Svatby 27.6.2009

V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
1
2
61
Ahoj, tak snad nebudu jediná, kdo se v tento den bude vdávat :-) Pokud někoho zajímá, jak jsme přišli zrovinka na toto téma: řešili jsme, které datum vybrat. Už, už jsme skoro vybrali 19.9.2009, ale pak jsem si všimla!!! 27.6.2009! Přítel je narozený ve 27. dni a já jsem narozená v 6. měsíci. Tak jsme to spojili a příští rok se vezmeme. A co vy? Co veedlo vás k tomuto datu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já se přidávám.Také jsme si vybrali datum 27.6.2009 ;-) Chtěli jsme svatbu v létě,ale to je čas dovolených,tak jsme se rozhodli pro konec června x-) A už začínáš s přípravami,nebo se zatím jen tak rozkoukáváš? ;-) :-D
Odpovědět
Ještě se jen tak rozkoukávám... Zatím jsem byla zamluvit jen termín. A Vy :-) jste na tom jak s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my ještě nemáme pevně zamluvený termín protože se furt rozhodujem kde uspořádáme hostinu.Ale asi to vyhraje hotýlek viz mé album ;-) Zatim mám koupené botky a ve čtvrtek si jdem vyzvednout prstýnky :-D přítel oblek má,takže jedna starost nám odpadla.Snažíme se vše nakupovat postupně,aby nás to pak finančně nezruinovalo :-( Mám nakoupeny ubrousky,svícny,svíčky atd.na výzdobu stolů(tu si chci udělat sama)ještě mám věci na přípravu jmenovek(barevné čtvrtky,ozdobné nůžky atd.) x-) Šatky půjdu zkoušet až po novém roce,ale představu mám jasnou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, zdravím. Taky jsme vybrali tento termín na svatbu. Původně měl být 20.6.2009, ale kvůli fotografovi jsme ho změnili, protože na něm mi záleží. Ještě pořád si vše urovnáváme, protože to chceme mít pořádně promyšlené. Zatím nic pořádně nezařizujeme a nekupujeme, příjde mi, že je ještě čas. Pak bych asi neměla co dělat po Novém roce. Penízky šetříme. Za tu krátkou dobu, co jsme zasnoubeni jsme už změnili i místo obřadu i hostiny, ještě, že jsme to neměli rezervované. Nakonec vyhrála svatba v kostele, zamlouvá se to až po Novém roce, tak musím být mezi prvními:-) Vše už mám naplánované a vybrané, ale nekupuji, nechci to zakřiknout, jak se to dělá s kočárkem pro miminko. U nás bude naopak oblékání, přítel si půjčí oblek, já si nechám šít šaty, těším se na ně, vypadají super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tunisdanek,to je paráda už se pomalu rozrůstáme ;-) já se právě bojim toho co po Novém roce nastane,tak proto pomalinku začínám nakupovat už ted ;-) x-)
Odpovědět
No, ono se to nezdá... ale to nakupování a lítání bude strašné... Myslím, že bude opravdu lepší udělat si nějaký seznámek a už začít pomalu chodit vybírat... Jinak tě, sorbon, obdivuju, že si chceš dělat výzdobu sama. To já bych nezvládla, ani pro to nemám cit. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si říkala že to nezvládnu,ale když mi v jednom penzionu řekli že za výzdobu chtějí tak cca 5000,- ]-( tak jsem usoudila že to radši zvládnu sama s kamarádkami ;-) A hlavně mě to i baví,něco chystat a tak x-) inspiraci jsem pochytila tady na beremese,tak to snad zmáknu.Nechci to mít moc přeplácaný,jen něco jednoduchého ;-) :-D
Odpovědět
Tak to já asi radši připlatím, protože u mě by to mohlo dopadnout zle :-|
Odpovědět
bože, už aby to bylo za námi... nevím, kde začít s přípravami... teda termín máme, včera jsem říkala, že bych chtěla co nejdřív zařídit všechno to, co se musí rezervovat, tzn. restauraci a šaty (aby na mě ještě nějaké zbyly). A až budu mít toto, tak už budu o hodně klidnější! Na všechno ostatní je času dost, nemyslíte?
