředu a pochybuju, že ta mamina by třeba čtyřletý dítě dokázala naučit to co se naučí ve školce - už jenom těch her, básniček, písniček atd. Nehledě na to, že těm dětem je líp v kolektivu stejně starých dětí, kde se snaží i předhánět v tom co umí a nestane se pak, že ještě v šesti neumí udělat tkaničku na botě, protože pro mámu je prostě rychlejší ji udělat sama
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě jo, každý dítě patří od 3 let do školky, ale určitě má v dnešním nedostatku míst mít přednost ta máma, která chodí do práce před tou, která je doma na mateřské a ty by se pak měli bít za to, aby i pro jejich dítě bylo ve školce volno...je to kruh začarovanej jako většinou v tomto státě... bohužel... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejsem proti tomu, aby i maminy na materske davaly deti do skolky, ale nejhorsi je, ze takovy to vetsinou berou jako zarizeni na odkladani deti. treba u nas(teda uz jen u nasich) kvuli tomu ze si maminy na materske stezovaly, ze ma skolka jenom do 4, tak prodlouzily pracovni dobu o pul hodiny, takze tam do pul paty zustavaji asi tak tri deti a vsechno od matek co jsou doma. kdyz je pres prazdniny skolka zavrana tak taky nejvic zvou maminy co jsou na materske a kdyz je pak slysite jak rikaji proboha co ja s nim budu tech 5 tydnu doma delat, vzdyt se z neho zblaznim jak mi poleze na nervy, tak si clovek rika proc si takove "maminky" porizuji deti. Obcas me pribehy ze skolky uplne dostavaji, sem asi z jiny planety kdyz posloucham jaky jsou "moderni maminky".
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?