21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Áji, tohle mě nikdy nenapadlo, ale je to naprostá pravda :-D Jak se dnes máme?!
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, de to. teda moc se mi nic nechce dělat, ale musím to překonat, mám tu dost práce
Odpovědět
Profilova fotka
To já se do toho pořád nemůžu dostat :-D Nějak se mi nechce makat, no, ale nemám tu nic, co by spěchalo, tak to asi dneska proflákám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No to se teda máš, nejhorší je,m že mám doma pěknej bordel, a když příjdu z práce, tak se mi to nechce uklízet a o praní ani nemluvím
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááááno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áá naše nová maminka je na světě
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no esi tím myslíš mě tak jsem tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no koho jinýho, macík už je pokročilá a já zatím toužící :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máme teda hezky rozdělené.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu jít muset něco sníst..už mi zase není moc ok... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek Ivuš, tak šup s něčím do pusy ať to zvládneš :-D Moc pěkně to máme rozdělené, to je teda fakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a o tom bordelu mi snad ani nepovídej. I když u mě je spíš problém praní a pečení cukroví. A to dneska jedeme nakupovat dárky a zítra odjíždím na celý víkend do Prahy, takže vůbec nevím, kdy to všechno stihnu dodělat ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nakonec mi peče babička, dárky mám většinou nakoupený jen ten bordel a praní
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám taky bordel... :-N dyž už su doma tak chci odpočívat a do práce se mně moc nechce..já mám problém s žehlením..už mám pěknou kopu.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, koukám holky, že nám ty domácí práce moc nejdou. Byla u mě známá na odečtech a hrozně se divila, že ještě nemám napečeno. Loni, jsem měla hotovo naprosto všechno :-S Letos to prostě nezvládám, mimísek by pořád spal a maminka taky, tak co s tím udělám ;-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já taky eště nic napečeno nemám.. :-N Holky musíte mi poradit..v sobotu jeden busem do Bratislavi a já nevím jak to přežiju... :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Skoč si do lékárny, nevím jak se přesně ty prášky jmenujou, jsou to homeopatika a jsou vhodné pro cestování pro těhotné a děti. Třeba ti poradí. A jinak já mám proti nevolnostem v těhotenství Emesin. Stály mě 59,-Kč a je tam 30 tablet. Ty můžeš vzít jen jeden denně, ale já si je lámala, takže vždycky, když mi je blbě, tak že se bojím, že se pozvracím, tak si vemu půlku a je to dobrý!
Odpovědět
Profilova fotka
noo super nápad..dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo ivi existujou nějaký těhotenský lízátka, viděla sem leták na gindě
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, ale tady v našem zapadákově je nemají :-p tak jsem si na ně nevzpomněla.
Odpovědět
Profilova fotka
Já řeknu mužíkovi ať se mi staví do lékarny a něco koupí..díky za rady holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nemáš zač, snad to bude dobrý ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rada poradím, mám to teoreticky všechno naštudovaný :-D :-D . Jinak hezké ráno, hurá je tu pátek.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno :-D Konečně pátek. Tak jsem si dneska užila ranní nevolnost na prázdno :-( Fuj, to bylo ale hnusný. Zvracela jsem, ale nic ze mě nešlo. No, myslela jsem, že už mě to nepotká, tak doufám, že to byla jen náhoda 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé maci, vidíš, to máš za to že ses předčasně radovala. ;-) no mimísek roste, tak ti tlačí na bříško.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je super :-) Hlavně, že roste a je v pořádku. Holky, já dneska ráno, když jsem seděla u kolegyně, tak mi přišlo, jako když mi v břichu se vyfoukla bublinka, takový zvláštní to bylo, no a kolegyně (zkušená matka ;-) ) říkala, že by to mohl být pohyb mimíska. Tak si ten dnešní den napíšu a uvidíme, jestli se to bude nějak opakovat. Podle mě je docela brzy, ale ona říkala, že je to naprosto možné :-D To by byla ale krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to by bylo,počkej až budou vidět kopajíci nožičky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na to se hrozně moc těším :-D a Míša snad taky. Už si plánuje, jak si budeme s prcekm povída (hlavně on :-N ). Příští týden už by nás ten náš malej brouček mohl slyšet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? ju to je hezký, moc se mi libilo jak v kdopak to mluví si dávala na bříško ten hrací kolotoč, je to moc milí.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je prostě super. Chtěla jsem po Míšovi vědět, co mu bude povídat a on mi řekl, že to přeci uslyším, ne?! :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?