21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D he to je pravda, proč se ptáš?
Odpovědět
ahojky holky. Omlouvám se,že jsem se tu tak dlouhatánsko neukázala,ale nevím kde mi hlava stojí-pořád moc práce na domečku a v práci je toho taky strááášně moc,no a do toho ještě Vánoce.......Jinak velké gratulace ivi.macíku,děkuji za IP-jsi milounká ;-) jak se těšíte na Vánoce?Já strááášně-ikdyž to na domečku asi ještě nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahoj Leni, už jsme měli obavy kde seš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak to jsem moc ráda Leni, že jsi se tu objevila!!! ;-) :-D Holky já se právě vrátila z nemocnice, pěkně jsem si tu od pátku poležela. :-S Mimísek mě trošku potrápil ale už je to moc dobrý ;-) x-) Je to naše velká šikulka, takže jsme to zvládli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš Maci a už je to úplně dobrý? Teda to jsou věci ve 4 měsíci, nestraš nás.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to úplně v poho. Měla jsem bolesti bříška, tak jsem volala svýmu doktorovi, ale ten tam nebyl a sestřička mi řekla, ať si zajedu radši na pohotovost. No, tak jsme jeli a oni si mě tam po vyšetření radši nechali na pozorování. Bolesti ustoupili hned druhý den, ale ještě si mě tam radši nechali, no a dneska mě pustili. Příčinu neobjevili, ale já si myslím, že to bylo od nervů a stresu. Ve čtvrtek jsem byla za babi v nemocnici, bylo to docela špatný, no a v pátek mě to chytlo. Jenže babi včera umřela, tak doufám, že se to nevrátí, ale držím se i když je to těžký :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, to je mi hrozně líto, ale nebud smutná. Babička tě aspon bude hlídat. Ted musíš myslet na mimínko. Babička by ti trápení určitě zakázala. Tak hlavu vzhuru a vzpomínej na ni vesele, taková jaká byla. Mimísek potřebuje klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju! Je to lepší, babi by nechtěla abych se trápila, nebo aby se něco stalo malýmu. Byla to moc hodná ženská a takovou si jí budu pamatovat |-| Navíc to pro ní bylo vysvobození. Už půl roku ležela, takže teď už se konečně může proběhnout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co jinak?! jak to jde?! Já teď asi budu až do vánoc doma, no asi určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám nabytej program už od dneška - o půl 2 ke kadeřnici, dom se najíst, pak na 6 na masáž, rovnou na solárko, přijdu o půl 8 jen to hvizdne. Zítra jedem na ten pohřeb, Zbynové tetě( rakovina -50 let), pak už asi nic neudělám, přijedem kolem 7. ve čtvrtek musím všechno vyprat a vyžehlit, plus malej uklid pátek po práci pojedu za babičkou, dám jí vánoční dáreka jen tak na kafe aby se necítila sama, pak půjdem na koncert Alphaville v sobotu budu slavit narozky v neděli možná pojedeme do vídně na trhy v pondělí dopoledne do práce a pak rovnou ke tchánovcům 26 ráno pojedem od nich k našim, na oběd, rozdáme si s nima dárky na víkend asi zas přijede kamoška s malým Martínkem no a v pondělí jedem na týden na hory. no a víkend 3 a 4 budu prát z dovolených :-D :-D :-D :-D no jo vánoce, ale beru to v klidu, v pohodě, na nic nespěchám, tak mi to nevadí, snad to bude dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to máš opravdu chaozzz :-D Na tohle já můžu zapomenout 8-( budu doma a doma a doma :-p No, ale aspoň si trošku odpočinu!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na koníka jsem dala nové fotečky toho našeho velkého pokladu :-D Tak když budete chtít, tak se jukněte x-) Jo, Áji, je mi moc líto tety!!!!! Držte se!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adresa alba je: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, už je tam vážně vidět obličej. Už je to pořádnej macík - :-D po mamince ;-) Je to moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, už měříme 9 cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to je teda kus. Je to moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme, a jak se jinak máte?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a to jenom od zadečku po hlavičku. Nožičky se nepočítají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ted nic moc, trochu mě bolí v krku, Zbyna taky není stoprocentní ( ale ani 4 rocentní :-D ), tak jak přijdem dom, tak si lehnem a pustíme si nějaký filmy, udělám ovocnej salát a vlezem do postele. Celej den tady leje, tak to tomu nepřidá. Zajímalo by mě co Ivča, snad je všechno v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to brzy zalehněte, ať jste do Vánoc v pořádku. Já dneska zadělala 3 těsta, ale jen poloviční dávky, ať mám co dát na stůl. No, tak doufám,že to dnes upeču, budu muset ještě trošku poklidit a snad to do toho štědrého dne stihnu. docela se mi hodí, že jsem doma ;-) No, snad se sem jen Ivuška nemůže dostat a je opravdu všechno v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doufám, musím makat, dnes je to asi na dýl, tak papa. Opatrujte se s mrnouskem
Odpovědět
Profilova fotka
papapa a mějte se krásně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak jak se vám daří?! přejeme vám krásný víkend!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maminy, dnes asi nebudu mít moc čas. Tak kdyby sme se náhodou neviděli, přeju vám a vašim polovičkám (i těm malým) krásné vánoce a hodně štěstí a lásky do nového roku. a pohodu a tak celkově. páááá v roce 2009
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vlastně Ájo, Ivča se nám někam ztratila :-x No, každopádně, pokud se neuvidíme, tak přejeme krásné prožití Vánoc a hlavně pohodu, spokojenost a úspěch do roku 2009. Áji, hlavně vám ať se zadaří mimíško x-) :-D pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, holky, holky, kam jste se mi ztratily?! Užívátesi dovolenou, co?! :-p Takže zítra tu máme silvestr, tak si ho holky pořádně užijte a pobavte se! Ivuš, ty nepij, ju?! :-D :-p x-) ;-) Papapa a doufám, že se tu brzy uvidíme!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásně si užjite poslední den v tomto roce a do nového roku vše jenom to nej!! Áji aby se podařilo co nejdřív miminko a mně a maci aby se miminka narodila krásná a zdravá x-) Jo a maci pít budu..už sem si koupila rychlé špunty.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já je ještě nemám, ale Míša má za úkol je koupit, takže si udělám ovocnou bowli, to bude pochutnáníčko x-) Tak páček a krásný poslední den roku!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holčinky, tak já jdu zítra na kontrolu na tu gyndu. držte mi prosím moc a moc pěstičky ať je vše v pořádku...mám strach. :-| Děkuji předem a budu zítra u pc až večer a tak Vám sem pak písnu jak jsem dopadla..Zatím pa pááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?