Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pet - ale to je krásný x-) , sem si úplně vzpoměla jak první kus nábytku v našem bytě byla na koberci kovová postel v ložnici, přišla přesně 15.září 1999 - si to pamatuju jako by to bylo včera - ježíš to snad ani neni možný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi: No vidiš to :) u nás to bylo poněkud na rychlo, mysleli jsme, že to za tři měsíce stihnem udělat i s koupelnou, ale nestihli jsme to, takže musíme na záchod a koupat dolů ke tchýni.... ale apsoň nás to donutí rychle makat :) nějaký materiál tam teď nakoupený máme, tak než se spotřebuje :) jo, až to bude dodělaný, bude to taky krásný, ale ještě tam kus práce je potřeba :)
Odpovědět
Profilova fotka
však u nás to taky bylo narychlo :-D sme se seznámili 31.7.99 a za 2 měsíce už měli společnou postel :-D a postupně všechno ostatní :-) jinak já se konečně dostala dneska do banky změnit ten podpisovej vzor a paní mne vyvedla z omylu velmi rychle - vzhledem k tomu, že je to náš společnej účet a psanej na Jirku, tak musim přivést manžela - to třeba co kdybych náhodou ty peníze chtěla vybrat a navždy zmizet :-D :-D jen by tam taky nejdřív něco muselo bejt :-D no a dneska mám den volno, tak sem zvědavá kolik toho stihnu z mejch restů udělat :-D no a tak sem konečně zašla s tou mou bolavou nohou k doktorovi a šup zánět šlach jak vyšitej, chtěl mi hned psát neschopenku, ale to si nemůžu dovolit - bych byla zas úplně bez peněz - tak mě aspon zásobil práškama a ovázali mi to a šetřit nohu - no sem zvědavá jak, když v práci pořád běhám :-D - no budu se snažit
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů tady se to zase rozjelo! já chci taky miminko ;-(... jenže to bude muset ještě počkat... Konečně jsem dopsala diplomku, teď už jenom ten kolotoč oprav.... pak už jenom obhájit a odstátnicovat a konečně bude po studiiích... nikdy bych neřekla, že se budu tak těšit až bude konec. Petu...spoň máte ložnici... náš domeček čeká teprve a střechu... asi to nikdy nedoděláme :-( Jinak máme doma nový důvod ke sporům... pořídili jsme si autí a zjistili jsme , že doteď jsme nepotřebovali žádný a teď bysme museli mít dvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkani - no mimi bych taky ráda, ale neřešim :-D HA už neberu a pozor si taky nedáváme i když s tou naší frekvencí si ho budem muset jít pomalu někam koupit :-D :-D jo auti, to my povídej, taky byse hodili dvě :-D no hlavně nám se už rozpadá ta naše stará bobinka (má rok výroby 98) a musíme se rozhodnout, zda má cenu dál cpát peníze do starýho auta nebo se pokusit koupit nový :-N
Odpovědět
tedáááá, tady je novinek :-) petu: to znám, když se těšíš do svého, my jsme slavili před měsícem rok společného bydlení ;-) , ale strašně to uteklo a už mám takové stavy, že bych předělávala nebo alespoň stěhovala :-D :-D . Ale hlavní je, že se nějak pokročilo, ne?? Teď to půjde jedno po druhém. Chápu, že si u tchýně zařizujete patro?? Možná že jsem se už ptala, tak se dyštak omlouvám :-p Já doufám, že my prožijeme svátky v klidu a hlavně spolu, to mi bude stačit. Jinak nějaká výzdoba a takové mě moc nebere, kdyby byl alespoň sníh, to by se člověk naladil hned a snáž, ale takhle to nejde ]-( tkani: a jak dlouho "musíš" čekyt ty, než se vrhnete na mimčo??
