23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Mě ten fotograf nabídl 50 fotografií vyvolaných, plus ty stejné na DVD za 4.500...takže to se mi zdá dost. A jinak taky ještě nemám spoustu věcí, co stihnu to bude, co ne....tak nevím :-D .
Odpovědět
Hmmmm, slušná cena :-o Vyvolané fotky snad ani nejsou potřeba - lepší je, když je dostaneš na CD a sama si pak vybereš, kolik fotek a hlavně které si necháš vytisknout. Já bych právě radši víc fotek a stačí mi jen v digi podobě. Ale najít fotografa, který má zajímavé, neobvyklé a (aspoň pro mě) líbivé snímky - to je problém. Jsem na to zvědavá. V sobotu jedeme se psem na výstavu, takže večer a v neděli budu serfovat po dalších fotografech (a zřejmě i cukrárnách, neb je mi jedno, jaké budou dorty, ale jeden bych chtěla se speciálním obrázkem :-D ). Je načase si nějakého zamluvit...
Odpovědět
Tak to se nachystej, že cukroví a dorty budou další pálka...my za to všechno dohromady dáváme 10.000...naštěstí to bude platit mamka :-D . Budeme mít koláče, drobné cukroví, potom takové to klasické svatební, nějaké řezy a jeden dort...víc jich asi nebude třeba, budu ráda, když se aspoň ten jeden sní :-)
Odpovědět
Já bych asi ráda jeden nebo dva dorty + nějaké to drobné cukroví. Co máš na mysli tím klasickým svatebním? Něco se sní na hostině (asi hlavně dětičky) a něco každému do výslužky ;) Jako když jsme si hodili do excelu rozpočet, šla jsem do kolen - vyšlo nám to na 70 000 a to jsme nijak moc nepřeháněli. Obávám se, že se dostaneme hrubě přes. Kdo by to byl řekl, že vyjde taková sranda na takovou pálku :-D :-D :-D
Odpovědět
Kolik budete mít lidí? Tím klasickým myslím takový ty ruzný vykrajovyaný tvary, plněný marmeládama, krémem a tak já už jsem to zaokrouhlila na 100.000, rovnou :-N
Odpovědět
Na hostině? Jako původně jsme plánovali jen malou svatbu s nejbližšíma. Postupem času se to nějak začlo rozrůstat, ale finální počet je někde kolem plus mínus třiceti lidí, takže pořád nic extra velkýho ;) Ale když si vezmu, že se po zahradě bude honit cca pět dětiček + naše dva psice, bude asi veselo :-D :-D :-D Taky bych zaokrouhlovala, ale mě se to kilo taaaak moc nelíbí, že jsem to radši hodila na míň - takhle na pohled to vypadá líp a jsem hned klidnější :-D
Odpovědět
moje původní představy o velikosti svatby byly- na oběd asi dvacet lidí, rodiče, prarodiče, sourozenci a hotovo, večer kamarádi..dopadlo to tak, že se zvou všechny tetičky a strýčci, takže ve finále nás bude kolem padesáti....doufám aspoň, že se budou bavit a nebudou sedět a koukat na sebe :-)
Odpovědět
Jo, z toho mám taky obavy ;) U nás je to ale tak, že svatba je v Praze, kde s partnerem bydlíme, ale oba pocházíme odjinud, takže většina příbuzných to bude mít na svatbu 100km - moje strana z východu, partnerova ze západu :-D Takže ve finále je vlastně svatba uprostřed :-p Obřad máme až ve čtyři a většina lidí pojede asi ještě týž den zpátky, tak doufám, že nebude tolik prostoru, aby vzniklo vzduchoprázdno, kdy by jen seděli a koukali kolem sebe :-D A spoléhám na to, že to tam oživí malí divoši ;-)
Odpovědět
to je dobré, až ve čtyři...to v šest uděláte jídlo, než to do sebe nacpou, bude hned devět a je to :-) ...tak to bych to s cukrovím vůbec nepřeháněla, jen výslužky a opravdu jen něco málo na stůl....my se budeme trápit už od jedné, odhaduju tak o půl třetí, ve tři oběd a od čtyř už máme pozvaného dj, tak ticho sad nehrozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petardice vitej, take mam obrad venku, takze jako prset nebude. Rikala mi to i moje fotografka, ze proste prset nebude. A neboj, nejak to vse stihnes a zaridis.
