Kategórie

Zahalená ramena na svatbě - módní trend pro tento rok tě okouzlí!

Pláště, bolerka, bundičky. Možností na zahalení ramen je mnoho a návháři se už doslova předbíhají v tom, kdo přinese originálnější kousek. Pokud plánujete podzimní nebo zimní svatbu a hledáte způsob, jakým si zahalíte ramena a zajistíte teplo a pohodlí během obřadu a hostiny, jste na správném místě.

Svatební bolero už nemusí být jen klasické, hladké nebo nudné. Své nádherné svatební šaty můžete doplnit originální šálou, krásným krajkovým kabátkem nebo zajímavými aplikacemi a šperky.

Ty vědí být super alternativou k závoji a zároveň dokáží velmi efektivně zvýraznit siluetu. Bolero s rukávy je ideální pro obřad v kostele, ve kterém častokrát bývá chladno i během letních dnů. Následně ho na hostině už mít nemusíte. V případě boho svatby dokonce víte sáhnout po třásních nebo barevných stuhách, které přivodí atmosféru festivalů a 70. let.


Projděte si naše nejoblíbenější svatební bolerka, přikrývky, kožešinky nebo pláštěnky. Určitě najdete vhodné inspirace! :-)

Zdroj foto: Pinterest.com - BHLDN Weddings, Berta Bridal, Etsy Calliste Bride, Vogue, Wedding Wire, Wedding Forward, Whimsical Wonderland Weddings, Wild Rose Shop, Praise Wedding, Brit Morin