23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
tak to já bych zase byla v háji, protože neumím vůbec nic :-D . ono asi hlavně v dnešní době je toho moc a bylo by celkem obtížný se jen tím uživit....tak vyšívání jsme kdysi taky uměla a paličkování jsme ještě ani naživo neviděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, tak zase hodinu trvalo, nez jako me sem Martin pustil. Kait ma ty vecicky fakt nadherne. Jsem jen zirala s otevrenou tlamou. A take hlasim bezesnou noc, zadna nocni svatebni mura. A sviti slunce, se asi vyvalim.
Odpovědět
My jedeme na nějaký malý výlet, aspoň na dopoledne, i když už ho moc nezbývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude minivyletek, kdyz je uz pul 11 ;-) A jeste k tomu, co si tu piseme - tak same DULEZITE veci samozrejme.
Odpovědět
a co říkáš janinek na to, že by jsme tu diskuzi uzamčeli? pojedeme se podívat po místě na focení, na svatbu....a možná drahého přemluvím i na oběd a nebudu muset vařit :-D . a ještě bych se ráda stavila do jednoho obchůdku, chci dokoupit nějaké věci na výzdobu...ale to zatím vůbec netuší, to bude překvapení dne :-) , jinak bysme ani nevyjeli
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze kdyz se to uzamkne, tak uz sem nenapise nikdo nic. Jak uzamykaji ta temata, tak je uzamykaji navzdy. Jestli to jde utajnit, to nevim. To slunce je osidne, porad se schovava za mraky. Diggi, dobre poridte.
Odpovědět
Já jsem myslela, že to funguje jako na chatu, když chceš uzamknout místnost. I když je fakt, že nevím, co by na to admin Výlet se odkládá, volali rodiče drahého, musel jim jet s něčím pomoct, prý se za chvíli vrátí....tak jsem na tu chvilku zvědavá Tady peče, je nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze se to tu prave zamyka, kdyz je duplicitni tema, ze to zamknou a daji link na tu puvodni diskusi. Ja teda asi zkusim vylezt ven a chytit nejaky bronz.
Odpovědět
Profilova fotka
co udelat uzavrene tema pro pripad reseni citlivych veci u kterych nestojime o sdileni s cizimi lidmi? jinak zjistuji, ze nehty jsou cim dal horsi, nejspis si budu muset nechat udelat nejake umele :-( me se nechce... se bojim, ze to na svatebce opada a budu vypadat jak debil, to ze na koralky nebudu moci sahnout, budiz... ale co s tim
Odpovědět
Ježiš holky, vy jste toho zase za včerejšek nakecaly :-D :-D :-D Nestíhááááám číííííst!!! Já byla včera na ránu, byla jsem jak praštěná palicí po hlavě. Na to, co jsem měla všechno v plánu dělat... Škoda slov :-x Jinak večer jsme jeli na potlach, s sebou jsme vzali chlupatou šmudlu, ta je v pohodě, hlídá si nás a není s ní nejmenší problém. Psům se vyhýbá, protože ji v roce pokousal lablavor a sama konflikty nevyvolává, je submisivní. Naopak velkou (ač je velmi dobře ovladatelná a vycvičená, ale prostě je to velkej pes a kdyby se po ní jinej pes ohnal, mohl by být problém) jsme nechali doma. Malá tam obcházela nejbližší okolí a vždycky se u někoho vyčůraně zastavila a tak dlouho ho hypnotizovala, až ji začal drbat :-N V případě, že šlo o hůře chápající osobu, neváhala do něj dloubnout tím svým protáhlým čumákem, v případě nouze drápnout tlapkou :-D :-D :-D Podotýkám, že jsme přijeli nějak kolem půl osmý, odjížděli jsme po půl jedný a ta chlupatá čůza tam celou dobu kolovala po drbacích obětech :-D :-D :-D No nic, mám uvařeno od včerejška, pekla jsem čuníka, tak jdu zas dělat nějaký přípravy ke svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky.... ja taky myslim, ze to nejde uzamknout tak, aby sem nekdo jiny nemohl vlezt. ze kdyz se to zamkne, tak uz sem nikdo nic nenapise. jasneze buhvi kdo to cte i kdyz myslim, ze moc lidi mimo 23.8. asi ne. a i kdyz tu nektere nemate fotku, tak pokud by si to nekdo znamy od kterekoli z nas precetl, tak myslim, ze by nas stejne identifikoval. asi bych si s tim moc nedelala hlavu. jinak tu je taky krasne, byla jsem asi pul hodky na balkone 8-) ale uz jsem radsi zalezla, at se nespalim.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se snazila, ale proste u slunce je vleky mrak a chvilemi to nesvitilo vubec. To zkusim zase odpolko.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janinek: vsak to opaluje i pres mraky, ale ne tak rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
predpoved z meteopressu: Na počátku období od 21. bude převážně polojasno, jen ojediněle s dešťovými přeháňkami nebo bouřkami. Postupně bude do konce srpna až oblačno a srážky se vyskytnou jen místy. Ranní teploty poklesnou na 16 až 11 °C, nejvyšší odpolední vystoupí zpočátku období na 24 až 28 °C, přechodně až 30 °C, postupně 20 až 25 °C.