Odpovědět
to jo, ale nejbližší příbuzní dorazí už dopoledne, takže půjdeme někam na oběd - pak budou u nás, až se budu připravovat - česat, líčit, oblékat... Mezitím asi dorazí i ostatní, pak obřad, focení, opravdu plus mínus na šestou budeme u nás, kde bude raut ;-) Takhle mi to přijde jako naprostá pohoda a žádný stres ;-) Ono stejně - ať je obřad v kolik je, každý si vezme max pět kousků sladkého a bude mít dost :-D No a zbytek se rozdá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
K tem satum, bylas v Kleinodu? Tam mi prislo, ze meli fakt hodne satu. Ja mam opacny problem. Jsem veliksot 46 a take sjem se bala, hlavne ze budu ve vsem jak balon. A take sjem v jednech byla, ale zbytek uz sel a hned napoprve jsem vybrala. Jinak jsme teda zjistili, ze 46 jsme dole a nahore mam 44, tak mi vsechno nahore bylo velke a budou mi je muset upravit. A jeste mi rekni, co mas za pejsky.
Odpovědět
Článek se načítá
janinek, co máš z toho, já bych taky musela mít v každých šatech vycpávky, aby mi byly nahoře dobře :-) ...a pořád bych ráda viděla ty šatky, které jsi vybrala ;-)
Odpovědět
Klenoid mi nic neříká, webovky jim nefungují, zkusím tam cinknout ;) O víkendu chci sjet do Nevěsty, na jejich webovkách se mi několikery šaty líbily a do Adiny - ač jsem si u nich na webu nevyhlídla nic :-| Ale třeba budou mít v salónu něco pěknýho, co na webu není ;) Hmmm, k tomu, aby šaty seděly nahoře se radši nebudu vyjadřovat... Ostatně mi už odmalička všichni říkali, že jsem celá po tatínkovi. A když celá, tak celá :-D :-D :-D Čoklice - máme osmiletou šeltku a roční dobrmáňu. Když si zadáš do vyhledávače Bohemia Bay, najdeš tam i jejich fotky ;)
Odpovědět
to je něco, všichni máte buď pejsky nebo děti....taky budu muset něco pořídit :-D janinek pošli mi ty šaty do ip, taky ti pošlu ;-)
Odpovědět
Jooo, to je tak, když už nejsi nejmladší... to pak musíš rodičům a příbuzným ucpat pusu aspoň nějakým přírůstkem - i když třeba psím :-D :-D :-D
Odpovědět
když mě by pejska v bytě bylo líto...tak budu muset počkat až na mimi :-D holky jak budete zdobit vaše auto?
Odpovědět
To bych až tak neřešila. Podle mě si každý psík zvykne snáz na pobyt v bytě s páníčky než na pobyt na zahradě. Vidím to u nás - šeltie (malá kolie) je odmalička zvyklá na byt - několik let jsem s ní byla v padesátimetrovém 1+1 - bez problémů. V té době jsem měla ještě pejska stejného plemene a odchovala jsem vrh štěňat. Teď bydlíme s partnerem v domečku, šeltka je stále v bytě a dobrmanka je venku (samozřejmě s přístupem do bytu, ale spí venku) a víc nešťastná je dobrmanka. Jinak jen na okraj - známí měli v panelákovém bytě 3+1 i vlkodava ;) Pokud psovi dáš pak dostatek výběhu a zvolíš vhodné plemeno, tak se to v pohodě dá :-D Ovšem když už jsme u toho mimča, za to tě rozhodně rodiče a příbuzní pochválí víc než za roztomilou čtyřnohou kuličku :D:D:D Auto - nedávno jsem viděla auto zdobené širokou průhlednou stuhou, mohla mít tak 8 cm a vypadalo to perfektně. Daleko líp, než klasická úzká stužka. Ale jinak co na auto ženicha a nevěsty, to je ve hvězdách. Na ženichovo nejspíš cylindr a na moje kytku ;-) Ovšem zatím o tom jen melu, ale ve skutečnosti nemám nic :-D
Odpovědět
jenže já jsem lenoch na to, abych neustále chodila venčit a starala se o pejska...i když, aspoň nějký pohyb bych měla :-) . já asi ozdobím jen moje auto, pojedeme jen kousek, nemá to moc cenu...akorát mi kamarádka říkala, že měla kytku a že už by to nikdy neudělala, že byla sice krásná, ale drahá a nakonec ji odnesla babičce na hřbitov
Odpovědět
Hmmm, tak to jsem nedomyslela, je fakt, že jsou to ukrutný pálky a co pak s tím.... kurňa, to mě nenapadlo. navíc máme všechny hřbitovy sto kiláků daleko, to by se nám to vůbec prodražilo :-D :-D :-D
Odpovědět
já sice daleko hřbitovy nemám, ale to tam raděj koupím normální kytku, než tam dávat za dva litry a ještě si ji někdo odnese....to je morbidní téma :-) . u někoho tady v albu jsem viděla auto ozdobený jen takovou stuhou z organzy a vypadalo to taky hezky, tak něco takového taky spáchám...akorát k tomu musím najít chuť a čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petardice (to je jako Peta?), je to kleinod,ne klenoid, ja si to take pletu a riakm tomu pokazde jinak. Je to na Chodove - Svatebni Dum. Je lepsi si zavolat, aby meli volno a mohl se ti nekdo venovat. A dnes sjem byla v Pronuptii na Florenci a tam meli take pekne saty, ja tam sla na vyprodej bot, ale ty jsem neobjevila. Ale pani jich tam teda mela mene. V Kleinodu to jsou dve aptra a hrozne moc satu. Maji otevreno i v sobotu. Jdu si anjit ty tve milacky, jako seltie miluju, jsou nadherny. Ono teda i dobrmani, sice se jich lehce bojim, protoze babicku kdysi pokousal, tak proste jako to mam porad v pameti, ale jako na koukani nadherni psi. My mame bisonka, fotky kdyztak v albicku. Mne by se libil velky pes, ale zatim na nej neni cas nebo dum. Diggi, poslu, vydrz :) A o zdobeni aut mi nemluvte, sjem z toho cela nervni, kdo to udela, aby to udelal, jak chci. Peklo peklicko. A hlavne odmitam dat za vyzdobu na auta nejake tisice. Takze jako zadne kytice nebo drahe panenky ci klobouky.
Odpovědět
Jj, všimla jsem si, že jsem to lehce pokonila :-D Každopádně vyhledávač mi je našel, ale nenaběhly stránky. Já na tohle lítání po krámech moc nejsem, mám z toho pupínky :-D Až teď mi dochází, že můj obdiv patří spolužačce - vdává se týden po nás, ale už asi dva měsíce (možná i dýl) lítá po salonech a zkouší a zkouší a zkouší. Já už prostě nemůžu. Začínám spoléhat na to, že nakonec šaty ušije naše známá - partnerova bývalá spolužačka, případně že u ní nějaké seženeme, v úterý se to rozsekne ;-) Hele, kamarádka se dobrmanů a obecně velkých psů odjakživa bojí. Když jsme si pořídili dobrmáňu, děsila se a teď říká, že by ji nikdy nenapadlo, že může být dobrman takový mazel a že kdybych jí před rokem řekla, že si bude hrát a mazlit s dobrmanem, kterej jí bude lézt na klín, myslela by si, že jsem se nadobro zbláznila ;) Bišonka jsem okukovala, kamarádka má taky jednoho, zrovna teď v týdnu jsme byli venčit - má novou fazónu (pes) - na krysu, docela jsem se od srdce zasmála :D:D:D Auta - jsem koukala na ceny ozdob a docela jsem šla do mdlob... na to, že to vrazíš jednou na auto a pak je ti to k ničemu... docela smutnej příběh...
