Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to neřešíme, malé chceme už dávno, ale nějak se nedaří, tak snad o svatební noci (budu ráda, že se doplazím do pstele a ne tak v ní ještě něco dělat). Ne já si z toho dělám srandu říkám, že to mimčo čeká, až budeme svoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: co se týká oblečení našich, tak mají oba nový ohoz, tak klasiku a mamča bude mít kostýmek, je hodná usedlá takže můj vkus to není, mě se třeba moc nelíbí, měla jsem pro ní vybraný lepší, hezčí, vypadala by mladší ale v tom se ona necítila dobře co bude mít na sobě táta od přítele nevím jinak s tím financováním my bereš slova z úst, úpně s tebou souhlasím i s těma dětma, já chci mít děti, ale vždy jsem říkala až budeme něco mít, svůj byt atd. jinak mimčo: už jsem vysadila HA a snažíme se, ale uvidíme co nám osud uvaří, na svatbě asi budeme jen ve dvou, první pokus byl, ale ještě není nic jisté je to 5 dní ;-) blani81: to je názor hodně holek, mimčo čeká až bude čas, ví kdy má přijít my máme druhý pokus kolem 19.9. tak uvidíme, jak to dopadne
Odpovědět
blani81: Jsem na tom úplně stejně. Nějakou dobu se o mimi snažíme a nějak se nedaří :-( Tak jsem nad tím stejně přemýšlela, že asi čeká až po svatbě :-) Snažím se nějak to zbytečně neřešit, ale stejně ať člověk chce, nebo necce, tak přemýšlí. Tak uvidíme. Jo a k té tchýni - já mám asi ne špatnou tchýni, ale přehnaně milou příjemnou, aktivní,... až je z toho to, že mi cpe furt svoje názory a jak by to uděla až je to otravné a vypadá neupřímné. Nejhorší je, že je taková ohledně všeho a samozřejmě svatby nevyjímaje. :-| Jo viděly jste film PŘÍŠERNÁ TCHÝNĚ?
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: film jsem neviděla, moc na tv nejsem jinak mimčo taky mám z toho nějaký strach, aby vůbec bylo, ale třeba je to jen pocit
Odpovědět
lowe: ani nemluv, já hlavně pracuju s postiženýma dětma, tak mám taky strach a obavu, aby bylo, a pokud ano, tak aby bylo v pořádku. Ale to prý je úplně přirozené - říkali odboríci, kteří k nám do zařízení chodí. Jo a ten film doporučuji!!! Taky si tv pustím jednou za uherský rok, ale tohle stojí opravdu za to.
Odpovědět
Ale to je jasné, že mimi čeká až po svatbě, holky :-) Třeba se vám to podaří o svatební noci ;-) I když já si myslím, jak psala Blani, že budeme všichni rádi, že vůbec žijeme, už to není jako když se vyvěšovalo prostěradlo :-D. Já si od svatební noci nic neslibuji, třeba budu ale překvapená ;-) To jsme si s nastávajícím říkali, že začneme "pít" alkohol až k večeru, nejsme žádní spiťani, trénink nemáme :-) a vypadalo by to hodně blbě, kdyby se jeden z nás opil.
Odpovědět
kaatulkaa: film jsem neviděla, stojí to za to, říkáš??
Odpovědět
jak se říká, když TO nejméně chceš a očekáváš, tak TO nastane. Jedna pani od nás (to zní klasicky vesnicky :-) taky zkoušeli a nešlo to, tak se rozhodli pro adopci, měli vše vyřízené a jak se na to přestala soustředit, tak otěhotněla. A teď mají druhé, asi roční prtě. My sice o mimču už také mluvíme, ale ještě počkáme. Jinak ten film si seženu. Ale asi radši až po svatbě, ne??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: tak to máš k tomu hodně blízko, jo já si taky říkám, že je to asi jen ten vnitřní pocit jita: a ty mimčo nechceš? taky si říkám že svat. noc asi nebude, že lehnem a usnem, ale přítel říká nech se překvapit a pít já moc nepiju, jen bílé vínko a to decentně a na svatbě nechci pít skoro vůbec neni nic horšího než opilá nevěsta a přítel, říkal že si dá s každým dohromady panáka a pak prý taky pít nebude máte zaplacený nějaký hotel? my pojedeme na svat. noc k nám domů
Odpovědět
lowe: já mimi chci, to určitě, ale neříkám, že na něj je času dost, zvládli bysme ho, ale říkali jsme, že bych antikoncepci vysadila tak někdy v květnu..... Ale bůhví, co bude, třeba se zblázníme.... Jak jsem psala nahoře, peníze máme, žijeme v pohodě, ale přítel má úvěr a já se mu nechci pověsit na krk, aby musel živit mě, malé, ještě splácet.... Já jsem v těchle věcech taková, nekoukám na sebe. Jemu taky hodiny ještě nebijou :-) Naše svatební noc bude doma. Hostinu máme u nás ve vesnici a domů to je kousek, nad restaurací sice penzion je, nabízel nám pokoj, ale to se nám zdá zbytečné, dávat peníze za noc.