Odpovědět
no, jak to tu tak počítám, zatím jsme tři, které si vybraly stejný termín... Ještě aby nám vyšlo počasí... jinak se snad nevdám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Tak to já budu o trochu klidnější až budu vědět,kde vůbec tu svatbu udělat ]-( Moc by se mi líbil obřad v nějaké zahradě,ale při mém štěstí by zrovna lilo,takže to radši necháme na obřadní sín :-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
taky by se mi líbil obřad venku, ale taky mám šílený strach z počasí, tak to taky bude obřadní síň
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, vím je to pak náročné, ale vybírám a koukám a vím přesně jak co chci a co budu kupovat,jen to nemám doma, tak snad to nebude tak hrozné. Mamka a sestra mi hodně pomáhají. Obřad jsme chtěli taky venku v zahradě zámku, ale jak píšete, nechtěla bych si ten den zkazit počasím, tak pro jistotu to bude uvnitř. Musím běžet, večer napíšu víc. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hooooooooooolky,já vám ten červen tak závidím :-N Hned bych šla do toho s vámi znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm.Já zas závidim tobě,že už to máš za sebou :-D :-D Ne akorát mám fakt strach z těch zmatků a chaosu kolem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si budu dělat výzdobu hostiny sama,aby to bylo podle mých představ. Se ségrou ještě vyrobíme ozdobu na ženichovo auto:-) Zatím co mám zajištěné je fotograf a varhaník. V plánu je obvolání nejdůležitějších věcí - hostina, kapela, cukrářka. Oblečení až po novém roce. Co se týče těch šatů jak píšeš x_woman, tak kamarádka tam chodila rok a teď 14dní před svatbou šaty změnila za nové, pořád jsou nové kolekce a vždycky nějaký budou, neboj se. Ale pro klid duše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já šaty taky nechávám až po Novém roce,myslim že vždycky se nějaký pěkný šatky najdou ;-) Ted mě nejvíc tíží nějaký ten hotel nebo penzion pro uspořádání hostiny.Máme to zkomplikovaný tim,že potřebuju pro většinu hostů (cca 40 osob)rovnou i ubytování.A když už něco najdu,tak bud se tam všichni nevejdou nebo je to moc drahý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbon: chce to začít včas.. já jsem se tu zaregistrovala v listopadu a hezky pomalu jsem vše chystala... a pak dva měsíce před svatboou vše jen dolaďovala.. šaty jsem začala zkoušet v lednu.. restauraci na oběd jsem taky rezervovala v lednu (už měli docela plno na léto)... a i datum svatby na radnici jsme si zamluvili v lednu.. je to u nás komplikované... s hostinou pro rodinu a přátelé to bylo těžší.. jelikož jsme měli asi cca 120 hostů,tak jsme se rozhodli,že to uděláme venku :-) počasí dopadlo suprově.. nádhera... a jak idiot jsem zjišťovala situaci s počasím i 4 měsíce předem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my už jsme se byli ptát v červenci na matrice v Černošicích a tam nám řekli že na výběr termínu máme dost času a že máme přijít po Novém roce ]-( Kdybychom to prý měli na nějakém hradu,zámku tak tam se zamlouvají termíny rok dopředu.Toho počasí se taky obávám,ale bohužel se tomu nedá poručit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě s tím termínem mám taky problém, mám ho stanovený, ale do kostela se může až po novém roce, kdy si stanovují data na r.2009. Snad to klapne, kdyby ne, tak bych byla v pr...... Máte někdo nějaký problém koho pozvat na svatbu a koho ne? Co rodiče ženicha, jak reaguji? U nás od nich nebyla nějaká velká odezva, spíš by všichni brali, kdybychom se vzali někde ve 4 a jim to jen oznámili. Tvrdí, že se lidi na svatbách můžou pohádat a všechno zkazí, co si o tom myslíte?Ale takovou radost jim neudělám, vždycky jsem chtěla svatbu, jak má být:-) S přítelem spolu budeme 8 let, tak si to zasloužíme. Navíc jsme romantici, nenechám si to zkazit.
Odpovědět
Zkazit takový den bych si taky nenechala... A jestli se někdo pohádá nebo ne, to neovlivníš...
Odpovědět
Ahoj tak se přidávám,přesunula jsem se z července,protože jsme se rozhodli že chceme svatbu před prázdninama,ale tenhle termín ještě nemáme domluvenej na matrice,jde to až v říjnu,ale to zas není tak dlouho,jinak už mám doma botičky a bižuterii a koukám co bych si mohla ještě objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tak my máme jasno koho pozvat na svatbu a koho ne.S přítelovi rodiny to bude jen bratr (poněvadž se zbytkem jeho rodiny nekomunikujem ]-( ) a z mé rodiny to bude asi 8 osob a zbytek cca 25 osob to budou naši nejbližší kamarádi ;-) makinecka:Vítej u nás,doufám že nás tu s tímto termínem bude víc a víc x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jee ja si vsimla ze uz je tu i tohle datum to je dobre, ja to v tematu cerven uz moc nestiham, je tam moc holek a to dyz sem se tu zaregistrovala, tak tu nebyla skoro zadna. My si cerven vybrali kuli tomu, ze bejva nejhezcejc, my to totiz chceme mit venku- u nas ve vesnici u lomu, ale mame i variantu, ze by to bylo u nas na urade, dyby bylo osklivo, ale to bych nerada. Jinak to este zarezervovany nemame, ale na matrice dela moje teta, tak uz sme domluveny. Jinak uz mame vybrany kde bude hostina, ale este to taky neni domluveny a vybranou hudbu-horvath band. Ja uz to mam vlastne skoro vsechno rozmysleny v hlave, pac este studuju a budu koncit a psat bakalarku, tak myslim ze pak budu mit uplne jiny starosti. Jinak teda muzete juknout do albicka, tam ma vse co uz mam nebo mam vymyslene, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
evic.ka:Jukla jsem ti do albíka a už jseš teda pěkně vybavená ;-) My taky ještě nemáme nic zarezervovanýho a v hotelu kde bude hostina nám řekli že máme přijít tak v lednu.Na termínek se zkusim zeptat na úřadě zítra po tel. chtěli jsme obřad venku,ale kvůli počasí to radši neriskuju :-(
Odpovědět
Tak holky, trošku jsem nakoukla do diskuze 28.6.2008, chtěla jsem se dovědět, co holky, které se vdávaly letos skoro ve stejném termínu jako máme my naplánováno na příští rok, měly naplánované, v jaké fázi byly jejich přípravy... Dokonce tam jedna nevěsta odpočítavala dny do dne D. Tak kdo se toho ujme tady u nás? Kdo si dá tu práci a spočítá to? ;-)
Odpovědět
je tu něěěkdooo???
Odpovědět
Profilova fotka
S tim pocitanim najdi nekoho zodpovednejsiho, ja bych to urco popletla a taky az zacne skola asi nebudu mit moc casu. A co vubec delate vy a odkud ste?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky:Já s tim počítánim taky nevim,nevim ;-) holky,už máme prstýnky-kuk do alba ;-) :-D evic.ka:Já dělám ve firmě na výrobu vzduchotechniky a jsem z Prahy :-N
Odpovědět
1
2
61
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?