Menu Forum

Svatba 21.6.2014

5. lis 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lupmice88 (29 r.)
6
Registrovala se 19. září 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 86 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Svatba byla 13. září 2014
    Průhonický park, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lupmice88 (29 r.)
6
Registrovala se 19. září 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 86 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Svatba byla 13. září 2014
    Průhonický park, Region Praha
 Ahoj budouci nevesty,rada bych se s vami podelila o pripravy a diky spolecnemu datumu by jsme mohli planovat kdy co jak udelat,objednat a tak emoticon
26. zář 2013 v 08:03  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
1234veronika
Registrovala se 25. září 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
1234veronika
Registrovala se 25. září 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 No ahoj:D

Ja mam ted svatbu cerstve za sebou a je to uzasny pocit jak se to planuje a potom to v jeden den vsechno klapne do sebe ;)

Kde se vdavas? Uz mas zamluvene misto?

Kdybys potrebovala poradit tak se ptej, mam zpoustu zkusenosti;)

Taky ziju v anglii, tak kdybys neco chtela objednat a poslat tak nevahej a pis,

prikladam foto ze svoji svatbyemoticon
26. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdina01
6
Registrovala se 30. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 31 přátel. Region Turnov.
fotoportrét
fotoportrét
magdina01
6
Registrovala se 30. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 31 přátel. Region Turnov.
 Ahoj, já taky plánuji svatbu na příští rok v červnu termín asi okolo 10.6, sice trochu netradičně, protože budeme mít svatební obřad v Řecku v rámci dovolené, jen se svědkama a pak na konci června chceme udělat zahradní posvatební oslavu pro příbuzné a kamarády. Sice mi odpadá klasické plánování obřadu a hostiny, ale zato oslavu budeme mít ve velkém, tipuju to tak asi pro 80 lidí, ale formou zahradní party s grilováním, se svatebním dortem a přípitkem, protože v restauraci bychom se asi nedoplatili na ten počet lidí. Momentálně začínáme jednat s jednou cestovkou, která nám zařídí obřad, zatím to bude samé papírování. Už jsme začali přemýšlet nad svatebním oznámením, asi si ho necháme udělat z fotky na kterou doplníme pouze text.
26. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terula1989
11
Registrovala se 1. září 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 4 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
terula1989
11
Registrovala se 1. září 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 4 přátele. Region Plzeň.
 @lupmice88 - Ahojky, také máme termín 21.6.2014 emoticon Už máme místo a čas, a teď jsem měla chvíli pauzu v přemýšlení o svatbě.. emoticon Nicméně, nezávazně jsem psala do 3 salonu, jak v Plzni tak v Praze, a všude mi psali, že do konce roku, bych se měla stavět na vyzkoušení šatů, zda mě nějaké zaujmou..že už mají nové kolekce, a že na začátku roku, už budou hodně přebrané..což mě trochu vylekalo, že už bych měla řešit šaty emoticon emoticon
5. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kleninka
92
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 7 inzerátů. Má 161 přátel. Bukovinka, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
kleninka
92
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 7 inzerátů. Má 161 přátel. Bukovinka, Region Blansko.
 My mame taky 21.6 svatbu. A jelikoz jsem blazen emoticon tak uz mam skoro vse hotovy. Chybi jen kyticka, prstynky a oblek zenicha a dodelat drobnosti. Saty mam vybrany a zamluveny. Jinak kompletuji oznameni a zacnu resit Vanoce emoticon
5. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anianka
6
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
anianka
6
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Region Praha.
 Taky se budeme brát 21.6., už máme místo obřadu, místo hostiny, fotografa, já mám vybrané šaty a předvybrané místo rautu. Minulý týden jsme zamluvili kapelu, pána co nám bude dělat raut (moc příjemný člověk se skvělou cenou) a vybraný styl oznámení. A teď si od toho všeho dáme na chvíli pohov a pojedeme se na víkend někam odreagovat. emoticon
5. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí