Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: taky s tebou souhlasím, myslím, že je to zbytečné vyhazovaní peněz a jak znám naše býv. kamarády, tak jak píšeš čekali by co všechno zaplatíme není nad večer jen ve dvou taky počítám rozpočet a jsou to tedy cifry ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás to byl nápad od holek...ubytování si platíme každá zvlášť a na pití a jídlo se složíme...pro přítele to bude překvápko.... Navíc já na svatbě moc pít nebudu...nechci být zrovna nevěsta na mol a s holkama nemám moc šanci někde posedět,protože vždy za nima musím jet autem...tzn.no alkohol... Tak jsem opravdu ráda,že někam vyrazím a že si s holkama ,,zařádím,, Máme pěknej program s výletem,petanquem,karty,aktivity a večer alko...nevidím an tom nic zlého... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já se taky hlásím mezi bez rozlučkové. Nejbližší kamarádi jsou zvaní na svatbu a ostatní ať si trhnou nohou. A jak jste psali s těma nezodpovědnýma kamarádama... mohla bych vyprávět... nechápu jak vysokoškoláci se můžou chovat jak dobytek... Po poslední akci jsem udělala jasnej zákaz... A s tím rozpočtem máte můj obdiv. Já se rozhodla, že nic sčítat nebudu a radši nechci vědět, kolik jsem do toho už nastrkala. A pbjedlala jsem si ty létající přání, tak snad bude hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky to ste me potesily uz sem si myslela ze sem nejaka furie kdyz mi vadi ze by se po pritely mela valet nejaka stripterka... jinak s rozpoctem se taky desim az se to vsechno secte, uz ted bez hostiny bez cukrovi to takovych 50 000 bude a to tam neni vlastne nic, to hostina bude takovych 45. 000 a kapela, kytky, cukrovi, kadernice adt. bude dalsich aspon 30 000, boze to je des, radsi toho necham nebo me klepne...
Odpovědět
Profilova fotka
tuli...rpto nechci sčítat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se po delší době. Měli jsme dovolenku a před ní moc práce. Takže u nás taky pokroky. O dovče jsme dokoupili botky, nechali zkrátit kalhoty, objednala jsem závazně kytky, z ceny jsem byla mile překvapená. Za svat. kytí, kytku na házení, 2 pro maminky, 1 pro babičku a svědkyni mi řekla cca 1500 kč. Očekávala jsem cenu tak přes 2000. Jinak jsme chtěli také zaplatit poplatek na matrice, odevzdat papíry a tam měli dovču, tak to je ještě jeden úkol. S mamkou jsem byla shánět oblečení, také úspěch. Taťkovo kravata a košile se snad seženou bez problémů. Koukala jsem, že jste řešili příjmení. Já si beru pohádkového prince. Teď jsem Urbanová a budu Trávníčková :-D Jinak klasickou rozlučku dělat nebudeme. Jen se koupí soudek a masíčko a posedíme u přítele s kamarádama. Většina kamarádů je stejně společných. Jdu zas pracovat, máme dnes audit ]-( A aby toho nebylo málo, ženichovo sestra dostala včera příušnice, tak doufám, že se jeden z nás nakazí :-(
Odpovědět
Ahojky! Tak my taky rozlučku mít nebudem, ale za to máme vlastně dvě svatby. Jednu ofico 19.9.2009 na Moravě a druhou o týden později v Čechách. Myslela jsem, že to bude jen tak nějaká obyčejná "chlastačka", ale vzhledem k tomu, že mám šaty svoje vlastní, tak mě známí přemlouvají, ať to pojmeme tak, že i na tu druhou příjdem alespoň na chvilku ve svatebním. Tak nevím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulkoo, to je pěkný, to se někomu hned tak nepoštěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaa. tak to ber, budeš dvakrát princezna my ostatní jen jednou jita. tak trávníčková jo, tedy takže mi odvedeš prince od popelky jestli už si příušnice měla, tak se nemáš čeho bát
Odpovědět
tkanicka: No to ne, ale vzhledem k tomu, že je moje drahá polovička z Čech a a ne všicni kamarádi a hlavně dědečkové a babičky na Moravu nemůžou, tak nám ani nic jiného nezbylo. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli mi můžete dát tip na krabičky na výslužky.
