Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli ... oni jsou ty chlapi vážně nějakej samostatnej druh :-D Taky když už mám rozespáno, tak má největší potřebu mě budit. A víte co jsem se dozvěděla? Když jsme si dávali první manželský polibek, tak tchýně měla říct, že konečně už na to máme papír... já si pořád myslela, že jsou všichni na těch fotkách vysmátý kvůli tomu, že jsem místo polibku couvala a ono ne
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tkani: ti to muselo zkazit radost, ne, že jsi nebyla zrovna středem pozornosti...:-)
Odpovědět
čauky holky, tedy, přidávám se k vám, taky občas slyším, že je unavenej atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jito: a to je potom kecůl, když náhodou ta únava občas padne i na nás, co??? jsem tenhle týden slaměná vdovička, mám manžílka na služební cestě někde u Tábora... ale snad už se zítra vrátí :-)
Odpovědět
petu: tak tak Holky, já si nemůžu pomoci, ale pomalu si začínám říkat, že to před svatbou bylo asi lepší. Nemyslím vztah, to se máme pořád rádi ;-). Ale pořád se něco ještě dohání, hlavně v případě manžela. Před svatbou se zařizovalo, tak jsem byli hodně spolu a teď jsem z toho na větvi, když přijede večer, dá si večeři a jdeme spát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak koukám že je to fakt všude stejné, ne v ženský je problém, ale v chlapech, a pak říkají ženská migrena no jo no jinak v manželství je to krásný, a už mám vyřízené snad všechny doklady a objednanou foto knihu
Odpovědět
Já jsem byla v pondělí zažádat o řidičák a tím asi skončím. V dubnu mi bude končit smlouva na telefon, ale budu přecházet k jinému operátorovi, tak to měnit nebudu. Ale jo, v manželství je to hezké, už se těším na Vánoce, to snad spolu budeme více. Budou to některou z vás první společné Vánoce??? A už se umíte představovat a podepisovat??? Já když se třeba 1 den nepodepíšu, tak je to znát ;-), ale dá se říct, že už jsem si zvykla. Nejvíc se mi líbí, když někde říkám, že manžel.... nebo když mu jedu někam něco vyzvednout a říkám manžel tady má...... to se mi moc líbí :-) Tak papa a pěkný víkend a musím nás pokárat, protože od té doby, co jsou z nás manželky, tak tyhle stránky flákáme ;-) ode mne to sedí, což??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, mě se včera manžílek vrátil ze služební cesty, byl od pondělí pryč a přijel v šest večer, takže jsme doháněli zanedbané manželské povinnosti :) Nicméně jsme se shodli, že co jsme byli v Praze na tom veletrhu erotika sex 2009, je to nějak lepší, asi jsme se něco přiučili a fakt se nám to teď líbí oběma :-) manžel večer nebyl k zastavení :-) jinak na jméno jsem si zvykla docela v pohodě, tím, že jsem se na každých laborkách ve škole podepisovala, kvůli pravidlům o bezpečnosti,tak jsem podpis natrénovala a představování je problém jak kdy, někdy v pohodě vezmu telefon a jindy zase se musím hropzně soustředit :-D a taky už se mi jednou stalo, že mě paní oslovila slečno Škarytková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz sem si celkem zvykla, i kdyz obcas mi to jeste dela problemy..nejvic se mi libilo kdyz sem neco resila s prodekanem a on kouka na moje zaznamy a uplne nevericne mi rika vy jste vdana? jako by to bylo neco nenormalniho. noo a k tomu co jeste resila petu tak u nas zadna zmena, jeste sme si na praci nezvykly tak jsme vecer tak unaveni ze padnem a nic neni...ted v tydnu sme v utery oba delaly z domu, tak sem jako celej den naznacovala a furt nic, no a pak se na me zacal vrhat ve chvily kdy za oknem zacaly tri chlapy delat parapety..sice sme mely zatazeno, ale proste ja vedela ze tam jsou a tak mel smulu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já podpis jsem už doladila a nedělá mi problém, vzhledem k tomu že denně podepisuji tak 50 faktur, tedy jen klikyhákem, ale stejně jo a představování jak kdy, ale už to taky jde a nejlepší jak píšete můj manžel, ale ještě víc se mí líbí když manžel říká to je má žena :-D petu: jaký veletrh erotika sex 2009, tak o to jsme přišly jo, to mě mrzí, sice nemáme problém, ale chtělo by to více času, pořád jsme v práci, ale víkendy jdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: v Praze na Výstavišti byl veletrh, hoď to do googlu a ono ti to něco napíše, my chceme za rok zase, ikdyž taky problém nemáme, tak ale inovace není nikdy dost a obzvlášť v tomto ohledu, že :-) známý říkal, že by měl být ještě nějaký veletrh nebo něco takového i někde asi v Poděbradech, nejsem si jistá, takže nezaručuju...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky tak uz jsou to dva mesice, me to prijde jako vecnost..
