Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my se poznali přes seznamku. Když jsem ho viděla, jak za mnou kráčí, tak jsem si řikala "no nějak ten večer musíš holka vydržet". Pak jsme zapadli do vinárny a nevím jak to provedl, ale v tu chvíli jsem se zamilovala na "druhý pohled". A nejvíc mě dostalo, když se mě v půl druhý ráno, když mě doprovázel na městskou zeptal, jestli mi může dát pusu. Časem se mi taky přiznal, že jsem mu na první pohled neučarovala, ale po pár minutách v tý kavárně měl jasno. Tak nevím co nám tam do toho vína zamíchali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to me manza zbalil na fyziku :-), nechodil na prednasky a tak sem mu poslala zadani ukolu no a on zacal psat a "otravovat" az sme se sesli a nerikam ze to byla laska na prvni pohled ale jeste ten den padla prvni pusa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to u nás nic extra :-) pracovala jsem v jednom motelu na recepci a nastoupila nová kolegyně, kterou jsem zaučovala, padly jsme si do noty a slovo dalo slovo, že musim nutně poznat jejich syna Radečka a tak trochu adoptivního syna Pavla, kterej k nim jezdí na víkendy :-) no a první večer to vypadalo tak, že jsme si padli do noty spíš s Radkem, než s Pavlem ( pak mi řekl, že jsem se mu zdála na první pohled jako děsná šprtka:-)) no a když jsem tam jela příště, tak jsme se nějak rozpovídali s už to bylo.. jedna pusa a pak další... až jsme si řekli, že je nám spolu fajn a tak že to spolu zkusíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem dala pár nových fotek do alba jinak jak je v manželství? už máte vyřízené všechny doklady? já mám zatím jen OP, a ostatní je v nedohlednu, nějak pořád nemám čas
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá ... máme doma fotoknihy, holky to je tak nádherný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla dneska podat žádost o nové OP nás obou :D:D:D nějak nestíhám...
Odpovědět
Profilova fotka
petu a co pokuta? byla nebo ti to odpustili?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak je? Já sem ted´chvilku doma a díky svátku mám den navíc, jupí :-) v pondělí ale mažu zas, ale už jen 14 dní pryč, pak už budu v Aši, ale zas sme před otvíračkou, tak sem koukala, že jedu 14 dní pak v kuse i soboty a neděle 8-( :-p k průzkumu - sex o svatbě byl, ale né večer, ale až ráno, jelikož sme Jiříka odložili k našim, tak si to střihli ráno dvakrát :-D tkani - my sme ze stejnýho města, oba se narodili ve stejnym špitále a celej život bydleli od sebe tak půl kiometru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne nic po nás nechtěli :D akorát nějakej dědek tam na mně prskal, že mimo úřední den, ale si to vem, kdy se tam mám stavit dřív, když od pondělí do středy mám ve škole povinnou výuku na kterou se nelze omluvit ani pro nemoc...ani paní o ničem neříkala, tak si myslim, že nic ani nebude... jsem platila pokutu snad jen jednou, když mi občanku ukradli, to jsem nepochopila, když za to nemůžu, že mi nějakej hajzl zlodějskej ukradl kabelku s občankou a musim za to zaplatit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím po delší době..... Tak já už mám novou Op,zažádaný o nový řidíčák + novou kartičku poj. + změněné jméno na životku a telefon. No ještě mi chybí změnit jméno,všude tam kde figuruju ještě po staru u našeho prcka ;-) . Jinač lowe: fotky máte fakt moc pěkný :-) A jak jsme se poznali....??? Na svatbě :-D . Byla jsem pozvaná od kámošky na její svatbu a on je její bratranec. Seděla jsem u u stolu s nealkem,a on se mě zeptal "slečno,můžete mi podat jednu kofolu?" a já sáhla po coca-cole a on na to " né colu ale kofolu" , v tu chvílku jsem si pomyslela "Si chuchni :-D ". No ale podala jsem mu samozřejmě tu kofolu,on se usmál,já taky,pak jsme spolu začali tancovat atd,atd,atd...... ;-) Sex o sv. noci??? Ano byl,a pak i ráno,ale byla jsem opravdu kantáre (usla jsem v autě jak jsme jeli ze svatby - to ta chřipajzňa),ale i tak byl :-) ale ten ranní byl lepší :-D . Tak se mějte.....