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: já jsem je koupila v papírnictví úplně obyčejné za 7,- kč jednu a udělala jsem tam jen kartičku a mašličku a je to, vyfotím a dám do alba, já totiž myslela, že jí tam dávno mám ;-)
Odpovědět
Já jsem je chtěla taky nějak ozdobit - dělala jsem si oznámení a cedulky na stůl, tak mi zbyly vyražené kytičky, ale nevěděla jsem, jestli je máte někde třeba přes net. Já jsem totiž viděla v papírnictví úpně obyčejné asi za 18,- což mi příjde proti netu dost. Jo a k příjmení se taky přidám - já si beru Anděla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kaatulkaa: jee ty se mas ja bych taky chtela mit svatebni den dvakrat s jednim chlapem :-), toho 19. vsechno rychle utece tak si to bez nervu budes moci uzit o ten tyden pozdeji...
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: ne já z netu nemám, ptala jsem se v papírnictví a pak viděla ceny na netu, tak jsem si řekla, že je udělám sama vyfotím a zítra snad sem dám mějte se já pádím dom
Odpovědět
Profilova fotka
já mám krabičky z rafoshop.cz takové s ouškem za 6,70 a pak takové ty minikošíčky za 4,80. Obchod mají v Praze, tak mi to tam nastávající vyzvedl, když jel z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já mít rozlučku budu s kamarádkama vyrazíme někam zapařit bude to dohromady i s oslavou narozenin..Přítel pujde jen s kámošema na pivko nic velkýho..Jinak k tématu košíčky s tím jsem uplně mimo,výslužky nebudou.Raději všichni dostanou jako dárek na památku svatební mandličky,výslužku každej sežere a nic jim z toho nezustane. :-)
Odpovědět
lowe: my jsme příušnice neměli ani jeden, takže při mém štěstí a jak se na svatbu těšíme, je určitě jeden z nás chytneme. Já s tím upřímně počítám. A prince vám odvedu ;-) , to si piště :-D On je opravdovej, shoduje se i jménem kaatulkaa: jééé, to bych také brala, mít svatbu dvakrát. Všichni nám povídají, jak to rychle uteče, ať si užíváme každou minutku a z ničeho si neděláme hlavu,....
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak se toho neboj, třebo to ani nepřivoláš
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: krabičky mám v albu, tak se jukni jestli chceš
Odpovědět
tkanicka: Děkuju za doporučení, fakt jsou pěkné a taky akorát velké. Nechtěla jsem nic miniaturního, ale ani obrovského a tyhle jsou ideální. Tak já se teda do těch svatebních šatiček oblíknu i o ten týden později - když radíte! Snad si to užiju ještě víc než v riflích. Věříte mi, že jsem strašně zvědavá na všechny Vaše fotečky? Jak Vám to slušelo, jak jste se bavili,... Tak doufám, že tu pak hned něco hodíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: já jsem fotečky dám až v říjnu, zřejmě, protože mají být do týdne a pak jedeme na dovču
Odpovědět
No já snad v průběhu týdne po svatbě, ale taky to není jisté. Nevím, kdy po svatbě pojedeme do Čech a zda mi je foťák stihne udělat (fotí nás fotograf na Moravě). Protože pak po té "druhé svatbě" to zní divně :-D chceme odjet na dovču. "Uvidím, řekl slepý" ale stejně se těším :-)
Odpovědět
lowe: Tak ty krabičky jsou vážně pěkné!!! Taky si budu muset pohrát a ozdobit je(až je koupím), protože to vypadá veseleji, než jen bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: uvidíš jak budeš mít čas zrovna jsem koukla do kalendáře 3 víkendy a 4 je náš svatební, toto letí
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja fotky hodim brzo mozna nektery uz v nedeli :-), foti nam znamej tak je budu mit hned
Odpovědět
No já jsem sem chtěla hodit i foky ze zkoušení šatů a mám je moc velké. Moje drahá polovička by mi je mohla upravit, ale nechci aby je viděl, ale svatební už problém nebudou :-D
Odpovědět
Ahoj holky, taky mám svatbu 19.9.2009, v Brně. Nevíte jaké má být počasí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikka666: vítám Tě, no nevím jak v Brně, ale v Manětíně bude slunečno, a jemný deštík pro štěstí....prostě babí léto :-D :-D :-D už to máme objednané ;-)
Odpovědět
mikka666: Taky Tě vítám lowe: Taky jste objednávali? My taky, tak uvidíme, jestli objednávku doručí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikkaa: vitej a neboj v brne a okoli bude pekne, svatbu mame naplanovanou uz tri roky takze to pocasi mam objednany uz hodne dlouho, tak snad se objednavka nezatoulala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?