Odpovědět
Profilova fotka
jitá - no mě to právě taky ta výzodba moc nebere, ale musim aspon někdy bejt za dobrou hospodynku a ženušku :-D :-D :-D jinak sníh mi dost chybí a prej bude sněžit až v únoru - no potěš koště - vánoce na blátě :-p náš Jiřík se nemoh dočkat rána, že je dneska 1.prosince a může začít ujídat čokoládky z adventního kalendáře :-D no nic, zas sem se tu zasekla :-D a musim makat, tak se mějte fajn, když bude čas, tak sem občas juknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jito: jj, u tchýně byla nevyužitá půda, tak jsme to tam trošku zaizolovali, abychom netopili pánubohu do oken a využijem to k bydlení, plaitli jsme na vesnici, kde jedou dva autobusy za den hrozně vysokej nájem... takže takhle líp ušetříme na domeček. teď máme hotovou ložnici a z velké části chodbu plus připravenou koupelnu na betonování podlahy... to bude teď největší zádrhel, než ten beton tam vyschne... ale snad to nějak s pomocí topení půjde :) u nás auti je jedno taky delší dobu, ale snad po novym roce dopadne i to druhý, plánujeme už kombíka kvůli kočárku :-) ale na ten si taky ještě počkáme, i když kdo ví, minulý týden zas manžílek vystrkoval růžky, že si jako jdu pro poslední předpis na antikoncepci, tak uvidíme... mám jí teď na půl roku, tak jestli se pak nějak začne něco dít, uvidíme... brumdi: my se prvně viděli nějak před Vánocema, pak na Silvestra jsme spolu začli chodit a 1.3. jsme se k sobě stěhovali, takže něco podobného jako u vás :) ale asi mi to tak víc vyhovuje, protože jsem hned zezačátku "přišla o iluze" že můj chlap bude doma vzorně pomáhat, uklízet atp. :D
Odpovědět
Profilova fotka
jee koukam ze je to vsude stejny..ja bych mimi uz brala, ale zase vim ze az v cervnu dodelame skolu, tak musim pockat, ale manza rikal ze od novyho roku o tom muzem zacit mluvit a uvazovat, tak kdyz ho chci pozlobit tak mu to odpocitavam od kdy o tom muzu zacit mluvit :-) ale od prazdnin se asi zacnem snazit, ale treba me prekvapi a bude chtit driv :-). a k tomu bydleni, my konecne mame dodelanej obyvak, omitky, podlahu a uz i vymalovano, jenom ted do neho nemame co dat :-) jo a vanoce nijak nehrotim, ted v patek jedu k nasim kde budem pect cukrovi protoze pro dva se blbe pece. a to asi tak bude jedina moje priprava na vanoce, letos me to nejak nebere..
Odpovědět
Profilova fotka
no já MUSÍM čekat s mimí než budu mít po operaci a budu se moct normálně najíst, abych to malý moc nešidila. Takže ideálně bysme v létě mohli začít...což by bylo fajn, protože jsem vždycky chtěla jarní miminko. Jenže zase ve mě hlodá červíček, že budu co práce chodit jenom rok... no ale pak bych si připadala zase dost stará...chtěla bych stihnout dvě děti než mi bude třicet. no jinak Vánoce se mě dotkly zatím jenom tak, že jsem vyrobila adventní věnec a byly jsme se podívat na rozvěcení stromku.
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: mě taky nebere... pár dárků máme, ale spíš drobnosti, letos toho bylo tolik, svatba, rekonstrukce... takže velké žrouti peněz... tak to bude letos chudší... cukroví tak zvládnem u našich a pár kousků si vezmu, ale sama nic nebudu dělat... nemám kuchyň :D jinak mimi u nás stejné jak všude jinde, já bych jakože jo, Pavel už snad i jakože taky ale na druhou stranu, teď vydržíme, až doděláme aspoň ten byt, ať se tam vejdem :D a pak se uvidí...
