Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam za sebou generalku na svatbu, vcera sme stavaly ve 4 a pak slavily do jedne, bylo to fajn a dobre sme se bavily...jenom me nastvaly pritelovy kamaradi ze i pres to ze sem jim rekla ze se mi nelibi aby pritlee tahaly na striptyz porad planujou ze 17.9. prijedou a pujdou na nej, jasne dva dny pred svatbou ho budou nekam tahat kdyz bude prace. vazne me nastvalo ze vubec nerespektuji to ze me to vadi..tak sem zvedava co bude..
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme zaplacený zámek, vše připraveno pro obřad, máme pokyny a tak :-) v pátek budeme rozvážet koláče, tak jsem zvědavá :-) obálky s oznámkama a pozvánkama máme připravené, tak to dopadne snad dobře :-) no a v neděli potom se pak s rodiči oslaví moje narozky :-)
Odpovědět
Ahojky! že se vracím ještě k těm lampionům - kde jste je kupovaly? Viděla jsem je na aukru kolem 40,- jeden, ale vím, že je tonějak podle velikosti, tak nevím, jestli je to dobrá cena. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kaa... přesně ty jsem objednala (teda z Polska za 39,99 Kč a 80 Kč pošta, mají 1m na výšku)... měly by někdy v týdnu dorazit... u nás jsem je nikde levněji nesehnala... když už tak to byla nějaká sada a vyšlo by to minimálně na 60Kč. Teď koukám, že mají na aukru dokonce z Česka za 49.
Odpovědět
Profilova fotka
teda, začínám už pěkně vyšilovat... dneska jsem se probudila před čtvrtou ráno a nemohla jsem už usnout, jak jsem přemýšlele, co všechno musm doma ještě uklidit, co je potřeba zařídit a já nevim co ještě ... no mě picne ještě před svatbou :D
Odpovědět
petunia: jo, je to mazec, my jsme včera byli za muzikantem se domluvit, co bude hrát a jak to vše asi bude probíhat, tak už mám malé bobíky. Nejsem žádná tanečnice, dřevo taky ne, ale by mě tam museli vykrucovat, to tedy ne. Jak jste na tom vy?? Ve čtvrtek jdu ke kadeřnici na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás už to taky pomalu vrccholí. Naši zařizují jídlo, všechno chtějí dozajistit ternto týden a už bych to ráda měla za sebou :-D Jinak se mi taky pořád honí, co se musí zařídit apod :-p :-N Holky mám prosbu?? jak se připevňuje korzáž ženichovi na sako?? stačí taky jen špendlík??
Odpovědět
Profilova fotka
maky: netuším, jeho starost a předpokládám, že snad v květinářství vědí a nějak už to připraví :-) my máme hodtinu zařízenou kompletně, den před jenom dovezeme dorty, zákusky a výslužky :-) na obřad zbývá vyřídit hudbu, tam musím ještě zavolat... a tento týden musím vyřídit ještě šatičky pro jednu družičku :-) ale štve mě jeden kamarád... vymýšlí nám nějaký ten zátah, jenže u nás jsme zvyklí, že se zatahuje před hostinou a ne při cestě na obřad, jak to plánuje on... prý se musí cestou na obřad zdržovat, aby to ženich nestíhal a byl nervozní... jenže nám se to ani jednomu nelíbí a on si to nechce nechat vymluvit... netuším jak na něj... ale ženich snad vymyslel, že když nedá pokoj a neřekne, že zátah bude až před hostinou, tak změníme trasu a na poslední hcvíli ho zmatem...