Odpovědět
lowe:a jak to máte daleko do hnízdečka??
Odpovědět
Profilova fotka
my po svatbě půjdeme spinkat domů (hostina je v místě bydliště tak nemám důvod cpát peníze ještě do noclehu), už se těším, jak bude tma a my pujdeme bosky s botama v ruce a budeme to všechno rekapitulovat :-D Jedna kamarádka říkala, že chce rodinu až ji opžádá o ruku a vezmou se, pak teprve se přihlásí mimino. Proběhla žádost i svatba a rok a tři mesíce po svatbě se narodilo bábo. Tak se tomu směju, jak jí to hezky vyšlo a proto říkám, že malé čeká až se vezneme :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jita: taky jsme si říkali, že je zbytečné dávat za noc peníze, ale zase takový relax ve výřivce by se mi líbil, to neříkám že ne máme to cca 26 km taky nemám ráda, když by se o mne musel někdo starat mám kamarádku a ta žije v německu, protože ten její je házenkář, takže on chodí do "práce" na zápasy a ona byla doma a čekala na něj až příde, to nechápu já bych se zbláznila, ted mají mimi tak je to něco jiného, ale stejně ona je taková, že makat stejně nebude, když nebude muset
Odpovědět
Profilova fotka
teda kočky vy jste to tu zase rozjely :-D Kdo to má dočítat a to jsme měli jen jeden den vypadlej internet... Jinak to miminko vám závidím, taky bych už chtěla, jenže v dubnu mě čeká operace, tak si musíme ještě počkat. A na svatební noc chystáme nafukovací postel u bráchy v baráčku - k nám už se nevejdem.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no nám už oběma začínájí bít bio hodiny, tak už chceme, nejdřív jsem první chtěla do 25 ale to už destihneme
Odpovědět
lowe: tak to se projedete na závěr, co? koukám, že máme na věci stejný názor :-) Je jasné, že by se o nás jako manžel postaral, ale proč to uspěchat, když naopak můžu pomoci a ještě něco našetřit? Nedělám na ministerstvu, abych měla pořádnou mateřskou :-) Dámy, padám domů. Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- to jsi na tom dobře já budu ráda když to stihnu ve třiceti ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jo projedeme, proto přítel nebude ani pít taky jsem si všimla , že se shodneme přesně tak mateřská by ještě ušla ale tu rodičovskou neovlivníme, ach jo¨ měj se pak v pondělí, zítra mám dovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,dneska jsem byla na gyndě a v dubnu se dočkáme snad holčičky :-) Je to super a hlavně se vejdu i do šatu
Odpovědět
katkamraz: Tak to moooooc gratuluju a taky závidím, ale ne nijak zle. Jen jsme se před 3 měsíci začali snažit o mim a zatím furt nic :-| jitaurbanova: Ten film je vážně dobrý a výstižný pro moji tchýni, takže jsem se nasmála od začátku až do konce! lowe: Tak já jsem chtěla i svatbu do 25, ale znáš to, člověk může plánovat jak chce a stejně jsou věci které neovlivní. A asi před necelým rokem nám oběma začly tikat hodiny a přítel mě přesvědčoval na mimi, ale já jsem se obávala, že by se mohlo stát, že otěhotním hned a na svatbu bych šla těsně před porodem. Ne že by mi vadilo to bříško, ale spíš to, že jsem v součaasné době v čechách a na Moravu je to 400 km. No a přejíždět sem a tam, když nevím, jak budu těhotenství snášet. No a teď, když už by jsme vá6ně chtěli, tak to nejde. Jo a o té tvé kamarádce, co žije v Německu - já mám taky kamarádku a ta má přítele házenkáře, ale ve Francii, no a když jsem se jí ptala a divila se, že nepracuje, alespoň pár hodin denně, tak mi vysvětlovala. On kvůli energii potřebuje teplý