23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si chci nejdriv jeste poridit ten zavoj a korunku a tak, abychom jako zkousely uz s tim.
Odpovědět
Profilova fotka
já už závoj mám zamluvenej,v pátek si ho jedu pučit.
Odpovědět
Profilova fotka
TAK DNES NÁM DOŠLI OZNÁMKA, BYLA TO RYCHLOVKA A BEZ PROBLÉMU. CELKEM NÁS TO STÁLO I S OBÁLKAMA 596 ,- KČ. AŽ BUDEME MÍT OPĚT FUNKČNÍ FOŤÁK VŠE VÁM NAFOTÍM.
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, to je skvele, ze uz je mate a jeste se povedla. A kolik jich mate? a jsou tam i karticky ke stolu?
Odpovědět
ty jo, parádní cena...to já na ně stále čekám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super cena
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi neboj, urcite to dobre dopadne. A hlavne budou moc pekna.
Odpovědět
janinek tak v to, že budou pěkná už ani nedoufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budou, musi proste.
Odpovědět
Teda koukám, jak jste všichni vzorní a kolik už toho máte... My včera finálně zamluvili fotografa, v úterý jsem vybrala šaty, ale zatím nevím, jak to vypadá s oznámeními a s pozvánkami ke stolu - my jsme si je udělali a partnerova mamka si vzala na starosti tisk, neb se v téhle oblasti pohybuje. Jen mi zatím nenapsala nic k designu, tak to vypadá, že jí trefil šlak v okamžiku, kdy otevřela první obrázek s návrhem oznámení :-x Takže Diggi, klid... ty už to máš aspoň v tiskárně, pokud to dobře chápu ;) Oznámení po: já původně chtěla nějaký udělat a prostě některým známým poslat oznámení až po, ale asi na to nakonec kašleme ;) A k závojům: já to zatím nechávám odležet. Někdy příští měsíc mám zkoušku účesu a líčení a podle toho se rozhodnu. Ale spíš bych to viděla na korunku, do závoje se mi už moc nechce (ač jsem zpočátku říkala, že mi nějaký úplně malý nevadil) a v úterý jsem jeden zkoušela k šatům a obě (s návrhářkou) jsme se shodly, že tudy cesta nevede :) Takže já asi jen nějakou malou korunku a nějakej bordel do vlasů ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ja bych se na to PO take asi klidne vykaslala. mozna ta par ldiem fotku. A zavoj neni nutny, k netkerym satum je pekny a k jinym se nehodi, takze pokud se ti to nezda, tak na nej kasli :)
Odpovědět
Profilova fotka
fotku někomu taky pošlem kdo nedostal oznámení. a kdo vám půjde za svědka?mě moje nej. kámoška
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mne jde bratranec, jsem jedinacek a on je tak nejak nejbliz te funkci bratr :) A Martinovi jde kamarad.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás de ženichovi naše společná kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
Ne sourozenci nejaci?
Odpovědět
Profilova fotka
nee,jednomu se nechtělo a druhej mě povede,nebudu tam mít asi otce
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. Tak ja kdybych si nerekla bratranci, tak by to byla kamaradka, co sjem ji svedcila v lete.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mam zavoj. Koepyny tady v bazarku, timto dekuji Pete. mam z nej fakt radost. Ted v nem chodim A damy! Musim s epochlubit, k Vanocum jsem od martina dostala Chocoalted Dream - cokolazen, cokomasaz a cokozabal. A dnes sjem konecne byla a bylo to naprosto dokonale. Je mi nadherne.