Odpovědět
Profilova fotka
Petu snad jo...pro jistotu se tam zeptám :-N A ohledně těch kamarádů, rychle bych jim zatla tipec...ať už se zátahem, nebo se striptérkou ]-( Naštěstí u nás nic takového nehrozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makak: sama bych potřebovala poradit,a už vůbec s myrtama + vývazek,no nevím jak se to JedníM špendlíkem přidělá :-N ... Valy: no právě,snad se na to nezapomene (jako ostatní opavské nevěsty :-D ),ale snad né,hlavně at je počasí. Jinak mamka začíná být jaksi nervozní,nevím,snad to bude v klídku. Na jednu stranu se těším to ano,ale až to bude za náma tak si asi fakt oddechnu. Je toho tedkom už moc. Ke všemu máme jednu tzv.zapíječku za sebou,no neříkám,že bylo zle,vlastně se všem líbilo,jen mě né....Lidičky co už jsou dávno svojí,a jak měli v kuli,tak nám dvěma furt říkali, jak se stejně nakonec budeme podvádět. Jak si přítel pak beztak najde nějkou bokovku atd.atd.....no bylo mi z těch kecí fakt do breku,at jdou s prominutím do pr....e !! Sice přítel se mě teda krásně zastal,až jsem čuměla,až jsem si myslela,že to před nimi hraje. Ale jak jsem na něho vybalila co si o tom myslím doma,tak mluvil stejně,tak mě potěšil...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani s myrtama a vývazkama to vím, jen to přichytit :-N ale s tou korzáží netuším :-N A na ty lidi se vybodni a nenech si kazit přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak přípravy začnou vrcholit :-D , popravdě už toho mám plůný zuby a nemůžu se dočkat až bude po všem ;-) jani - takový řeči pouštěj jednim uchem dovniř a druhym ven, mě to taky s... zvlášt´když i od kamarádky slyšim at´se na to vykašleme - byli sme na Valdštejnskejch slavnostech v Chebu, já s Jirkou a vzali sme kámošku s jejim malym, aby měl Jiřík sebou kámoše a Jirka si jen tak dělal legraci, že si mě nemůže vzít když mu řikám strejdo :-D (rozuměj před Jiříkovim kamarádem je stejda) no a kámoška se toho hned vážně chytla, že mi to řiká furt at´se na to vykašlem, že po 10 letech a dítěti je to zbytečný a bla bla bla :-p největší sranda je, že na jedno oko po tý operaci pořád blbě vidim, takže místo příprav lítám po doktorech :-p zrovna dneska ve 12 musim kvůli tomu do Chebu a doufám, že nebudu muset až do Plzně a to sem chtěla dneska nechat malýho ostříhat a domluvit se s kadeřnicí, nehtařkou a kosmetičkou - jsou všechny v jednom baráku, tak aspon nebudu muset lítat před svatbou někde po městě :-D mužskej mi ted´na tejden odjel s klientama z ústavu na tábor a je všechno na mě :-p tak něco snad za ten tejden zmáknu a zbytek doladíme až přijede - do 10. bych to ráda měla všechno zařízený 16.po roce konečně do práce, 19.svatba no to bude fičák :-D jak vás tak čtu, tak korsáže a vývazky asi nechám na květinářce - nechce se mi s tim matlat, stejně bych na to neviděla :-D potřebuju holky ale poradit s hudbou, sice na hradě hraje paní na varhany, ale umí asi jen svatební pochod a ten já nechci, se mi nebíbí :-p a nic jinýho co by mohla zahrát a snad uměla z vážný hudby nevim, tak asi bude jednodušší něco nahrát na cdčko s počítače - nemáte typy - mohla bych jít sice do tý diskuze o hudbě, ale s jednim okem toho moc nenačtu :-N :-p a neustále chodim takhle 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
makak: kdyz delaji korsaz tak jak ji omotavaji tou masli tak tam prichyti zaviraci spendlik nebo neco podobnyho, ale doporucuju mit nejakoej zaviraci spendlik v zasobe protoze brachovi to co mel od kveinarky upadlo jeste nez si to pripl :-) takze sme to museli pak resit...
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: z tech kecu si nic nedelej, nam na rozlucce taky furt rikaly jestli si to nechcem rozmyslet a ze sme spolu jenom 5 let a ze se treba jeste rozejdem(jenom proto ze toho kamose po 7 letech opustila holka, neznamena ze nas to taky potka). kdyz to rekli poprvy uz pred par mesicema tak to byla sranda, ale pokud nam to vymlouvaji porad tak uz je to trapny a pekne me to stve...
