23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
kait: neboj, to my zase chápeme, že to není procházka růžovým sadem a všechno má něco. Ale ono to ani tím porodem nekončí. Pak začnou teprv pořádný galeje. Než to vypipláš, vychováš, nezabiješ během puberty a pak se toho možná ráda zbavíš a vdáš to. :-D A pak už budeš jen užívat pokojného stáří babičky. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tolik pozitivismu najednou :-D :-D :-D :-D :-D konečně je pááááááátek, zítra ráno lezem brzo z pelechu a hurá na lyže x-) tipata, tobě šťastný let x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem v Helsinkách. Je tu zima a sníh. Kufr mi doletěl, Tom čekal, naprosto úžasný výlet. V Amserdamu jsem si koupila magnetek-dřeváček, když jsem tam byla, na letišti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tož si to tam užijte a nezapomeň se vrátit, budeme pak chtít slyšet všechny dojmy x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.cz/tomas.hanak to jsou naše dnešní úlovky, postupně budou přibívat další. :-D I se sluníčkem byla kosa jak led. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďo, to má docela hezký a velký, ten byteček..... x-) kolik tam teď máte stupňů? tu je taky solidní kosa |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to byl ten dočasný byt. Co teď bydlí je menší a horší. Dneska bylo přes den -9, asi. A podle kolegy z práce je to teplejší zima.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: na to jsi nemusela jezdot do Helsinek, tady pada taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale v ČR nemám muže a neviděla bych finské národní muzeum. :-D Nebudete mi věřit, snažíme se tu sehnat teplé zimní boty a to je nadlidský úkol, buď jsou do -32, což bych se uvařila, a nebo jsou to podzimní botičky. Já je prostě nechápu, jak v tom můžou v těch mrazech chodit. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, kdo by to řekl, že ve finsku nejsou zimní boty :-N já jsem na týden slamněná vdova, no ale není to tak strašné, včera jsme hned z práce jeli na večerní lyžování, dorazila jsem domů v 11... a v pátek odpoledne vyrážíme na teambuilding, až do neděle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se to někdo ale má, fender. Takovýhle slaměnáctví bych si taky dala líbit. Včera jsme byli v Talinu, tak mrkněte na web, už to tam je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidali jsme další fotky ze Suomenlinna, zima je tam vidět na první pohled, jestli tohle neodmarodíme, tak už nic. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neuveritelne, koho by to napadlo, ze nesezenes zimni boty v zime a ve Finsku :-D my jsme s muzem nachcipani |-| tak jsme se dnes kuryrovali a skoro cely den jsme prolezeli v posteli
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě trochu bolí v krku.... jinak tu jsou fotky z víkendu: http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Nazdárek holky! Jak se máte, je tady nějak mrtvo :-) . Já si užívám poslední dny v práci a už se strašně moooc těším na to nic nedělání, chystám se si to maximálně užít, protože ty fofry potom....musím na ně být odpočinutá :-D . Doufám, že se všechny máta fajně, manžílkové nezlobí a budu na vás čekat, že se přemístíme na koníka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, jako fotky s emi mco libi, musim si je v klidu prohlednout. Tipato, ty uz jsi asi zpatky, co? Jak dlouho ted bdues slamena vdova? Diggi, ale nezanevres na nas a budes se vracet i sem, ne? Holky, vzpomnely jste si v pondeli, ze jsme meli vypulroci? TO je co? I kdyz mne prijde, ze svatba byla pred sto lety. A k tomu nesehnani. V Anglii zase nevedou normalni susaky na pradlo. Asi maji vsichni susicky, takze susaky prodavaji takove male a divne konstrukce, no des.
