21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky sem tu dnes ráno sem hodila první tyčku, u čištění zubů, ale nebylo mi špatně ani před ani po, a moc co zvracet sem taky neměla, tak dobrý. Hlásím azuro a + 12 stupnů Ivi, doufám že prdolka je dnes aktivní, musíš to hlídat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, tak už mi konečně dorazili montéři na tu skříň :-D holky, já se tak těším až to bude hotové x-) Teda Áji, už to začíná, mě taky trápilo čištění zubů, ale já zvracela na prázdno, ani šťávy, nic :-p
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je taky mooc krásné počasí 8-) a mě je taky o něco lépe, už jsem začala vykašlávat, takže se mi celkem ulevilo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a naše Emmička aktivní je, hned po ránu měla škytavku :-D chudinka naše malá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna mám čas a můžu si s vámi povídat a nikde nikdo :-p jsem z toho nešťastná |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den maminky a miminka x-) , tak už jsme docela dlouho vzhůru..někdy od 8h. Trošku sem se probrala a potočila v posteli a než sem našla další dobrou polohu tak se mimi vzbudilo a kopalo a kopalo že už sem nemohla spát ani kdybych chtěla :-D x-) Áji to zvracení Ti teda nezávidím. Jak já sem ráda že už to máme za sebou :-x Jinak u nás taky krásně..půjdu vyfotit pupík a dneska zase jedu na cvíčo..
Odpovědět
Profilova fotka
Vám taky krásný den x-) jj, už to začíná Ivuško, :-D tak to budeš mít zase krásný a pohodový den x-) závidím
Odpovědět
Profilova fotka
jo a šup šup sem s pupíčkem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to snad budu..ale do té doby asi než vyjedu od nás..Brno bude asi pěkně zacpaný pře jezdím zrovna ve špičce a navíc začal stavební veletrh tak potěš :-p A nemluvím o tom jak tam zase budud někde parkovat..ach jooo 8-( Já myslela jak se dneska stavím s mamkou do jednoho mimiobchodu po cvíču a tchýně chce jet zrovna se mnou dom tak to zase musím odložit na příště.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu, jen mám hodně práce. hod sem pak odkaz, at to nemusím lovit na koníku. No já sem toho taky moc nevyhodila, jen snad ty štávy. Nebylo to tak srašný, ale ted mi není zas dobře :-S ale snad to přejde, dala sem si těhu lízátko, tak by mi mělo ulevit.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, těhu lízátko, to já neměla :-N jak chutná?! Tak ať je ti co nejdřív dobře, ale bohužel jsme si tím musely projít všechny :-p :-o Ivuš, no, tak tchýně maří plány :-| to se občas bohužel stává.
Odpovědět
Profilova fotka
já včera jela jen od vídeňské po Hornbach skoro hodinu ]-( Jo za 14 dní jdu na prohlídku a asi za 3 týdny, na první genetický testy, nechám si udělat ty lepší co se platí (asi 1400,-) doktor mi to doporučil, víte o tom něco, holky? moc mi neřek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maci jako normální to bílí placatá roxy lízátko, má to 4 příchutě - jabko višen pomeranč a citron a za 50 korun je jich 12
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, já vůbec o tomhle nemám ani páru, na žádných testech jsem nebyla :-) tak to je dobrý s těma lízátkama, to si i pochutnáš :-D a ani nejsou tak moc drahé, ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ivuš, kde je ten pupouš x-) Jo Áji, vlastně jsem ti ani nestihla včera pogratulovat k srdíčku a krásnému miminku x-) tak jen tak dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji je to vyšetření NT plus biochemický screnning v 1.trimestru..ne? Já na něm taky byla a platila myslím 1450kč. No děkuji teda za dopravní info..to abych raděj vyjela ve 14h.než to projedu :-p A lízátka sem měla taky a eště mám..ale teda moc mi to nepomáhalo.. :-N Jdu na to foto
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup, šup, šup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, jo to je ono, co to přesně je a co ti dělali? No na poříčí tu velikou křižovatku taky omezili, jsou tam poličajti k jejímu řízení, chaoz. Maci, jsou dobrý, úplně to nepomáhá, ale je to pak lepší a je to takovej relax. a drahý to není, jedno stojí 4 kačky a můžeš max 4 denně, já mám většinou 2, dopoledne kolem 9 a odpo kolem 5 to mám takový nejhorší návaly, jinak pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je prací, člověk ráno brzy vstává a odpoledne už jsi unavená, tak to organismus zmáhá x-) ale neboj, přejde to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak korpus skříně už je hotový :-D tak jsem zvědavá na celek, až bude hodím sem fotečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to teda přešlo, až když jsem přestala chodit do práce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... moc se nepovedla už mám úplně vybitý baterky tak sem byla vůbec ráda že sem vyfotila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oni při tom utz se hlavně zaměřují esi má mimi nosní kůstku a potom se soustředí na to esi nemá riziko Down.syndromu. Ale jinak prohlédnou úplně celé miminko esi nemá případné vrozené vady apod. Byl to úúžasný zážitek x-) A dostala sem 2 fotečky..
Odpovědět
Profilova fotka
teda, to je ale pupík, už se ti pomalu nevejde do záběru :-D ale krásný, mooooc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo..pak si budu muset koupit nějaký foťák kde se mně pupík vleze :-D Sem se teď kochala jak pupík nadskakuje x-) To se eště moc nestává tak toho musím vždycky využít :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to asi jooooo x-) jen se neboj, za chvilku to bude pravidelné a navíc se ti budou na břiše dělat boule, jak se bude prďolka roztahovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
občas to i docela bolí, ale dá se to vydržet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už se na to táák těším :-D x-) Maci bolí Tě záda? Mě teda dost..nevím jak to bude vypadat za 2 měsíce =-) :-N I v noci cítím jak bolí a pořádně nemůžu ležet..ach jo.. :-. a přes den taky nic moc..
Odpovědět
Profilova fotka
záda mě už teď trošinku bolí, ale jen málo, naštěstí x-) tak holky, skříň je hotová, mám moooc velkou radost, takže až jí umeju, tak jí vyfotím a pochlubím se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to se těším na fotečku x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?