23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Tak hlavně, aby nám to pomohlo, že jsme se shodli ;-) Já jsem přítele taky poznala při rozchodu se svým ex...naštěstí, neumím být sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě pršet nebude
Odpovědět
Já jdu v úterý a potom asi ještě na jednu ve středu před svatbou....za 14 dní tlouhle dobou už budeme mít skoro všechno za sebou a budeme pařit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já du na šaty v pondělí před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu ted v pondeli naposledy. dalsi vikend se v nich nikdo totiz nevdava. no jo vidis, za ctrnact dni uz budem manzelky..... =-)
Odpovědět
no manželky a hlavně už nikdy slečny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: moc dekuji, byla jsem z ni nadsena, uplne jine stene :-D pocasi musi vyjit, idealne lehce pod mrakem, bez deste, takovych 22 stupnu
Odpovědět
Profilova fotka
kait:jj,to by bylo fajn
Odpovědět
Profilova fotka
jinak k tem snum devcata... ja mivam hodne zive sny, nekdy bohuzel, protoze dnes to byl opravdu neprijemny sen, do toho kocovina a ja ten divny pocit mam doted. Nejspis me to prejde po dalsim milovani a nebo po povidani pred spanim. Tenhle tyden jsme ve ctvrtek taky jen tak lezeli a misto abychom spali, tak jsme si povidali a bylo to super. Ma to moc rada
Odpovědět
Profilova fotka
tak, jsem si dala sprchu.... a mam nejaky hlad nebo co..... =-)
Odpovědět
Já to taky mám moc ráda, nemusíme vůbc nic, jen si povídat, o čemkoliv...přítele to ale baví málokdy...buď ležíme u telky, to většinou není schopen dělat dvě věci zaráz a když lehneme do postele, tak téměř okamžitě usíná
Odpovědět
Kait klid, byl to jen sen...realita je svatba ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kait: to byl jen sen ;-) my vetsinou plkame odpoledne... kdyz prijdem z prace a uvarime si kafe. jinak vecer jak lehnem, tak bud hned usnem, nebo mame jine dulezite veci na praci x-)
Odpovědět
my to občas nestíháme ani odpoledne...někdy nás prostě ta práce úplně zaměnstnává a vysává
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, ale jsem takova presla cely den, uz se tesim az se natahneme a pritulime ale moc diky, jste zlaticka... jinak kouknete sem, uzasne fotky http://www.jancechovsky.sk/?kat=galer...
Odpovědět
Tak mu to nejlépe řekni a od toho ho máš, aby Tě utěšil ;-) Fotky jsou pěkný, takový ne úplně tradiční....když jsem na ně koukala, tak mi to připomělo, jak budete oblíkat šaty, přes hlavu?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou pekne..... mi se libi i tyto: http://chvila.com/ ja si nejsem jista, jak mam na tech satech vyresene to za krk, myslim, ze se to dalo rozepnout.... pokud jo, tak asi pres nohy, nechce se mi moc tahat je ke kadernici....
Odpovědět
tak ke kadeřnici je taky určitě nepotáhnu....já mám šaty úplně bez ramínek, ale asi to budu muset oblíct nějak přes nohy, jinak bych se asi nemusela nechat ani česat...stoupnu na stůl, někdo mi je dole bude držet a já dp nich hupsnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsak ja myslim, ze by to melo jit v poho i pres nohy. ty moje teda urcite, maji docela dost sirokou sukni a cela zada se daji rozepnout. jen si teda nejsem jista tim za krk, ale to zjistim v pondeli.
Odpovědět
No já se bojím, aby se ty šatky nějak nepomačkaly Fender asi už jsme tady jen mi....já dneska vydržím, až než přijde janinek, beztak se tady kolem půlnoci zjeví :-D . Až teď jsem si všimla, že tady dneska byla mona a já ji jako brňačku ani nepozdravila
Odpovědět
Profilova fotka
saty mam uz doma, korzet bez raminek a kolova sukne s vleckou, takze neni problem zajet za kadernici a pak se obleci doma
Odpovědět
Já je mám v celku, takže do nich asi fakt budu skákat...jako takový ti dva kluci ve večerníčku...ranní ptáče, dál doskáče...nepamatujete :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste je tu kait :-) a kde je vlastne janinek? jinak jeste jsem vam zapomnela rict, jak vcera zaperlil drahy, ja z neho byla mrtva. ptal se, jak jsem poridila u te kadernice, ja ze jo, dobry, ze se to doma moc libilo. a on: takze budes hezka nevesta? ja zcela sebekriticky: jasne, ta nejhezci.. on: zamyslel se a pak zcela vazne: tak jo... tak to ja si te teda vezmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: kdyby rano kohout nezakokrhal, spali by tu vsichni jako sipkova ruzenka. i kdyz deda lebeda, zaslouzily namornik, o sobe tvrdi, ze spi jako na vode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja dnes devcata odpadnu, spala jsem pet hodin v noci, ani ne a hodinu odpoledne, jsem mrtva beru psiska ven a pak do postele jinak k fotkam, dnes jsem se opet smaolibe presvedcovala ze jsem moc pekna, zrcatko v aute to vzdy jisti :-D
Odpovědět
Jasnýýýýý fender, to je ono, děda lebeda :-D. To jsi měla drahému říct, že to je od něho moc hezký, ale i přesto si to Tx musíš ještě rozmyslet ;-) . nevím, kde je janínek,přes den psala, že je u rodičů, ale myslím, že celkem pravidelně se tady kolem půlnoci objevuje. Kait tak se pořádně přitul, pěkně se vyspi a samé pěkné sny!
Odpovědět
Profilova fotka
kait: dobrou noc a hlavne zadne skarede sny ;-) jo, vim ze u rodicu, ja jen ze se tu uz dlouho neobjevila 8-)
Odpovědět
Musíme na ni hodně myslet, ať zafunuje telepatie a za chvilku je tady...když ne 24:00 hodin to jistí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ji muzeme obe prozvonit :-D
Odpovědět
že by 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?