23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
to ještě nevím, někde jsem viděla na tom udělaný takový růžičky z organzy a vypadalo to pěkně janinek fotky šatky super, myslím, že jsi vybrala dobře, ještě ti to trošku upraví a padnou ti jak ulitý, paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Diky diggi. Ja asi prave dam ty umele ruzicky nebo nejake kvety.Videla jsem, ze nekdo delal kyti z krepaku, ale nevim, jak moc to vydrzi na aute.
Odpovědět
tak dnes jsem viděla spoustu svatebních aut...i s živýma kvítkama, bohužel, jak bylo vedro, byly značně povadlý, takže kytku tam mít stopro nebudu....jinak jsme byly na výletě v buchlovicích na zámku....v parku se fotilo asi 10 nevěst, vypadalo to tam jako továrna na svatbu...docela hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít na autě panenku
Odpovědět
já když jsem viděla všechny ty nepěkný panenky, tak jsem od toho upustila :-D
Odpovědět
Tak jsem si dnes dala šatový maraton - Nevěsta, Adina a Kleinod... Nejvíc mi tedy pomohla paní v Nevěstě, nabídla mi i šaty, které jsem na ramínkách přešla bez povšimnutí a nakonec jsem byla nadšená. Tam se mi líbily asi troje / čtvery šaty, i když ani jedny nebyly dle původních představ. V Adině mi sedly jediný šaty, zato mi fakt docela seděly (byly mi jen tak o 2-3 cm větší, oproti ostatním to byla nádherně padnoucí velikost :-D ). Na Chodov jsem jela plná očekávání, ale tam jsem zkusila taky jen dvoje nebo troje šaty a jen jedny se mi jakž takž líbily, ale nejvíc se mi líbily šaty z Nevěsty a nejlíp mi sedly ty jedny v Adině. Domů jsem přijela asi po šesti hodinách, totálně vyšťavená a utahaná jak kotě :-D :-D :-D Nic pro mě. Jsem zvědavá, co z toho nakonec vzejde :-S Ad auto - dnes jsem v pár salónech viděla panenky - děs běs. Zlatá kytka nebo budou prostě na autě jen stuhy + nějaká kytička, kterou z tý stuhy (resp. organzy) umolousáme... Jen jsem zvědavá, kdo to bude molousat, neb já jsem na manuální práce dost levá :-D :-D :-D
Odpovědět
tak těch levých na manuální práce je nás tady víc, koukám, že jsme se sešly :-D . já z těch panenek měla taky dost ;-) . a kdy vybereš finální šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, saty na raminku hrozne klamou. Chce to vse fakt vyzkouset. Nerada nakupuju, hlavne nenavidim zkouseni, ale nejvic mi slusi veci, co se mi na raminku ani nijak nelibi. A super, ze se ti neco libilo. A na ta nase auta jsem zvedava. Jako neco nakoupim a natrenuji to o vikendu u nasich :) Zdobit budeme jen moje a martinovo auto. Ostatni jen takove ty bile stuzky. Mozna maslicky.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem si objednávala panenku z netu a je moc pěkná
Odpovědět
já ani nevím, jak to udělat s přítelovým autem...pojedeme každý zvlášt, z jiného místa, takže nevím, jak to bude se zdobením aut celé přítelové rodiny, když jak jsem psala několikrát, na takové věci u nich nikdo není
Odpovědět
Profilova fotka
Uka uka. Kdyz mne to je asi lito, dat do toho tolik penez, teda za kolik ji mas?
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:to bylo na mě?mám ji v albíčku,ale ve skutečnosti je hezčí a stála mě kolem 900
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, tak já koupila s mamčou v hračkách panenku za 130,- a mamča mi na ní ušije šatičky. Tak pokud by se někdo v rodině nebo mezi kamarádkami šikovný našel, tak myslím, že to vyjde podstatně levnějš.. ty ceny za panenky jsou děsný...