Odpovědět
Profilova fotka
To doufam. Jako jak jsem se ve ctvrtek radovala z toho zasedaku, tak nad nim ted zase sedim a nezda se mi, chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
ja na zasedaci poradek od te doby, co jsme ho pracne vypotili, nekoukam. pro jistotu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Take to tak asi udelam, az ho fakt dodelam. Jak mame stul do U, tak proste adepty na pripitek mam v te vnitrni strane a bude na ne blbe videt asi.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas budou mit asi pripitek oba otcove, takze v pohode. kurnik dneska je tam fakt krasne. takhle by mohlo byt 23. :-N ty co mely svatbu vcera musi byt pekne naprdnute.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mit nejkrasneji :) Jdu pachat salat k obedu, teda jako obed pachaji nasi, ja jen ten salat. A na zasedak zasednu az vecer nebo zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
taky myslim ;-) my jdeme dneska nekam na obidek 8-) a vecer teda jdeme do toho kina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebudete mi to věřit, ale než jsem se vyhrabala z pelechu, tak to moje zlatíčko upeklo bábovku. A když viděl, že jsem už rozlepila oko, tak k tomu přidal i kafe. Občas je vážně úžasný. Petardice, co to máte za rasu psů?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uz po-o a protoze vidim venku slunce bez mraku, tak jdu dal chystat vystrih.
Odpovědět
My jsme byli obhlídnout místo, kde by se dalo fotit...je úplně nádherně, našli jsme jedno krásné, ale pokud nebude takhle svítit sluníčko, tak to úplně ztratí tu atmosféru. Jinak se mi za tu chvilku, co jsme byli venku opálil výstřih od trička, o což jsme vůbec nestála. Ono to tady dneska celkem vypadá i na koupák. A koupila jsem si nádherný kytičky, takže z kina nebude nic, protože jsme utratili spoustu peněz 8-)
Odpovědět
Diggi, koukám, že chytáš nový fleky - když už ne na zádech, tak na dekoltu :-p Já mám teda pořád nedoopálený ramínka na zádech, i když nejsou nijak extra vidět, pořád tam jsou. A to mám šaty bez ramínek a na zádech je široký šněrování, takže mám záda hodně holý :-x Jsem zvědavá, jak to za těch 14 dnů bude vypadat... Tipata, kdysi jsem sem psala i odkaz na fotky obou čolků, máme roční dobrmanku a osmiletou šeltku. Včera byla ta přílisná právě šeltka, i když mazlící jsou obě dvě. Hodně mých známých se děsilo, když jsem řekla, že jsme si pořídili dobrmana a hodně z nich změnilo názor. Kamarádka mi už několikrát řekla, že kdybych jí před rokem řekla, že se bude mazlit s třicetikilovým dobrmanem, který se jí bude snažit vlézt pro pomazlení i na klín, klepala by si na čelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem to přehlédla. Ale mazlit se s dobrmanem mi nepříjde divný, u známých jsem spávala s pitbulem v posteli. Pokud je ten pes dobře vedený, tak vůbec nemám strach.
Odpovědět
solárko to snad nějak spraví :-N . přesadila jsme si všechny kytičky, je to u nás, jako v zahradnictví, už je nemám kam dávat
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: ty přesazuješ v létě? Já to dělala jen teď výjmečně s fíkusem, jinak teda jen na jaře, někdy v březnu a jednou za 2 roky. Příští rok budu muset nějak zredukovat ty fialky, už jsou moc přerostlé.
Odpovědět
já přesazuju klidně i v zimě, mě je to úplně jedno a kytkám, jak to vypadá taky......vždycky se chytnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja jsem se snad opalila nebo co, uvidiem jeste vecer. Snazila jsem se opravdu usilovne. A koukala jsem na ten zasedak a asi s nim nebudu uz hybat.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek, okamžitě ten zasedák někam založ, kde ho ovšem na svatbu najdeš, a už ho neřeš, prostě je hotový a líp to nevymyslíš. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?