Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: no ono v mých letech už taky nebudu mladá, když si vezmu když pak mu 20 let tak mě bude bez roku padesát, to je hrůza, mamka ut byla ve 42 babička, to mě nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - dodatečně gratuluju manžovi k narozkám, k mimi už sem gratulovala - je to fakt krásný 8-) jinak maminka budeš akorát, já bych ráda do 5 let stihla to druhý mimi, nojo no 30 tka na krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky: tak od včera už bydlíme, sice nám tvrdili, že byt je po rekonstrukci, ale jádro je původní, nová je jenom vana a záchod, ale vzhledem k tomu, jak se k těm " novým" věcem chovali a jak se o ně "ne"starali, tak je to na další rekonstrukci po dvou letech ....okna sice plastová, ale mezi parapetem díra jak prase, takže zasilikonovat, když jsme začli malovat, tak se půlka zdi sloupala, takže jsme v takovém provizoriu, ale pomalu to začíná vypadat jako u lidí normálních, ne u prasat... ale práce bude ještě dost a dost, přes víkend chceme doklidit v našem budoucím obýváku a vrhnout se pomalu na škrábání malby tam, pak se vybourá průchod do kuchyně, aby se to otevřelo a udělaa se místnost vzdušnější a v případě, že přijde návštěva, abych s nima byla taky v kontaktu i během vaření kafe...:-) následovat bude zboření jádra a vystavění příčky zděné, obložení koupelny a záchodu obklady a pak časem necháme na míru přidělat ještě nějaké skříňky do kuchyně, linka je jako prdeček a pro mě neprakticky řešená, takže povolám truhláře, ať se zasnaží :-) a doplní dle mých představ a požadavků :-) fota časem dodám na modrou střechu ... zatím jsou ve foťáku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: to je všude něco, my jsme taky kupavli byt po rekonstrukci, byla hotová koupelna, kuch. linka a okna, ale stejně jsme tam pak udělali takových změn, že by asi původní majitelé dost koukali a probourané to máme taky mezi kuch. a obývákem a nemůžeme si to vynachválit, ze dvou pidi místnosti vznikl slunečný prostor s dostatkem místa
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: my jsme to měli předtím v podnájmu, spojenou kuchyň s obývákem a bylo to super, jednak víc světla, prostoru a hlavně když ti přijde ta návštěva, tak nejsi otrok v kuchyni, ale můžeš s nima komunikovat pořád a víš co se kde šustne, než kdybys měla s kafem chodit přes chodbu, třeba.. jen mě překvapilo to, že pod pojmem rekonstrukce si původní majitelé mysleli, že dali ty nejlevnější plastový okna, který tam jsou udělaný neskutečně blbě, původní jádro na to není ani sáhnuto a elktrika je rozvedená systémem prodlužek po bytě, protože v místnosti je jen jedna max. dvě zásuvky... fakt dokonalé... takže ještěže je manžel elektrikář a tohle zvládnem sami... skoro mám chuť těm lidem znova zavolat, žejako chci nějakou část peněz vrátit, protože podle mě takhle rekonstrukce nevypadá ... a realitku taky bych poslala někam, sice jednání všechno v pohodě, ale že o tom napíše po rekonstrukci ... by si v tom taky měli udělat pořádek... novej záchod a vana, max. stoupačky, tkerý se měnily v celym baráku u mě není rekonstrukce...a už vůbec ne celková ...
Odpovědět
Profilova fotka
pet - ráda vidim, že už bydlíte :-) - jinak s tou rekonstrukcí je normálka, to se vždycky přikrašluje, aby se to prodalo :-D - chvíli sem v realitce dělala, pak se nic neprodávalo, tak sem odešla a opravdu vim o čem mluvim, taky dneska kdybych si šla koupit byt, tak určitě pokud možno bez realitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky nemuzete uverit tomu, ze uz je to pul roku co jsme vdane. Silene to leti a ja si porad jeste nezvykla na nove prijmeni.