Odpovědět
no je fakt, že třeba živá kytka na auto vyjde tak stejně, možná i dráž a stejně už za dvě hoďky bude povadlá
Odpovědět
ono vůbec všechny věci týkajíćí se svatby nejsou zrovna levná záležitost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janulko, jj, na tebe, mi tam do toho diggi nejak vlezla :) Diggi, my se schaziem vsichni v hotelu, odkud se jede na obrad. A nekoho poverim tim zdobenim, akroat to treba dopredu pripravim. Amy dva tam budeme uz den predem. Kytku na auto take nechci, to je tak minimalen tisicovka a proste to ji radsi projim :) Salinko, tys to take vymyslela pekne, ale ja asi na to fakt kaslu a udelam ty masle.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak diggi nebo dydis, jedna z vas delate ty vlnkovate jemnovky. tady jsou ty, jak jsem rikala, ze mi prijdou prispendlene http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
A tenhle typ zdobeni na auto se mi asi libi nejvic http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Diggi: s levostí jsi mě uklidnila, ale rozhodně ne natolik, že bych byla klidná z té vlastní ;-) Kdy rozlousknu šaty, by zajímalo i mně. V úterý jdeme ke známé - partnerově bývalé spolužačce - jsme předběžně domluveni, že by v případě nouze šaty ušila, ale chci tak zkusit nějaké hotové, které by se případně jen zmenšily... pokud tam teda budou nějaké, které by mi vyhovovaly. Každopádně to chci dořešit tenhle týden - nerada bych se dočkala toho, že půjdu někam rezervovat šaty a řeknou mi, že už mi je někdo vyfoukl. Jinak my budeme zdobit auta asi tři, max čtyři - auto našich se mnou, auto lukášových rodičů s ním, auto se svědky a dětičkama a auto ségry a její rodiny... takže čtyři. Jsem v klidu - pokud teda bude umolousaný něco na ten čumák. Chjo, udělali jsme si oznámení, ale tak trochu jsme pozapomněli na pozvánky ke stolu, tak se na to budu muset co nejdřív vrhnout, abychom to dali vytisknout. Btw. fórek dne - včera jsme byli na té výstavě a já si dnes vzala stejné kalhoty... Takže při převlékání (respektive svlékání) se mi v salónu vysypala plná kapsa čoklích pamlsků :-N Ještě, že si paní zrovna odskočila :-D Podotýkám, že kapsa je miniaturní, takže to ve finále nebylo tak strašný - pár kousků, ale sbírala jsem to teda hoooodně rychle :-D :-D
Odpovědět
Janinek: je fakt, že paní mi v Nevěstě přinesla fakt moc pěkný šaty. Sama jsem je překoukla, páč se mi nezdály a nakonec v tom, co jsem si vybrala já, bych se slušně uživila jako strašák v poli a to, co mi přinesla paní, bylo super ;-) Jo a k pověřování ostatních zdobením aut - v tom mám jasno. Než se já nechám nalíčit a načesat a nastrojit, ostatní lenoši, povaleči a darmožrouti nazdobí auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jake tak saty by sis predstavovala, mas neajek fotky, co se ti libi nebo co ti sluselo? Jinak vetsian salonu podle me, kdyz je poprosis, ti saty dva tri dny podrzi. Ze jim to podle me nic neudela. Je popros, ze si to chces jeste promyslet, ze bys za dva tri dny prisla. Za zkousku nci nedas. My mame celkem asi 15 aut :( Takze rkasne nazdobene bdue moje, Martina, svedku a mamky s babickami. Zbytek ty bile stuzky jen.
Odpovědět
ty jmenovky pořád jen plánuju, nemůžu se k nim dostat :-) , ale měly by vypadat trošku jinak, než tyhle na obrázku...jinak k těm autům, já se bojím, že se toho žádný povaleč nechopí, takže si budu muset všecho udělat sama :-), ale asi taky nebudu zdobit všechny auta
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak jsi to ty. Jde mi jen o ten spendlicek prave. Projzidim ted vsechna albicka kvuli autum, tak jsem to zase nasla :) A libi se mi rpesne to, co mas v albicku ty.
