23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Šéf to ještě netuší a asi mu to bude ještě chvilku unikat. Ale co chce, když si nabírá jen samé mladé lidi, aby jim mohl míň platit. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak to bývá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tiapto, tam mate nejakou plodnou vodu, ne? To se urcite take brzy dockas. Teri, co mamka, uz nekam chodi a pomaha ji to? Ja se ucim a ucim. nebo jim a spim, takze ode me se niceho zajimaveho nedockate. A kdyz myslim na vsyeldky pisemek, tak se mi chce zvracet, jak mi je z toho blbe.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, ti ani nevím, co nám v Ově přimíchávají do vody. Jen jsme se prostě takhle sešly ve sboru, jak říkám, nabral si mladé. Ty se hlavně pěkně uč a studuj, nenech se rozhodit pochybnostma, taková šikovná vdaná paní, aby něco zkohnila? Ale kdeže, všechno umíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, mamka chodí ambulantně na rehabilitaci, dneska jsem s ní mluvila ,svaly má ještě prý pořád prosáklé otokem, ale je to lepší. hlavně je doma, tak je ráda a taťka je taky celý šťastný x-) státnice určitě nějak zvládneš, my na tebe myslíme! ;-) a kde máme zasloužilou matku? už tu dlouho nebyla :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám úžasnou perličku. Jak tady pořád vychvaluju Toma, že v domácnosti naprosto samozřejmě funguje, tak to malinko nezvlád. Sice na pondělí vyžehlil troje rifle, i moje a dokonale. Tak včera dal prát prádlo, všechno si nachystal, dal to prát, pak jsme k tomu ňufali, jak nám krásně voní nová aviváž. Dneska jsem šla dát poslední várku prádla před odletem a hledím, co dělá ten gel v té nádobce. Tak má miláček sice krásně voňavoučkou mikinku, ale s práškem se nepotkala. Malinký detail. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi to četl za ramenem a normálně mě regulerně přidusil, ON MĚ ŠKRTÍ. Však on už brzo poletí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: tak to jsi me krasne pobavila :-D ja zacala predevcirem psat svuj blog, tak jestli si chcete pocist mensi povidani o nas, tak treba tady :-D http://zivot.attilien.cz/?p=11
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato :-D :-D :-D To je tak roztomile.
Odpovědět
Profilova fotka
tak! zítra konečně pátek, hurá x-) už jsem z toho týdne nějak ztahaná |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jak kdo se těší na pátek. Zítra učíme do 11:40, pak supluju družinu 11:40-14:00 a od 14:30 do 17:00 sedím u zápisu. Jak kdo se těší na tenhle pátek. Muž už je ve Finsku, psal že doletěl a divil se, co tam vlastně dělá. Já bych ho hned kopla.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: do hlavy... holky, ja se nechala ostrihat, kadernice to vzala hodne zodpovedne vypadam jako harry potter a manzel mi rika chlapecku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Drzoun! Tak ja mam vlasy zase naopak o kus delsi od svatby, ale asi si zajdu po statnici na konecky. Zkousim, jak dlouho me ty dlouhe budou bavit a kam az mi narostou. Ale mozna pujdu take na Harryho, delaji se mi na krku silene dredy a nemuzu prijit na to z ceho. Tipato, ma ve Finsku zimu? Asi jo, co? Mne teda staci ta prazska ted a to se asi otepluje. A v Londyne byl minuly tyde asi centak snehu, tak z toho byla hned kalamita.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Harryho jsem byla roky, teď mám asimetrický střih pod ucho a bradu na té druhé straně a jsem nesmírně spokojena. Ve Finsku je teď kupodivu tepleji než tady, mají nad 0, je jen v Helsinkách, tak to není tolik na sever. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je ted vypadam takhle, pak tu fotku smazu, kdyby tu nekdo (vy vite kdo :D) smiroval http://koralky.attilien.cz/naramky/te... a pupik :D http://koralky.attilien.cz/naramky/te...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapo, Janinek, ve Finsku ani sníh nesolí, jen to malinko shrnou a celou zimu jezdí s řetězama, podobně jsou na tom prý i chodníky, takže dobrá, vroubkovaná obuv podmínkou. A na oslavu slaměné vdovy jsem si dnes z mekáče donesla kuřecí salát a hranolky, bože jak je mi teď krásně špatně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: ty ale pekne pustnes a to je jen zacatek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, ja bych te malem nepoznala. A brisko pekne teda. Ja mela mrazenou pizzu ted malou, pak ale uz zase budu mit salat.A v Praze je ted uz kolem nuly, tak to je lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych kait rozhodně nepoznala, jak je navíc bez těch brýlí :-. já jsem byla přes svátky stříhat, asi o 7 cm, ale měla jsem to už tak dlouhé, že to skoro není poznat :-N původně jsem koketovala s tím jít na krátké mikádo, ale to brblání doma by mi za to asi nestálo, tak si nechávám zatím dlouhé.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se zase a opět neobjednala ke kadeřnici. Ale zase jsme si kolegyňkou udělaly pěkný večer s pizzou. Ještě teď jsem napraná k prasknutí a to už je 4 hodiny po, fuj. Jak řekla Kait, pustnu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes to byly hovězí řízky a hranolky, ale zítra už to bude o malinko zdravější, jen pečený kuře s rýží. :-D Ale hranolky jsou z trouby a dala jsem si hodně zeleniny. Navíc bílkoviny jsou taky důležitý, i ty z červenýho masa. Bez muže jsem neskutečně produktivní, už mám převlíknutou postel, povlečení v pračce a chystám se i vysát. Sama sebe nepoznávám. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nechtela bys prijet? Jak s eucim, tak jen vencim Cliffa, delam si jidlo, obcas umyji nadobi. Luxovani jsem silene odflakla a prani asi odkaldam na pristi vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: ta zelenina ty hranolky eutralizuje :-D ja v poslednich dnech docela zarim jako manzelka, domaci polivcicka, babovecka, vecere... asi mi to zkraceni vlasu ubralo na lenosti :-D a kazde rano jsem roztomile rozcuchana a muz se mi smeje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem měla občas takové záchvaty podivné nemoci. Tomovi to nevadilo, jen se mi to nějak přestalo vracet. Ale co odjel, tak to přišlo znova. ]-( Včera jsem byla se známýma v čajovně, zahráli jsme Bang, černýho petra a sabotéra. Super večer, aspoň nesedím jak bábovka doma. :-D Dneska se chystám umýt to nádobí, snad se vzmůžu a nezůstane tu zase týden. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi to občas stává :-D dneska jsme měli uklízecí den a ještě se chystám žehlit. nějak ten víkend teda utekl, zítra zase do práce :-.
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo, zase práce, asi mám nejraději soboty. Zítra máme klasifikační poradu, to zase bude otrava. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: nemate mycku? ja od te doby co ji mame temer nemyju nadobi, jen to co se tam nemuze dat a obcas nejakou nouzovku, kdyz chybi nadobi a mycka neni naplnena
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, tak ty pitome pisemne mam. ted se srotim na patek na obhajobu diplomky a na ustni.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait: ono o myčku by byl zájem, jen není to místo, kam ji v té kuchyni vecpat, prostě není. A dnes se k tomu zase nedokopu, do půl 5 byla nudná porada o ničem a teď jsem přežrána a nejsem schopna se pohnout, no a pak už budu spát. Kalatastrofa je to se mnou. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?