21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doubrou noc a hezky odpočívej a pohlaď mrňouse ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si piš Ájo, přeci tě v tom nenecháme, ty jsi tu taky teď s náma ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na chvilku pryč, musím něco dodělat! Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou odpočni si. No zítra se neuvidíme, až v úterýýýý x-) tak Kdyby něco ivi, krásnej víkend a do úterka podrobný info od lékaře.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi tu ještě Áji?!
Odpovědět
Profilova fotka
stejně se teda máš, že máš takhle prodloužený víkend x-) Normálně ti hrozně moc závidím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já frčím, ještě musím na poradu ke kolegyním. Takže se měj krásně, užij si dovču a pořádně se vylázni :-D :-p ;-) Ať se vám víkend zadaří. Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, prošvihla sem tě, nějak se mi to tu nahromadilo. No tak dodat, no krásnej víkend. :-D páááá matky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno Ivuš ;-) Myslím, že dneska tu budeme sami :-p Tak snad se tu potkáme jako včera ať můžeme pokecat x-) Ája určitě ještě chrupká, jí tak závidím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maci, já do teď něměla vůůbec čas sem jít..jela jsem do obchoďáku pro nějaký dárečky a pak chystala babičce oběd..ty už jdeš brzo domů,viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno Ivuš, no, já už byla v pátek ve 13,30 v říši spánku ;-) Měla jsem do 13,00, takže jsem pádila hned domů a do postele, byla jsem vyřízená. Jakpak se daří naší těhulce?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, myslím na tebe, tak doufám, že se brzy ozveš!!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ahoj :-D , zítra budu celičký den v práci tak se tu nepotkáme..napíšu Vám to teď..ale vy to už stejně víte :-D Mimi je v děloze a odpovídá tak 6tt..přesně to nepočítal a bije nám srdíčko!!! Krásně jsem viděla jak bliká x-) ..fotečku jsem sice nedostala ale i tak mám ten obrázek pořád před očima x-) ..Měla jsem nějaký otázky na mudr ale hned všechny zapomněla a držela jsem se abych v ordinaci nebrečela :-D ale v šatně jsem pak začla a brečela radostí asi půl hodiny :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je prostě euforie Ivuš :-D To je škoda, že ti nedal obrázek, já se tak těšila, že to vaše mimi uvidíme x-) No nic, tak přeji šťastné dny bez nevolností, ale to už všechno víš ;-) MOc, moc, moc vám ještě jednou gratuluji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mooc a mooc děkuju..mám velkou radost..na daaší kontrolu jdu přesně za měsíc tak snad už obrázek dostanu..dobrooou a dííky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě, jsem zvědavá :-D Tak dobrou noc a pohlaď mrňouska v bříšínku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pohladím... :-D A ty toho svýho mimouška taky ať mu to není líto :-D Dobrooou
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme :-D dobrou nooooc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, tak já se sem dneska bohužel nedostanu (asi), děláme výplaty a to je vždycky náročný :-. No, snad to přežiju :-) Ale i tak vám přeji krásný a pohodový den a Áje příjemný návrat do práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, tak kdo dneska přijde?! ;-) :-D Přeju pěkný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera sem tu byla zavalená prací a pak to zas nejelo. Ivi a co jinak? macík taky v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v pohodě, jsme ve 4. měsíci :-D :-D :-D Tak jsem šťastná, že jsme to zvládli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk si vezme dva dny dovči a hned se mu nakupí práce, co?! :-o Doufám, že dnes pokecáme. Ivuška asi dneska ještě spí, však ona snad dorazí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doufám, ty brdo 4 měsíce, to už je skoro půlka za tebou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jen jedna třetina =-) No, těším se až už budeme finišovat, i když na to funění se netěším vůbec :-. Dneska jsme začali 4. měsíc. Hlavně jsem ráda, že jsme to přežili (oba dva ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
já se na to funění právě těším, je to děsná sranda
Odpovědět
Profilova fotka
Vždť jo, člověk se těší na všechno. Ani nevíš, jakou mi dá práci si doma najít tričko, které je na tělo, aby bylo vidět všechno :-N Mám trička, který spíš zakrývají břicho, no a teď se chlubím, tak toho moc nemám, ale dá se najít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já byla dnes celičký den ve škole :-| A moc dobře mně nebylo..pořád sem měla nauzeu (pocit na zvracení :-D )..no hrůza..ráno v busu sem vážně myslela že se tam pob...ju :-D :-p Zítra dopoledne tu budu tak se snad potkáme..těšííím se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Ivuš, to jsem měla asi celý dva měsíce, ten pocit ;-) Ale zvracela jsem jen jednou. Takže fakt úspěch. Držím pěsti, ať to taky zvládneš v pohodě!!!!! A doufám děvčátka, že se tu dnes potkáme x-) Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, Ivi, tak si furt nos u sebe pytlík, tak to dělala kamarádka :-D lepší než někoho ohodit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?