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tkanicka: kde si dělala foto knihy? já jsem teprve včera přinesla cd s fotkama, ale chci jí také ale pořád nevím od koho, jestli tvrdé destky, nebo jen ty slabé jana1k: díky moc, ale zásluhu má Lukáš P. jinak u nás bylo o svatební noci krásné milování, sice ženich byl aut, ale než se on vykoupal tak já si vzala sexy košilku a byl jak znovuzrozený :-D :-D no a seznámili jsme se už hodně hodně dlouho, můj táta a jeho táta jsou kámošky a když mě bylo nějakých 12 a jemu 15 tak to jsme se vyděli úplně poprvé choval se jak gentlmen, no a to na mě udělalo takovej dojem, že jsem si říkala, to je chlap no a pak v mých 15 letech přijel s jeho otcem k nám, pak znova a znova, a byla z toho ta úplně první láska na půl roku, pak jsme se rozešli nerozešli, a já jsem ho hrozně nenáviděla, ale přitom jsem ho pořád nějak milovala, tak jsme se dali po dvou letech oddychu dohromady znovu a od té doby jsme spolu no no a ted všude říkáme, že to první bylo na zkoušku, pak se musel "vyskákat" aby byl pak hodnej :-D tak asi tak
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: taky dobrý příběh :-D taky chci dělat fotoknihy, sice vím, že do tvrdých desek, ale taky pořád nevím kde a jak... on ten základ mají stejně asi všude stejnej, ale přece jenom ...:-) Jsem trošku asi náročná :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme z heysmile. V tvrdých deskách. Ze soutěží jsme měli měkké a je to takové laciné a když si to pár lidí prohlídne a půjčí, tak to vypadá, jak okoukanej časopis. Udělali jsme jen 32 listů. A když to včera přišlo, tak mi manžílek psal smsku, že je to malý... tka jsem nevěděla co malý a začala jsem vyšilovat. No a když jsem dojela domů, tak říká, no ona je ta knížka taková slaboučká. To jsem myslela, že ho utluču, prtože to připravoval se mnou a mohl by vědět že 32 listů není encyklopedie. Jinak s nikým jiným zkušenosti nemám, ale je tu někde diskuze, kde to rozebírali a o některých psali, že mají mizernou kvalitu fotek a rozlepují se. My máme fotky nádherný. No a jestli se to rozlepí netuším, snad ne. Je to mnohem krásnější než fotoalbum.
Odpovědět
Profilova fotka
petu: jo to je život tkanicka: díky moc, já jsem na to zvědavá taky kde to vybereme, a máte jen jednu? já jsem právě chtěla udělat pro naše a tchánovcojc, ale jsou docela drahý tak se pořád rozmýšlím, ale zase jako vánoční dárek, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky konečně mám i já svatební album, tak na něj koukněte. Foto knihu si nechávám dělat, ale vše přes net, ani si nepamatuji do koho to je! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, dělali jsme právě tři... pak vyšla každá o 100 korun levněji. Naši už ji dostali a tcháni ji dostanou až tam pojedeme. Ale říkali jsme, ať si to dají pod stromeček.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: taky to mám v plánu jako ježíška, ale nevim jestli to stihnu :-) drahý to je, ale zas za svatební album dáš taky minimálně pětikilo a za vyvolání fotek taky něco takže podle mýho to vyjde možná líp ta fotokniha...
