23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
jani: gratulace tipata: ja jsem taky spokojene najezena, vcera jsem uvarila na dva dny
Odpovědět
Profilova fotka
VÍÍÍÍÍÍTĚĚZ!!!!! Konečně jsem vyhrála nad leností a mám umytý všechno nádobí. Já jsem táááák šikovná. Zítra ho utřu a mám dokonalou domácnost. :-D Dnes už druhý člověk tenhle týden prohlásil, že jsem těhotná. Zase všichni ví něco, co já netuším. To bude asi tím, že jsem si o Vánocích dopřávala. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vidis, ja zrovna otevrela mycku a nechavam to doschnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mycku, kterou naplnil muj uzasny manzel, mam napsat... tak pisu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že to máš hodně podobně jak my doma, taky ti tu do toho pěkně kecá. Ale jinak moc šikovnej chlap, ten můj (když je doma) to nádobí myje i utírá, teda na střídačku, jeden myje, druhý utírá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: tak to velké gratulace - jako k tomu nádobí... těhotenství si necháme potvrdit až od tebe :-D jinak si z toho nic nedělej, mým případným těhotenstvím se taky každý zaobírá víc, než by bylo zdrávo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A vážně jsem to nádobí dnes utřela, překonávám sama sebe. Dnes jsem navíc zvládla kroužek vaření, děti dělaly nějaký sladký piškoty s krémem, pokapané čokoládou. Užily si to, ale já jsem grogy. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme doma další ženskou. Moje mladší-starší sestra dostala svou první menstruaci, v dubnu jí bude 15, takže už bylo na čase. Ale moc nadšená z toho není. Tak čekám, kdyže se bude pořádně ptát na všechno, už teď chtěla po telefonu poradit s tampónama, protože se jí nelíbí, co viděla po použití vložky, citlivka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: :-D :-D :-D ja mam jen starsiho brachu, ja se segry ptat nemohla, ale mama to udelala dobre, jak mi bylo ak jedenact, tak si me vzala bokem, vysvetlila jak to chodi a at se nevylekam, ukazala na co jsou vlozky a bylo. Pak jsem nebyla prekvapena a obe si pamatujeme ten den, kdy to na me prislo a ze je to uz hodne let |-| a k nadobi, muz mycku krmi, ja ji vyprazdnuji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sestry byly poučeny, o tom žádná. Jen s naší drahou matko není rozumná řeč. Neporadí, neřekne co je třeba, takové drobné vychytávky vůbec neřešila. Holky jsou ještě takové telátka, tak se ptají na kde co, matka jim nic neřekne a ještě jim vynadá za hříšné myšlenky. Takže já kazím jejich dokonalou výchovu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mama si tehdy myslela, ze tampony bych nemela jako panna pouzivat :-D a ja jsem na to nedbala =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ona na toto doporučení své matky taky nedbá. Ale začínám si připadat jak nějaká infolinka. Dotazy typu jak dovnitř a jak ven zvládám na počkání. Doufám, že až bude mít stejný problém ta nejmladší, tak už se o to postará Eliška. :-D Zase na mě něco leze, teda další zánět nosohltanu, fuj. Počasí neví jestli jaro nebo zima, děti jsou čuňata co si nezadělají pusu a nos a pak dopadám takhle. Stejně za to můžou rodiče, nachlazené je nemají posílat do školy. Ale oni se jich radši zbaví. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-N :-N :-N dobrý téma :-D :-D tak já mám mladšího bratra, takže u mě museli osvětu konat rodiče.... nicméně s otcem gynekologem to šlo docela samo :-N :-N :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se pochlubit, překonávám sama sebe. Peču si buchtu, nahoru dám ovoce a poliju pudinkem. Tohle páchám jen na narozeniny, místo dortu. Já se nepoznávám, už od rána se na všechny usmívám, nádobí nehromadím, uklizeno mám a k tomu ještě peču. Začínám přemýšlet, kdo mě v tomhle rozvoji předtím tak brzdil. ]-( Ale popravdě, už bych toho chlapa chtěla mít doma. