23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda jedine, co udelam, ze v cervenci bych si je chtela zkusit znovu a ujistit se, z emi je budou schopni zmenist, jsou na zip totiz. A desim se, ze treba moc zhubnu a budu msuet vybirat jine a vsechny budou uz zamluvene.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak nam to tu dneska vazne :) Ja davam dohromady podklady na oznamko. Akorat proad nemame pruvodni dopis ohledne daru.
Odpovědět
ahojík! měla jsem dneska náročný den, ani jsem se sem nedostala. Mimo jiné jsme byli na matrice pro žádost, takže máme další věc z krku. Taky jsem volala kadeřnici, o které jsem myslela, že mě načeše i nalíčí a zrovna na náš termín odjíždí, takže jsem celkem zoufalá
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj diggi, najdes jinou a take ti to udela pekne. Nejake kamaradky ti urcite poradi.
Odpovědět
no musím zase shánět...už bych to chtěla mít všechno domluvené :-). oznímko vypadá, že je na dobré cestě...ale ještě nevím kalkulaci, tak snad mě nepoloží :-D ...jinak by přítel začal zase vymýšlet různé jiné varianty a nedočkaly bysme se toho ani do zimy
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ja to mam stejne, ted nejak mi visi kamera. K tomu ty vlasy/liceni. Na dortech jsem jeste nebyla a nedostanu se ted cely tyden. Musim tam alespon zavolat a domluvit termin. Hudbu musim dodomluvit. Proste proad je to neco.
Odpovědět
Profilova fotka
musím se pochlubit,já už mám domluvený všechno,jed doladit detaily.ještě dokupuju něco na dekoraci
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee Jani, tak to ti zavidim.
Odpovědět
janulka to tys měla už v době, kdy já jsem teprve začala objevovat tyhle stránky :-)...no nezbývá, než jen tiše závidět a aspoň se snažit tě dohnat, aspoň máme o jednu motivaci navíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,já už to obvolávala dávno a sem celkem ráda. holky a kde budete trávit svatební noc?my sme si objednali pokoj v penzionu kde budeme mít hostinu
Odpovědět
my ještě ne a zatím nevím..chtěla jsem to taky kat udělat, jenže se mi tam ty pokoje nikak zvlášt nelíbí, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak to proste stihneme.
Odpovědět
Článek se načítá
to jo, ale kdy...potřebuju ješte fotografa,květinářství, kadeřnici, vizážistku, spodní prádlo, něco do vlasů,oblek + boty pro ženicha, svatební oznámení, jmenovky na stůl, mašle na autaplovoucí svíčky.....to je asi všechno, už mě nic nenapadá :-)
Odpovědět
Teda já teď ležím v Photoshopu a předělávám oznámení do velikosti, vhodný pro tisk + se chystám na ty žrádlolístky, tak jsem si říkala, že než se mi uloží jedna změna, nakouknu sem a ani nebudu psát, ale tomuhle se nedá odolat... diggi, máš ty vůbec něco? :-D :-D :-D :-p Holka zlatá, lidi jako ty mě dovedou dostat do klidu ;) Fotografa jdeme zajistit ve středu, to máme domluvenou schůzku, zítra jdeme na moje šaty, partnerovy hadříky i botky už máme (moje taktéž), vizážistku a kadeřnici mám zajednanou, domluvený termín zkoušky účesu a líčení máme taky, co do vlasů budu řešit až po té zkoušce, kytky mi zatím unikají, na jmenovky na stůl dlabu, neb bude hostina u nás na zahradě, spodní prádlo jsem po návštěvě pár krámů na čas vzdala, neb na má kuří oka se nic nevyrábí a na auta jsem chěla koupit dnes něco v ikei, ale neměli nic vhodného v bílé barvě, takže to je ještě potřeba dořešit. Pak ještě vybrat hudbu, matriku a místo máme, tak nevím, ale jinak už mě k tomu nic nenapadá. Jasně, ještě cukrárnu, ale tu máme vybranou, jen tam