21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes sme spali celou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, áji tak jak pokračujete se spinkáním?
Odpovědět
Profilova fotka
parádně, od začátku už v noci nepapá, ted teda asi razíme zub, takže mi 5x denně kaká, a to i jednou kolem půlnoci, ale přebalíme a za chvilku zase sama spinká i bez jídla, na noční spinkání je to to nejzlatější děcko na světě, ráno sice vstáváme v 6,ale to mi nevadí sem zvyklá a dám jí napapat a kdybych chtěla zase usne, ale já stejně už nespím, tak si hrajem, pak jí dám za hodku zase chvilku spinkat, to se aspon nasnídám a zkulturním a pak razíme ven, dnes bude vážení a měření na 5 měsíc. Zítra máme 5m x-) a o víkendu začnej mrkvičkou a brambůrkou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak hlásím, že už mám opravenej počítač, takže vás tady budu strašit pořád... x-) To je super Áji, že tak krásně spinkáte, teda vy se máte, budete mít zuby a my stále nic...to jsem teda nečekala, že nás obě předběhnete... :-p Jinak dneska jsme se vrátili z Prahy od tety, bylo to super... x-) byli jsme na Petříně, v Zoo a náramně jsme si to užili... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě neříkejme hop, nám zatím nic nevylezlo, jen ten průjem a šílený slintání. Jinak dnes si mamka vzala malou, tak sem naběhla na zahradu a mám hotovooo, vypleto, doplněnou kůru, ostříháno, prostě už budu jen zalívat a okopávat zánonek 3x7m nic víc A zítra uklidím na hotovo zahradní domek,ledničku a linku v něm, vlastně tam mám druhou kuchyn, tak to dám do pucu, at tam můžeme s malou vegetit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krásnýýý den :-D Áji tak už je zoubek venku?? Počasí se nám zase pokazilo..sice zima není, ale prší :-| My se máme s malou dobře.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zub pořád nikde, už mi přijde že vidím slabej bílej proužek pod dásní, ale taky to může být moje zbožný přání ;-( Už je to 14 dní, ale někdo říká že to může trvat i měsíc, přes den kaká tak 3x a normálně ale kolem 2 v noci a 8 ráno má srajdu 8-( doufám, že je to jen první zub a ostatní budou v pohodě. Zítra budu dělat brokolici s brambůrkou, ted sme měli 5 dní mrkvičku s brambůrkou a jela nám, sní normálně celou 180g porci x-) papá nádherně. HOlky, malé vařím na 2-3 dny dopředu, když holkám vaříte, dáváte i porci na další den do mrazáku, nebo ji necháte v ledničce, jde mi o to, abych to kvůli 24 hodinám zbytečně nemrazila. A pořád vyvařujete vflašky a převařujete vodu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, počasí na prd, s malou jsme stále nachcípaný, takže dnes plavat nejdeme.. 8-( U nás zuby nikde, ale pořád mám pocit, že se jí pod dásničkou něco rýsuje. No, ale je mi jasný, že teď až vyleze jeden, pojedou všechny... x-) Ivuš, to je super, že se máte dobře... :-) Áji, snad vyleze, i když jestli si vzpomínáš, tak u nás už to na zoubky vypadalo ve 2 měsících, hrozně slintala a všechno si rvala do pusinky, no a nakonec je jí 11 měsíců a stále nic... :-o To jídlo je super ;-) moc vám to holky přeju ;-) Naše malá už taky zase pěkně baští i když nechce banán a to že vůbec, ale co x-) U nás už je vaření celkem normální, už jí i dělám masíčko na cibulce, včera měla třeba rajskou omáčku a to jste měli vidět, kolik toho zdlabala :-D Na další den jsem porci do mrazáku nedávala. Já ze začátku vařila ve velkém, takže jsem dala na mrazák třeba 10 porcí, 2. den jsem uvařila něco jiného a potom jsem to střídala. Teď už vařím tak na jeden, nebo dva dny (hlavně jde o to, jak si s tím poradí Emmča, třeba tu rajdu jsem myslela, že bude mít i dneska... :-N :-D ) Jinak co se týče aktivity naší Emmky, tak je asi na baterky(babi s dědou jí říkají Duracel... :-D ) absolutně nejde zastavit, projde chodbu, otočí se vrátí se zpátky, zase se otočí, zase proběhne chodbu a zase zpátky a tak pořád dokolečka... :-D Hrozně si užívá chození...a jak se mi vysmívá, potvora, když jí řeknu ať jde zpátky, tak se na mě podívá a začne na mě pořvávat a vypadá to, jako když říká: "mami, co chceš, já se tam jen podívám... :-p " No, co vám budu povídat, prostě sranda jak má být... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě když jí řeknu, aby mi něco dala, co má v ručičce, tak jí strčí dozadu, jako za záda, ale já na ní samozřejmě vidím a kouká tak nevině, no může se někdo na takovou potvůrku zlobit?!... :-N Teď vytahuje CD ze stojanu!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji já taky vařím na dva dny a mám to normál v ledničce. Jinak flašky nevyvařuju už dloouho jen vyplachuju fakt vřelou vodou, vodu převařuju pořád. Maci jak píšeš. Janička taky jednu dobu tak strašně slintala, že sme čekali co bude a teď když ji lezou zuby tak neslintá ani z půlky jak předtím :-D A Janičce taky babán nechutná :-D Já dneska schválně vážila kolik malá asi sní a měla 135g a teda měla co dělat aby to snědla :-N Ale měla dobrůtku..polívečku z brokolice, mrkve, květáku a brambor a trochu vody sem smíchala s kuk.moukou a po malé lžičce klopila do polívky a jak to bylo dobrýý :-D Nakonec sem jí do toho dala kapku ol.oleje :-) Koukám, že Emmička začíná být pořádná rošťáčka :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se týče těch flašek, tak je pravda, že už jsem je dlouho nevyvařovala, jen je,jak píše Ivuš, pořádně umyju horkou vodou (naleju do ní převařenou, fakt horkou vodu s jarem, nechám odstát a pořádně vypláchnu). Tak Ivuš, jsem ráda, že nejsme jediní, co válčí s banánem... x-) Já jsem dnes vařila strouhanou polívku s krupicí, mooooc dobrý... x-) já si jí osolila a opepřila a taky si půjdu dát. Emmča teď chrní, tak mám volno... NO rošťanda ona je, a velká... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dneska jsem byla po roce a půl u zubaře a vypadá to, že je všechno v pořádku, ani zubní kámen jsem neměla... x-) udělala mi rentgen, aby jsme něco nezanedbali a za 14 dní uvidíme... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, vy ste se rozkecaly :-) no kdyby neměla ten občasnej průjem a trochu natelký dásně, tak bych asi na zuby taky nemyslela, naštěstí jdeme v úterý na hexu (2), tak se doktorky zeptám, hlavně na ten průjmík Emmík je šílený číslo, vždycky koukám na videa, myslím, že my budeme taky pěkný roštáci, jen Janička bude hodnoučká. Naštěstí vyvařuju v mikrovlnce, tak mi to zabere jen minutu navíc, tak asi tak 2 měsíce ještě vyvařovat budu, a pak už jen mýt.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé áji : jen Janička bude hodňoučká x-) :-D Tak snad to taky tak bude :-D :-D Jinak sme se byly v 9m. zvážit a žádná sláva..minule 8,45 a teď 8,65. Jo holky a Janička už jak leze tak se tak převalí na bok a podpírá se ručičkou a kdyby se trochu nahla tak si snad i sedne x-) Myslím, že k tomu nemá daleko x-) A plazí se už krásně rychle..ale po břuchu a ne po 4 :-D Připlazí se ke mně a začne tahat za nohu abych ju vzala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je roztomilý, my sme včera rozjely letadlování a taky zvedáme hlavičku na nožky, jakoby sednout, ale zatím jen hlavičku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to je super... x-) holky jsou šikulky. Emmča je fakt šídlo, byt je jí malej! Ale mám z ní radost... :-D :-p x-) Ivuš, to je dobrý, oni už tolik nepřibírají, uvidíš, bude měsíc kdy přibere víc a kdy přibere méně. Třeba Emmča minulý měsíc přibrala jen 80g a další měsíc 630g :-N to je sakra rozdíl... :-) Už to neřeším, prostě si roste jak potřebuje x-) Áji, takhle se Emmča moc nezvedala... to úplně přeskočila. Jinak zoubky stále nic, už měsíc máme nateklé dásničky, na 10.měsíční prohlídce doktorka říkala, že jsou připravené a zatím pořád nic, tak jsem zvědavá, kdy konečně vylezou... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