oběd a večeři, takže denně vaří dvě teplé jídla. Pak se stará o dům a další věc je ta, že on odejde ráno na trenink, je tam třeba 2 hodiny, pak příjde domů, zajdou se projít a on za 3 hoďky jde na další trenink a takhle to má od rána do večera. Tak prý jim to vyhovuje, ale stejně bych na to asi nebyla. No my budeme spát v apartmá pro novomanžele přímo v hospůdce, kde budeme mít hostinu. Je to sice asi 4 km od místa, kde bydlím ale tam nás už bude hodně. Jo a včera jsme si byli pro prstýnky :-) Holky, ty jsou tak pěkné, že jsem měla nutkání pořád ho zkoušet :-)
Odpovědět
katkamraz: také gratuluji kaatulkaa: já jsem si tak ve 20 říkala, že v 25 bych si mimčo pořídila. A zatím v 25 se vdávám, tak příští rok bych chtěla začít zkoušet mimi a než se to povede a narodí, tak mi bude 27 a ani nemrknu. Člověk míní, život mění nebo jak se to říká :-) Taky bych si neuměla představit život jako má tvoje kamarádka. Jo, možná chvíli by mě to bavilo, člověk by na sebe měl čas, ale žít takhle pořád bych nechtěla. Já jsem si prstýnek také pořád zkoušela, my jsme je měli hotové už asi v červnu. Ze začátku jsem ho pořád zkoušela, chodila se na něj koukat, až si přítel klepal na čelo :-) A teď mě to už nedrží. Ale zjistila jsem, že přítel se začal na svatbu těšit víc než já. nejdřív si to nepřipouštěl, pak mu to došlo a teď odpočítává dny, je to roztomlié. Né že bych se já netěšila, to neříkám, ale ještě to na mě nepadlo. A už jste nervozní, holky, od zítřka za 3 týdny, brrrr :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: k miminku gratulujeme i my s ženichem :-) my si ještě pár let na mimi počkáme :-) nejprve bydlení a pak rodinka :-) i když mě by to nevadilo, ale musím nejdřív zvládnout školu a pak teprve můžou nastat radosti rodinného života :-) ale já mám na rozdíl od vás ještě spoooooooustu času, když mi teprve za 12 dní bude 22 :-) Já jsem už na pochodu... mám osmého rozhodující zkoušku, kterou musím udělat, takže se bifluju, moc mi to v tomhle krásném počasí samozřejmě nejde, ale co mám dělat, tak se v tom pořád válím... a včera večer to na mně nějak spadlo, chlap byl zase na noční a já sama doma... tak jsem dostala takovej strach... jakože aby to dopadlo, jestli budu opravdu ta "krásná nevěsta" aby byli všichni spokojení... a tak... naštěstí mě zachránila moje svědkyně :-)
Odpovědět
petunia: ale to víš, že budeš krásná nevěsta, to budeme přeci všechny. Především pro ty naše nastávající budeme ty nejkrášnější než kdy jindy a upřímně, o to tady jde, ne?? :-) Jj, počasí je bomba, škoda, že už je po dovolené a musím být v práce :-( Hlavně, aby bylo přijatelné počasí v náš den. Nemusí být 30°C, ale hlavně aby nepršelo, my máme obřad venku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak na ten film si musim sehnat. Alespoň se tomu zasměju. Včera jsem se v tý květince dozvěděla, že tam květinářku má slavná tchýně přemlouvala, ať ty kytky uváže do 2000,-- To jsem myslela, že se hanbou propadnu, ale květinářka to pochopila a ještě mě litovala. To je co??? Počítala jsem kytky tak kolem 4 - 5000 a ona tohle! Já jsem nervozní strašně... už je to fakt za dveřma. Vím to od 24.12.2008 a najednou je to tady... Každý ráno se budím se sevřeným žaludkem. Jo a k mimí - já chci strašně moc, kdyby bylo jen na mě, tak už se pokoušíme... přítel zatím nechce, říká, že nás musí zajistit... takže souhlasím s tím, že finance a zázemí je strašně důležité. Pak jde všechno líp.
