21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si maci užij ;-) Maci kdy jsi řekla rodině že čekáte mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
Hned, mamka byla u toho, když jsem si šla kupovat testík, no a to nejde neříct. No a mamka to zase musela říct dál, takže u nás to všichni věděli hned :-N vím, že by se to nemělo, ale fakt jsme to nemohli vydržet, nikdo z nás. Míša se tím taky hned chlubil, jak v práci tak doma, takže u nás se to ví hned od začátku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tak strašně unavená |-| spala bych jak želva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mirek říkal že by sme mohli udělat nějaké oznamko a zabalit ho pro rodiče na vánoce pod stromek..u nás zatím nikdo nic netuší..ani totiž nikdo neví že se snažííme..to bude překvápko :-D Ale nic mě nenapadá..kdybych dostala fotečku tak že bych k ní něco dopsala ale nemám žádnej nápad ]-( Na koníkovi jsem kdysi nějaké viděla a mooc se mi to líbilo ale už si nevzpomínám jak to vypadalo.. :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě zas pobolívá v podbřišku :-| tak se asi půjdu natáhnout..
Odpovědět
Profilova fotka
ale mám tooolik žehlení a nádobí v kuchyni..děs.. :-N :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
FAkt to u vás nikdo neví?! Tak to jste dobrý, já bych to nevydržela. Držím ale pěsti ať to dobře dopadne. Fotečku dostaneš určitě, teď záleží, jak bude to malý vidět :-D Neboj, něco vás určitě napadne až to uvidíte!
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně dyž tam něco uvidíme..a hlavně doufám že je mimi tam kde má..nechcu to nikomu říkat aspoň než to potvrdí mudr a řekne mně že je vše ok..my smé na koníkovi na jedné diskuzi byly 3které jsem ve stejný den nečekaly ms a ani jedna sme ju nedostaly a máme pozitivní testy..ale oni ženský ukecaný to hned řekly všem :-D Jedna už u mudr byla pře dělá rizikovou práci a druhá jde k mudr taky v pondělí..to já s tím říkáním eště počkám..
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tohle není špatný: Ako som to oznamila rodicom ja: Kupila som original ramcek na fotku s napisom Babicke a Dedkovi. Do toho som hodila fotku z ultrazvuku, dopisala som tam este Moja prva fotka. Mamke to doslo hned, namiesto odpovede zacala plakat. A otcova odpoved? 'A to preco babicke a Dedkovi?' Jo, je pravda, že aspoň do první návštěvy by se to nemuselo říkat, já měla hrozný strach, že to nebude tam kde má :-. , ale stejně to věděla spousta lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám taky strach.. :-( A jak mně pobolívá v tom podbřišku tak to ten strach jenom umocňuje.. :-( A ten rámeček s fotkou je super!! ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
muselo by tě bolet hoooodně, tak že by jsi to nevydržela. Taková ta normální bolest, že to dostaneš, nebo píchavá je normální. Roztahuje se děloha a prokrvují se orgány! Neměj vůbec strach, i když se to lehce řekne, není to tak dlouho, co jsem si to prošla, tak mi zkus věřit a uklidni se!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůů, vy ste toho zatím nakecali, jdu dočíst
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to víš, jsme ukecaný jak Palacký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se každej večer modlím ať je mimi na dobrý místě a domlouvám mu ať se drží vším čím může že ho máme moooc rádi atd... x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, to je normální, ale hlavně se nestresovat. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ten rámeček je super, já to měla odjakživa namyšlený tak, že bych koupila pantofle s nápisem babička dědeček.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že to s tím rámečkem je dobrej nápad a vem si, že uvidí i tu fotečku malého vnoučka nebo vnučky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se ani nestresuju..říkám si že určo bude vše ok.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ty pantofle jsou taky super ;-) Říkej si, proč by jako nemělo být všechno v pohodě ;-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no právě..ty jo eště žes mi poradila..dík.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jistě, nestresuj se, Macík to taky vydržela, všechno bude dobrý, holky doufám že mě takhle nervéz budete za půl toku utěšovat taky.
Odpovědět
Profilova fotka
a jestli ne, tak už vím , kde bydlíte a podám si vás :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný ajan.. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já bych tě chtěla ajan vidět... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako jak, nervéz? no hysterka su na to dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne jak si nás podáš.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo nebo že vás budu hledat? :-D :-D :-D :-D no viš jak když nastoupí hormooony
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu se natáhnout..vy brzo končíte tak dyby sme se nepotkaly tak kráásný zbytek dne a budete tu zítra? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jo, ale Ája má dovču :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?