Odpovědět
tuli: to máš pravdu, připravy nebraly konce a než se otočíš je to za námi. Taky si říkám, že UŽ to jsou dva měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no holky vidíte to 2 měsíce a mě řikaj skoro všichni v práci slečno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes je pro nas velice smutny den, dnes mi umřel dědeček, sešlo se to tak nějak najednou. Chápu, že je mu líp, ale strašně mě to bolí ...
Odpovědět
petu: to je mi moc líto :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petu: to je mi lito :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju, dneska už je to lepší... ale pořád na něj musim myslet, i když vím, že je mu líp... v noci se mi o něm zdálo a všechno co dělám je s ním nějak spojeno...ale chce to čas...
Odpovědět
Profilova fotka
petu - co to čtu, nevím co na to říct, chtěla jsem Vám napsat, že se nám předevčírem utopilka kočka, Macek co s náma přes 10 let žil a byl jako člen rodiny - i když spíš to vypadá, že ho někdo utopil, ale s tim co píšeš ty se ta bolest nedá srovnat... je mi to moc líto :-( :-( vždycky je škoda dobrýho člověka |-|, ale víš jak, čas všechno zahojí, bude to mín bolet, ale nikdy nezapomeneš; jinak že se ti o něm zdálo je normální, přišel se s Tebou rozloučit, když zemřel můj děda stalo se mi to samé a pak jsem si dlouho vyčítala, že jsem ho nepozvala na kafe, když jsem ho viděla naposled živýho jak pádil kolem našeho domu - no ale to je bohužel život |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem sem zase po čase nahlídla, a hned tohle. Petu, drž se. A věř, že by si dědeček určitě přál, abys kvůli němu neronila slzičky, ale abys na něj myslela. To že se ti o dědečkovi zdálo je asi normální. Mně když čeká něco důležitýho, tak se mi o prarodičích taky zdá.