Odpovědět
tady to jede jako před svatbou :-D tak koukám, že asi po létě budeme mít všechny společné téma, jestli to tak dopadne. Já bych chtěla v létě k moři na "plodící" dovolenou ;-) , jestli se tak shodneme. petu: a jak vycházíš s tchýní?? Jen se ptám, protože my jsme stejný případ, bydlíme u našich v patře. Když jsme to známým povídali, že budeme bydlet u rodičů(máme vše své, jen společný vchod a kousek schodiště), tak nás všichni odrazovali a hlavně manžela, že tchánovci nám tam polezou a nebude mít soukromí, ale já jsem věděla, že naši jsou v pohodě a ničeho takovéo se bát nemusíme. Je pravda, že občas koulíme oba oči a vystřelili bysme je na Mars, ale takových chvilek je opravdu málo. Jinak auto máme každý svoje, už do vztahu jsme šli každý se svým, teď jsme akorát udělali obměnu k lepšímu ;-) . ALe u nás by to ani nešlo, já bych do práce dojíždět autobusem nemohla, protože nenavazujou spoje a hlavně nemám stálou pracovní dobu a manžel je v práci taky různě. A já mám taky kombi už na kočárek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koukám, že bydlení s rodiči je taky v kurzu... zatím taky bydlíme u mých rodičů v patře... myslím, že se snášíme v pohodě... mamka chodí za mnou, jenom když nemám doma manžílka. Vaření máme psolečné o víkendech, když jsou chlapi na stavbě. Manžu taky hodně odrazovali (obzvlášť rozvedenci z práce, kteří rozvod svádí na tchýni - já se spíš divím, jak si je ty ženský mohly vzít... já bych je vyrazila po měsíci společnýho bydlení :-D), ale zdá se mi, že s mýma rodičema vychází líp než já... já jsem z nich kolikrát na hlavu, když se proti mě spiknou.
Odpovědět
Profilova fotka
oni to asi ty chlapi beoru jinak... ten můj mi řekl, že se tam aspoň naučím řešit věci jedním uchem tam, druhým ven... já s tchýní to bude boj, jsem paličák a všechno řeším, hlavně teda pořádek... ona zas neřeší nic... společný máme plánovaný taky jen vchod, zatím i koupelnu a záchod... co se týče vztahů, tak mám takový pocit, že než jsme řekli, že se berem, bylo vše v pohodě, pak co začla do všeho kecat a všechno měnit ( stejně jsme si to udělali po svém a všem se to líbilo, akorát ona měla průpovídky, že jsme nečetli přáníčka) tak to šlo z mojí strany do háje... hrozně jsem se nabrečela kvůli tý svatbě, kvůli tomu a tamtomu, co všechno musela kritizovat a tak... teď by se mi ještě nejraději naprděla na moje místo nebo ještě líp já na brigádu ona tam na stálo... no naštěstí šéfovou mc nezaujal její životopis, takže nejspíš v práci budu mít zatím klid :-) a jinak se utěšuju tím, že je to na přechodnou dobu, co mě nezabije mě posílí a třeba se tam fakt něco pozitivního přiučím...nikdy ale nezapomenu, jak proti mě vyběhal v neděli v deset večer, kdy jsem po 13ctce v práci šla konečně za vidinou postele domů, s umytou hlavou ( byli jsme se ještě vykoupat u nás ve starym bytě) a s klecí s činčilou v ruce a ona proti mě s dotazem, co nového v práci... jako kdyby to nevydrželo do rána, že našla na webu inzerát od nás z práce, že Arkus přijme pokladní a jestli jí náhodou Klára ( vedoucí a moje sestřenice) něco nevzkazuje... měla jsem toho dost... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Petu, jé vy máte činčilku? To je úžasný... moc jsem si jí přála, ale nakonec jsem kvůli místu slevila na králíčka. Jinak s tchýní to musíš vydržet, já o tchánovcích říkám, že to beru jako nutný zlo, který jsem vyvdala, nechápu, jak může být manžel jejich dítě...