Odpovědět
Profilova fotka
No a to si Tuli představ, že my jsme spolu 2 roky a bereme se, takže klídeček... jak koláče? My se chystáme o víkendu rozvážet :-) to bude masakr a do toho v neděli mám slavit narozky, naštěstí jsem si letos pozvala jen naši a tchýňovi, tak snad toho nebude tolik :D Loni jsme slavili celý víkend :D nejdřív rodina, pak kamarádi... bylo toho...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss - no právě, mě to přímo s... a nejlepší na tom je, že mi to řikaj kámošky co jsou vdaný podruhý - tak jim vždy odvětim proč oni do toho teda lezli dvakrát, když je to tak zbytečný :-D - tim je vždycky dostanu - na to nemaj odpověd´ - ale člověka to vážně zamrzí no taky zaperlila moje maminka - my řekla, že ted´si to holt platíme sami a že kdybysme se vzali dřív, tak by nám třeba přispěli oni i přítelovo rodiče :-D - taky umí člověka potěšit, co :-D no uvidíme po svatbě - třeba se oboje rodiče překonaji, ale radši s ničim nepočítám a počítám kolik mi ze stavebka nakonec po tom co sem si zacvakala operaci a co padne na svatbu zbyde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: a proč ti jako teď nemůžou jedni nebo druzí rodiče přispět??? Jaký je rozdíl v tom, že se berete teď a ne dřív... ??? To nějak nepobírám...
Odpovědět
Profilova fotka
petu - no já taky ne - asi to berou tak, že 10 let máme svoji domácnost (od začátku vztahu spolu bydlíme), dítě a že už prostě jedeme sami na sebe - tak holt smůla :-| :-) no třeba na svatbě překvapí - vám povim 20. :-) jinak já bych peníze od nich ani nechtěla - táta mi ted´bude platit 23 tisíc na dálkový studium těch 2 let magisterskýho na podnikovce na Zču co sem se rozhodla ještě dodělat :-)
Odpovědět
Holky neblázněte. Jsem sama nervozní a ještě když čtu, co nestíháte a nemáte Vy, tak jsem nervozní o to víc. Já mám všechno zařízené tak na půl a není snad nic, co by se nemuselo ještě nějak doklepnout. Tak už začínám mít mírné šimrání v břiše, když na svatbu pomyslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: teď jsi mě dostala... JENOM pět let ... my o svatbu spolu budeme rok sedm měsíců a dva dny ... ;-) Asi taky proto nám to nikdo nerozmlouvá a všichni se jen diví :-) brum: to chceš vysloveně vážnou hudbu? MY taky budeme mít vlastní CD, ale zvolili jsme normální hudbu - Gott, Petra Janů, Petr Kolář....
Odpovědět
Profilova fotka
tkani - né nechci - tu vážnou sem myslela jen na varhany pro tu paní - bylo mi řečeno, že si zlomila nohu, ale že když řekneme co chceme aspon 14 dní předem, že by se to naučila a zahrála, jinak že máme říct, že vezmou cd přehrávač a nahrála bych si normálně co se nám líbí na cdčko z počítače :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaaatulka - klídek, my nemáme skoro nic :-D já jen tento týden zařídim pár věcí, mužskej mi na tejden odjel (vrací se až v pátek) - takže dort, hostina atdpod. se bude řešit až přijede - no přinejhoršim tchýně napeče řízky :-D :-D
Odpovědět
tkanicka: Tak vzhledem k tomu, že máme svatbu v kostele, tak jsme měli výběr písní a druhu hudby trochu zúžený. Takže ode mně moc rad nečekejte. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: my jsme spolu tak nějak podobně, v den svatby to bude rok, 9 měsíců a 19 dní :D bydlíme spolu taky skoro od začátku, tak to máme vyzkoušené a víme o čem to je... dle mého když to klape nemusíš zkoušet X let jestli to vydrží nebo ne... člověk nikdy nic neví předem, tak proč ne... ze začátku nám to nikdo nevěřil, hlavně teda moje tchýně se pořád smála, že si děláme legraci, že si to ještě desetkrát rozmyslíme apod. misté aby se zajímala kde to chceme a jak organizovat... a teď když jsme si to všechno smai podle svého zařídili, tak do toho má nejvíc co mluvit... jako je to mazec, nic už se měnit nedá, protože všude už je zaplaceno nebo minimálně nějaká záloha a jí se pořád něco nelíbí... musím se přiznat, že jsem opět polovinu víkendu kvůli ní probulila... právě z toho, že když měla, tak se nezajímala a teď mi ubližuje snad každym slovem, který ohledně svatby pronese... už kolikrát jsem měla sto chutí fakt všechny pozvánky zrušit, že nic nebude, vzít se s přítelem za ruky a vzít svědky, protože ti jediní se snaží pomáhat kde můžou... a udělat si to jen pro nás bez rodičů a všech ostatních krafalů....
Odpovědět
Profilova fotka
petu... přesně... mám za sebou vztah co trval přes tři roky a to bylo úplně někde jinde. Já mám naštěstí skorotchýni dost daleko, takže do toho nemůže dost dobře kecat. Ale tyhle stavy mi taky buď moje nebo nastávající příbuzenstvo dokázalo vyvolat. A taky už jsem měla chuť všechno zrušit a udělat svatbu jen se svědkama a rodičema. Ale pak mi došlo, kolika lidem by to bylo vlastně líto, tak ať remcalové remcaj a políbí si šos, já to dělám pro ty, kteří si to chtějí užít. Tak si to taky tak řekni a nekaž si to pláčem.
Odpovědět
Tak ono to není vůbec o tom, jak dlou spolu jste nebo nejste. Zrovna teď se rozešel bratranec s holčinou, se kterou chodil 10 let. My spolu s přítelem budeme v lednu 6 let a jestli to je málo, nebo moc se pozná časem. Taky se našlo a ještě určitě najde sposta lidí, kteří nám, to rozmlouvají, že prý co nám chybí, když spolu už 3 roky bydlíme, ale mě a myslím i Pavlíkovi je to jedno. A ten nápad s tou rychlou a tajnou svatbou jsem měla taky, ale paní tchýně by to asi nerozdýchala.
Odpovědět
Profilova fotka
holky o té rychlé svatbě uvažujeme my neustále, ale nemohla bych to udělat tatínkovi - léta mi líčí jak se těší až mě povede k oltáři - takže nakonec to asi uděláme jen v malym rodinym kruhu a možná nějakou grilovačku se sudem pro těch pár kamarádů ;-)
Odpovědět
Jo tak k něčemu malému se to snažím tlačit celou dobu, ale bojuju při tom s tchýní, která vše potřebuje mít krásné a velkolepé ]-(
Odpovědět
teda, vy jedete, byla jsem na poradě a teď nestíhám číst :-) tkanicka: my spolu budeme v prosinci 3 roky, rok jsme spolu jen chodili s přespáváním o víkendech, pak u nás rok přespával v týdnu a skoro rok spolu bydlíme. Každej jsme taky před měli vztah, já 6 let, on 3 roky a prostě jsme to vycítili, že je to něco jiného, než ty předchozí vztahy, že do toho můžeme jít už teď, jak píšeš, celej vztah hned od začátku byl o něčem jiném. A vlastně asi tak po roce jsme se začali bavit i o svatbě, že cítíme, že nám to vyjde. Zatím vyšlo .....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my spolu v den svatby budeme 5 let, 6měsíců a jeden den :-D Bydlíme spolu od začátku, máme ročního synka a naštěstí nám do toho teda nikdo nekecá :-N ani žádné blbé připomínky, ale já jsem v tomhle splachovací :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?