Odpovědět
janinek jasný, budu na vás čekat tady ;-) ...teďka nějak nejsem v obraze, ty jsi v anglii na stálo nebo taky jen na nějakou dobu.....a vůbec, jste některá v čr :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, na stalo. Teda urcite tu chceme byt enkolik let, pak se uvidi. Jinak jsme v CR asi vsechny :) Akorat manzel tipaty je sluzebne ve Finsku ted na nejakou dobu. A jak se chystas a tesis, uz kupujes vybavicku? Jedna mamina byvala kolegyne to mela v rodine tak, ze meli takovou obrovskou truhlu se vsim oblecenim. A vzdy to mela cerstva maminka, po roce vse vyprala, onosene vyhodila, pridala zase veci po svem mimi a poslala dal. Tak to mi prislo takove pekne. Ze to systematicky udrzovali a predavali si. Ja kdyz nekde kouknu, co stoji veci na mrnata, tak padam do mdlob.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, už jsem i zpátky a nám tu na tenhle týden sestry, takže jsem unavená, utahaná a neodpočinutá. Pořád jenom chodíme po obchodech, no děs běs hrůza, z práce po nákupech a pak jen najíst a spát. Noha už mi hodně protestuje, tak to vidím na další týden na ortopedii, fuj, to mě zase bude. Ty sušáky se vážně divím, ale co čekat. Jiný kraj, jiný mrav. Ale jinak Finsko super, sice zima, ale perfektně. Jen teda přestup v Paříži zpět mě hodně zklamal. Nejdřív se kolem mě v letadle protáhli nečekaně dva chlapy a já dostala fobický záchvat a pak mě v Paříži na check-in šacovali bosou, protože jsem pípla, když jsem prošla, tak nikde žádný suvenýry, prostě jen dva obchůdky s bagetama, pitím a kafe, hrůza. Navíc jsou frantíci bezohledný hovada, když mě šacovali, tak na mě jen žvatlali francouzsky, když jsem na ně udělala své: pleas, what, tak žvatlali dál, fakt hnus, když jsou na letišti, měli by být ochotní mluvit jinou řečí. Ale hlavní bylo, že mi vždycky doletěly kufry. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata, tak ja hlasim, ze aktualne zazivam opravdu krasne obdobi, dnes jsem byla naposledy v praci, treti noc nemuzu spat a celkove je to fajn jsou nejake problemy v praci (ne s vedouci, Hanicka je fakt hodna holka), tak jsem dala muzi plnou moc a ode dneska me zastupuje, protoze ja uz jaksi nemuzu dal zkratka prima odchod na materskou, zacina mi za tyden
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik, třetí strana, vůbec jsem nás nemohla najít :-) tipata, dobrý zážitky :-D kait, to tak rycle uteklo, to je šílený.... před chvilkou svatba (i když jak říká janinek, je to jako před sto lety) a ty už za chvilku budeš rodit, to je teda mazec :-N
Odpovědět
Kait co to je za čas 4:16 :-o ? Já se tead az noc tak stokrát budím, ale že bych tak brzo vstávala
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: to me nenechaly spat starosti, ale uz je to dobry, ted se sice budim tak petkrat za noc kvuli miminku, tak trikrat si zajdu na malou, ale uz tu neponocuji a necumim do pocitace protoze nemuzu spat s tim brichem je to cim dal narocnejsi, ale spravne omotana kolem periny a na pravem boku spim pomerne dobre x-) fender: jj, za dva mesice mam termin
Odpovědět
A já si říkám, když jdu dvakrát za noc na záchod a desetkrát se probudím, že už je to moc :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: ono se to na cas zlepsi, myslim ze v druhem trimestru to bylo vyrazne lepsi, pak uz to ma opacne tendence, ale zase se blizi porod :-D me fakt uklidnuje, ze na konci tohodle vseho se narodi miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem vás zas lovila někde na třetí straně, to je děs :-N kde se fláká tipata s janinkem??? =-)
Odpovědět
Nazdárek....no a pak, že já sem nechodím :-) , přijdu a nikde nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipatá už nemůže a stále se regeneruje po Finsku a sestrách. Už je úplně mrtvá a brzo pojede na dlouhodobější výlet do Opavy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám muže na chvilku doma. Je spokojenej, napapkanej a svíčky na dortu si sfoukl už včera v noci. :-D jen jsem trošku nevychytala, že do kuřete na paprice se dává zakysaná smetana, ale i tak mu chutnalo. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tom přijel? že moc zdravíme ;-) a ty si ho pořádně užij x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?