Odpovědět
Profilova fotka
blani: krásné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, zrovna dneska sme s Jirkou konstatovali, jak už tu máme zimu a přitom před měsícem a tak 10 dny jsme si o svatbě jen tak krásně hověli venku u rozhledny jaký bylo krásný teplo 8-) lowe - hezky ses přepsala tátové jsou kámošky :-D blani - krásný fotky, už máš gratulaci v albiku ;-) jinak já už mám doklady hotové všechny a dokonce už dorazili i kartičky z pojištovny pro mě a pro malýho, jen ještě musim zavítat do banky :-) svatební knihu časem uděláme přes Happy foto, už sme dělali dvě na Jiříkovo fotky a naprostá spokojenost, no a zatim sme nechali dělat kalendář jako dárky pro babičky k vánocům, kdy na září jsou fotky ze svatby :-) jinak naše seznámení už sem tu na stránkách někde psala, prostě v hospodě kam sme ani jeden nechodili a ten den nás tam mně moje kolegyně z práce a Jirku jeho soused a kamarád doslova dotáhli :-) - je to na delší povídání a vlastně už to bylo v minulym století :-D včetně toho když sme se ještě neznali, jak Jirka chodil za svym kamarádem k nám do paneláku a toho že, když šla moje mamka jednou okolo Jirkova domu, on makal na lešení a ona si jen tak pro sebe říkala, takovej šikovnej chlap ten by byl akorát pro Janu :-) - no že by osud ;-) tak se mějte krásně, já zas vstávám zítra ve 4 a razim pracovně na celej tejden do žatce
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: no vidíš toho jsem si nevšimla, ale pochopily jste ne?
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: taky přemýšlím u happy fota, ale nejsem si jistá kvalitou, takže vy jste byli spokojení?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - neboj pochopily :-D, jinak u Happy fota se bát nemusíš, my tam dělali už 2 fotoknihy s Jiříkovo fotkama a ted' ten kalendář a na svatbu tam taky necháme udělat - máš na to spešl jejich program co si stáhneš a v tom uděláš jak to chceš a oni to už jen vyhotoví a svážou dohromady :-) - my si jen vždycky počkáme na akcičku, kdy maj slevy :-D - spokojenost velká a babičky na větvi z takovýhohle vánočního dárku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: tak to je faajne, budem chtít i objednávat fotky klasický, tak počkáme na akci a necháme to na nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi, nevím jaký mají akce, ale když jsem koukala, tak měly menší počet stran než u heysmile za stejnou cenu. A nebyly tam ty množstevní slevy
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: to vím, prográmek už mám, jen jsem myslela z kvalitou jak si spokojená, ale píšeš že jsou Ok, tak asi jdem do nich. Už to pomalu plácám dohromady, a akci měli do konce říjná to vím, jsem to ale nestihla, tak taky říkám připravenou jí budu mít a pak je to do 10dnů, tak to nějak do vánoc snad stihneme děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Kočky o tohle jsem vás nemohla připravit... je k tomu i diskuze něco ve smyslu, jaké spodní prádlo na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš .... tkani, mohla jsi nás asi ušetřit :-D já teda měla jenom tanga a samodržky držely samy :-D ale jak se říká, proti gustu... někomu se to třeba líbí... btw, dámy, mám také perličku, ve středu.. přijeli jsme domů oba pozdě a Pavel, že ještě musí pro počítač ke kolegovi, tak než se vrátil, jsem se hezky osprchovala, vyvoněla, oblíkla si pěknou soupravičku a vyložila se na postel, že jako něco bude... přišel manžel, lehl si vedle mě, téměř bez komentáře a povídá: " Mamko, já ráno vstávám, tak dobrou" .... takže nic se nekonalo... musel vstávat do práce... jinej by se na člověka vrhal a vlastní manžel.... ............................... :-) tak jen tak pro zasmání, že i tak to občas dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
petu, z toho si nic nedělej... u nás je to v celku běžné ..."miláčku, já ráno vstávám", otočí se a už chrupká. A pak jsou vtipy o ženskejch, že je bolí hlava - no je to spravedlivý?
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás je to obvykle tak, že pokud mám vyloženě já chuť, tak nic moc... nebo spíš nic, než moc :-) a když zase má chuť Pavel, tak to je všemu okolo jedno, jslti zrovna druhý den vstávám nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee koukam ze je to vsude stejny, celej vecer nic a pak kdyz uz spim a je tak 12 tak si vzpomene ze by neco chtel..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?