21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ale jako třeba holky jak chodím na koníka do téma 2.trimestr jsou všechny kratší dobu těhu než já a jedna už má v ložnici komplet nachystanou postýlku..skoro všechny koupenej kočárek..a ty který ho nemaj co nejdřív koupit plánují..to se mi zase zdá mooc brzo..já ani eště nevím jakej kočárek bych třeba chtěla..natož abych už ho koupila :-N Ale jeden sem dala do albíčka..ten se mi mooc líbí. V tom květnu začnu objíždět obchody v Brně a uvidíme na co narazím.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik jsi měla ty?!
Odpovědět
Profilova fotka
tak já měla kolem 68..na začátku těhu sem klesla na 63 a najednou skoro 71 :-N Maci to jsi teda dohromady moc nepřibrala.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já z těch 66 kleskla na 63,5 a teď skoro 71. Koukám, že jsme na tom hodně podobně :-D Jinak moooc krásný kočárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo..podoba tam je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už se mi snad dělá ĺépe, zítra chci jít s holkama oslavit narozky, tak snad mi bude dobře, protože přijede i sestřenka z Prahy, tak bych jí nerada propásla v posteli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
juu ty se máš..pořád nějakej supr program..a já pořád sama doma :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, neztěžuju si :-D jsem taková akční x-) hlavně mám pořád ještě spousty energie, takže je to bomba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla být akčníííí :-| Mě to doma pořád nebaví..a muž má mooc práce tak se nám taky nemůže moc věnovat a co pořád sama.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Míša říká, pokaždé když si ztěžuju, že malá není ani chvilku v klidu, prý co si ztěžuju, že je celá maminka, taky chvilku nevydrží na zadku :-N :-D drzoun jeden x-) tak to chce si něco najít, ty nemáš kolem sebe nikoho krom tchýně?!
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se doma taky nudila, proto chodím do práce ;-) No já sem před těhu vážila 53,5 a včera sem se vážila 54,5 ale začíná mi být špatně, takže pokud to bude třeba měsíc trvat, tak asi taky aspon kilo, 2 zhubnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu objedvat, snad to udržím :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ježiš obědvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť a užij si výlet x-) to jo, když je někdo tak hubeňoučký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nemám maci..nikoho.. :-| a dyž jdu ven tak tady taky musím chodit sama pře nikoho tady neznám a navíc tu ani není kam jít..
Odpovědět
Profilova fotka
takže jsi se stěhovala za mužem?! Tak to já jsem ve svém rodném městečku, takže tu mám spousty známých. NO, asi bych se zbláznila být sama |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéé nepopřála sem áji dobrou chuť..tak opožděně :-) joo přesně tak...stěhovala sem se k mužíčkovi a jak se chceš s někým na vesnici seznámit noo..on tady sice vyrůstal ale měli pořád hodně práce doma a na políčku tak ani moc s nikým nikam nechodil a má bráchu o 2roky staršího tak dyž něco podnikal tak s ním..
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak to je dost blbý, a co ten nový tvoreček do rodiny?! Ani jsi se nepochlubila, nebo jsem to aspoň nikde nenašla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo vidííííš :-D x-) Tak já hned přidám fotku..speciálně pro Tebe a pro áju x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak nepřidám nic :-| Muž si vzal foťák a já eště fotečku nestáhla do pc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, to musíš, už se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to je škoda :-) ale já se zase připomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak třeba v pondělí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, třeba v pondělí, to bude mít snad i Ája nové fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to snad jo..bylo by to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co máš dneska k obídku? já pořád nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď piju mátový čaj a je to docela dobrý, jen ten krk mě pálí, ale tak nějak zvláštně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já asi budu dělat špagety..jinak totiž taky nevím co jiného..
Odpovědět
Profilova fotka
už nemůžu ani do obchodu, je tam docela slivanec :-p takže musím podle toho, co mám doma a to je asi prd a šišky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš..šulánky bych si dala taky :-D maci necháte malou spát někdy s váma v posteli? Já vím že maminky děti nezalehnou nebo na ně nehodí peřinu ale co chlap dyž je z druhé strany??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?