Menu Forum

Svatba 21.6.2014

5. lis 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lupmice88 (28 r.)
6
Registrovala se 19. září 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 86 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Svatba byla 13. září 2014
    Průhonický park, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lupmice88 (28 r.)
6
Registrovala se 19. září 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 86 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Svatba byla 13. září 2014
    Průhonický park, Region Praha
 Ahoj budouci nevesty,rada bych se s vami podelila o pripravy a diky spolecnemu datumu by jsme mohli planovat kdy co jak udelat,objednat a tak emoticon
26. zář 2013 v 08:03  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
1234veronika
Registrovala se 25. září 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
1234veronika
Registrovala se 25. září 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 No ahoj:D

Ja mam ted svatbu cerstve za sebou a je to uzasny pocit jak se to planuje a potom to v jeden den vsechno klapne do sebe ;)

Kde se vdavas? Uz mas zamluvene misto?

Kdybys potrebovala poradit tak se ptej, mam zpoustu zkusenosti;)

Taky ziju v anglii, tak kdybys neco chtela objednat a poslat tak nevahej a pis,

prikladam foto ze svoji svatbyemoticon
26. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdina01
6
Registrovala se 30. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 30 přátel. Region Turnov.
fotoportrét
fotoportrét
magdina01
6
Registrovala se 30. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 30 přátel. Region Turnov.
 Ahoj, já taky plánuji svatbu na příští rok v červnu termín asi okolo 10.6, sice trochu netradičně, protože budeme mít svatební obřad v Řecku v rámci dovolené, jen se svědkama a pak na konci června chceme udělat zahradní posvatební oslavu pro příbuzné a kamarády. Sice mi odpadá klasické plánování obřadu a hostiny, ale zato oslavu budeme mít ve velkém, tipuju to tak asi pro 80 lidí, ale formou zahradní party s grilováním, se svatebním dortem a přípitkem, protože v restauraci bychom se asi nedoplatili na ten počet lidí. Momentálně začínáme jednat s jednou cestovkou, která nám zařídí obřad, zatím to bude samé papírování. Už jsme začali přemýšlet nad svatebním oznámením, asi si ho necháme udělat z fotky na kterou doplníme pouze text.
26. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terula1989
11
Registrovala se 1. září 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 4 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
terula1989
11
Registrovala se 1. září 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 4 přátele. Region Plzeň.
 @lupmice88 - Ahojky, také máme termín 21.6.2014 emoticon Už máme místo a čas, a teď jsem měla chvíli pauzu v přemýšlení o svatbě.. emoticon Nicméně, nezávazně jsem psala do 3 salonu, jak v Plzni tak v Praze, a všude mi psali, že do konce roku, bych se měla stavět na vyzkoušení šatů, zda mě nějaké zaujmou..že už mají nové kolekce, a že na začátku roku, už budou hodně přebrané..což mě trochu vylekalo, že už bych měla řešit šaty emoticon emoticon
5. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kleninka
92
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 157 přátel. Bukovinka, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
kleninka
92
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 157 přátel. Bukovinka, Region Blansko.
 My mame taky 21.6 svatbu. A jelikoz jsem blazen emoticon tak uz mam skoro vse hotovy. Chybi jen kyticka, prstynky a oblek zenicha a dodelat drobnosti. Saty mam vybrany a zamluveny. Jinak kompletuji oznameni a zacnu resit Vanoce emoticon
5. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anianka
6
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
anianka
6
Registrovala se 17. července 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Region Praha.
 Taky se budeme brát 21.6., už máme místo obřadu, místo hostiny, fotografa, já mám vybrané šaty a předvybrané místo rautu. Minulý týden jsme zamluvili kapelu, pána co nám bude dělat raut (moc příjemný člověk se skvělou cenou) a vybraný styl oznámení. A teď si od toho všeho dáme na chvíli pohov a pojedeme se na víkend někam odreagovat. emoticon
5. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí