Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
petunia: fotokniha, to jsem ještě neslyšela ani neviděla, jsem pozadu :-) Kde sis objednávala kapesníčky, jestli to není tajné a mohu se zeptat, to je bomba nápad, to budete rozdávat před obřadem??
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jak se budem scházet u nás doma, tak je maminky, babičky a já se svědkovou dostanem :-) objednávala jsem je na :http://www.svatba-e-shop.cz/?p=productsMore&iProduct=119&sName=Papirove-kapesnicky-s-motivem-nevesta-a-zenich mají i jiné motivy, tak si třeba taky vybereš :D
Odpovědět
Profilova fotka
katkamraz: Taky moc blahopřeju a přeju zdraví a štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katu: moc gratuluju k miminku, ja doufam ze pristi rok se zacnem snazit takze jenom trochu zavidim :-) tak mam ted peknou depku, po dvou mesicich snazeni a delani pohovoru a praci co mi zadavali mi napsly ze me neberou..super mi vylepsily naladu na zitrejsi rozlucku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: můžu se se zeptat, co to bylo za práci?
Odpovědět
Profilova fotka
prace v uzivatelske podpore u nas na masarikove universite
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě překvapuje, že ti dávali takhle zabrat
Odpovědět
Profilova fotka
delali jak kdybych mela delat pro NASA, strasne me to stve protoze dva mesice clovek dela jak blbec a nic z toho. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moc děkuju..snažili jsme se už pul roku..Máme skoro dvouletého chlapečka tak mu snad přibude sestřička...Jinak klidně čekejte,já jsem měla první skoro ve 28 letech a myslím že to je akorát.. :-)
Odpovědět
holky, chtěla jsem se zeptat, kdo bude mít u vás při obědě proslov?? A máte nějakej připravenej?? Nějaké vodítko??
Odpovědět
jitaurbanova: Tak u nás bývá zvykem, že mívá proslov svědek nevěsty. Takže u nás asi ten. Jak tady pročítám to povídání o miminkách, tak mě napadá, kolik Vám vlastně je let? Mě je 25 (v prosinci 26) a můj skoromanžel měl v květnu 26.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mám po operaci očí a zatim vidim :-D přípravy začnou vrcholit příští týden, kdy chci dotáhnout vše co ještě chybí, no přítel má na starosti zařídit hostinu a jaksi ticho po pěšině - tak sem poněkud nervní - znáte chlapi - na všechno je děsně času - takže počítám že přinejhoršim skončíme v první knajpě co potkáme cestou z obřadu :-D :-D :-D nebo se slavit bude jenom doma na zahradě - no uvidíme - dám vědět po svatbě jinak budu potřebovat asi poradit s hudbou na obřad -- hlavně jak mná být to cd asi tak dlouhé aby sme neměli trapné ticho :-D jinak na monitor ještě mžourám, takže si vás dočtu později :-) a doufám, že všude vše zatim O.k.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
u nás bude řečnit s největší pravděpodobností tatínek ženicha ... řeční na pohřbech... radost z toho nemám. Ale moje svědkyně se před lidmi zakoktává. Můj taťka na proslovy není a ženich svědek to si nedovedu moc představit :-(
Odpovědět
Ono je asi jedno, kdo ten proslov pronese. Hlavně že se toho někdo újme. Ale doporoučuju domluvit se s tím dotyčným, nebo dotyčnou dopředu. Byla jsem na jedněch oslavách - sice to nebyla svatba, ale bylo to ve velkém a před přípitkem se začali dohadovat, kdo řekne proslov. Bylo to trochu trapné. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude řečnit tatka a chvilku i já..Jinak je mi 29 let :-|
Odpovědět
katkamraz: Ty se odvážíš řečnit, tak to smekám. :-) Proč ten šklebící se smajlík za tím věkem?
Odpovědět
Profilova fotka
no,tak u nás dělá proslov pokud vím svědek od ženicha,takže od přítele ségra,ale musíms ena to přítele zeptat,at není trapas. Jinač moje svědkyně (má ségra) to pochybuju,že by nějaký proslov měla,by se styděla :-N . Jinač mě bylo předevčírem 27, a příteli bude 29.září 30let... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas to asi nechame na tatinkach.. a jinak me je 24 a pritelovi o jeden den min :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no u nás budou určitě řečnit tatínci a když nebude řečnit nikdo, tak taky dobře :-D koukám, že tu řešíte věk - takže ten smajlík :-| bych měla udělat spíš já, je mi 29 (v prosinci 30) a beru si chlapa, kterýmu je 41, našemu malýmu je 5 a půl :-) kurník si mezi Váma připadám nějak nepatřičně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás jsme poprosili ženichovo svědka, aby řečnil :) je to trošku šoumen, ale aspoň se to odlehčí a bude sranda, ne? Jinak mě bude deset dní před svatbou 22 a ženichovi bylo v květnu 23 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak přípravy jsou v plném proudu, konečně máme oblečenýho malýho a už jen velkýho a bude to :-) A kdo bude řečnit netuším, snad se toho někdo ujme, kdo nám popřeje hodně štěstí do života ;-) :-N Co se týká věku, tak mě bude cca měsíc po svatbě 26 a drahému brzy 36 :-) a máme ročního synka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííí nejsem nejmladší .... 24 a nastávající 26. Tak nám zbývají 3 týdny... holky já tu nestihnu ani uklidit :-( A nervy už asi taky pracujou... sice nejsem nervózní, ale na všechny úplně neskutečně protivná. Včera jsem dotvořila klobouk na uato ženicha, tak ještě ten můj a taky jsem konečně dodělala jmenovky. Pak to dám do albíčka. Jo a objedali jsme ty létající lampionky, tak snad přijdou (z Polska), máte je taky některá?
Odpovědět
Ahoj zatím slečny:-) Nakoukkla jsem do vaší diskuze protože máme taky termín 19.9.tak snad nevadí že se přidám :-) Holky nejmladší jsem asi já:-) mě je 20 a mám 2 letého chlapečka a ženichovi 26
Odpovědět
Profilova fotka
vitej vally... holky uplne sem litovala nevesty dneska, to co bylo tady me fakt desi od rana silena prutrz ale fakt silena..doufam ze nas to mine.. no nic jdu chystat veci na rozlucku..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,teda holky,mít také počasí jaké bylo dneska,tak si asi hodím mašlu :-D ,kdyby "jen" pršelo,ale taký slejvák...no masakr...to by určo nepomohl ani ten deštník :-N . Vally: ahoj Opavóóóó :-D ,tak co Ivet,už jsi nervní...?? ;-) Tý ja jak kdy....někdy stresuju,jindy jsem v klídku....no letí to holky,letí.... Jinač malého jsme odvezli na hlídání, mužík si pěkně po obědě hodil šlofíka, a já jdu zase makat (nádobí....kurník,už se těším do nového a na myčku :-) ), a večer máme první tzv. rozlučku....se i těším...po dlouhé době jdeme někde posedět. Doufám,že zítra nebudu K.O. :-D Tkanicka: jo já m ám už 2 ty lampiony doma.....ale jestli je pustíme ,se ještě uvidí.....podle počasí,ale asi jo.Zkoušeli jsme jeden poslat jen tak na zkoušku,a musím říct,že bobky jsem měla teda pěkné :-D ,ale jak se to vznelslo,tak je to fakticky krásné x-) . No nic letí holky, hezký víkend.....
Odpovědět
Jani:Nervní je slabé slovo..Sice mi to ještě ani moc nedochází ale nervíky už pracujou...Navíc mám pocit že se do šatů nevlezu (váhově jsem sice nepřibrala) ale příjde mi to strašně dávno co jsem si ty šaty zkoušela :-S Lampiony mám taky 2 ale jak už víme od holek (že Jani) určitě se na to zapomene pokud to nebude někde na očích
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vally!!! My jich objednali 15, tak doufám, že nebude deštit. U nás se pouštěly v půlce měsíce na oslavách města, bylo to krásný, když se jich tolik vznášelo.
Odpovědět
Ahojky! No já lampiony chtěla koupit taky, ale ještě váhám. Chtěla jsem původně ohňostroj - ni velkého, ale protože jsme nakonec vybrali hospůdku, terá je v městě a moc místa kolem není, tak asi taky zkončíme u těchpapírových. Je ale pravda, že pokud bude pršet, tak nic nepoletí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katu, když bude pršet, tak ani na ohňostroj nepůjdete
Odpovědět
To právě říkám, že nic nepoletí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?