23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek je taky šikulka, jak tak koukám. Takže budem držet palce, na vysvědčení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ja tomu stale neverim :) Doufam, ze se tomu za par dni uz budu jen smat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jsem si libovala, že snad asi už, tak asi ne. Dnes už to zpoždění skončilo. Opět si užívám své periody. Ale k doktorovi jdu stejně, aby se mi to prodlužovalo a chodilo nepravidelně, to teda ne. Nakonec budu jak pes 2x do roka. ]-( Takže stejně uvidíme, co z toho nakonec vyleze. Jdu si dát další prášek od bolesti a stočit se do klubíčka na gauči. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To me rmzi, ale tak vzdyt to zkousite chvili, nekdy to proste trva. A vsechno je o psychice. Vim, ze se to lehce rika, ale musis na to nemyslet a mit jine cile a plany a tohle brat jakoze mimochodem. Hlavu vzhuru. Bud rada, ze muzes prasek. Ja se po te nemocnici bala, mam dost nechutnou dietu, tak sjem pul nedele a cele podneli silela v krecich.
Odpovědět
Profilova fotka
:-|
Odpovědět
Profilova fotka
já si nakonec ten prášek nedala, ale uvařila jsem si ten hřející polštářek, teď ještě hřeje z toho vaření (reaktivace) a zítra si ho lupnu a zase mi bude hřát. :-D Co jsi to probůh chytla, Janinek. To mi připomíná mou známou mononukleozu a nebo žlučník.
Odpovědět
Profilova fotka
Nastesti to asi bylo jen neco spatneho k jidlu nebo virus, ale s hodne agresivnim prubehem teda. A ted, abych si nerozhodila traveni, tak musim jist malo a jen neco (spis nic) a vse rozhnahnane.
Odpovědět
Profilova fotka
To ti vůbec nezávidím, diety nesnáším a nedržím. Jedinkrát jsem měla jaterní a nikdy více. Ale vydrž, pak už se budeš mít jen líp. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam dneska zase volno, ja se mam ted jsem se vyhrabala z postele a tesim se na to zeli, co mam uvarene od vceresjka, s cimpak ja si ho dam? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se někdo má, my máme volno zítra. :-D A dnes jdem s kolegama na pizzu zajíst ty prázdniny. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi nemluvte, já mám volno leda tak o víkendu :-p a to jsem ještě šťastný člověk, neb můj drahý nemá kolikrát ani to :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, tak jsem tu garaz dostala. A od vcera jsem teda Majitelka GaRaze. A ted se balime na zitrejsi zpatecni cestu do UK.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Janinek, gratuluju, jsi fakt skvělá, úžasná a jedniečná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani.... gratuluju moc moc moc nejvíííííííííííííííííííííííííc x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky. Ja uz zdravim z Londyna zase. Jsme se v sobotu sunuli vozem. Normalne tu mame snehovou kalamitu.
Odpovědět
Profilova fotka
Copak Janinek, v Londýně napadly 3cm sněhu? :-D My máme takových 5cm a zdá se mi to celkem ubohé, chtělo by to ještě nasněžit.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas to uz stihlo roztat a to to vypadalo tak krasne...
Odpovědět
Profilova fotka
Tsss. Rano to bylo deset centaku, vecer to ma byt tricet. Teda u nas v Londyne.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byli v sobotu lyžovat na bílé, kuk sem: http://www.milkafunpark.cz/?photo_det... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chudák kráva, zmrzlo jí tam vemínko, ne. :-( Ale jinak činaní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý, že :-D bylo tam spoustu atrakcí pro děti, takže můj drahý se aktivně účastnil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se dalo čekat. Toma obvykle z těchhle věcí taky tahám, nebo on mě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska dostala vyvolávačku na MS, bolí mě půl zadku a jinak pohoda :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera byla u pana doktora. Když jsem mu popsala problém, tak na mě chvilku koukal a pak mi jen sdělil, že já mám všechny cykly anovulační a normálně se mi nepodaří otěhotnět, tak co se snažím. Napsal mi prášky na ovulaci, na 2 měsíce, pokud se nezadaří, tak mi laparoskopicky vypálí ty folikuly, které nepraskly, když ani to nepomůže, tak pak in-vitro. Tom má jít co nejdřív na spermiogram. Zábava na půl roku, abych se nenudila. :-D Aspoň mám už jistotu a vím na čem jsem. Budu mít nervy v klidu a vím, co mě čeká. ]-( Jinak v práci stálá zábava. Hlavně to rychle utíká. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já už to všechno vím :-N není nad to poklábosit o spermiích uprostřed intersparu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, naprosto dokonalý pokec. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ale ti musím opět tudíž opakovaně pochválit vlasy, máš to fakt super x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji x-) já jen kvetu, když slyším lichotky, ony mi teď malinko chybí, co je Tom pápá. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
však ještě deset dní a letííííííííííííííííííííííííš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mě ani nenapadlo, že je to za takovouhle chvilku. To abych se začala balit, ale hlavně si zítra jedu pro pas. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?