23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
teda, já asi budu muset taky přes nohy. jinak jsem tady pořád, jen koukám na film a opravuju známému práci k vůdcovkám. A teď ještě vy do toho tolik nakecáte. :-D
Odpovědět
Tipata to nemusíš dočítat, není tam nic důležitého :-) Teď jsem četla, jak včera v noci ušlo tříletý dítě 2,5 kiláku do obchodu, kvůli sladkostem. Stalo se to v británii a rodiče o tom neměli ani ponětí....to je dost děsivá představa, co všechno se mu mohlo stát
Odpovědět
Profilova fotka
Proto je dobré zamykat a vytahovat klíče ze zámku. :-D Ještě k předchozí diskuzi, my jsme spolu nějakých 6 let (v listopadu) a bydlíme spolu 2,5 roku. Ale záme se stááááááááááááááášně dlouho, je to nejlepší kamarád mého bratra. 8-)
Odpovědět
To si vždycky říkám u těch lidí, co se znají třeba celý život a pak najednou objeví, že toho druhýho mají rádi víc, než kamaráda, jak se to najednou stane
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to tak vidim, ze taky pujdu chrnet. tak brou damy! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: já ani nevím, popravdě, šla jsem do tohoto vztahu víc přes hlavu a vyplatilo se. Jsem jen ráda, že to se mnou riskl. A nebál se výhružek mého bratra, které dřív zaslechl o jiných mých. :-D
Odpovědět
Mě se chce taky spát a telepatie na janinek nějak nezabírá :-D , já snad budu muset taky jít spát. A to jsem chtěla vydržet co nejdýl, abych zase nebyla v sedm na nohách
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy taky nic nevydržíte.... :-D To se mi to kecá, když chrním celé prázdniny až do poledne. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, to jsou snad tri stranky, jdu docitat.
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezke, jak se vam styska, je to vzajemne. Jsme u nasich, vecer jsem pachala pro vsechny pizzu a salat, protoze u nasich se vzdy snazim delat pizzu kvuli babicce, ze jima rada. Takze se jedlo a povidalo. A hlavne! mame tu jen notebook a pereme se o nej, protoze martin ho porad uzurpuje na to pitome Diablo a nepusti me za vami. A pak se jeste provokativne zepta, co je noveho na beremku. Co asi, kdyz tu nejsem. Tak jeste posledni stranku docist.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta byla nastesti kratka. Ja bych tu byla driv, ale Martin me nepustil. A nejhorsi je, ze jako nasi jsou vzdy na jeho strane, neee. Ze pry, at mu to neberu a at ho necham, je to jejich milacek. Dneska jsem neudelala nic z vyzdoby a to mam vse s sebou - na jmenovky, na zbytek vyvazku, masle na auta. Ale ukazala jsem populnocky tete, to se take pocita a patri to ke svatbe, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
A vy jste mi mezitim vsechny odpadly a ja si tu samomluvim.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vůbec ne, to jen já ještě dodělávala tu vůdcovku pro moje jedno dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, nejsem tu sama. I kdyz priznam se, ze dost usinam a asi odpadnu. Jak mam zase trauma ze zubu, provadim ted trikrat denne dukladnou hygienu a trva mi to skoro ctvrt hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Nez padnu do mdlob, tak preji vsem hlavne klidne sny. A zadne katastroficke svatebni scenare. Jako ta ma nocni mura ve stredu nebo kdy byla fakt divna. Bylo to uz jakoze po, kdyz lidi odjizdeli a cela ta soalva nejak byla asi priserna, ze jako vsichni nastvani, m ytake, ze to bylo desne fiasko ohledne jidla nejak. A jeste problem s fotkama, to hlavne. Ze jako zadne fotky nevim proc nebo osklive.
