Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi ja si myslim ze to pochopi kdyz si s nima o tom promluvis ze tu svatbu mas naplanovanou dlouho, ja pokud v utery uspeju a vezmou me taky budu asi nastupovat tyden pred svatbou a budu si s nima domlouvat ze streda az patek budu proste potrebovat volno a prinejhorsim vecer budu delat praci(u me by to slo), mely by prece chapat ze to nedelas schvalne a ze proste to volno potrebujes..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss - ahoj, no víš jak já sem štastná, že po roce mám konečně práci a opravdu nechci riskovat o ní hned zas přijít navíc když ještě nemám smlouvu v ruce (ta by měla být až tak 6.9.) - takže asi se zkusim zeptat, zda by ten 1 den šel a když ne, tak nevadí - stejně je to sobota a vpodstatě na chvilku (obřad je tak 15 minut a je po všem :-D) - no nějak to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: Obvykle jsou ochotný dát volno i když máš zaplacenou dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
tak zalezi jak to mas vsechno naplanovany ja proste musim sama s mamcou delat vysluzky a tak takze bych to volno mit musela, ale pokud sem pochopila ty mas jenom mensi svatbu a aspon mi prijde ze nic moc neresis :-) tak pokud vsechno stihnes tak pak neni co resit.... ted je to s praci sileny ja od zacatku prazdnin chodim na pohovory na jednu praci, nejdriv sme mely dvakrat neco vypracovat a ted v utery uz jdu na druhy pohovor, prijde mi ze snad budu delat u nasa jak me proverujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale abych porad nebyla mimo tema, tak uz konecne mam cokoladu do fontany, byla teda silene draha ale aspon bude snad dobra.. nemate nekdo zkusenost s nejakyma lepsima naplastma, mozna nad svatbou moc premyslim ale resim co bude kdyz budu mit puchyr z bot, tak bych chtela mit v zasobe nejaky dobry naplasti... http://domaci.ihned.cz/c1-38109290-ba... doufam ze opravdu to pocasi vydrzi az do toho 20.9.
Odpovědět
Profilova fotka
tuli... bohužel tam píšou jednou tak a jednou tak... jednou, že má být hezky až do toho 20. a pak že od půlky září se to má změnit....
Odpovědět
Profilova fotka
urcite to do 19. vydrzi i kdzy zrovna 26 bych nepotrebovala, pred tydnem jsem zkousela saty a malem sme se v nich uvarila..
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem skromná... mně stačí když nebude lít jako z konve. Dneska se jedeme podívat na svatbu kamarádky, tak se těším jak to bude vypadat. A dotázeček, nevíte, kdy předat přáníčko a dáreček? Nechce se mi jí to vrazit do ruky při gratulaci. Asi to svěřím svědkovi, nebo mamince.
