21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
my dávaly za oba i s vyritím jména i datumu 9350,-kč :-) děkuji za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsetko dobre v novom roku 2008, nech je to rok stastny a plny lasky a nech sa nam splnia nase tuzby a sny , nech nase svadbicky dopadnu co najlepsie ;-) drzme si prsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde si půjčujete nebo kupujete šaty? Šaty které se mi moc líbí stojí za půjčení 10.500,- tak si říkám, že za takovou cenu je klidně můžu koupit.
Odpovědět
Ahojky holky, taky to máme 21.6. ... jen doufám že bude krásně, protože máme venkovní obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, rada sa pridam do tejto temy, tiez to mame 21.6. 2008 Ako vam idu pripravy, mate uz vsetko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, přidávám se k vám.. :-) Máme to též 21. 6. Věřte, že bude kráásně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Uvidíte,že bude nádherně. My to máme taky venku. Sluníčko nádherně svítí,26 stupňů,paráda.Co vy na to??
Odpovědět
Profilova fotka
Super..my budeme mít hostinu v restauračce, která je na vesnici..je tam hezká příroda a nechá se kráásně být venku..už, aby to bylo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte aj ja patrim k vam, juj je to take krasne, dievcata my sa ideme vydavat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se asi nedočkám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, budeme manželky! Už jenom necelých 5 měsíců.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ked som vcera zaspavala tak som sa presunula do dna pred svadbou a zrazu na mna prisla taka panika, ale v dobrom povedane. Je to take zvlastne, este do nedavna sme boli deti a zrazu mudem uz vydata.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Stejně je to dlouhá doba... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno utíká, je to děs...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky Šárko,máme se dobře,Za chvíli utíkám na jógu. Dneska je na červnu nějak mrtvo. A Ty? Nejsi v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave vždycky když mam volno tak tu nikdo není :-( já jsem byla ráno ve fitku a do toho zaČNU JEŠTĚ PILATES A POWER JOGU :-) jaka je joga,budu v praci ted patek až neděle
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj barco1, psala jsem ti do pošty, že máme stejný zásnubáček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem ti odepsala :-) je nás holt víc dělá je totiž český výrobce:D
Odpovědět
Profilova fotka
Chodím taky na power jogu. Pilates je pekná makačka,ale budeme mít krásná těla,co? Mě taky přijde,že když přijdu dřív z práce,tak tam nikdo není. No jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je príma, aspoň něco je české...
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska jsem si dala pěkně do těla bolí mě celý člověk za chvilu je ordinace tak už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli objednávat prstýnky včera.A teď jsem se Ti Šárko dívala do alba a budeme je mít dost podobné. Akorát já mám jenom jeden kamínek.
Odpovědět
Profilova fotka
doorka tak to je fajn alespon vím že se líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, ráda bych se k vám přidala. Taky máme pro ten velký krok zamluven první letní den v Lokti nad Ohří. 8-) Určitě bude krásně a pokud trošku sprchne, tak je to taky dobře, bude nám přeci pršet štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nesprchne. Modlím se už měsíc!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, snad máš pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My sme dnes boli na nauke v kostele, aj vy chodite na nauky?
Odpovědět
Profilova fotka
majkaa. My nebudeme mít církevní obřad,takže nechodíme.
Odpovědět
ahoj baby, neviete mi poradiť nejakú super stránku kde by som našla čo najviac druhov prsteňou??? dajte mi prosím vedieť na IP,ak viete budem moooooooooooooooooooooc vďačná.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?