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně jsem zapo, včera z Elišky vylezlo, že jí Klárka (ta nejmladší) při činnosti asistuje se zrcadlem, takže tu už asi poučovat nebudu muset. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, ty tvoje ségry jsou teda hustý :-D :-D :-D :-D s tím chlapem tě chápu, neříkalas náhodou, že za ním v únoru letíš? to už máš za chvilku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě 3 týdny, ale jde to rychle, když chodím do práce. Příští víkend jedu do Kyjova, užít si tchýňáků a sester. S bráchou a holkama jsme se domluvili, že půjdem oslavit Elišku na bowling a pizzu. Což se zase nelíbí mé matce. Mají ten víkend nějaké vystoupení, tak to musíme zvládnout mezi zkouškama a prý ještě musí doma uklidit, nechápu, co se jí nelíbí na tom, že se půjdeme bavit, navíc odpoledne. Asi že tam nebude s nima a nebude je moct hlídat. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dámy, nechci to zakřiknout, ale už týden mi nedojela teta z východu, tak jsem se na příští úterý objednala ke svému gynekologovi. Tak už nezbývá než jen držet palce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
všechny.... i ty na nožičkách ti držím x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: moment, chces rict, ze pri zavadeni asistuje zrcadlem? heledmese, no ono by i to peceni a uklizeni najednou mohlo nasvedcovat :-D a pokud normalne nevynechavas, tak treba... budu ti pak milerada predavat rady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: no, já z toho byla taky prvně v šoku, ale ony jsou dost šílené, takže se už ničemu nedivím. Prostě Klárka Elišce drží zrcadlo, aby si Eliška dolů viděla a trefila se. I když mě napadá, jak se na ten malý záchod doma poskládají, ale radši nad tím nebudu dumat. A to druhé, to musíme počkat co doktor. Mé dvě těhotné kolegyně a ta třetí zasloužilá matka mě ujistily, že jim první test taky vyšel negativně a asi o týden později už byl pozitivní. Tak já si rovnou zařídila prohlídku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: tak to je historka, kterou manzela radsi nebudu bavit :-D to je dobre, vsak uvidis, pripadne se da pockat s testem par tydnu, ale chapu, ze by to bylo k nevydrzeni :-D mimochodem, nebyla jsi od te doby, kdy se to mohlo podarit lehce nemocna?
Odpovědět
Profilova fotka
Kait: marodila jsem před tím, a teď ten nos mě chytil až po vynechání, ale na to stačila dvakrát domácí medicína a bylo po problému. Ne, že bych byla nedočkavá, ale vadí mi ty bolesti v podbříšku, tak chci vyloučit zánět nebo nachlazení. Navíc už jsem nebyla zase rok na prohlídce, tak mě to aspoň donutilo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: a kdy ze to jdes? jsem zvedava a holky urcite taky, tak pak rozhodne nahlas co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
v úterý 3.2, to už bude 14 dní od vynechání. Já jsem zvědavá taky, jen nechci nic podcenit. Vynechání nemusí být jen kvůli těhu. Máme ve třídě celkem chladno, moc nám to netopí, tak mám víc podezření na nachlazení. Ale jinak bych vůbec neprotestovala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu taky v utery na kontrolu, snad zase uvidim malou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty už máš ale velkou ženskou, to je pak na co koukat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám zpož´do už od pátku, ale kontrolu mám za sebou, tento cyklus je anovulační, takže z toho nic nebude. ne, že bychom se teda snažili, jen když máte takový téma..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se teda take pridam, nesnazime se, zpozdeni bylo, ale mela jsem jaksi jine starosti. Jak sjem v patek mela jit na tu posl .statnici, tak misto toho jsem do ctvrtka lezela v nemocnici. ted jsem uz doma a jdu ve ctvrtek. Asi nejaky virus nebo neco spatneho jsem snedla.
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši jani.... to snad není pravda.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?