Odpovědět
ahojky! konečně jsem se sem zase po dvou dnech dostala. janinek jaký máš závoj, máš fotku? taky o něm přemýšlím. jinak v pondělí jdeme mrknout na vytištěné iznámo, tak doufám, že se nám bude líbit a konečnš je dotisknou a budeme rozdávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, tak nám zase stávkuje PC. Oznámek jsem nechala natisknou 32 ks, pár jsem jich už rozdala. Pozvánky ke stolu jsem si natiskla sama na PC a pak obstříhala ozdobnými nůžkami. Máme už zařízené skoro vše teda kromě obleku ženicha a bot pro mě. Jsem se taky dneska dozvěděla, že brácha nakonec do Anglie nejede, takže klíďo to mohlo být dříve, ale asi to tak mělo být. Horší to bude s taťkou, ten má 25.8. státnice tak jsme se museli smát, že bude muset přijet na praseti a odrážet se husami.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, zavoj vyfotim, byl tady v bazarku,a le uz je inzerat pryc, i kdyz stejen vypad alepe nez na fotce. Na zitra drzim palce na oznamka, pak dej hned vedet. Dydis, vitej zpatky, koukam, ze to mas pekne nabite, K tem cenam, mne v tom kopiruj rekli, ze jako jedna A4 je za 21 kc, takze podle toho to nejak bude. Jaky format oznamak mate vy? Jako rozmery? nemuzu se nejak rozhodnout. A musim vam rict, ze se dneska narodil nas nejmensi host - sestrenice ma druhou holcicku. Tak snad budou obe v poradku a prijedou vsichni.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to že moc gratuluju,hlavně ať sou obě v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme v sobotu prave opozdene slavili narozeniny strejdy, tak dneska dostal opozdeny darek. Termin byl teda az za par dni, takze jsem to dneska necekali, jeste jsem si vsichni delali legraci, kdyz sestrenka vcera volala a ono to fakt dnes vyslo. Take mame vsichni desnou radost.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se jmenuje?jak byla velká?
Odpovědět
Profilova fotka
oznámka máme 10x15. Tak mám dneska za sebou maraton. Nedávno jsem tu psala, že ten můj odjíždí na 10 dní na turisťák. Pořád tvrdil, že odjíždí 23.6. a na místě musí být do 14.00. Sedíme si tak dneska na terásce, pijeme kafíčko a Milošovi zvoní mobil. Volala mu spolužačka, že jako kde je že už jsou tam všichni jenom on chybí. Prostě to popletl, takže nastala honička, rychlé balení věcí zajistit hlídání. Když už jsme konečně vyjely tak jsme se museli vracet pro nějaké papíry, které v té rychlovce zapomněl, v tom jsme dostali pokutu za rychlou jízdu a když už to vypadalo, že nám v cestě nic nebrání tak nás zastihla objížďka. Jeli jsme hodinu a půl a nakonec jsme vyjeli kousek od našeho bydliště, pěkně jsme najeli 100 km a k ničemu. No ale nakonec jsme tam dojeli a já jsem před chvíli dorazila domů. Do toho všeho se zabil ještě známý na motorce, měl 26 roků, je to hrůza. Navíc na té motorce ani nejel. Chtěl se rozjet, ale moc rychle, motorka mu vyjela z pod zadku a ho odmrštila na betonový sloupek, stačil si ještě zavolat sanitku a na operačním sále umřel, je to hrůza doufám že už se nic nestane. Nemám ani myšlenky na svatbu. Připojuji se ke gratulaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Odpovědět
Profilova fotka
dydis:tak to mi jelí.se ani nedivím že nemáš myšlenky na svatbu,taky sem to zažila,kamarád se zabil v autě,ale vlastní vinou,jel moc rychle a nazvládl zatáčku,ale je to už víc než půl roku
Odpovědět
Profilova fotka
****líto
Odpovědět
Profilova fotka
autonehoda,tak to znám taky. Před 8 lety se mi zabil takhle přítel , zrovna jsme se rozešli. Řídil jeho brácha a tomu se nic nestalo a další hrůza se stala před 7 lety a to se zastřelil otec mého nynějšího přítele. Si takhle říkám, že jsme taková nenormální rodinka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky 2 měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, to je hrozny. Dydis, je mi to moc lito.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?