23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Uf, to je hrůza co tady probíráte. A já začínám být nervózní a stresovat, kolik toho ještě musím zařídit...a přitom jsou mnohem důležitější věci
Odpovědět
Profilova fotka
Je to fakt smutne. Musim se ted prizemne zeptat, jestli jste kupovaly obyc obalky nebo nejake lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Já kupovala obyčejné. Poslouchala jsem předpověď na srpen a nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedes :) Jako bude pekne, mame to venku, takze bude pekne. Kdyz se nekdo pta, kdy to mame, riakm vzdy, z eto je ten den, co se pozna podle toho, ze nebude prset :)
Odpovědět
no já mám z počasí taky celkem strach, předpovídají teplý červenec a deštivý srpen...takže super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,taky sem to slišela ;-( . my sme měli taky obyčejný obálky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak asi u tech obyc take zustanu :)
Odpovědět
holky donesla jsem si první zkušební oznámko a je to pořád takový....není to prostě ještě ono, nějakou úpravu to bude chtít...jinak budeme mít klasický tmavě červený obálky
Odpovědět
Profilova fotka
A co tomu chybi?
Odpovědět
Profilova fotka
Take se vam nic nechce? Mne vubec. Potrebovala bych jeste zarizovat a domlouvat, ale nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nechce vůbec nic. Navíc jsem se těšila až můj drahý odjede na 10 dní pryč, dnes je to druhý den co jsem bez něj a jdu se zbláznit, je mi moc smutno :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
To znam. Ja jsem teda styskalka silena, takze ja se na odjezd nidky netesim. Ted jede pryc jen na vikend a jsem z toho cela rozvrkocena.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ja jdu dneska na poslendi zkousku. V patek sjem psala pisemnou, tu jsem konecne napsala a ted jdu na ustni. Skoda jen, ze se to nepovedlo driv. Mohla jsem byt uz hotova. Takhle musim cekat do ledna. Ale tak snad me to zase nakopne vic do svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hodně štěstí při zkoušce
Odpovědět
Profilova fotka
Diky Jani. ZKousku jsem udelala, dokocne za jedna, coz jsem vubec necekala, je to asi nejtezsi zkouska za cela studia na oboru, alespon pro me. kdyz nepocitam souborky a statnice. A jsem ted takova nabita, takze zitra dopo obvolavam a doresuji, se tesim, halvne musim dort uz konecne poresit. A potvrdit skupinu a kadernici.
Odpovědět
ahojík holky! to já se taky vždycky těším, až drahý aspoň na dva dny od jede....a pak je mi tak šíleně smutno, že se nikdy ani nechce nic z toho co si naplánuju Já jsem konečně sehnala kadeřnici i kosmetičku, takže suoer...teď jen domlucit se na zkoušky :-) . Jinak jsem nepokročila vůbec v ničem
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze nas bdue ten prsiti tyden. Ze nam ten cervenec sedne proste, to tak nejak citim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:gratuluju
Odpovědět
Profilova fotka
holky,na zkoušku učesu si budete brát jen obrázek vybranýho nebo víc aby vám poradila?
Odpovědět
Profilova fotka
Vezmu uz ozdoby, zavoj a nejake fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
mě to čeká v pondělí,tak musím kouknout na nějaký fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne bych vzala i treba vlastni fotky a uakzat, co se ti oan tobe libilo.
Odpovědět
Profilova fotka
jj,to určitě vezmu
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, tak co je noveho? My vcera domluvili dort, kolacky a zakusky. A nakonec jsem si vybrali e-party, takze me jeste ted omyvaji z ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mame pro zenicha konecne i boty a domluvenou vesticku, pro tu si pujdeme zitra nebo pozitri.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, my mame taky 23.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fender vitej. A co uz mate zarizeno? A co vam naopak chybi? A mate to male, velke, venku, v kostele? Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Diky :-N obrad mame na zamku v Bystrici, pak mame obed, odpoledne pak raut venku (ale je tam moznost vnitrnich prostor, kdyby prselo, jakoze urcite nebude :-p ) Nemam jeste objednanou kytku, i kdyz vybranou uz jo, v kvetinarstvi mi rekli, ze mam prijit az v pulce cervence. A chybi nam jeste oznameni, s prvni verzi byly problemy v tiskarne, takze zrovna vcera jsme doma tvorili novou. Pak nemame jeste zasedaci poradek. Jinak snad vicemene vsechno (doufam)....
Odpovědět
Profilova fotka
Prset urcite nebude, to uz jsme si tady dohodly. Zamek mate moc pekny. A mas vybrane krasne satky, mne ten strih za krk vubec neslusi, ale hrozne se mi to libi. Tak mne porad chybi boty. A asi si pujdu objednat ty nekozene.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste zlaté :-D No mi se zase desne libi korzetove saty, ale ty zas neslusi mi :-p ja mam botky z deichmana. budete se vecer do neceho prevlikat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?