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - jo letí to, náš malej pude v září do školy - a to byl nedávno mimi :-) jinak jak to, že sis ještě nezvykla mě to vůbec nepříde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - dokonce i malej si zvykl v pohodě, všude říká, že do 19.9. se jmenoval jinak a od 19.9 to jsme měli svatbu se jmenuje, tak jako ted´ :-D - má v tom prostě jasno ;-)
Odpovědět
nazdárek "devatenácky" :-) :-D jak se daří???? petu: vy si s tím bydlením opravdu užijete, ale teď je to už něco jiného, viď?? Jak píšeš o to m bourání, tak tě naprosto chápu, my když jsme dělali u našich patro, tak jsem taťku nutilo k něčemu podobnému, chtěla jsem původně taky průchod mezi obývákem a kuchyní, ale taťka, že vybourá jen okno, tak aspoň tak, ale jak píšeš, nejsi zavřená v kuchyni a můžeš se bavit i s osazenstvem v obýváku, já tak mám pustěnou o víkendu telku, když vařím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo,když jsem rekonstruovali,tak to také bylo pořád něco. Teď kdyby jsme to dělali,tak to bude mnohem jednodušší,už bych věděla na co si dát pozor,kde co a jak.... No jo,ale to tak má asi každý... Co se týká propojení kuchyně a obývýku,tak někdy jsem ráda,že to tak máme a někdy mi to vadí. Když si chceme s ženskýma podrbat a chlapi vedle,tak se navzájem rušíme....ale asi to má spíš plusy! Jinak mi ten půl rok jdeme dneska oslavit večeří,tak se těším :-) Ikdyž mám dotoho zánět moč.cest,hrůza.Stačilo jednou prochladnout,nemít skoro celý den co pít a je to tu zas ]-( A navíc jsem to dneska dostala :-( Ach jooo Lowe,já myslím,že v padesáti budeme ještě pěkné a vitální :-D tak hezký půlrok mladé paní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak jsem po dlouhé době taky zavítala na stránky beremka a nostalgicky vzpomínám na to krásný období příprav svatby a na svatbu samotnou :-) Dokonce bych si to hned zopakovala znovu :) Jak tady prohlížím fotečky nevěst a u toho čichám z otevřeného okna ten svěží jarní vzduch ach jo :) Nicméně nevím jak jste na tom vy, ale já jsem se přesunula tak nějak na modrýkoník a k nové roli ještě stále novomanželky přidávám novou roli nastávající maminky :-) Moc Vás holky všechny zdravím :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
yourly:tak ti moc gratuluji a závidím současně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: Děkuju moc :) momentálně si teda připadám dost hrozně, protože je mi neustále dost zle, ale jsme ženský musíme to vydržet že :-) Uvidíš, že se určitě taky brzo připojíš ;-)
Odpovědět
yourly: také přidávám gratulaci k miminku, to je krásné, jak se nám množíte, lowe, ty, .......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, teda až ted´jak o tom píšete mi došlo, že máme půl roku od svatby 8-) teda vůbec mi to nepříjde. yourly - no super, gratulace, tak si tu novou roli užívej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: gratuluji k miminku a přeji, ať vše dopadne dobře:-) u nás se pořád pracuje na bytě... ale včera mi manža povídal, škoda že ještě nemám práci, že pak bysme si to miminko mohli taky už pořídit... což mě opravdu mile překvapilo, protože on byl vždy ten, který "měl rozum" a rozmlouval... ale asi máme byt, zázemí tak je to asi jiný ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuju za gratulace :-) a doufám, že se to tady rozmnoží tenhle těhu bacílek :-) My jsme si řekli, že to prostě zkusíme, že to stejně nemůže vyjít na poprvé, protože všichni kolem nás se snaží tak strašně dlouho a najednou bum :-) teda ale řeknu vám už se strašně moc těším až přejde tady to období nevolností, protože začínám mít fakt fobii ze záchodu :-D
Odpovědět
yourly: a v kolikátém jsi týdnu?
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: dneska jsem 7+4tt :) a strašně špatně mi začlo být od středy tento týden fuj :-) a jestli jsem dobře pochopila tak tobě taky můžu gratulovat k miminku :-)
Odpovědět
yourly: no gratujovat mi můžeš, ale kde jsi to vypátrala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se sem zase přišla mrknout a nestačím se divit - samá nastávající mamina - tak holky, ať vám to všechno dobře vychází a užijte si to ;-) já už se taky těším až budeme moct vyrobit miminko a budu moct odejít z práce na mateřskou. Zatím odpočítávám dny do operace a všude zjišťuju, kdy budu OK abych se mohla snažit otěhotnět. petu, vám přeju ať už nenajdete žádný neduhy v bytečku.
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: no mrkla jsem tady do diskuze první miminko po svatbě nebo tak nějak se to jmenuje ;-) a ty už víš v kolikátým týdnu jsi? :-) tkanicka: uvidíš, že všechno dobře dopadne a jakmile na to vlítnete tak se taky budeš kulatit :)
Odpovědět
takže holky, já jsem taky těhulka :-D ;-) yourly: to já ještě nevím, k dr jdu až 30.3. ale včera jsem byla na krvi a HCG mám víc jak 2400, jestli tě to pomůže ;-) to prý už nějaký ten týden je, jak říkám moudřejší budu až 30.3. Tak to ti nezávidím, že máš ty nevolnosti :-( drž se
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,asi jsem hloupá,ale vůbec nechápu co myslíte tím 7+4tt???To je teda v kolikátém? Asi až budu patřit mezi maminy,tak budu vědět.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
barbuch: myslim ze to znamena v 7 tydne plus 4 dny, teda aspon tak sem to pochopila:-) mozna se taky pletu.
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: no a kdy si mela zacatek posledni MS? podle toho bys to měla poznat :-) A jojo holky přesně tak to je 7+4tt znamená 7 týden a 4 dny :-D už mám dokonce dvě fotky z ultrazvuků a je to zatím taková malililinkatá fazolka :-) dokonce jsem si už i týden poležela na rizikovce, ale naštěstí to dobře dopadlo tak teď už jen ty nevolnosti a pak budu na každýho vystrkovat zvětšující se pupík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou mi novinky - já to u Jiříka takhle vůbec nepočítala jen max. na tejdny ze začátku a pak už jen na měsíce :-D a stejně když sem šla tehdy poprvý k doktorovi, že mi nedošla menses a mám podezření, že sem těhotná, tak mi řek, že sem pomalu ve 3 měsíci :-D - fakt tak super sem měla těhotenství, že sem ani nepostřehla, že sem těhotná - ted´bych to potřebovala podobně :-D yourly - fajn, že je už vše v pořádku a hezky pupík vystrkuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jíťo: také gratuluji k těhotenství a přeji klidný průběh :-) teda, a my pořád nic, chceme si ještě užít mládí a jeden druhého :) je teda fakt, že na rozdíl od vás jsme spolu teprve přes dva roky a jsme všeobecně mladší a taky čekáme až dodělám školu, ale jak jsem psala, manžel dneska hrozně překvapil, že už by chtěl taky ...
Odpovědět
Profilova fotka
pet - však máte čas - nelámej to přes koleno - však ono to přijde až to budete nejmin čekat :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?