Odpovědět
Profilova fotka
ja to budu mit tak ze nam budou predavat prani az pri gratulacich, nechci aby me zenich videl pred obradem takze to jinak nepujde... maminka bude stat pobliz a ja ji ta pranicka budu predavat at nemam plne ruce
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíme podle situace, snad to tam budou mít taky tak nějak vymyšlený
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, no uvidim - vážně bych o tu práci nerada přišla zvlášt= když tam budu první den :-) jinak měla by být svatba menší a bohatě mi bude stačit tak kolem 20 stupnu a aby nepršelo, aby sme mohli jet tím veteránkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak k počasí:ikdyž počasí je vrtkavé,neočekávám vedra ani tepla,ale opravdu bych uvítala den bez deště a futeře :-D brum:úplně Tě chápu a asi Tě nepotěším,ale myslím si,že bych se pokusila to vyřešit tak,aby jsi mohla hned ukázat,že to pro ně byla správná volba.....tzn.pokud to jde posunout datum,pokud ne,tak je pokorně požádat. Ono je hezké nárokovat si to co máš ze zákona,ale vzhledem k nabítce ku poptávce práce bych si dobře rozmyslela,jak moc budu tvrdá...ono být na dlažbě,leč vdaná...nevím...tak snad jsem Tě moc nenaštvala... Jinak mi včera přišly boty a levá mě trochu tlačí,ale větší bych asi mít nemohla,protože pravá je akorát.Tak to snad nějak rozchodím a jak psala tulikiis,ak mít v zísobě dobré náplasti.Což je z mého trekového období ta complit nebo jak se jmenuje.Vyrabí i náplast na opary,jestli víte kterou myslím.... Co se týká rozličku,tak ji mám taky příští víkend.Docela se těším.Akorát že mi moje drahá polovička zítar odjede služebně do Itali na týden,tak mi bude asi pěkně smutno:o((((( tak pa a hezkou sobotu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak hlásím info ze svatby, na které jsme se dnes byli podívat s nastávajícím... Bomba, manželata budou mít na co vzpomínat :-D Přijeli na svou vlastní svatbu o hodinu později, měli štěstí, že byli ten den poslední a pan starosta a paní matrikářka na ně počkali. Jinak nádhera, až jsem musela zatlačit slzičku.
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - ale vůbec si mě nenaštvala :-D já to vidim stejně a právě proto, že na dlažbě jsem rok, tak nerada bych tam byla znova :-S - nebyl to zrovna dobrej rok, na druhou stranu ale dokonale prověřil náš vztah - takže po 10 ti letech společnýho života, 5 ti letym klukovi co máme spolu a roku kdy sem byla po mateřský bez práce (a nulovýho příjmu kromě pár brigádek do 3 tisíc) a vpodstatě mě živil mužskej aniž by mi to vvyčítal (i když se přiznám taky bylo pár krizovek, kdy mi hodil na oči, že už to snad neni možný bejt tak dlouho bez práce a že mi to asi vyhovuje se nechat jim vyživovat :-D ) jsem si jista, že i když obřad ani svatba jako taková zřejmě nebude podle mejch představ, tak že do života mám toho nejlepšího chlapa ;-) takže klidně jeden den paragrafu na kterej mám ze zákona nárok oželim, když bude třeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tkani -to je dobrý - jinak my jsme taky ten den poslední, tak přinejhoršim snad na nás taky počkaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jedna svatbička (kolona asi dvaceti aut dneska jela s torubenim kolem našeho baráku a vzbudili mi mužskýho po noční, tak nadával jak špaček, kdo tu co zas blbne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - z toho si nic nedělej a ten tejden si užij sama za sebe ;-) mě taky mužskej 31. odjíždí na tejden na tábor s klientama (dělá v ústavu pro mentálně postižené) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem slaměná vdova ode dneška asi do čtvtka, přítel odjel pracovně. Jsem docela ráda... budu mít čas na přípravy, který nestíhám, když je doma a budu mít na to čas. Sice se mi stýskat bude... ale on se vrátí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky budete dělat rozlučku se svobodou? My jsme jí tedy původně chtěli udělat společně, ale nakonec jsme se rozhodli, že jí dělat vůbec nebudeme, jelikož žijeme už 9 let v jiném městě, tak by tam stejně přišly jen lidi, které půjdou za týden na svatbu, tak si myslíme že je to zbytečné. Jak jste na tom Vy? Uděláme si hezký večer ve dvou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- my děláme rozlučku( u nás se tomu říká svíca). Já teda nechtěla, ale můj je neodbytný, řekl že to chce oslavit se svojima kamarádama a hotovo. Tak jsem mu řekla, že celou svatbu chystám a organizuju já, takže svíca mě nezajímá a jestli ji chce, tak ať si ji zařídí sám. No to se divím, ale zařídil si to a bude za 3 týdny. Holky botičky svatební mám, ale nevím jestli mám jít na zkoušku i teď nebo až ten týden před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
blani81: tak to jsem mu taky řekla a padlo pak rozhodnutí, že nic dělat nebudeme jinak já jdu na zkoušku teď v sobotu a pak už ne
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mit rozlucku spolecnou a to uz ted v sobotu:-), bude u pritele "na severu" a budou tam teda hlavne jeho kamaradi protoze ti moji nemohli, takze ty asi budem muset zvladnout jeste jednou nekdy o vikendu pred svatbou nebo nevim... kdyby bylo na me tak zadna rozlucka neni ale kdzy uz je tak chci spolecnou, protoze si nehodlam kazit svatbu tim ze mi nekdo bude vypravet o stripterce nebo podobne(prvni reakce kamaradu byla ze teda musi vyrazit do bordelu at si poradne uzije)..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak to máš pravdu, taky bych to nechtěla řešit ale je pravda v tom, že všichni kamarádi jeho, říkali, že by to stejně nemělo smysl, protože je prý pořád pomatený mnou, tak to bylo takový hezký
Odpovědět
Profilova fotka
jako verim ze pritel by nesel ale proste jejich reakce me nastvala, jenom proto ze oni nemaji trvaly vztah se nemusi snazit znicit ten nas, bych chtela videt babu ktere by nevadilo ze jejiho chlapa chteji odtahnout do bordelu..tak maji smulu a budu pri rozlucce i ja.. sem totiz docela zarliva(je to slozitejsi protoze na zacatku vztahu nebyl pritel zrovna nejvzornejsi, ale nejak sme to uz prekonali) takze po me nikdo nemuze chtit abych byla v klidu zatim co on by byl na striptyzu nebo na necem podobnym.. na vic mam na tenhle radoby americkej styl rozlucek svuj nazor, nevim proc by mel ohrabavat cizi babu, kdyz to doted nedelal tak proc by s tim mel zacinat pred svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: na 100% s tebou souhlasím taky nechápu tento styl rozlučky, máš jim říct, že nejvíc si užije stejně jenom s tebou a žádnou jinou babu k tomu nepotřeje a je to, ne? žádná ženská by to neviděla ráda, jako-by i jemu na 100% vadilo, kdyby striptýz měla mít ty, ale ten pánský, s tím by se taky žádný chlap nevyrovnal, tomu mému by vadila jen ta myšlenka, to vím, taky dost žárlí, ale já taky když někam jde beze mne, ale to je láska no
Odpovědět
Profilova fotka
a uprimne predstava tancujiciho nahyho chlapa me spis rozesmeje nez ze by to se mnou neco delalo... asi by chudak stripter utekl protoze bych dostala zachvat smichu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: já na to taky nejsem a asi bych byla červená na prd.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já mám rozlučku tento víkend.....pojali jsme to jako rozlučka s létem a moje rozlučka se svobodou...jedeme na víkend na mácháč:opalovačka,hry,vínko a možná i tancovačka:o) přítelovi něco vymýšlí kamarádi:dala jsem jim echo,kdy má čas,dala peníze a něco zařizují....
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem rozlučku zavhrla snad úplně na začátku, když se o svatbě začlo mluvit. Myslim si, že si posedíme radši dohromady se společnými známými a kamarády, zasmějeme se a je to lepší. Rozlučka mi opravdu nejde pod kůži, nějak mi to připadá jen jako důvod se nehorázně ožrat a pak s nějakou slečnou nejlépe zhřešit. Takže souhlasim s Tuli a Lowe. Přítel chtěl jet na Mácháč s bandou, ale já jsem to zatrhla. Má opravdu nezodpovědné kamarády a byla by to pitka jako hrom, pro průser nejdou daleko, takže nic. Možná jsem satorie, ale tohle fakt ne. Nehledě na to, že s financema to teď stojí za prd a oni by jen čekali, že to zaplatí budoucí ženich. Chystám se udělat rozpočet, kolik co stálo a hlavně ještě stát bude... tak jsem zvědavá, kam se vyšplhám... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?