Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak dneska se nám narodili trojčátka :) malý činčilí miminka jsou tu s příchodem jara :) máme dva kluky a jednu slečnu :-) konečně jsem se dočkala :-) jsou úžasní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pet - tak jak sem přečetla první větu, tak sem se zhorzila, že sem nepostřehla, že si v očekávání a hned trojčata :-D :-D :-D ale to činčilky - tak at se mají hezky k světu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chytrazena.cz/fotoalbum/ne... fotos jsou tady :-) brumdi: díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějak jsme tu zase zamrzly, dámy, ... jsem ode dneška do neděle slamněná vdova... :( choť mi odlítá za hodinu do Ruska na Ural, montovat nějakou linku ...
Odpovědět
Profilova fotka
pet - jej až tak daleko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nj, a to až se prý vrátí ( v neděli( tak pak týden na to, opět na týden zmizí, tentokrát "jenom" do Polska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti: jéé,krásné fotečky x-) Jinač po dlouhé době zdravím ........Co nového????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéýiši,ted jsem zběžně přečetla předposl.stránku, je tady už dosti těhulek.....TAk holky mooooooc všem gratuluji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
v albu (viz odkaz nahoře) jsou další fotky prcků, jak krásně rostou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme tu nějak usnuly, ne, dámy co je s vámi???
Odpovědět
Profilova fotka
pet - my sme se nějak rozutelky do jiných diskuzí :-N jinak máš se doufám fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, takže já tu zůstanu sama, jenom proto, že nejsem ještě těhu?? :-D jinak v pohodě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu: ja taky nejsem jeste tehu, ale posledni dobou nejak nestiham tak sem vzdycky nakouknu a pak zas jdu. Kdyz u nas je doma tak trochu stereotyp porad dokola tak neni moc o cem psat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pet - no já už vůbec nejsem těhu i když přiznávám, že by se mi to líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, tak ale uznejte, že jsme poslední vyjímky :-D ostatní jsou na koníkovi :-) neže bych jim to nepřála, ale třeba jednou do týdne by se tu mohli objevit :-) a ne že to tu je takhle pořád mrtvý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se řadím mezi netěhule ;-) a ještě chvíli se řadit budu. Zajdu sem jednou za čas... projdu co kde u koho nového a já nemám co napsat... jak píše tuli - taky tak trochu stereotyp. Ale vždycky mě po přihlášení popadne taková nostalgie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je, :-) mě se ude v srpnu vdávat spolužačka tak to probíráme, co už má, jak pokračujou s přípravama, a taky jsem jí půjčovala cd ze svatby, tak taky vzpomínám, teď čekám, až se mi povede něco málo ušetřit, abychom si nechali udělat pár svatebních fotek do rámečků do bytu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kočky, jsem zpátky, s čelistí o 7mm delší a vymalovaná jak velikonoční vajíčko. Na modrýho koníka mám teď zákaz, protože se nejdřív musí vyšetřit, proč se mi udělaly tak ohromné hematomy a bylo mi naznačeno neotěhotnět, že bych mohla při porodu vykrvácet
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: opravdu nezáviděníhodná situace... no tak hlavně aby to dobře dopadlo a byla to jen banalitka ... držím palečky ... jinak u nás mě asi brzo manžel vystěhuje, protože jsem domů přitáhla myšáka nad plán, od kamarádky a o víkendu jsem zjistila, že má na hřbětě škrábanec asi jako dvacku od psa, takže léčíme a matláme mastičkou a snad se brzo zahojíme... jako malý děti tihle myšové :D a to nám ještě vlezl do topení ( máme karmu a byla tam díra, kterou muž dnes zalátal pletivem,a by tam nemohl) a spálil si chlupy, takže krom boláku na zádech ještě vypadá jak trouba, protože na čumáčku má chlupy ostříhané ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééžiš,tkani a co Ti je ???? :-o Jinak držím palce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se tu máte? Už jsem tu docela dlouho nebyla, tak už máme za sebou 7. měsíc po svatbě Co je u Vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lowe :-) u nás ani snad nic, pomalu se chystáme na manželovi narozeniny a tchýnin svátek "big familly celebration" trágoš... včera jsme byli v Makru, paní tchýně si na oslavu objednala vepřový maso, 2 a půl kila, aby se při grilování dostalo na všechny, a ještě jim chtěla uzený a hrozně se divila, že přes 2 kila uzenýho a kilo a půl vepřovýho stojí 500!!! a to jsme ještě přes kilo masa na oslavu platili my!!! Bože, kde ta ženská žije??? !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe,u nás taky nic:o(Zatim se snažíme,ale bez úspěchu... A co Ty,jak Ti je?Už máš nějakou fotečku,roste bříško a jak o Tebe pečuje manžel?
Odpovědět
Profilova fotka
Petu buď v klidu... tchýně je tchýně... znám něco podobného. Ale začínám si zvykat... no trvá to skoro 6 let :-) ale musím si říct, že jsou na světě horší věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: u nás to bylo v pohodě do tý doby, než jsme řekli, že se chceme vzít! A to už jsme spolu předtím bydleli ... chtěla organizovat a plánovat, bohužel v době, kdy my jsme už měli vše domluvené. Nakonec řekla před rodinou, že svatba byla stejně divná ... takže asi tak a naše vzájemné vztahy šly do háje po 3 měsících života pod jednou střechou... mám odstup a asi už mi zůstane ...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo... asi si uvědomila, že už její syn bude mít svůj život, ženu a rodinu. Tohle některý maminky nesou těžce. A život pod jednou střechou tomu nejspíš vůbec nepřispěl. Mám podobnou zkušenost s tím organizováním s křížkem po funuse. Pamatuji si, že jsme měly tak trochu podobnou situaci ;-) Já vždycky říkám s tchýní ve vší slušnosti, ne zbytečně dlouho a co nejmíň se vidět :-) Pak to jde. Neumím si představit společné bydlení.
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky tak koukam ze nejsem sama, ja mam tchyni sice 200 km, ale kdyz prijede na vikend tak uz druhej den lezu po zdi. Ona ma proste takovou povahu, ze musi do vseho mluvit. Jirik je zvyklej tak to nevnima, ale me to stve, nepotrebuju kazdych pet minut slyset jestli bych to maso nemela jit zkontrolovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Bože, to jsou snad všechny tchýně z jednoho těsta? Moje mamka je jako tchýně naprosto super!!! DOkonce manželovi nedavno koupila dárek - dámské krajkové kalhotky, stará se hezky o náš manželský život, že?! Paní tchýni by tohle v životě nenapadlo!!! A ještě něco: NEDOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, ŽE BYCH TAKY MĚLA BÝT TAKOVÁHLE TCHÝNĚ, RADŠI NECHCI DĚTI :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petu neboj... víš co zajímalo tchýni s tchánem, když teď volali manžovi? Mám 3 týdny po operaci a jejich první otázka byla, jestli už chodím do práce... Nějak už jsem ale asi otupěla, vždycky si řeknu, že druhou díru do pr... mi nikdo neudělá a jdu dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásná to ale shoda :-) takže si je vyposlechneme jedním uchem dovnitř a druhým ven a spokojenost bude na obou stranách. Co holky dovča letos? Ani jsem nijak asi nezaregistrovala jestli tu proběhly zážitky ze svatebky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?