21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zpět, byla slepičí polívka a žemlovka se švestkama a šlehačkou a byla opravdu dobrá, pochutnala sem si. a zítra je vepřový plátek se šunkou a sýrem, to taky nezní špatně, akorát ty brambory mají hnusný, ale to se překoná.
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít špagety
Odpovědět
Profilova fotka
na fotku skříně sem taky zvědavá ;-) Ivi, opravdu se ti za chvilku nevejde do záběru :-D , máš na ten pupek krátkou ruku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
špagety taky dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
no budu se pak muset fotit v zrcadle z větší dálky :-D Naštěstí máme nové zrcadlo tak to snad půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jen abyses vešla i do toho zrcadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak skříň je umytá ale musí tam ještě něco přidělat, tak vám ji vyfotím až bude komplet, což předpokládám nebude trvat dlouho :-D já budu dneska vařit rajskou s mletým, nemám papriky, tak to bude bez nich, ale už bych měla začít něco dělat. Mám tady akorát muničák a jsem z toho řádně nervozní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale musím teda říct, že jsem dooost vyčerpaná po tom uklízení skříně, no, ale hlavně, že už jí mám a že můžu dělat výbavičku, takže snad zítra začne první várka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ty se máš maci x-) Holky já se jdu nadlábnout a pak něco uklidím a pofrčím na cvíčo. Mějte se zatím krásně a zítra snad pa pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, uži si to páááá Maci, já budu mít skřín tak za měsíc, tak pak taky udělám v děcáku pořádek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to Ivuš krásně užííííj i za mě. Já půjdu asi dnes do kina na Líbáš jako bůh :-D tak doufám, že to bude pěkný. JJ, jen chystejte holky, uteče to jako voda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už se moooc těším až budu mít přichystanou postýlku x-) to bude paráda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
protože už tam malou uvidím a bude to super :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, jak je v pokojíčku postýlka, tak už je tu úplně jiný, takový že už to fakt přijde x-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, je to prostě jasný, zatím je to vidět jen na hromadě věcí navíc, a autosedačce :-D ale ta postýlka pro princeznu bude supéééér :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to se bude Emičce spinkat
Odpovědět
Profilova fotka
Frčím domů, pááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nám zase vypadl net a potom jsem musela makat, ale mám z velké části hotovo, takže zítra doklidím a vrhnu se na praní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dnes tu nebudu, nebo jako v práci budu, ale nedostanu se k počítači. Přijedou francouzy a musím být k ruce a taky budu muset běhat po dílnách a chystat zítřejší audit na ISO, to tady taky moc nebudu, zase jen chvilku a to vy budete ještě spinkat. A v pátek mám volno, takže se asi uvidíme až v pondělí :-| No ale zítra ráno nakouknu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky těhulky, no, to máš teda veselý Áji. Já už jsem od půl páté vzhůru, hrůza. Teď peru první várku pro malou, tak se těším až to budu věšet :-D Jinak už tam jdu šoupnout fotečky skříně, tak jsem zvědavá, jestli se vám bude líbit :-D áji, ať ti to rychle uteče, i když v tomhle zápřahu to půjde určitě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je skříň, lépe to vyfotit nešlo :-( http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
tak a tady moje pupíno :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji tak to dobře zvládni ;-) Maci krááásá - pupíček nádhernej x-) - pořádně si ho užívej už ho dlouho mít nebudeš :-D x-) A skříň parádní ;-) Sem zvědavá jakou seženeme my..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Ivuš, tak už jsem pověsila první várku prádla pro maličkou, je to krása, jak to visí x-) Už aby to měla oblečené :-D a díky Ivuš, jsem ráda, že se líbí, teď už jen dodělávky a můžu postavit postýlku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach joooo..já chci kurňa taky stavět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pak musíš vyfotit i naplněnou skříň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, ale to musíme ještě přivézt 4 police, aby jsme se tam vešli všichni v pohodě. Má to totiž teď asi 30cm rozestupy, takže zbytečně mooc, takže mezi to ještě nafrkáme poličky a bude to úplně perfekt x-) neboj, dočkáš se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se včera ve cvičení dozvěděla že mají i kurz o porodu kam se příjde s partnerem tak to určo s mužíčkem půjdem. Bude mít učo radost :-D Jsou to 2h.teorie a pak 2h. praxe aby ten chlap taky věděl do čeho jde a naučil se jak nám může při porodu pomáhat apod. Už vidím jeho nadšení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tam Míšu rozhodně nedostala x-) :-N Takže přeju hodně úspěchů ;-) ale takovou krátkou dobu by to mohl vydržet :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ho ptát asi raděj ani nebudu jen řeknu dem!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?