Odpovědět
Profilova fotka
Mne ty stranky normalne funfuji, tak je mi divne, ze tobe ne. ZKus to znovu. Jako pokud ches neco jednoducheho a nekdo ti je schopny to usit, tak bych do toho sla, vyjde te to levneji a krasne ti to padne. Ja zkouseni take nesnasim, takze jsem sla jenom tam, protoze to mam nejbliz. A byl to prvni nebo druhy dne, kdy sjem byla schopna jako nekam proadne jit, nemela silenou modrinu na brade po extrakci osmicky a zkousela jsem asi 8-1o modelu a jeden vybrala. Dnes jsem si nechala ukazat nejake v pronuptii, byly krasne a pani me lakala, at zkusim, ale ja odolala. Jeste me pro tebe napada Poteseni 79 a Svatebni Andelske Studio, to druhe ma na netu modelu a u toho dostupna cisla. Si tam zavolej a zeptej se, ja si treba do jendoho salonu volala a tam mi rekla, ze ma asi torje saty v 46. Coz teda neni moc. A jinak u nas na sidlisti chodi naprosto nadherna dobrmanice, tak tu si obcas potulim. Akoratze Cliff na ni z mne neznameho duvodu steka. Normalen miluje vsechny psy, ale na ni steka a nevim proc. Jednou nas nekde prekvapila potme a podle me se ji od te doby boji. Ja mam rada vsechny psy, z ejako mi nevadi plemena, spis panicci. Teda Cliff take neni extra vychovany, ale jak je maly, tak proste v priapde potreby ho snadno zvladnu, aniz by nekomu ukousl kus nohy. Coz u tech velkych plemen je proste problem, kdyz je nezodpovedny majitel, ten pes za to nemuze, ze neni vycviceny. A my Cliffa take strihame na krysu, rikame tomu teda kralik, ale na leto jde proste velmi nakratko. Ono mu to pak doroste, ale ty prvni dva tydny je jak stazeny z kuze. Ale jemu se tak lepe beha a neni mu takove vedro. A k autum, okukuje hodne alibicka a hledam, co bych si vyrobila sama, aby to nebylo tak drahe.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze Keliond tam take psie veliksoti. Ale oni nemaji vse na netu, ani jedny, co jsem zkousela, tam nemaji. Ja byt tebou, tak si do par studii zavolam a necham si rict, kolik maji kusu te tve velikosti a pak bych sla do dvou, kde maji nejvic.
Odpovědět
Já si určitě vyrobím jen nějakou stuhu z organzy...jsem moc zvědavá, jak to bude vypadat :-D Holky novinka...máme prstýnky. Jsou krááááásnéééééé :-)
Odpovědět
Jinak janinek já teď nemůžu kouknout na ty šatky, ale podívám se zítra, už se moc těším na to, jaké jsi vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, mne se libi take ty z organzy a jak to je kazdych deset cisel prevazane jinou stuhou a je to to Vecko pres kapotu.
Odpovědět
No přesně to myslím, ještě v těch místech, kde to bude převázané dám nějakou růži nebo tak a bude....ještě mít to fáro :-) . Organzu jsem viděla někde v ikea nebo nějakém takovém obchodě...na stůl už mám, dokoupím ještě na auto a je
Odpovědět
Profilova fotka
Umelou nebo pravou kyti?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?