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste se rozjeli, co sem byla pro malýho ve školce :-D zalezli sme domů, venku je děsná zima a takový hnusný pršomrzlý počasí :-S tak snad aspon udělám co mám v plánu - ale to tu nesmim as váma vykecávat :-D tkani - jo to si taky říkám, jak může bejt jejich dítě :-D ale po těch 10 ti letech už vidim, že v některejch věcech se prostě nezapře :-D jinak 2 děti do 30tky už nestihnu, 30 tka mi klepe na dvěře 5 dní před vánocema :-D jinak holky pokud nemusíte, tak ke tchánovcům nelezte - vim o čem mluvim, máme společnej barák se stejnym vchodem a schodištěm, byt ale zvlášt´to sem si vydupala včetně všech budíků - naštěstí bohatě stačí, že uhlí platíme společně to jsou každej rok boje 8-( a sama se divim, že jsem ještě za tu dobu co tu bydlim neutekla (hlavně po tom, co se narodil malej cpe tchýně a stará babi (její tchýně) čumák do všeho, do tý doby ani nevěděla, že existujem) a kdybych měla tu možnost jít jinam, tak jdu hned - bohužel jí nemám - můžem bejt rádi, že sme ve svym a bez dluhů; neřikám má to i svoje výhody - občasný hlídání, ale to by se splnilo i kdyby byla tchýně o barák dál :-D
Odpovědět
jo, činčilku bych taky brala, jsou roztomilé, ale spíš teď přemýšlím nad psíkem. Jednoh doma máme, byl jako můj, ale co jsme začali bydlet u nás, tak zůstala dole s našima. Ze začátku manžílka moc nemusela, nechala se pohladit, ale nic víc a pak jsem přišla na to, že je mrška prodejná a začala jsem jí k nám lákat na pamlsky a už s námi i delší dobu spí, ne každý den, potřebujeme také soukromí, ale spí. A když bych si pořídila svého, tak by to dopadlo, že by naši měli okamžitě 2 a já žádného. Jinak já jsem s tchánovcema za dobře, musím zaklepat, myslím, že mě mají rádi a já je. Ale minulý víkend jsme nakládali šunky, byla jsem tím pověřená já, učili mě to, a jestli jsem to zkazila, tak ...... :-D tkani: to je hezké, jak píšeš, že ani manžílek nemůže být jejich :-D dítě
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tchyny 200 km takze jsem v klidu, jenom ted kdyz tu byla 5 dni tak uz sem skoro lezla po zdi, ona neni spatna ale vytaci me to jeji tak si to Jiriku prober jak ti to vyhovuje a jak to chces, jaksi zapomina ze Jirik je zenatej a jsme my. dve mimi do 30 bych taky rada ale uvidime co bude. nejvic me stve jak se uplne cizi lidi ptaji jestli uz pracujem na miminku, co jim je po tom. takze vsem rikame ze je cas a tohle budem rikat az nez budu ve 3 mesici, nepotrebujeme aby nas nekdo litoval pokud by to neslo hned. tkani: ja pracuju od pulky rijna takze pokud o prazdninach se zadari taky nebudu moc dlouho pracovat, ale co.. manza mi pred par dny sam rikal ze pocital kolik bych mela materskou a tak , takze je videt ze sam o mimcu uvazuje... jo a tchyne rekla at jeste s mimi par let pockame ze po tricitce je to ideal ze ona jeste nechce byt babicka, tak manza rikal ze to ma blby, ale ze ji se ptat nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani, jíťo: činči mám 4 a v březnu snad očekáváme miminka, tak vám jedno klíďo nechám :) když budete chtít :) tuli: závidím jak si tě manžílek před tchýní ochránil, je to vaše věc kdy máte mít mimčo, nikdo do toho nemá co kecat a když nechce být