21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem zastáncem toho mít mimčo v posteli, když postýlka bude hned vedle naší postele, ale ze skušenosti vím, že když mamka kojila ségru, tak při tom v noci většinou usnula, náš taťka se vzbudil, zandal mamině prso a všichni tři spokojeně chrupkali :-D takže určitě s námi někdy v posteli bude, ale nechci jí na to učit. Zase mám známou, která spí s dcerou v posteli a manžel spí v dětském pokoji, ale to je extrém. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo to taky často čtu že maminky spí s dítětem a chlap úplně jinde..a to bych teda nechtěla..já četla totiž zajimavej článek že to mimi první 3měsíce moc prospívá dyž spí u maminky..ale taky budu mít postýlku hned vedle postele..ale i tak asi někdy budu spát s mimi u sebe x-) Ale třeba nechápu že přijedou z porodnice a hned dají mimi do svýho pokojíčku kde je chudáček samo.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to taky nechápu, ale je to otázka vkusu. Každá si to nakonec udělá podle sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít v obýváku kolíbku a v ložnici postýlku, takže v těch prvních týdnech budu mít malou stále pod kontrolou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já budu mít taky mimi pořád u sebe..a chci si koupit i šátek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten mám taky, to dědictví :-D kdybych to měla všechno platit, tak se picnu, mám šátek i krosničku, takže to můžu střídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to se teda máááš :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a máš už koupené i nějaké plínky?
Odpovědět
Profilova fotka
to teda mám :-D mám koupené plínky jednorázové (tesco fialové), mám je doporučený, že jsou super, tak doufám, že i na naši holčičku budou perfektní. No a látkové mám s potiskem asi 6kusů nových a potom ještě pár poděděných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo o těch fialových tescách sem právě hoodně četla a fakt si je všichni chválí.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ta cena je naprosto super!!! Což je taky hodně důležité, vzhledem k tomu, jaká bude spotřeba :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
látkové budu používat jen pod hlavičku, na blinkání a do poradny, takže by mi to mělo stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
jaký je tvůj plán?!
Odpovědět
Profilova fotka
No naše mímo bude spát s níma jen zež začne sedět. Jelikož se nám postýlka do ložnice nevleze, tak bude spát s náma v košíku, do postele ne, to bych se strachy nevyspala. A už se do košíku nevejde, nebo si bude samo sedat, tak půjde vedle do pokojíčko, vlastně bude hlavama k sobě je přez zed a jen za rožkem, tak max 3 metry, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
S plenama to budu mít jak Macík, papírovky a pár s potiskem na ublinknutí a pod hlavičku Oběd sem udržela, moc sem toho teda nesnědla, ale málo taky ne, ale tak ve 2 si budu muset něco zas dat, protože po práci jedu zaplatit do brna tu zálohu na dovču, a to bych nevydržela
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, to taky bývá řešení, když je ložnice malá, tak mimčo spinká v košíku nebo v kolíbce :-D je normální, že děti spí později sami, jde jen o těch pár prvních týdnů, kdy má být pod kontrolou. Malá bude taky usínat sama v ložnici a když budu v obýváku nebo v kuchyni, tak jí tam nechám, nebudu jí v noci někam přenášet, že.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, košík bude přes den v obýváku, má kolečka a po koupání ho převezu do ložnice a už bude spát tam. a ráno zase zpět
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic, pádím do toho znojma, at sem do 2 zpátky, abych vás ještě před víkendem stihla pozdravit. zatim pá
Odpovědět
Profilova fotka
jů, to bude krásný, tak mooooc se těším, asi nejsem sama,co :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím pááááá a užij si to a hlavně opatrně!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, já se taky moc těším a to my máme ještě hooodně daleko. ale ono to přes léto hodně uteče, ted se těším na dovču a ani se nenadám a budu skoro v 5 měsíci, pak to půjde rychle. Ale ted se těším na fotečku, snad bude vše ok a bude průkajda, tak už fakt du, pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už vařím špagety i omajdu na ně tak se těším jak si dám :-) Jéé taky bych už chtěla mít toho drobečka v náručííííí x-) x-) Jinak s plinkama asi jako vy..četla jsem si i o bezplenkové metodě ale když nevím jak to bude s tou školou tak nevím no..ani esi by mně to šlo..
Odpovědět
Profilova fotka
určitě Áji ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
šikulka, já dostala chuť na čínskou polívku, tak jsem si jí uvařila, takže jídlo budu řešit později :-p teď se asi na chvilku natáhnu. Já teda o bezplenkové metodě nikdy neslyšela. Takže ani nevím co to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám oběd hotový tak utíkám papat..zatím pa pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť Ivuško a mimísku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si myslela, že si půjdu lehnout, ale pálí mě žáha jako čert, takže ležet nemůžu :-p asi jste ještě všichni pryč, co?! Maminky i miminka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se mooc přejedla :-D A jen sem začala jest tak mimi začalo kopat úplně moc - asi mělo radost že jdu konečně jest :-D Teď půjdu asi umýt nádobí a pak budu odpočívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak krásně odpočívej ať vytrávíš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?