21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo..ale nejdřív to nádobí..bléé to mě nebááá :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám hotové :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu a rovnou se s váma loučím holky, krásně si užijte víkend a opatrujte se, v pondělí pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky frčím, musím do lékárny, ta žáha mě dneska zničí :-S :-o Tak krásný víkend holky a pohlaďte bříška x-) x-) Pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno při pondělku holky :-) Kolem 11 jdu na prohlídku, tak pak ukážu fotečku, doufám, že bude x-) Už se těším. Jinak to tu dnes vypadá na déšť. Ale zima moc není, tak aspon se zalije zahrada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky s miminkama x-) , tak jaký byl víkend?? :-) U nás teda svítí sluníčko a na teploměru skoro 22stupňů tak uvidíme jak to bude pokračovat ale zalít pole a zahradu taky potřebujeme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda sluníčko se taky vyklubalo, ale tak teplo tu asi není :-o Jinak víkend pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
Áji už se těším co nám povíš po kontrole x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem zvědavá, jak dnes dopadla ája na kontrole, doufám, že je všechno v pořádku :-) Ivuš, a co ta fotečka nového rodinného příšlušníka?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci..no že se taky ukážete :-D Jdu na tu fotečku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už je tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme ve Varech na nákupech, pro tapetu atd. Není mi vůbec dobře, sedla na mě chřipka, takže fakt bomba, ještě že mám doma Míšu. Tak já se juknu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to je krása, to jsem fááákt nečekala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heheeeee že ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, kde je ale ta Ája, šup šup, pospěš, jsme zvědavé na maličké x-) Jo, u nás je krásně, sluníčko svítí a je teploučko 8-) Jenže já to z té postele moc neužiju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maci to je teda blbé s tou nemocí :-p Tak snad to bude brzo ok..vůbec Ti to nezávidím..No kdo ví kde se ája zdržela..třeba se nemůže vynadívat na fotečku tak tady ani není ;-) x-) U nás taky krásně.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si včera koupila ten přidržovat pásu do auta pro těhulky tak se mi hned lépe jezdí..mám větší pocit bezpečí pro miminko :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme 9 týden, termín porodu 25.11. Srdíčko bylo o 106, je to macek Mám i průkajdu, za 14 dní jdu zas a za 3 týdny do nemocnice na ty placený testy na genetiku
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... je rozmazaná, ale vy si poradíte
Odpovědět
Profilova fotka
tak a zase pádím do toho brna, zítra vám popovídám, páááá
Odpovědět
Profilova fotka
jéé áji kráááásnýýý miminko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůů, krása mamko x-) tak je to v pohodě, gratulujeme k průkajdě :-) tak zítra pokecáme, už se moooc těším x-) Ivuš, ty jsi dělala velký nákup, jo :-) je dobře, že jsi spokojená, já mám pás pod břichem celou dobu a žádné potíže mi nedělá, takže to neřeším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no velký nákup ne..jen ten pás sem koupila a pak měli za dobrou cenu tričenko a kraťásky..už sice na větší mimi ale tak krásné že sem koupila x-) Tak já taky dávala pás pod břuch ale nemáš jistotu že dyž zabrzdíš prudce kvůli nějakýmu kreténovi :-p ]-( tak že pás zůstane pod břuchem..a nerada bych tak umáčkla mimi tak sem s pásem spokojenější..a když samo doufám že žádné prudké brzdění mě nečeká ale dyž to kolem sebe vidím..ty lidi jak jezdí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
máš recht,je to bezpečnější x-) ale sama doufám, že ho nebude třeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budu končit, jdu obídkovat a potom se natáhnu, než mi tu začnou pracovat :-D tak zatím papapa, pohlaďte mimíšky a zítra se tu snad zase sejdeme :-D pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo..mně to nějak blbne..teď sem posílala příspěvek a on nikde :-| Já jezdím právě autem dost a i nadále budu tak sem ráda že ho mám..jistota je jistota :-) Ale snad opravdu nebude potřeba :-. Mimi dneska skoro nekope..co Emmička?
Odpovědět
Profilova fotka
pa pááá maci..krásný zbytek dne holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emmička dneska pěkně vyvádí, vlastně už od včerejška, tlačí se mi pod žebra, takže dost špatně dýchám, ještě s tou rýmou, no, žádná sranda =-) ale my to zvládneme, jsme přeci holky šikovné 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasný..to ste x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už fakt frčím, pááááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?