Odpovědět
Profilova fotka
To já má teď pořád bolavý nos od toho včerejšího čelíčka, abych v pondělí nemusela na chíru. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, no to at te to prejde, to leduj nebo neco. Ja jdu haji,jsem nejak totalne mrtva. jsem ted spocitala, ze jsem dneska delala tri salaty normalne. I kdyz ja vlastne obvykle delm adva denne, tak to neni takovy rozdil. Brou nocku a bre ranko vsem,
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím to nenapuchlo, jen to bolí. Taky všem krásnou, klidnou noc a nebo sluníčkové dobré ráníčko (jak říká jeden můj prdloš) :-D
Odpovědět
Tak jsme zase vzhůru, dneska dřív jak v půl dvanácté spát nejdu. Na mě už přítel včera večer spustil, jestli si náhodou nepíšu s nějakým chlapem, že co si tady můžeme pořád psát...to by se divil, kolik tady toho je o něm. Dneska nebyli žádné sny, ale ve dvě v noci mi najednou rožnul v ložnici a šel zabíjet komára....já myslela, že zblázním. Tipata máš to asi jen naražený, kdyby s tím bylo něco víc, tak budeš mít nos dvakrát takovej a ještě by změnil barvu
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano devcata :-) diggi: no kolik si toho pisem, aby ses nedivila, tady tohle muze cist opravdu kazdy a clovek nikdy nevi... vlastne bych se nebranila tomu, kdyby se tema zamknulo, dalsi co se vdava 23.8. se stejne nejspis uz neprihlasi, tak se tu nebudeme bat, ze nas nekdo smiruje a muzeme toho probrat daleko vic
Odpovědět
Proto tady taky nemám fotku a snažís se neřešit tady takový věci, aby mě podle nich někdo poznal. Ale je fakt, že už mám menší zábrany, než na začátku :-) . Já bych taky klidně byla pro, ale nevím, co na to ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to teda pujde, nevim jak je to s nastavenim diskuze jinak prochazim alba z priprav a vim na cem zacnu pracovat po svatbe... ne ze by to nebylo v planu uz ted, ale trklo me to pri pohledu na alba. Delam bizuterii, teda nekdy az sperky z koralku a budu mit od podzimu obchod na netu, musim tam dat i oddeleni pro nevesty, protoze nekdy je to fakt hruza :-|
Odpovědět
Taky moc netuším, jak se to dělá. Už jsem taky přemýšlela, že bych něco prodávala po netu, když vidím, jak všichni navštěvují ty svatební obchůdky, ale nevím, co bych měla prodávat, zručná teda moc nejsem :-D . Kait jsi šikula, nemáš nějaké obrázky něčeho, co vyrábíš? Na to já bych nebyla vůbec, musí to být hrozná drbačka. Že jsi to neřekla hned, mohla jsi nám všem udělat svatbení bižu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: to by vypadalo, ze na vas chci vydelavat, hlavne jsem se pridala pozdeji a ted si setrim nehty, protoze ty strasne odchazi odkaz mas v poste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
digg: jinak se mi strasne libi ta celenka co mas v albu, chtela bych do ucesu zive kvetiny, takze dohromady by to bylo moc, ale jinak bych do ni sla, je dokonala
Odpovědět
To si děláš srandu, že jsi to dělala ty...je to nádherný. nechápu, jak může být někdo takhle šikovnej a někdo takový vemeno jako já. Je to fakt moc krásný. Musela jsem se podívat, co tam mám za čelenku, já do alba moc věcí nedávám, ukládám si to do počítače.....tu čelenku jsme si objednala, ve skutečnosti je i hezčí :-D , škoda, že nemáme svatbu v jiný den, poslala bych ti ji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: prave ze to delam, neni tam navic vsechno, budu to cele prekopavat a navic nektere originaly jsem na web nechtela davat (koralkarky se velice rady inspiruji v praci jinych). Jsem porad na vazkach, nektere veci budou mit vysokou cenu kvuli Swarovskemu a Preciose co pouzivam, ale kdyz to nekomu prodam za takove penize, bylo by mi to trapne vuci kupujicimu kdyby to nekdo okopiroval :-|
Odpovědět
hm, ale to je zase škoda, jestli máš jěště hezčí věci, dala bych je tam....musela bys mít patent :-)
Odpovědět
Fakt mazec...já chci taky něco tak pěkně umět :-), vůbec nechápu, jak to tam motáš, aby to tak pěkně vypadalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: copyright na strankach ti nepomuze, daji to trosku jinak a je to zase nove, jejich, je to tak bezne jeste umim vysivat a palickovat :-D kdyby se remeslo v cechach platilo dobre, tak mam vystarano :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?