sjet s objednávkou. Pak ještě bublifuky pro malý smetáčky, aby měli nějakou zábavu, až se budeme fotit a dárky pro dospěláky ;-) Jinak už snad není potřeba nic... teda doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted ja :) Nemame kameramana, jako neco je dohodle, ale moc ho nechci. Vlasy / liceni predbezne dohodle, ale musim znovu zavoalt, potvrdit, dohodnout zkousku a modlit se, at se mi libi. Dorty - mam doporucenou cukrarnu, ale jeste jsem tam nebyla. Pradlo nemam. Boty nemam. Zenich take nema boty - teda ma, ale stare, potrebuje nove. K tomu pro nej chci vesticku peknou smetanovou. Oznamka - poslala jsem ted kamaradce mail, co si predstavuji. Ale je to jen oznamko a pozvanka ke stolu. Nemame jeste ten dopis k darum - nakonec budeme chtit jen penize a na pamatku nejakou rucni tvorbu :) A chtela sjem ve stejenm duchu i menicka a jine. Jmenovky - mam jen tu vzorovou. Vyvazky dodelat. Veci na auta - zatim temno, jen stazene obrazky. Plovouci svicky chci take. A to jsem urcite na milion veci zapomnela.
Odpovědět
jasný, já myslím, že mám náhodou spoustu věcí :-D ...ještě mám spouuuuuustu času :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mely bychom si rict, co mame, at se trosku povzbudime.
Odpovědět
Profilova fotka
Takze: Datum. Misto obradu. Misto hostiny. Spani. Fotografka. Prstynky. Saty. Oblek zenicha (bez vesticky zatim). Kytky. Seznam hostu! Zadane oznamko. Auto pro nevestu s ridicem. Zarizeny odvoz babicek. Kapela je dohodla, tak snad z toho nesejde, pokud jo, hrajeme z CDcek. A urcite jsem na par veci zapomnela :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já taky: datum místo obřadu:zámek náměšť nad oslavou místo hostiny:www.penzionjizdarna.eu spaní:taky penzion jízdárna fotograf kameramen kadeřnice kosmetička pedikůra manikůra autobus odvoz domů šaty pro nevěstu šaty pro družičku obleky pro mládence prstýnky oznámení+pozvánky ke stolu oblek ženicha boty nevěsty spodní prádlo pyžamko na noc kytky seznam hostů seznam darů auta s řidičema kapela panenka na moje autí cilindr na ženichovo vývazky pro svatebčany čokoládky dekorace na stůl oblečení pro svědkyně oblečení pro maminky a to sem určitě na něco zapomněla
Odpovědět
Profilova fotka
cukroví,dorty,výslužky sem zapomněla
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my take k takovemu seznamu jendou dospejeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska zasla ohledne tisku oznamek, tak jsem zjistila, ze teda to pujde, tak to jsem rada. Tak si zase muzu neco odskrtnout.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě se k tolikati věcem taky dostanete. budete mít závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, mela bych mit.
Odpovědět
Profilova fotka
JÁ HO BUDU TAKY MÍT
Odpovědět
Profilova fotka
Budete nekomu posilat oznameni PO? Hodne pribuznych nezveme, ale ani se s nimi nijak extra nestykame, tak nevim. Urcite bych treba chtela to poslat babiccinym sourozencum a nekterym znamym nasich.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:my asi nee
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vam chtela neco rict a zapomnela jsem co :(
Odpovědět
My asi všechna oznámka rozvezeme. koho nezveme, tomu ani nepošleme oznámko :-) . Jinak závoj budu mít asi taky, ten už mám dokonce i doma. Jinak teď se celý týden asi k ničemu nedostanu, mám toho nějak moc. Musím zase valit
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska sem se objednala na zkoušku učesu a ke kostetičce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?