Odpovědět
Profilova fotka
katulka: taky připojuji gratulaci...... :-) ,tý jo,mě se taky každý ptá,že beztak po svatbě půjdeme hned do druhého. Ale určo né,prostě se na to ještě necítím. Náš malý mi dává za 3 děti :-N . Ale hlavně k vůli baráku. Do vánoc to asi už nestihnem ale do jara musíme. V tým našim 1+1 by to asi nešlo. A ještě si chci zajet s přítelem,koncem jara na dovču (bez malého),taková posl.dpovolená bez dětí a posv.cesta ;-) ,bo jak pak příjde i to druhé,tak 3 roky minimálně se nikde nedostanem. Tak asi tak..... Petunia: jo hokka,tak s těma "depkama" jestli se budu líbit,tak to mám taky a furt. Bojím se aby,si v duchu neřekl "ach bože,co to jen na te hlavě má :-N "......třeba né,ale víte jak,už asi kapánek začínám být nervozní. No jak to bylo za 3-2 měsíce,jsem si říkala "už? vždyt je to za chvílku",no a ted když je to za 3 týdny,hrome mám pocit,že se to táhne.... 8-( Ted v SO máme první rozlučku a další sobotu 5.9. máme druhou......takže fičák :-D ,ale i se těším,po dlouhé době zajdeme někde posedět..... Jita: přesně,hic být nemusí,hlavně at neprší....!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
lenuska: no, tak to je fakt mazec, taky bych se cítila trapně, ale paní květinářka to 100pro pochopila, taky věřím tomu, že se s tím nesetkala poprvé. Kolik kytek a jaké budete mít?? A dostala jsi předběžnou cenu?? Já jsem před měsícem dostala puget, 25 žlutých růží, krása, co vám budu povídat. Takže já budu mít kytku z nich, pak na házení, pro maminky, pro babičku a svědkyni a pani v květince mi řekla tak 1500,- Takže já jsem z ceny byla mile překvapena. Počítala jsem do 3000, je to ale milejší, než kdyby to bylo naopak. Já jsem tady včera psala, že přítelovi určitě hodiny ještě netikají, ale asi jsem se spletla. Byla jsem včera s kamarádkou a ta mi povídala, že její kamarád se bavil s mým přítelem. Probírali svatbu a tak a můj milý se mu prý svěřil, že by "do míma klidně šel už teď". tak jsem koukala, co doslova čuměla.
Odpovědět
Profilova fotka
nj, já vím, ale třeba můj táta mamce po svatbě řekl, že kdyby věděl, jak bude učesaná, tak si jí v životě nevezme, přitom mamina si kvůli němu nechávala růst vlasy, že se mu to horzně líbílo a pak když se brali, byla se mnou těhotná a nic jí na tý hlavě nedrželo... ale tak jsou spolu 22 a půl roku, tak snad dobrý :D a můj drahej mi na zkoušku líčení sdělil, že jsem jak plastová barbína a že to teda ten jeden den skousne, ale víc proboha ne.,... no a pak si buďte vklidu, že jo :D
Odpovědět
to máš jako můj taťka povídá, že by se už nikdy neženil, tak to zrovna také není povzbuzující. Já jsem přišla ze zkoušky líčení a můj brouček si toho pomalu ani nevšiml. Jo, povídal, já jsem si říkal, že jsi jiná, taková hezčí, ale moc velká změna to prý nebyla. Na druhou zkoušku jdu příští pátek, bude mě malovat jiná kamarádka, než jsem měla domluveno původně(18.9. se má vrátit z dovči a nemůžem se spolehnout, že to 100% stihne), tak ta mě nalíčí určitě jinak, tak třeba to bude mít větší ohlas. Zítra nesu holičce panenku na auto a bude jí česat. Dobrý ne, panenka bude učesaná a můj účes jsme ještě ani nezkusili :-)
Odpovědět
holky, a co svatební album?? Koupili jste si ho, zadali jako svat. dar nebo si ho koupíte po svatbě sami??
Odpovědět
Profilova fotka
svatební album, jestli bude, tak ale koupíme až po svatbě, já mám v plánu nechat si spíš udělat tu fotoknihu, my větší a rodičům k ježuchovi pak menší... tak uvidíme :-) moje svědková se teď učí upravovat fotky, tak po svatbě až to bude umět spolu něco vymyslíme, aby to bylo dokonalý :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?