Odpovědět
Profilova fotka
petu: je mi to taky líto, ale je to život, a chce to pouze čas jinak holky přišly mi knížky a jsou prostě super, brumdi, super doporučení fakt jsou krásné myslím, že rodiče budou mít radost, zatím se všem líbí jo taky nám přišel obraz nás dvou na plátně a jedna velkoformátová fotka, už visí nad postelí ;-) mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,nejdřív vás zdravím...nějak to nestíhámn dočítat... doklady mám asi všechny:krom banky,ale to zvládnu během tohoto týdne. Seznámení:úplně hrozný..nevím co budu jednou vyprávět dětem:opila jsem se na diskotéce,spadla ze schodů,při návratu domů jsme se pomilovali v autě-prostě katastrofa.Divím se do dnes,že se mi vůbec ozval:o) Přitom ani jeden nejsme ala na jednu noc...prostě se to tenkrát stalo.... Co se týče fotek,tak mám jen album a nejsem schopná doobjednat fotky pro rodinu.Každý se mě ptá kdy už a já vždycky až bude čas:o) Co se týká mimi,tak jsme chtěli vysadit prášky a oba si ho/jí přejeme,ale kvůli korunkám budeme muset ještě počkat :-( S podpisem a představováním jsem na tom stejně jako lowe:podepisuji se denně tak často-klikyhákem,že mi to potíže nedělá a přestavování..někdy.Ale spíš bez potíží. A moje první:pro manžela...byli jsme na obědě a donesli nám polévku a ptali se pro koho je:odpověděla jsem,že pro manžela.Jiřík se trochu lekl a pak jsme se tomu oba smáli:o) Obráceně mu to trochu trvalo,dlouho (pro mě) používal přítelkyně,ale od té doby co máěl modřiny pod kolenem...dělám si srandu. A jak je to u nás doma s tím ostatním....jako u vás:o)))) Tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: Ahoj, sice jsem psala vzkazík, ale netuším zda jsi četla nebo se někde zatoulal...psala jsem kvůli té výzdobě (zda to ještě platí), příští víkend by byla reálná cesta do Brna...kdyžtak mi prosím písni, abych tomu podřídila program, díky moc a pěkný večer Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky zítra dopoledne na nás myslete... bude to těžký
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak hlásím super zprávu. Moje kamarádka, co dlouho nemohla otěhotnět a dlouho to zkoušeli uměle, než se to povedlo, předevčírem porodila dovjčátka - holčičku a chlapečka x-) lowe - nemáš zač, jsem ráda že se líbí barbuch - dost dobrý seznámení :-D k mimi, já už prášky neberu a pozor si taky nedáváme, ale jaksi se tomu nějak nechce :-D pet - neboj budem na tebe myslet
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: k miminkům gratulujeme, to je vždy radost, tak hodně zdravíčka a štěstíčka do života :)
Odpovědět
ahoj holky, to je jasné, miminek není nikdy dost :-D Já jsem dřív psala, jak určitě na mimino posíchat nebudeme a teď když kolem sebe vidím čím dál více holek s mimčem nebo s bříškem, tak mě to začíná brát. Jen kdyby mě to polovička nabídla, to bych neváhala hned, ale řekli jsme si, že počkáme, tak musím vydržet. Nechci ho do ničeho nutit, to musí chtít on sám a narafičit to na něj, to bych mu taky neudělala. Jak se chystáte na Vánoce??
Odpovědět
Profilova fotka
jító - nechystáme, nestíháme :-D :-D aspon teda já, jaksi mám tak zadek v kalupu, že jdou vánoce mimo mě :-N :-( - nestíhám si uklidit byt, hodit ho do vánoční atmosféry, nestíhám školu atdpod....... prostě děs a hrůza, dárky mám koupený jen pro malýho a vánoce za dveřma - největší sranda je, že 3 dny před štedrym dnem budu mít 3 dvanáctky v práci, 24.a 25.volno, ale to má zas pro změnu dvanáctky od 6 do 6 Jirka a 26. kdy se vždycky scházíme celá rodina a kdy má táta 60-tiny (já oslavim 30-tiny 19.12.), zas mám ranní od 6 do 2 a Jirka od 18 noční, takže fakt nádhera, budem mít společný vánoce tak 2 hodiny a budem rádi :-p 8-( no a na Mikuláše mám taky dvanáctku, když potřebuju bejt doma, dokud na to Jiřík ještě věří, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: tak my jsme včera prvně spali v novém bytě, ale máme hotovou jen ložničku, takže jen postel a skříň, nic víc... takže u nás Vánoce taky nejspíš nebudou... nemám kuchyň, abych napekla cukroví, nemám ani pořádně co a kde uklízet... teď snad jen ty hromady oblečení... ale to počká, páč jsem si ráno do doktora přinesla neschopenku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?