Odpovědět
Od nás budou odjíždět čtyři auta s těmi nejbližšími, kteří pojedou od nás - ti budou mít auta ozdobená. Ostatní nechť si s auty poradí po svém ;-) Šaty jsem chtěla co nejjednodušší, hladké, jemné, elegantní. Jsem mrňavá a hubená, takže v hodně bohatejch a zdobenejch bych byla jak mastodont. Nebo bych si tak přinejmenším připadala. Ale to, co jsem si představovala zpočátku nakonec není to, co jsem si vybrala ze šatů, co jsem zkoušla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zase byla presvedcena o bile :) a co myslis, ze mam za barvu? Ano, champagne.
Odpovědět
tak já nevím, ale ten špendlík se mi tam moc nelíbí...doufám, že mi to půjde i bez něho ;-) ....já taky vybrala úplně jiné šaty, než jsem původně chtěla...a nevím, jestli jsem udělala dobře :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Spendlik nenutim, jen jsem mela pocit, ze jsem ti ho slibila ukazat :) Podle me je to pochybovnai normalni. Mne ted ty moje saty prijdou takove malo nazdobene, ze hodne jednoduche. Ale zase vim, ze proste mi nazdobenejsi neslusi, ze cim jednodussi, tim lepe vypadam. Cti hubeneji :) Uricte jsi vybrala spravne. Kamaradka mela take vyhlidle ty jedine a jedine na netu a pak je oblekla a vubec ji neslsuely a nakonec mela uplne jine.
Odpovědět
já jsem měla vyhlídlý krásný šaty, zásadně jsem chtěla jen vlečku....jako první jsem šla do úplně jiné půjčovny a zamluvila první šaty, protože stejně jako vy jsem měla fobii ze zkoušení...pak jsem se viděla na fotce a zjistila jsem, že to neí to pravý...šla jsem kouknout na ty vyhlídlé šaty z fotky...byly mi velké, zkusila jsem jiné, nádherné, ale šla jsem zase kouknout jinam a zamluvila si pěkné šaty, ale teď mám taky pořád červíka, že jsou moc jednoduché...ale přitom jsem jednoduché původně chtěla :-D , je to složitý :-p
Odpovědět
Janinek: mě osobně je to jedno, ale partner chce bílou nevěstu ;-) Diggi: musím se podívat na fotky ze včerejška, ale už v tom mám solidní mišmaš :D Každopádně šaty, co se mi líbí, taky nejsou pro mě. To bych musela mít nejdřív vejšku modelky (no a pak ještě její postavu a obličej) :-D :-D :-D Pro ilustraci... jsou to šaty v nevěstě od firmy W1 a líbí se mi čísla 169, případně bych kousla i 183 ;-) Ještě štěstí, že je na krámě vůbec nemají. bych se do toho nasoukala, zjistila, že v tom vypadám jak tele a bylo by :-D :-D :-D máš fotky těch šatů? Zamluvených i těch červohlavožroucích? Jestli jo, tak si je porovnej, v čem se sama sobě líbíš víc. Jestli ne, skoč tam ještě jednou, vyzkoušej, vyfoť a finálně rozhodni ;-) Každopádně že budeš uvažovat, jestli by nebyly jiný lepší, je asi normální. Já taky chtěla jednoduchý, ale ve dvou salónech mě načali, že když je drobná a hubená nevěsta, tak vypadá moc pěkně široká a bohatá sukně :-D :-D :-D Zatím si stojím za svým a ty velký sukně jsem radši ani nezkoušela ;-)
Odpovědět
to bylo u mě to stejný...a já je zkusila :-D ...a takhle to teď vypadá mám fotku jen těch prvních vybraných a těch, co mám teď a to jen z mobilu...přítel ztratil foťák....ale já už asi nikam nepůjdu, nikdo už se mnou nechce jít, že sem hrozná a já se sama asi nerozhodnu a už se mi hlavně ani nikam nechce, to je jen takovej čevík 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?