23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
taky ne :-) ještě mi chybí zasedací pořádek - i když jmenovky už jsem včera dodělala. Pak kytka a něco na převlečení na odpoledne - večer..... a dárky pro rodiče + svědky. Svatební stůl neřeším, to jsem nechala na restauraci, ať si s tím poradí jak umí 8-)
Odpovědět
nazdárek holky!mě chybí pořešit kytičky, dodělat jmenovky, o zasedacím pořádku jsem ani nepřemýšlela:-). no a hlavně, nemám oblečeného ženicha ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nám ještě chybí ženichovi boty.
Odpovědět
Profilova fotka
budete dávat nějakej dárečer svědkům?co se dává?
Odpovědět
tak nad tím jsem taky ještě vůbec nepřemýšlela a myslím, žeč ani nic nečekají. nebudeme dávat nic ani rodičům, asi. Vy ano?
Odpovědět
Profilova fotka
Zenich uz boty ma od minuleho tydne, i vesticku champagne. Botky naopak nema nevesta (a puncochy a pradlo). O dareccih premyslim, ale jeste nedomyslela. Ale enco jako drobneho. Ze treba vino nebo nejaky alkohol a udelat na to vlastni etiketu.
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme dávat rodičům i svědkům. jak už jsem psala dřív, pravděpodobně to víno s vlastní etiketou, jak píše janinek. nic lepšího nás nenapadlo :-) jo a rodičům asi ještě nějakou verzi toho "děkovného dopisu" co tady mají holky v albech. pak jsme ještě uvažovali o společné fotce - byli jsme minulý víkend nafotit nějaké zkušební fotky s naším fotografem, tak že bychon nějakou zvětšili a zarámovali..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jsme se tu bavily o vzydobe aut. Napadlo me, ze asi bych na ta obyc auta udelala jen neco na zrcatka. Nejakou masli bilou vlajici s necim zlutym. Bude to asi nejjednodussi na nandavani.
Odpovědět
no vidíš, ještě nemám spodní prádlo...ještěže jste mi to připoměli :-) ...a ještě pořád nemám dořešenou výzdobu. na auto mám kooupenou mašli a na ostatní takový ty malý mašličky...už nic jiného vymýšlet nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prave videla u nekoho takove masle na zrcatka (z tech sirsich stuh) a prijde mi to dost easy a pritom jako viditelne :) Tak na to nejaky vikend sednu a budu zkosuet a isntalovat na nasem auti, az se vrati ze servisu :) Myslite, ze musi byt nove pradlo?
Odpovědět
Profilova fotka
já sem si nechávala šít nový spodní prádlo
Odpovědět
já budumít taky určitě nový...koupený, ne šitý...ale ještě nemám nic vybrané
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To necham asi az na srpen. I ty darecky prave. A oznamko se uz konecne rysuje. Moc se tesim.
Odpovědět
u nás taky, budeme ho mít příští úterý...tak potom musíme pohnout s rozdáváním nějak mi to dneska zase blbne
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:já sem si ho taky chtěla koupit,ale potřubuju s odep. ramínkama a nikde sem ji na mě nemohla sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
Take mam s temi bez raminky problem. Do satu nemusim mit snad zadnou, ale pak bych mela mit neco do pulnocnich, at uz to bude cokoli. Jezis, to je zase slozite.
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, cetla jsem v diskusi o tchynich, ze te trapi svagrova, ty tu take maji nejakou diskusi a nekdy je to des cist.
Odpovědět
je to běs je sehnat, to je pravda....ale internet to jistí:-) fender já to sice nečetla, ale vykašli se na všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek + diggi: vsak uz jsem tu diskuzi nasla. kdybych ji nenasla, tak bych ji asi zalozila :-D a reknu vam, ja na to docela kaslu, i na ni i na povedeneho tchana, spis me mrzi, ze se tim trapi pritel, preci jen je to jednou jeho rodina :-( ja jsem si spodni pradlo koupila (resp. jako svatebni dar mi ho koupila svedkyne) primo ve svatebnim salonu - mam totiz na satech dost "nizke" zada a navic jsou za krk, tak jsem mela strach aby mi pradlo neslo nekde videt. No nebylo nejlevnejsi, ale zase je v barve satu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chce to proste ignorovat. Ale vim, ze je to tezke, take ted prochazim malou krizi z nove rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dodatek :) Fender, to rpadlo urcite pak vyuzijes jeste pozdeji pod jine saty.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek - jasne, s tim se pocita x-) Jinak porad nevim, do ceho se budu prevlikat ]-(
Odpovědět
tak v tom mám naprosto jasno....budu celý den v těch šatech....mám je doufám poprvé a naposledy, takže si to chci pořádně užít....ale pokud bych měla hostinu někde venku nebo tak, tak bych to určitě pořešila
Odpovědět
Profilova fotka
diggi no praaaaaaaaaaaaaave... mame odpoledne raut venku, grilovani a tak..... takze mam o saty celkem strach a radeji bych se prevlikla. Nechala bych si je jedine v pripade, ze by prselo a my byli vevnitr (mame pro jistotu k dispozici sal), nicmene to uz jsme se tu asi vsechny shodly, ze bude krasne :-D
Odpovědět
jo, tak to je paráda, že můžu počítat se sluníčkem :-). když teda plánujete to pěkné počasí, tak bych to pořešila nějakýma letníma šatkama....a nebo záleží, jak moc to bude oficiální....moje kamarádka šla třeba v korzetu od šatů a džínech
Odpovědět
Profilova fotka
Prset nebude, takze ty prevlekaci musiem poridit. Kdybych mela korzetove saty, udelam to presne tak. Takhle prave nevim, co vlastne vzit, protoze pak budu behat nekde venku. Takze nejake satky, pod ktere pak strcim kalhoty, az bude k veceru zimeji.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme hostinu vevnitř,takže zůstávám ve svatebních.
Odpovědět
Profilova fotka
janulka - koukala jsem do alba - kde jsi sehnala to naprosto bozi pyzamko??? :-N slintam jeste ted.... taky nemam korzetove saty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu ti odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
ziiiiis to je uplne bestialni stranka, diiiiiiiiky.... :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?