23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tak muj deda mel pred mesicem devadesat a babina bude mit myslim 87 ci kolik.... :-D prijedou normalne, jen misto klasockeho obeda dostanou lososa, aby se jim to dobre kousalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli ještě sami jakžtakž chodí a poznávají lidi, tak jo. Ale babička je ve svých 84 úplně mimo a děda v 85 už nechodí a do těch schodů ho nikdo nedostane, nedošel by si sám ani na záchod. A druhá babička si netroufá na cestu přes celou republiku. Takže jediná místní nevlastní tam bude. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
chodi a poznavaji lidi? babina lozi po stromech a v peti metrech obira jabka :-D a deda furt jezdi do obchodu na kole. 8-) ale deda od draheho tam taky nebude, taky uz neni moc mobilni, tak jede jenom babicka.
Odpovědět
já už babičku ani dědu nemám.....a už celkem dlouho....
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam uz jen z mamciny strany. deda z tatkovy strany, ktereho jsem zboznovala a na nejz jsem byla tak fixovana, ze me to nepustilo dodnes (!), zemrel kdyz mi bylo asi pet nebo sest. a babicka kdyz mi bylo myslim 14.
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám a mrzí mě, že už tam nebudou. Ta babička, které už neslouží hlava, mě v podstatě vychovala a teď už ani neví, kdo jsem. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo no, nekdy je to na prd. zrovna toho dedu bych tam taky rada mela.,,, no ja vyrazim asi do ovy, ted jsem mluvila s dokturkem a je nejaky predrazdeny a hladovy a protivny, asi ma moc prace, tak pojedu s prisunem kalorii nez to trdlo nekde jeste zkolabuje :-S vecer se ozvu.
Odpovědět
Hm, to je potom vždycky hrozný, když už ti lidi nepoznají svoje blízký...oni si to v podtatě neuvědomují a je jim docela lehce, ale pro okolí je to těžký
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tam budu mit obe babicky, dedy uz nemam. Martin nema zadne, ten tam bude mit v tom veku "tetu a strejdu". A ta starsi babicka me take poradne nepozna, si vzdy mysli, ze jsem jeji dcera. Takze je to takove horkosladke vzdy.
Odpovědět
Přítel tam bude mít babičku a bude to nejstarší člen Abych změnila ne moc veselé téma....máme koupené boty, nakonec jsme je pořídili v humanicu, jsou docela pěkné, hlavně se líbí drahému, to je co říct, takže mám další věc z krku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: boty pro ženicha byly jediná věc, co jsme nemuseli pořizovat. Na promoce před 5 lety jsem ho donutila si koupit pořádné, kožené a ty mu vydrželi. Do obleku z promocí se už nevleze a kravata neladí s barvou. Ale boty bude mít beztak i do rakve. :-D To jsou jeho slova.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, gratulky, boty jsou nejhorsi, i kdyz na chlapa se kupuji lepe. Martin boty potreboval, uz o nich mluvil asi rok.A na svatbu sestry jsme nestihli koupit, tak ted konecne. A pokud jde o oblek, tak se musim pochlubit, ten ma zadarmo. Dostal v praci tehdy poukazku a usili mu ho na miru. Takze jsme za 1500,- v Sunset Suits koupili smetanovou vesticku s kravatou a kapesnikem.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak my jsme promovali před 4 lety a v té době byli boty taky nový. V podstatě je od té doby na sobě ani mockrát neměl, sem tam nějaké divadlo nebo vyjímečně jednání, ale vypadají, jako by je používal při fotbale. Oblek naopak vypadá stále dobře, ale nebyl úplně podle mých předtav, takže jsem ho přemluvila...má nový a myslím, že se v něm sám sobě líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jake mate pocasko? Tady vylezlo slunce, jsem se chtela jit vyvalit a nez jsem vstala od volejbalu, tak je tam zase mrak.
Odpovědět
tady tak nějak všelijak, přesně jako u vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, slunce, jdu to zkusit.
Odpovědět
přeju Ti, aby vydrželo aspoň deset minut....dýl to stejně není zdravý
Odpovědět
holky nemáte některá postup, jak se váže kravata...někdo to tady měl v albu a nemůžu to najít
Odpovědět
Profilova fotka
kravata a vázat? To umí tchán a ten můj má všechny už od něj uvázané a nesmí se rozvazovat. Já mu sehnala uzel na háčky, znám ho, dát mu neuvázanou kravatu, tak ji po mně hodí. U nás je teď vymeteno a sluníčko, ale chladněji, ani ne 20 ve stínu. Tak snad zítra bude opalovačka.
Odpovědět
budu u toho sedět dokud to u někoho nenajdu...já umím uvázat takový ten jednodušší uzel ( nebo jak to nazvat :-) ), ale byl tam ještě jeden a ten by se mi na svatbu líbil víc
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem v ove. je tu krasne. drahemu jsem predala veceri, nechavala jsem mu v nemocnici auto, parkovala jsem dva metry od televizniho stabu... jeste je to tam neprestalo bavit. ja kravatu vazat neumim, muj jo, umi takovy ten specialni siroky uzel, asi ten co mysli diggi
Odpovědět
fender to je škoda, že na to nemá návod :-D , fakt by se mi to hodilo....něco jsme našla, ale není to pořád ono. fender nemůžeš být na službě s ním, někde na inspečáku ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, zkus tohle http://images.google.com/images?um=1&... Venku sice palilo pekne, ale foukalo! Tak jsem vydrzela tak 10-15 minut, to foukani me tocilo neskutecne.
Odpovědět
Profilova fotka
A jeste tady jsou nejake navody. http://images.google.com/images?um=1&... Martin to nastesti umi. Ja ne. Ale muj tatka roky vazal uzly pro meho strejdu, az to pak naucil tetu :-) A ta kravata k vesticce je nejaka ta sirsi zodebenejsi a ta je predvazana.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: nechcete jit zitra do kina na to Mamma mia? jsem nam rezervovala listky na sedm, s tim, ze kdyby byl doktor moc hotovy, tak na to kaslem.
Odpovědět
Mě se právě opaluje líp, když fouká...aspoň máš pocit, že to tolik nepeče. Opalování mě nebaví vůbec, vždycky jsem z toho úplně uvařená. Janinek díky moc, jsi moje záchrana...budu trénovat
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: mohla bych byt na sluzbe s nim, jenomze on ma furt tolik prace, ze bych se tam strasne nudila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fender: jen jsem řekla, co to je za film a už nene, prý můžu jít sama. Jin ak jsem právě nějakým způsobem vyřešila hlavolam ryby, teď byl druhý hlavolam na Tomovi, aby to uvedl do původního stavu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, me take opalovani neba. Jsem si poslouchala knizku. A trochu ofuku je fajn, ale u nasich tomu rikame na Vetrne Hurce (a neni to proto, ze by tu bydlel Heathcliff), takze se to nedalo, bych zase nastydla. Ted jsem vencila psy a mela jsem kosilku a tluste bavlnene tricko a byla mi teda zima.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: toz toto...! :-S tomu rikam pristup :-D jedine misto, kde me opalovani bavi, je more 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?