babička, tak si neměla dělat děti... a vsadím se, že až se vám ten prcek narodí, tak z něj bude posazená na pr* a bude všechno jen pro miminko, počkej :D tak je to vždycky :D mě se ještě takhle před tchýní nezastal, i když párkrát mi ta její huba už byla opravdu nepříjemná a i on to na mně musel vidět... nevím, pořád tvrdí, že si zvyknu to neřešit nebo že na to není vhodná chívle... ani v tu neděli se mě nezastal, že toho mám po dni v práci dost a není mi dobře, že chci spát, nechal mě se v tom vykoupat, max. mě na to ještě v práci připravil... ale to bylo vše... o tom, že dal šéfky soukromý číslo svý mamce ( potencionální zaměstnankyni, když je na motel služební už ani nemluvím) ... jeslti se tam nezblázním a nerozvedem se a k tomu budem ještě někdy my dva spolu mít děti, bude to zázrak... ( pokud nám to tchýně nenařídí jako bojovej úkol)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - dobře jí to manža dal :-D jak kdybych slyšela toho mýho, ten na případný poznámky od tchýně odpovídá, že to je její problém ne náš :-D taky jen díky tomu, že se nebojí jí poslat do patřičných mezí, když přeťápne tu v tomhle baráku vydržim :-) pet - nestraš, co byste se rozváděli :-o i když mi taky ted´měli nějaký divný období, 2 měsíce po svatbě, jaksi miláčkovi sem přišla najednou moc jistá a tak si začal moc vyskakovat :-D - ale už se to naštěstí uklidnilo ;-) a tchýně je koukám generál :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu, tak když budete ještě někdy množit sameťáčky, tak se hlásím... ale až tak za rok a půl, za dva nejdřív :-) ... teď už vážně není kam dát... a hlavně už nemám další ruce... zatím vychováváme králíka a užíváme si křečka.
Odpovědět
Profilova fotka
my měli trošku nejasno kvůli tomu dědovi, jsem nechtěla být sama a byla jsem, Pavel si místo večera se mnou odjel na squash s kamarádama... den po dědečkově smrti... :( to mě hodně naštval... jinak v pohodě, to jsem spíš myslela, kvůli tchýni :D ta je schopná nás rozhádat během chvilky, stačí jedna její hláška... ale já jí takovou radost neudělám, abych se rozváděla, na to mám Pavla až moc ráda!!! tkani: vzhledem k tomu, že mám dva chovné párky tak si myslím, že až si vzpomeneš, něco se s tím určitě bude dát dělat :D
Odpovědět
no, holky, vůbec vám ty vaše neshody a hádky nezávidím Petu: a myslíš si, že až budete mít kompletně zařízený byteček a budeš to tam mít samozřejmě krásnější, modernější a praktičtější než tchýně, že ti tam pořád poleze?? Já vím, že mamka u nás byla každou chvíli, ze začátku, Pavel přijíždí stejně až večer, tak jsem na jednu stranu byla ráda, že tam nejsem sama. Ale z vlastní zkušenosti musím taky povědět, že jí to přešlo a teď tam třeba ani několik dní nepřijdou. No, budu tě držet palečky, abys tu ukočíroval hned ze začátku. Jestli nechceš, aby ti tam začala lézt, musíš to zatrhnout hned o začátku. A stav, když potřebuješ podržet a manžílkovi to nedojde, tak taky znám. Ale nedej se :-) Petu, a ty činčilky máš vychované, jako ochočené?? Ty jo, možná, že začnu přemýšlet, to jsi úplná chovná stanice, viď??
Odpovědět
petu: teď jsem navštívila stánky o činčile a ona to není sranda se o ně starat, viď?? A to jim nevadí, že s nima nejsi doma, že jsou tam sami??
