21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maminy, jak se vám vede? U nás normál, pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, u nás super :-D Mimčo už se hlásí o pozornost, ale zatím je jenom moje. Taťka ještě nic necítí x-) Sice je to dost brzo, každý se diví, ale je to nádhera :-N ivuš, myslíme na tebe, ale bude to dobrý, uvidíš!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že to bude dobrý, žádný strachy
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se daří u Áji, co svátky?!
Odpovědět
Profilova fotka
No nic moc, u tchánovců nuda a na horách strašně moc lidí a do rána dělali bordel. Moc jsme si to neužili, příští rok budem v klídečku doma, to bysme i mohli mít bříško, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No, to určitě mít budete ;-) Doma je holt doma, taky jsme svátky ztrávili relativně v klidu. Jen jedna věc nám to kazila, babi a začala i ta druhá. Je na jipce se zápalem plic a zlomeným krčkem, nemocným srdcem a ledvinami. Doktoři nám nedávají velké naděje. Musím říct, že je toho na mě hrozně moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to je mi moc líto. Ale třeba se to spravý.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky, ale bohužel, takový je prostě život. Ale během toho 1 měsíce se to sešlo všechno |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to tak bývá. ale spraví se to, neboj, bude líp. Tak co ta Ivča?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivča se nám sem asi dostane až později, psala že na večer, ne?! Asi jí později napíšu na mobil, jak to dopadlo. Jsem zvědavá, ale určitě to bude v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
Jo máš pravdu až večer, sakra, štve mě že tu nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem jí psala, ale zatím se neozývá, hned jak napíše tak ti sem dám vědět, když to bude dřív než večer :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasně, to asi bude zrovna na obýdku nebo v čekárně
Odpovědět
Profilova fotka
Definitivně sem se včera rozhodla že se začnem snažít až v červnu, chtěla sem už v dubnu a zbyna není proti, ale kdyby se to povedlo na poprvé, tak bude mít narozeniny na zbynovýho otce a to nechci, on je jedinej, u kterýho bych stejný datum nechtěla. vžycky by k nám dohrčel, že malýho oslava je i jeho at mu dáme dárky a to nechci, radši počkám měsíc. takže dnes du pro 3 plata a pak ještě jedno, poslední prášek bych vzala koncem května, tak snažení v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, ten kočárek už máte koupenej nebo jen vybranej? je super
Odpovědět
Profilova fotka
Takže Ivča už napsala, je v naprostém pořádku, ona i malé ;-) :-D Má prý už i fotečku, takže až bude mít čas, tak se prý pochlubí x-) Doufám, že už dneska, jsem hrozně zvědavá. Jinak kočárek je vybranej, ještě tam chceme zajet, ať vyzkoušíme jak se ovládá, ale uchvátil nás, je prostě super, navíc je dost velký, takže nám vydrží na celou dobu. Přijde mi elegantní a je jak pro holku tak pro kluka x-) Jo a díky :-D :-D Takže v červnu začínám držet pěsti x-) ať se to podaří co nejdřív x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mě se taky moc líbí tenhle styl. Tak na fotečku sem taky mega zvědavá, pádím k zubařovi :-S , tak zatím na chvilku papa
Odpovědět
Profilova fotka
papapa a drž se, vůbec ti nezávidím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Áji jdu se projít, takže kdyby jsme se tady už nenašli, tak pa zítra! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem tu, naštěstí bez kazu, ale pěkně sem se bála. Tak já valím taky domů, zítra pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ivča nic. :-S Jinak krásné ráno, hlásím -6, takže to není tak strašný jak hlásili
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ájo, já ani nevím, jak to vypadá tady :-) a po pravdě ani nevím co hlásili :-N to jsem to ale ostuda. Krásné ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda maci ty seš informovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, to je z toho jak se flákám :-p No a co nám tedy hlásili?!
Odpovědět
Profilova fotka
No hlásili až - 21 stupnů
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se ti jinak daří? Už je ti dobře? Pomalu se to blíží, co? za chvilku už budem vědět jestli je to rošták nebo princezna x-) už se na to taky těším, hrozně vám holky závidím, snad to půjde rychle a nebudem dluho čekat
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, tak to je síla, no vidíš a to já vůbec nevím :-o :-N :-N Už to tak na půl víme, ale doktor se k tomu nechtěl vyjádřit 100%, nebylo to ještě pořádně vidět x-) Určitě to půjde rychle, a i kdyby ne, tak na 100% to přijde a do vánoc sedíš pod stromečkem s bříškem, malým, ale bude tam x-) x-) I kdyby nebylo vidět, já ho mám takový zvláštní, docela se mění. Do alba na koníka jsem včera večer dala aktuální fotečku bříška a myslím si, že na konec 4. měsíce je to docela malý, ale já to doženu, toho se nebojím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moment mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, mrkni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic moc teda, měla bys víc papkat :-D ;-) , ne myslím že je akorát, lepší malý a milý, než veliký popraskaný, ne? Důležitý je, že tam je
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?