s těma zoubkama my taky pořád nic, takže u nás to bylo asi jen popolezení
Odpovědět
Profilova fotka
však oni vylezou, určitě... :-N Emmička už má zubařku, jsem ráda, že u nás to funguje v pohodě, protože některý holky mají problém s tím, že jejich zubař jim nezaregistruje jejich děti a musejí tak shánět jinde :-| to by mě asi doooost štvalo
Odpovědět
Profilova fotka
NO my naštěstí taky budem mít rodinnýho
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky... x-) tak Emmička už se naučila slézat z postele, tak mamka může dál chrnět, ale předtím musím vždy večer uklidit vše z konferenčního stolku v obýváku. Protože frajerka vždy vyrazí k hračkám do obýváku a co je na stolku jí moooooc zajímá!!!! x-) :-D :-p Před hoďkou vstala a teď zase chrní :-N Přejeme vám krásný den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my od příštího týdne začneme každé úterý chodit do plavča..mám mooc radost :-) Janička už dělá krásně pá pá x-) A občas myslím řekne i máma x-) Jinak zubařku bude mít malá taky stejnou jak my.. Emmička je teda šikulka..zvědavá jak Janička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jakej byl víkend, u nás nic moc, sico sobotu sem si užile s malou v brně v olympii a utradila celej svůj rodičák, i víc, ale máme všechno potřebný - oblečení samozřejmě a nějaký drobnosti ale neděle stále zha prd, je tady strašně hnusně, pořád fučí a prší, i dnes 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, u nás od rána svítí sluníčko, i včera bylo fajn, visí mi od včerejška 3. pračka na balkoně, takže super... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci sluníčkoooo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, už jsme tu dlouho nebyli, asi už to tu upadlo... :-( Malá spinká jako andílek, dneska opět usnula v postýlce, bez uspávání, jen jsem jí zazpívala ukolébavku... x-) čekám na taťku až se vrátí z práce a měla bych se učit, zítra dělám zkoušku z němčiny... =-) Už je to půl roku, co jsem jí poprvé dělala, a to přesně v den, kdy se narodila Terezka...přinesla mi štěstí... x-) Tak vám holky gratulujeme k zítřejšímu půlročku x-) .. :-D my už slavíme za týden rok, je to děsný, jak to letí... :-x Malá je ďábel, ale je s ní sranda, miláček můj... x-) x-) x-) už se jí daří i více slovíček, hají (u toho si lehá), čau - "tau", ahoj "ajoj" pejsek dělá "ha"... x-) papa (dělá pápá) no a máma, táta, bába a teta, tato (volá s čímkoliv taťkovi... :-N ) a hlavně už krásně dává pusinky a tulí se, i sama se sebou v zrcadle... 8-) No nic, všechno jsem popsala, tak zase jdu...mějte se mooooc krásně... x-) x-) x-) pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé to je roztomilí x-) Děkujeme za přání, fakt to strašně letí
Odpovědět
Profilova fotka
Je úžasný to pozorovat... x-) Letí to jak blázen, tak si ten dnešní den krásně užijte a Terezce obrovskou pusinku..:-* A jak se holky máte?!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@ajan @sacvi @lennanek ahojte holky, tak to vypadá, že jsem těhotná... x-) x-) x-) x-) ten poslední je z dnešního odpoledne... x-) x-) x-) uvidím, jestli sem třeba zavítáte... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, já si to myslela, jak jsi to psala na FB x-) Snad druhý mimi bude stejnej šikulka jak Emmík, ale děvče nasadilo latku tak vysoko, že asi zažiješ perný chvilky. Nicméně, ti to přeju :-D ;-) Kdy je předpokládanej termín porodu? +-
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééééééééééé x-) x-) x-) x-) Úžasný..mám..velkou..radost x-) x-) x-) Gratuluju x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?