Odpovědět
Profilova fotka
jito: neboj, dá se to zvládnout, oni z toho dělají vědu :) ono to zas tak složité není :) přes den chrupou takže chtějí klid, ideální pro hodně zaměstnané lidi :) a večer podle toho,jak si je naučíš ( většinou, když přicházím z práce, kolem šesté sedmé se probouzí a chtějí se bavit, takže já utahaná, oni plní života :) tak jsem si je ještě ve starém pouštěla po chodbě a relaxovala s nima, oni si hopkali, občas přišli aj za mnou pro mlsku nebo pro pohlazení a bylo :) pak jsem je nechávala běhat ještě i samotné a šla si po svých povinnostech a než jsme pak šli spát, tak jsem je zahnala do klece a bylo, dostali baštu a šlo se chrupat :) ochočené jsou perfektně, vítají mě, když přijdu domů, nechají se pohladit, pomazlit, ale chce to se jim fakt věnovat, hlavně zezačátku ... když už pak máš v kleci dva tak nemusíš tolik, oni se zabaví i spolu :) a páreček mít nemusíš, třeba dvě holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky tady se to tedy rozjelo tak k bydlení: bydlíme spolu téměř od začátku, nejdřív jsme byli skoro 8 let v podnájmu a ted máme svůj byteček táhnem na 4 rok bydlení u našich rodičů: možná by to šlo je tam nevyužitá velká půda, byl by to krásný byt, ale žít pod jednou střechou s našima, nene, to by nedělalo dobrotu, sice jsou naprosto v pohodě, ale už vidím, jak by u nás byli nakýblovaní nebo by táta manžela pořád někam tahal, to ne a museli bychom oba dojíždět do práce to by asi taky nešlo takhle jsme sami a je nám dobře ;-) miminko už chceme oba, já asi až moc a proto k nám nechce. jsem s váma v počtu dětí taky chci 2,jedno je na prd a 3 jsou už moc při dnešní situaci ale do 30 budu ráda když se nám podaří to jedno, nebo že by dvojčátka? já bych byla pro :-D
Odpovědět
petu: aha, tak koukám, že to je jako naše fenečka. Celé dopoledne spí, o víkendu je na ní vidět, že jí překážíme a ona se nemůže pořádně vyspat ;-) a když přijdeme z práce, tak ona se probere a hned nastartuje a chce jít na prochajdu a tak. A jak velkou klec na ně máš? To numůže být v malém krcálku, ne?? lowe: no, kde jsi, člověče :-D ono se povede to povede, uvidíš. Říká se, že některé ženy se na mimčo moc soustředí a prostě to nejde. Tak vypni, dej tomu čas a ono to přijde až to budeš nejméně čekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no jsem tady ;-) v práci nám hlídají vstupy na net, tak sem moc nechodím, ale stejně si říkám ať si :-p jo to mi říká lidí, jenže já nechci jejich rady a bud v klidu to je těžký každej se nás na to ptá a pak to ukončí větou (když říkáme, že se tomu nebráníme) že se na to nesmí tolik myslet, fakt blbci no uvidíme jak to půjde a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
vánoce. tak to je hrůza, tedy ne, já je mám strašně ráda, ale díky počasí se nemůžu nějak "naladit" vůbec mi to nepříde, že budou, spíš je to jako na jaře. ani nevím kdy budu péct, je toho poslední dobou nějak moc a nestíhám
Odpovědět
lowe: my máme net v práci neomezeně, nebo si to alespoň myslím :-D až mi na to přijdou, tak se budu asi hodně divit ;-) . Je mi jasné, že jste pro mimi oba zapálení a nemyslet na to nejde, to je celkem logické a rady od druhých, kteří nemají "problémy" jsou nejlepší ]-( Chápu tě, že tě to štve, tak se omlouvám ;-) Já na to jak jsem tdy vykřikovala, že mimčo nechci, tak se to ve mě začíná lámat, jsou kolem mě samé těhulky, miminka od stejně starých :-o vlastně mladých holek jako jsem já a nějak to na amě dolejhá. Ale vím, že manžel by nejradši ještě počkal, tak jsme se vlastně domluvili a nechci do do ničeho nutit, tak ještě počkáme, ale myslím, že v létě to vyjde. A jestli se povede nějaká ta dovolená, tak to nebude mít chybu. Nás když se někdo ptá, tak odpovídám, že na to máme času dost, protože nestojím o to, aby se pořád nědko ptal: tak už??!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?